Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Oro srauto matuoklis PIERBURG 7.22184.76.0
7.22184.76.0EAN 4028977845383

Oro srauto matuoklis PIERBURG 7.22184.76.0

Oro srauto matuoklis PIERBURG 7.22184.76.0. Tinka 65 modeliams (CITROËN, FORD, FORD (CHANGAN) +7). Pakeičia 7 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

205,99 € Sutaupykite 94,00 € (46%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 111 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
PIERBURG
darbinis režimas
elektr.
įtampa [V]
12 V
Kategorija
Oro srauto matuoklis
MPN
7.22184.76.0
SKU
0005-7.22184.76.0
GTIN / EAN
4028977845383
Komplektacija
1x Oro srauto matuoklis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 8V2112B579AA. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

Sensor Assy — Transit Connect Transit Connect 2nd Generation (2012–2016) — Air Cleaner
Transit Connect Transit Connect 2nd Generation (2012–2016) · Air CleanerPozicija 12B579

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 11 · 36 numeriai Sandėlyje – nuo 48,99 € iki 150,99 €.

Visi: Oro srauto matuoklis
36 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CITROËN, FORD, FORD (CHANGAN) +7, 65 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka PIERBURG 7.22184.76.0
ModelisVarikliaiMetai
CITROËN3 modeliai
CITROËN JUMPER II Bus2.2 HDi 110, 2.2 HDi 130, 2.2 HDi 1502006–
CITROËN JUMPER II Platform/Chassis2.2 HDi 110, 2.2 HDi 130, 2.2 HDi 1502006–
CITROËN JUMPER II Van2.2 HDi 110, 2.2 HDi 130, 2.2 HDi 1502006–
FORD27 modeliai
FORD B-MAX (JK)1.0 EcoBoost, 1.5 TDCi, 1.6 TDCi2012–
FORD B-MAX Van (JK)1.0 EcoBoost, 1.5 TDCi, 1.6 TDCi2012–
FORD ECOSPORT1.0 EcoBoost, 1.5 EcoBlue TDCi, 1.5 TDCi, 1.5 TDCi EcoBlue, 1.5 TDCi EcoBlue 4x42011–2022
FORDdar 24 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PIERBURG 7.22184.76.0
ModelisVarikliaiMetai
FORD FIESTA VI (CB1, CCN)1.0 EcoBoost, 1.4 TDCi, 1.5 TDCi, 1.6 ST, 1.6 TDCi2008–
FORD FIESTA VI Van1.0 EcoBoost, 1.4 TDCi, 1.5 TDCi, 1.6 ST, 1.6 TDCi2008–2017
FORD GALAXY II (WA6)1.6 EcoBoost, 1.6 TDCi, 2.0 EcoBoost, 2.0 TDCi2006–2015
FORD MONDEO IV (BA7)1.6 EcoBoost, 1.6 TDCi, 2.0 EcoBoost, 2.0 TDCi2007–2015
FORD MONDEO IV Saloon (BA7)1.6 EcoBoost, 1.6 TDCi, 2.0 EcoBoost, 2.0 TDCi2007–2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7)1.6 EcoBoost, 1.6 TDCi, 2.0 EcoBoost, 2.0 TDCi2007–2015
FORD MONDEO IV Van1.6 EcoBoost, 1.6 TDCi, 2.0 EcoBoost, 2.0 TDCi2007–2015
FORD MONDEO V Hatchback (CE)1.6 TDCi2014–
FORD MONDEO V Saloon (CD)2.0 EcoBoost 4x42012–
FORD MONDEO V Turnier (CF)1.6 TDCi2014–
FORD RANGER (TKE)2.2 TDCi, 2.2 TDCi 4x4, 3.2 TDCi, 3.2 TDCi 4x42011–
FORD S-MAX (WA6)1.6 EcoBoost, 1.6 TDCi, 2.0 EcoBoost, 2.0 TDCi2006–2014
FORD TOURNEO CONNECT1.8 TDCi /TDDi /DI2002–2013
FORD TOURNEO COURIER B460 MPV1.0 EcoBoost2014–
FORD TOURNEO CUSTOM V362 Bus (F3)2.2 TDCi2012–
FORD TRANSIT Bus (FD , FB , FS , FZ , FC)2.2 TDCi, 2.2 TDCi RWD2006–2014
FORD TRANSIT CONNECT (P65, P70, P80)1.8 Di, 1.8 TDCi2002–
FORD TRANSIT COURIER B460 Box Body/MPV1.0 EcoBoost2014–
FORD TRANSIT COURIER B460 MPV1.0 EcoBoost2014–
FORD TRANSIT Platform/Chassis (FM , FN , FF)2.2 TDCi, 2.2 TDCi 4x4, 2.2 TDCi RWD2006–2014
FORD TRANSIT V363 Bus (FAD, FBD)2.2 TDCi, 2.2 TDCi 4x4, 2.2 TDCi RWD2013–
FORD TRANSIT V363 Platform/Chassis (FED, FFD)2.2 TDCi, 2.2 TDCi 4x4, 2.2 TDCi RWD2013–
FORD TRANSIT V363 Van (FCD, FDD)2.2 TDCi, 2.2 TDCi 4x4, 2.2 TDCi RWD2013–
FORD TRANSIT Van (FA)2.2 TDCi, 2.2 TDCi 4x4, 2.2 TDCi RWD2006–2014
FORD (CHANGAN)7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PIERBURG 7.22184.76.0
ModelisVarikliaiMetai
FORD (CHANGAN) ECOSPORT1.02013–
FORD (CHANGAN) EDGE2.0 GTDi, 2.0 GTDi 4WD2015–2023
FORD (CHANGAN) FIESTA Hatchback1.02013–2017
FORD (CHANGAN) KUGA2.0 GTDi AWD2013–
FORD (CHANGAN) MONDEO2.02013–
FORD (CHANGAN) MONDEO / ZHISHENG2.0 GTDi200, 2.0 GTDi2402007–
FORD (CHANGAN) TAURUS2.0 GTDi2015–
FORD AUSTRALIA4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PIERBURG 7.22184.76.0
ModelisVarikliaiMetai
FORD AUSTRALIA MUSTANG Convertible (FM, FN)5.0 GT2014–2023
FORD AUSTRALIA MUSTANG Coupe (FM, FN)5.0 Bullitt, 5.0 GT, 5.0 Mach12014–2023
FORD AUSTRALIA RANGER Pickup (PX)2.2 TDdi (PX), 2.2 TDdi (PXII, PXIII), 2.2 TDdi 4x4 (PX), 2.2 TDdi 4x4 (PXII, PXIII), 3.2 TDdi (PX, PXII, PXIII), 3.2 TDdi 4x4 (PX, PXII, PXIII)2011–2022
FORD AUSTRALIA RANGER Platform/Chassis (PX)2.2 TDdi (PX), 2.2 TDdi (PXII, PXIII), 2.2 TDdi 4x4 (PX), 2.2 TDdi 4x4 (PXII, PXIII), 3.2 TDdi 4x4 (PX, PXII, PXIII)2011–2022
FORD USA4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PIERBURG 7.22184.76.0
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA EDGE (U387)2.0, 2.0 AWD2006–
FORD USA EXPLORER (U5)2.0, 2.0 4WD2010–
FORD USA MUSTANG Convertible5.0 V82014–
FORD USA MUSTANG Coupe5.0 Mach 1, 5.0 V8, 5.0 V8 Bullitt, V8 GT2014–2023
LAND ROVER7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PIERBURG 7.22184.76.0
ModelisVarikliaiMetai
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316)2.2 Td4 4x4 (L317), 2.4 Td4 4x4 (L317)1990–2016
LAND ROVER DEFENDER Pick Up (L316)2.2 Td4 4x4 (L317), 2.4 Td4 4x4, 2.4 Td4 4x4 (L317)1994–2017
LAND ROVER DEFENDER Platform/Chassis (L316)2.2 Td4 4x4 (L317), 2.4 TD4 4x41990–2016
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315)2.2 Td4 4x4 (L316), 2.4 Td4 4x4, 2.4 Td4 4x4 (L316)1990–2017
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550)2.0 4x42014–
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359)2.0 Si4 4x4, 2.2 eD4, 2.2 SD4 4x4, 2.2 TD4 4x42006–2015
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538)2.0 4x4, 2.2 D, 2.2 D 4x42011–2019
MAZDA3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PIERBURG 7.22184.76.0
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA 2 (DE, DH)1.6 MZ-CD2007–2015
MAZDA BT-50 II Pickup (B22, B32, UP, UR)2.2 MZ-CD, 2.2 MZ-CD 4WD, 3.2 MZ-CD, 3.2 MZ-CD (UP0YF1, UR0YF1), 3.2 MZ-CD 4WD, 3.2 MZ-CD 4WD (UP0YF1, UR0YF1)2011–
MAZDA BT-50 Platform/Chassis (B22, B32, UP, UR)2.2 MZ-CD, 3.2 MZ-CD (UP0YF1, UR0YF1), 3.2 MZ-CD 4WD (UP0YF1, UR0YF1)2011–
PEUGEOT3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PIERBURG 7.22184.76.0
ModelisVarikliaiMetai
PEUGEOT BOXER Bus2.2 HDi 110, 2.2 HDi 130, 2.2 HDi 1502005–
PEUGEOT BOXER Platform/Chassis2.2 HDi 110, 2.2 HDi 130, 2.2 HDi 1502006–
PEUGEOT BOXER Van2.2 HDi 110, 2.2 HDi 130, 2.2 HDi 1502006–
VOLVO6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PIERBURG 7.22184.76.0
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO S60 II (134)2.0 T, DRIVe / D2, T3, T4, T4F, T5, T5 DRIVe2010–2019
VOLVO S80 II (124)1.6 DRIVe, 2.0 T, D2, T4, T4F, T52006–2016
VOLVO V60 I (155)1.6 DRIVe, 2.0 T, T3, T4, T4F, T52010–2018
VOLVO V60 I Estate Van (155)1.6 DRIVe2013–2015
VOLVO V70 III (135)1.6 DRIVe / D2, 2.0 T, T4, T4F, T52007–2016
VOLVO XC60 I SUV (156)2.0 T, T52008–2018
VOLVO (CHANGAN)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka PIERBURG 7.22184.76.0
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO (CHANGAN) S80L2.0 T2009–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos