Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Alyvos filtras PURRO PUR-PO5013Alyvos filtras PURRO PUR-PO5013 (2)
PUR-PO5013EAN 5901655194203

Alyvos filtras PURRO PUR-PO5013

Alyvos filtras PURRO PUR-PO5013. Tinka 112 modelių (AUSTIN, BEDFORD, FORD +10). Pakeičia 61 OE numerį.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

13,99 € Sutaupykite 6,00 € (43%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 7 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
PURRO
Kategorija
Alyvos filtras
aukštis [mm]
85 mm
sriegio dydis
UNF 3/4"-16
Išorinis skersmuo [mm]
77 mm
filtro tipas
priveržiamas filtras
vidinis skersmuo 1 [mm]
69.5 mm
vidinis skersmuo 2 [mm]
62 mm
Išorinis skersmuo 2 [mm]
69.5 mm
MPN
PUR-PO5013
SKU
6891-PUR-PO5013
GTIN / EAN
5901655194203
Komplektacija
1x Alyvos filtras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 61 OE numerius

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 4 · 83 numeriai Sandėlyje – nuo 3,99 € iki 10,99 €.

Visi: Alyvos filtras
83 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • ALCO FILTER SP-942
  • ALCO FILTER SP828
  • BLUE PRINT ADG02104
  • BOSCH 0 451 103 127-30N
  • BOSCH 0 986 AF1 025
  • BOSCH 1 451 103 127
  • BOSCH 0451102001
  • BOSCH 451102001
  • BOSCH 0451102056
  • BOSCH 451102056
  • BOSCH 0451102901
  • BOSCH 451102901
  • BOSCH 0451103021
  • BOSCH 451103021
  • BOSCH 0451103026
  • BOSCH 451103026
  • BOSCH 0451103049
  • BOSCH 451103049
  • BOSCH 0451103127
  • BOSCH 451103127
  • BOSCH 0451103312
  • BOSCH 451103312
  • BOSCH 0451103901
  • BOSCH 451103901
  • BOSCH 9450732010
  • BOSCH P2056
  • CHAMP LFP966
  • CHAMP LS60
  • CHAMP PH2821
  • CHAMP SD3
  • CHAMPION C103
  • CHAMPION C103/606
  • CHAMPION COF102103S
  • CLEAN FILTERS DO215
  • COMLINE EOF022
  • COOPERS AZL027
  • COOPERS Z25
  • COOPERS Z35
  • COOPERS Z519
  • CoopersFiaam FP4531
  • CoopersFiaam FT4531
  • CoopersFiaam FT4531A
  • CoopersFiaam FT4531CS
  • CROSLAND 306
  • CROSLAND 573
  • CROSLAND 576
  • DELPHI FX0004
  • DELPHI LK1010
  • DONALDSON P551251
  • FILTREC ZP507
  • FILTREC ZP507B
  • FILTRON OP551
  • FLEETGUARD LF3310
  • FLEETGUARD LF4014
  • FLEETGUARD LF42500
  • FRAM PH966
  • FRAM PH966B
  • FRAM PH966B1
  • FRAM PH966B1/1
  • HENGST FILTER H90W
  • HENGST FILTER H90W01
  • KAGER 100137
  • MAPCO 61028
  • MICRONAIR F28
  • Motorcraft EFL 027
  • Motorcraft EFL 027 D
  • Motorcraft EFL 027 S
  • Motorcraft EFL 036
  • Motorcraft EFL 046
  • Motorcraft EFL 089
  • Motorcraft EFL 089 D
  • Motorcraft EFL 089 S
  • Motorcraft EFL125S
  • Motorcraft EFL9032
  • PURFLUX LS155
  • PURFLUX LS205
  • PUROLATOR L17020
  • PZL Filters PP47
  • QUINTON HAZELL QOF2099
  • SPIDAN MOF1X
  • SPIDAN MOF2X
  • TECNOCAR R54
  • UFI 2310300
Modeliai, kuriems tinka PURRO PUR-PO5013
ModelisVarikliaiMetai
AUSTIN9 modeliai
AUSTIN ALLEGRO I Estate (ADO 67)1.3, 1.71975–1983
AUSTIN ALLEGRO I Hatchback (ADO 67)1.1, 1.3, 17501973–1983
AUSTIN ALLEGRO I Saloon1.01973–1984
AUSTIN MAXI II Fastback1750, 1750 HLS1980–1982
AUSTIN METRO I Fastback (XF)1.0, 1.0 Surf HLE, 1.3, 1.3 L, HLE, S, 1.3 Surf, 1.3 Turbo1980–1990
AUSTIN MINI Estate1000, 1100 Special1960–1981
AUSTINdar 3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PURRO PUR-PO5013
ModelisVarikliaiMetai
AUSTIN MINI I Estate Van1000, 8501960–1980
AUSTIN MINI II1000, 1000 Mayfair, 1000 Mayfair Sport, 1100 Special, 1275 GT1967–1994
AUSTIN PRINCESS1800 HL, 2200 HLS1976–1978
BEDFORD1 modelis
Modeliai, kuriems tinka PURRO PUR-PO5013
ModelisVarikliaiMetai
BEDFORD BLITZ1.8, 2.0, 2.31969–1987
FORD16 modelių
Modeliai, kuriems tinka PURRO PUR-PO5013
ModelisVarikliaiMetai
FORD B-MAX (JK)1.4 LPG2012–
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.6 CNG2010–2019
FORD CAPRI III (GECP)1.31978–1987
FORD CORTINA1300, 1600, 1600 GT1962–1972
FORD CORTINA Coupe13001962–1972
FORD CORTINA Estate13001962–1972
FORD ESCORT I (AFH, ATH)1100, 1300, 950, Twin Cam1968–1976
FORD ESCORT I Turnier (ADH)1100, 13001968–1979
FORD ESCORT II (ATH)1.1, 1.3, 1.6 RS, RS 18001973–1981
FORD ESCORT II Turnier1.1, 1.3, 1.3 (BADR), 1.3 (CADR)1975–1981
FORD FIESTA Saloon1.62000–2014
FORD FIESTA V (JH, JD)1.62001–2014
FORD FIESTA VI (CB1, CCN)1.62008–
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP)1.62004–2013
FORD FOCUS II Saloon (DB, FCH, DH)1.62005–
FORD MONDEO V Saloon (CD)2.0 EcoBoost2012–
INNOCENTI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka PURRO PUR-PO5013
ModelisVarikliaiMetai
INNOCENTI MINI1.0, 1.3, 1.3 De Tomaso1974–1995
LDV1 modelis
Modeliai, kuriems tinka PURRO PUR-PO5013
ModelisVarikliaiMetai
LDV SHERPA Bus (AS)1.61974–1982
LOTUS1 modelis
Modeliai, kuriems tinka PURRO PUR-PO5013
ModelisVarikliaiMetai
LOTUS EUROPA1.5, 1.61966–1976
MG2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PURRO PUR-PO5013
ModelisVarikliaiMetai
MG METRO1300, Turbo1982–1990
MG MIDGET1.31964–1979
MORRIS6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PURRO PUR-PO5013
ModelisVarikliaiMetai
MORRIS MARINA1.8, 1.8 TC, 18001971–1980
MORRIS MARINA Coupe1800 TC1971–1980
MORRIS MARINA II Saloon18001975–1978
MORRIS MARINA II Station Wagon18001975–1980
MORRIS MARINA Station Wagon18001971–1997
MORRIS MINI8501961–1981
OPEL51 modelis
Modeliai, kuriems tinka PURRO PUR-PO5013
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASCONA A (81, 86, 87, 88)1.2 S, 1.6 N, 1.6 S, 1.9 SR1970–1975
OPEL ASCONA A Voyage (84, 89)1.6 N, 1.6 S, 1.9 SR1970–1975
OPEL ASCONA B (81, 86, 87, 88)1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 N, 1.6 S, 1.9 N, 1.9 S, 2.0 E, 2.0 N, 2.0 S, 2.4 4001975–1981
OPEL CORSA A Hatchback (S83)1.0 (F08, M08, F68, M68), 1.2 (F08, M08, F68, M68), 1.2 N (F08, M08, F68, M68), 1.2 S (F08, M08, F68, M68), 1.3 S (F08, M08, F68, M68)1982–1993
OPEL CORSA A Hatchback Van (S83)1.0 (F08, W5L), 1.2 (F08, W5L)1986–1994
OPEL CORSA A TR (S83)1.0 (F11, M11, F19, M19), 1.2 N (F11, M11, F19, M19), 1.2 S (F11, M11, F19, M19), 1.2 S (F11, M11, M19, F19), 1.3 S (F11, M11, F19, M19)1982–1993
OPEL FRONTERA A (U92)2.4 i (53MWL4)1992–1998
OPEL GT1.1, 1.91968–1973
OPEL KADETT A1.0, 1.0 S1962–1965
OPEL KADETT A Coupe1.0 S1962–1965
OPEL KADETT A Estate1.0 N, 1.0 S1963–1968
OPEL KADETT B1.1, 1.1 S, 1.1 SR, 1.2 S, 1.71965–1973
OPEL KADETT B Coupe1.1, 1.2, 1.91965–1973
OPEL KADETT B Estate1.1, 1.21965–1973
OPEL KADETT C1.0, 1.2, 1.2 S, 1.6 S1973–1979
OPEL KADETT C AERO1.21976–1979
OPEL KADETT C City1.0, 1.2, 1.2 S, 1.6 S1973–1979
OPEL KADETT C Coupe1.0, 1.2, 1.2 S, 1.6 S, 1.9 GT/E, 2.0 E Rallye, 2.0 GT/E1973–1979
OPEL KADETT C Estate1.0, 1.2, 1.2 S, 1.6 S1973–1979
OPEL KADETT D (31-34, 41-44)1.0, 1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S1979–1984
OPEL KADETT D (32,37,39, 42)1.0, 1.2 S, 1.3 N1979–1984
OPEL KADETT D Estate (35, 36, 45, 46)1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S1979–1984
OPEL KADETT E (T85)1.2 (C19, D19), 1.3 N (C19, D19), 1.3 S (C19, D19)1984–1993
OPEL KADETT E Combo (T85)1.3 S (C25, D25)1986–1994
OPEL KADETT E Convertible (T85)1.3 S1986–1993
OPEL KADETT E Estate (T85)1.2 (C15, C35, D15, D35), 1.3 (C15, C35, D15, D35), 1.3 N (C15, C35, D15, D35), 1.3 S (C15, C35, D15, D35)1984–1991
OPEL KADETT E Estate Van (T85)1.2 (C70, D70), 1.3 N (C70, D70)1984–1993
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.2 (C08, C48, D08, D48), 1.3 (C08, C48, D08, D48), 1.3 N (C08, C48, D08, D48), 1.3 S (C08, C48, D08, D48)1984–1993
OPEL MANTA A (58, 59)1.2, 1.6, 1.6 S, 1.9 GT/E, 1.9 S1970–1975
OPEL MANTA B (58, 59)1.3 N, 1.3 S, 1.6, 1.6 N, 1.6 S, 1.8 S, 1.9 E, 1.9 N, 2.0, 2.0 E, 2.0 S1975–1988
OPEL MANTA B CC (53, 55)1.2 N, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6, 1.6 N, 1.8 S, 1.9 N, 1.9 S, 2.0, 2.0 E, 2.0 S, 2.4 4001975–1988
OPEL OMEGA A (V87)2.4 i (F19, M19, N19)1986–1994
OPEL OMEGA A Estate (V87)2.4 i (F35, M35)1986–1994
OPEL REKORD A1.5, 1.7, 1500 (R3), 1700 (R3)1963–1965
OPEL REKORD A Coupe17001963–1965
OPEL REKORD B1.5, 1.7, 1.91965–1966
OPEL REKORD B Coupe1.7, 1.91965–1967
OPEL REKORD B Estate1.5, 1.71965–1967
OPEL REKORD C1.5, 1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 Sprint1966–1971
OPEL REKORD C Coupe1.7 S, 1.9, 1.9 Sprint1966–1971
OPEL REKORD C Estate1.5, 1.7, 1.7 S, 1.91966–1971
OPEL REKORD D1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.01972–1977
OPEL REKORD D Coupe1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.01972–1977
OPEL REKORD D Estate1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.0 S1972–1977
OPEL REKORD E (17, 11, 14, 16, 18, 19)1.7, 1.9, 2.0, 2.0 E, 2.0 S, 2.2 E1977–1986
OPEL REKORD E Estate (61, 66, 67)1.7, 1.9, 2.0, 2.0 E, 2.0 S, 2.2 E1977–1986
OPEL REKORD P112001957–1961
OPEL REKORD P21.71960–1963
OPEL REKORD P2 Coupe1.71960–1963
OPEL REKORD P2 Estate1.71960–1963
OPEL SENATOR A (29)2.0 E, 2.2 E1978–1987
ROVER3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PURRO PUR-PO5013
ModelisVarikliaiMetai
ROVER MINI Convertible (XN)13001992–2001
ROVER MINI Hatchback1000, 13001990–2001
ROVER MINI-MOKE1.01986–1993
STEYR3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PURRO PUR-PO5013
ModelisVarikliaiMetai
STEYR 500/650650 T, 650 TR, 650 TR1, 650 TR21957–1973
STEYR 700700 C, 700 E1960–1968
STEYR HAFLINGER (AP700, AP703)0.651959–1974
VAUXHALL16 modelių
Modeliai, kuriems tinka PURRO PUR-PO5013
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL CARLTON Mk II Saloon2.0 S1978–1986
VAUXHALL CAVALIER1.6 S, 1900, 2.0 S1975–1981
VAUXHALL CAVALIER CC1600, 20001975–1981
VAUXHALL CAVALIER Coupe2.0 S1975–1981
VAUXHALL CAVALIER Mk II Estate (J82)1.3 S1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Saloon1.3, 1.6, 2.01975–1981
VAUXHALL FIRENZA Coupe1.8, 23001971–1978
VAUXHALL MAGNUM Coupe1800, 23001973–1978
VAUXHALL MAGNUM Estate1800, 2.31973–1981
VAUXHALL MAGNUM Saloon1800, 2.31973–1981
VAUXHALL VICTOR2000, 23001967–1976
VAUXHALL VICTOR Estate23001968–1976
VAUXHALL VIVA1100 (HA), 2000 GT, 23001963–1979
VAUXHALL VIVA Estate23001965–1979
VAUXHALL VX Estate23001976–1978
VAUXHALL VX Saloon1800, 23001969–1978
WOLSELEY2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PURRO PUR-PO5013
ModelisVarikliaiMetai
WOLSELEY 13001.3 TC1961–1973
WOLSELEY 18/851.8, 1.8 S1969–1972

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos