Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Uždegimo ritė RIDEX 689C0046Uždegimo ritė RIDEX 689C0046 (2)Uždegimo ritė RIDEX 689C0046 (3)Uždegimo ritė RIDEX 689C0046 (4)
689C0046EAN 4059191163144

Uždegimo ritė RIDEX 689C0046

Uždegimo ritė RIDEX 689C0046. Tinka 48 modeliams (CHEVROLET, DAEWOO, OPEL +1). Pakeičia 11 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Šiuo metu neprieinama

Nėra sandėlyje

Šios dalies šiuo metu nėra sandėlyje pas nė vieną mūsų tiekėją — užsukite vėliau arba peržiūrėkite alternatyvas žemiau.

Analogiškos detalės sandėlyje

16 analogiškų detalių tinka toje pačioje vietoje ir yra sandėlyje.

Visos analogiškos detalės (21)

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
RIDEX
Papildomas straipsnis / informacija 2
su integruotu jungikliu
darbinė įtampa [V]
12 V
Kategorija
Uždegimo ritė
MPN
689C0046
SKU
6358-689C0046
GTIN / EAN
4059191163144
Komplektacija
1x Uždegimo ritė

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 25184179. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

COIL-DIS LEAD FREE, INCL. IGNITION CABLE — Kalos Kalos (2002–2008) — IGNITION CABLE(T4)  (1716)
Kalos Kalos (2002–2008) · IGNITION CABLE(T4) (1716)Pozicija 1

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 21 · 47 numeriai Sandėlyje – nuo 16,99 € iki 46,99 €.

Visi: Uždegimo ritė
Rodyti daugiau: 9
47 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, DAEWOO, OPEL +1, 48 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka RIDEX 689C0046
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET27 modeliai
CHEVROLET ASTRA Hatchback2.01998–2011
CHEVROLET ASTRA Saloon2.0 GLS1998–2011
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200)1.2, 1.4, 1.4 16V, 1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255)1.2, 1.2 LPG, 1.4, 1.4 16V2006–
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T200)1.4, 1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255)1.2, 1.2 LPG, 1.4, 1.52005–
CHEVROLETdar 21 modelis
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 689C0046
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET AVEO Hatchback (T300)1.4, 1.62011–
CHEVROLET AVEO Saloon (T300)1.4, 1.62011–
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140)2.0 D, 2.0 D 4WD, 2.4, 2.4 4WD, 2.4 LPG, 2.4 LPG 4WD2006–
CHEVROLET CAPTIVA SPORT2.42007–
CHEVROLET CRUZE (J300)1.4, 1.62009–
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305)1.4, 1.62010–
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308)1.4, 1.62012–
CHEVROLET EPICA (KL1)2.0, 2.0 D2004–2011
CHEVROLET EVANDA2.02005–
CHEVROLET HHR2.42005–2011
CHEVROLET LACETTI (J200)1.4 16V, 1.6, 2.0 D2003–
CHEVROLET LANOS Saloon1.5, 1.6 16V2005–2018
CHEVROLET MATIZ (M200, M250)1.0, 1.0 LPG2005–
CHEVROLET NUBIRA Estate1.6, 2.0 D2005–2011
CHEVROLET NUBIRA Saloon1.4, 1.6, 1.8, 2.0 D2005–2012
CHEVROLET OPTRA Estate1.62001–2008
CHEVROLET OPTRA Saloon (1J, J200)1.62003–2012
CHEVROLET REZZO MPV (U100)1.6, 2.02005–
CHEVROLET SPARK1.0 SX2005–
CHEVROLET SPARK (M300)1.0, 1.0 LPG, 1.2, 1.2 LPG2009–
CHEVROLET TRAX1.62012–
DAEWOO19 modelių
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 689C0046
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO EVANDA (KLAL)2.02002–
DAEWOO KALOS (KLAS)1.2, 1.4, 1.4 16V, 1.5, 1.62002–
DAEWOO KALOS Saloon (KLAS)1.4, 1.52002–2004
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN)1.4, 1.82002–
DAEWOO LACETTI Saloon1.61999–2003
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LEGANZA (KLAV)2.0 16V1997–2004
DAEWOO MAGNUS2.01999–
DAEWOO MATIZ (M100, M150)1.01998–
DAEWOO NUBIRA (J100)1.6, 1.6 16V, 2.0 16V, 2.0 CDX1997–
DAEWOO NUBIRA (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Estate (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.6 16V, 2.0, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J200)1.4, 1.82003–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J200)1.82003–
DAEWOO REZZO (U100)1.6, 1.6 SX, 1.8, 2.02000–
OPEL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 689C0046
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ANTARA A (L07)2.4, 2.4 4x4, 2.4 LPG, 2.4 LPG 4x42006–2017
VAUXHALL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 689C0046
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ANTARA A (L07)2.4, 2.4 4x4, 2.4 LPG 4x42006–2015

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos