Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Lambda zondas RIDEX 3922L0225Lambda zondas RIDEX 3922L0225 (2)Lambda zondas RIDEX 3922L0225 (3)Lambda zondas RIDEX 3922L0225 (4)Lambda zondas RIDEX 3922L0225 (5)
3922L0225EAN 4059191378623

Lambda zondas RIDEX 3922L0225

Lambda zondas RIDEX 3922L0225. Tinka 710 modelių (ABARTH, ACURA, ALFA ROMEO +52). Pakeičia 852 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Šiuo metu neprieinama

Nėra sandėlyje

Šios dalies šiuo metu nėra sandėlyje pas nė vieną mūsų tiekėją — užsukite vėliau arba peržiūrėkite alternatyvas žemiau.

Analogiškos detalės sandėlyje

8 analogiškos detalės tinka toje pačioje vietoje ir yra sandėlyje.

Visos analogiškos detalės (10)

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
RIDEX
Kategorija
Lambda zondas
lambda jutiklis
šildyta
sriegio dydis
M18x1.5
MPN
3922L0225
SKU
6358-3922L0225
GTIN / EAN
4059191378623
Komplektacija
1x Lambda zondas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 852 OE numerius

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 10 · 18 numerių Sandėlyje – nuo 32,99 € iki 44,99 €.

Visi: Lambda zondas
18 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. ABARTH, ACURA, ALFA ROMEO +52, 710 modelių.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Visos markės (55) ABARTH, ACURA, ALFA ROMEO, ASIA MOTORS, AUDI, CADILLAC, CHERY, CHEVROLET, CHRYSLER, CITROËN, DACIA, DAIHATSU, DODGE, EUNOS, FERRARI, FIAT, FORD, FORD USA, GAZ, GMC, GREAT WALL, HAFEI, HONDA, HUMMER, HYUNDAI, INFINITI, JAGUAR, JEEP, KIA, LANCIA, MASERATI, MAZDA, MERCEDES-BENZ, MINI, MITSUBISHI, NISSAN, NISSAN (DFAC), OPEL, PEUGEOT, PONTIAC, PROTON, RENAULT, ROLLS-ROYCE, ROVER, SAAB, SAIPA, SEAT, SKODA, SUBARU, SUZUKI, TOYOTA, TOYOTA (FAW), VAUXHALL, VOLVO, VW

Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
ABARTH
ABARTH PUNTO1.4 SUPERSPORT (199.AXX1B)2012–
ACURA
ACURA MDX (YD1)3.5 All-wheel Drive2000–2006
ALFA ROMEO
ALFA ROMEO MITO (955)1.4 (955.AXB1B, 955.AXU1A), 1.4 (955AXV1A)2008–2018
ASIA MOTORS
ASIA MOTORS TOWNER Bus (AS84, AS85)0.81992–2002
ASIA MOTORS TOWNER Van (AS84, AS85)0.81992–2003
AUDI
AUDI A2 (8Z0)1.42000–2005
AUDIdar 14 modelių
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
AUDI A4 B5 (8D2)1.6, 2.4, 2.4 quattro, 2.8, 2.8 quattro1994–2001
AUDI A4 B5 Avant (8D5)1.6, 2.4, 2.4 quattro, 2.8, 2.8 quattro1994–2002
AUDI A4 B6 (8E2)1.62000–2005
AUDI A4 B6 Avant (8E5)1.62000–2005
AUDI A4 B7 (8EC)1.62004–2009
AUDI A4 B7 Avant (8ED)1.62004–2008
AUDI A6 Allroad C6 (4FH)3.0 TFSI quattro, 3.2 FSI quattro2006–2011
AUDI A6 C4 (4A2)2.8, 2.8 quattro1994–1998
AUDI A6 C4 Avant (4A5)2.8, 2.8 quattro1994–1998
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4)2.4, 2.4 quattro, 2.7 T quattro, 2.8, 2.8 quattro1997–2005
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6)2.4, 2.4 quattro, 2.8, 2.8 quattro1997–2006
AUDI A6 C6 (4F2)2.4, 2.4 quattro, 2.8 FSI, 2.8 FSI quattro, 3.0 TFSI quattro, 3.2 FSI, 3.2 FSI quattro2004–2011
AUDI A6 C6 Avant (4F5)2.4, 2.4 quattro, 2.8 FSI, 2.8 FSI quattro, 3.0 TFSI quattro, 3.2 FSI, 3.2 FSI quattro2004–2011
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8)2.8, 2.8 quattro1994–2005
CADILLAC
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC CTS5.7 V2002–2007
CADILLAC ESCALADE6.2 AWD, 6.2 FLEXFUEL2006–2014
CADILLAC ESCALADE Crew Cab Pickup6.2 LPG AWD2006–2014
CADILLAC SEVILLE4.61997–2004
CHERY
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
CHERY A3 Hatchback1.62008–2017
CHERY A3 Saloon1.62008–2015
CHERY A51.6, 1.6 LPG, 2.02004–2012
CHERY COWIN1.3, 1.5, 1.62003–2011
CHERY COWIN 21.52010–
CHERY COWIN 31.5, 1.82010–
CHERY FENGYUN Saloon1.62001–2008
CHERY QQ30.82003–
CHERY TIGGO2.0, 2.0 All-wheel Drive2002–
CHERY TIGGO 32.02007–
CHEVROLET
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET ASTRA Hatchback2.0 (08, 48)1998–2011
CHEVROLET ASTRA Saloon2.0 GLS, 2.0 GLS (69)1998–2011
CHEVROLET AVALANCHE5.3, 5.3 AWD2000–2006
CHEVROLET AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup5.3 4WD2001–2006
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200)1.4 16V2003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255)1.4 16V2006–
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T200)1.42003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255)1.4, 1.62005–
CHEVROLET CAMARO2.0 Turbo, 6.22009–
CHEVROLET CAMARO Convertible2.0 Turbo, 6.22011–
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140)2.4, 2.4 4WD2006–
CHEVROLET COLORADO3.5, 3.5 4x42003–
CHEVROLET COLORADO Standard Cab Pickup3.52003–2012
CHEVROLET EXPRESS 1500 Standard Cargo Van5.3 AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Extended Cargo Van6.02002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Standard Passenger Van6.02002–
CHEVROLET EXPRESS Standard Cargo Van5.3 Flexfuel AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS Van4.3, 6.0 25002003–
CHEVROLET LACETTI (J200)1.4 16V, 1.6, 1.82003–
CHEVROLET MALIBU3.62008–
CHEVROLET NUBIRA Estate1.6, 1.6 LPG, 1.82005–2011
CHEVROLET NUBIRA Saloon1.4, 1.6, 1.82005–2012
CHEVROLET OPTRA Saloon (1J, J200)1.62003–2012
CHEVROLET REZZO MPV (U100)1.62005–
CHEVROLET SILVERADO 15005.3 AWD1997–2007
CHEVROLET SILVERADO 25006.01998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Crew Cab Pickup6.01998–2007
CHEVROLET SILVERADO 2500 Extended Cab Pickup6.01998–2007
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD2006–2013
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Extended Cab Pickup6.0 4WD2006–2013
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Standard Cab Pickup6.0 4WD2006–2013
CHEVROLET SILVERADO 2500 Standard Cab Pickup6.01998–2007
CHEVROLET SSR Convertible6.02002–2006
CHEVROLET SUBURBAN5.3 AWD, 6.0, 6.0 AWD, 8.1 AWD2000–2007
CHEVROLET TAHOE (B2W)5.3, 5.3 AWD, 5.3 V8 AWD1999–2006
CHEVROLET TRAILBLAZER (KC)4.2 AWD2001–2009
CHEVROLET ZAFIRA (F75)2.01999–2012
CHRYSLER
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER 300C (LX, LE)2.7, 3.5, 5.7, 6.1 SRT82004–
CHRYSLER 300M (LR)2.7 V6 24V, 3.5 V6 24V1998–2004
CHRYSLER CIRRUS2.0 LX, 2.4 LX, 2.5 LX1994–2000
CHRYSLER CONCORDE2.7 LX, 3.3 LX1992–2004
CHRYSLER GRAND VOYAGER III VAN (GS)2.4, 3.31995–2001
CHRYSLER IMPERIAL3.81989–1993
CHRYSLER LE BARON Convertible2.2 i Turbo, 2.5 i Turbo, 3.0 i V61986–1997
CHRYSLER LE BARON Saloon2.2 i Turbo, 2.5 i Turbo, 3.0 i V61986–1994
CHRYSLER NEON (PL)2.0 16V1994–2000
CHRYSLER NEON II1.6, 2.0 16V1999–2006
CHRYSLER PT CRUISER (PT)1.6, 2.0, 2.4, GT 2.42000–2010
CHRYSLER PT CRUISER Convertible2.42000–2010
CHRYSLER SEBRING (JR)2.0, 2.4, 2.7 V6 24V2000–2007
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR)2.0, 2.4, 2.7 V6 24V2001–2007
CHRYSLER SEBRING Coupe (FJ)2.5 LE1995–2000
CHRYSLER STRATUS (JA)2.0 16V, 2.0 LE, 2.4 16 V, 2.4 16V, 2.5 LX V6, 2.5 V61994–2001
CHRYSLER STRATUS Convertible (JX)2.0 LE, 2.5 LX1996–2001
CHRYSLER VIPER8.01992–1998
CHRYSLER VIPER Convertible8.01991–1998
CHRYSLER VISION3.5 TSi1993–1997
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS, NS)2.0 i, 2.4 AWD, 2.4 i, 3.3 i, 3.8, 3.8 i AWD1992–2001
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER IV (RG)3.32000–2008
CHRYSLER VOYAGER III VAN (GS)2.4 (GSHY52), 3.3 (GSHY52), 3.8 AWD (GSHC52)1995–2001
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS)2.4, 3.3, 3.8, 3.8 AWD1999–2008
CHRYSLER VOYAGER IV VAN (S)3.3 (SYM53, SYH53), 3.8 (SYX53), 3.8 AWD (SCH53)1999–2008
CITROËN
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Box Body/MPV (M)1.4 BiFuel (MBKFXB, MCKFXB), 1.4 bivalent, 1.4 i (MBKFX, MBKFW), 1.4 i bivalent (MBKFW)1996–2011
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST MPV (MF, GJK, GFK)1.1 i (MFHDZ, MFHFX), 1.4, 1.4 bivalent, 1.4 i (MFKFX, MFKFW, GJKFWB, GJKFWC, GFKFWC), 1.4 i bivalent (MFKFW)1996–
CITROËN C2 (JM)1.1, 1.42003–2017
CITROËN C2 ENTERPRISE (JG)1.12003–2009
CITROËN C3 I (FC, FN)1.1 i, 1.1 LPG, 1.4 BiFuel, 1.4 i, 1.4 i Bivalent2002–2013
CITROËN C3 II (SC)1.1 BiFuel, 1.1 i, 1.4, 1.4 LPG2009–
CITROËN C3 Pluriel (HB)1.42003–
CITROËN C5 I (DC)1.8 16V (DC6FZB, DC6FZE)2001–2005
CITROËN C5 I Break (DE)1.8 16V (DE6FZB, DE6FZE)2001–2004
CITROËN C5 II Estate Van (RE)1.8 16V (RE6FZB)2004–2008
CITROËN NEMO Box Body/MPV (AA)1.42008–
CITROËN NEMO MPV1.42009–
CITROËN SAXO (S0, S1)1.4 VTS, 1.6, 1.6 VTS1996–2004
CITROËN XSARA (N1)1.4 i1997–2005
CITROËN XSARA Break (N2)1.4 i1997–2010
CITROËN XSARA Coupe (N0)1.4 i1998–2005
CITROËN XSARA Estate Van1.41998–2005
CITROËN XSARA PICASSO (N68)1.8 16V1999–2012
DACIA
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
DACIA LOGAN (LS)1.4 (LS0A, LS0C, LS0E, LS0G), 1.4 MPI LPG (LS0C), 1.6 (LS0B, LS0D, LS0F, LS0H), 1.6 Bifuel, 1.6 LPG2004–
DACIA SOLENZA (B41)1.4 (B41A, B41B, B41C)2003–
DAIHATSU
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
DAIHATSU CUORE VI (L251, L250, L260)1.02003–
DAIHATSU MIRA GINO I0.81998–2003
DAIHATSU NAKED0.7 Turbo All-wheel Drive (L750S)1999–2005
DAIHATSU TERIOS KID (J11, J13)0.71997–2012
DAIHATSU TREVIS1.02006–
DODGE
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
DODGE CARAVAN2.4 i, 3.0, 3.3 i, 3.8 i, 3.8 i AWD1995–2001
DODGE CARAVAN (RG)2.4, 3.3, 3.3 AWD, 3.8, 3.8 AWD2000–2007
DODGE DAKOTA2.5, 3.7, 4.7 AWD1995–
DODGE DAKOTA Crew Cab Pickup3.72004–2011
DODGE DAKOTA Extended Cab Pickup3.72004–2011
DODGE DURANGO (DN)4.7 4WD, 5.91997–2003
DODGE DURANGO (HB)4.7 AWD2003–2010
DODGE GRAND CARAVAN3.3, 3.82007–
DODGE GRAND CARAVAN Mini Passenger Van3.8 AWD2000–2007
DODGE INTREPID2.7, 3.2, 3.3, 3.5, 3.5 ES1992–2004
DODGE MAGNUM Estate5.7 R/T, 5.7 R/T AWD, 6.1 SRT82004–2008
DODGE NEON2.0 16V1994–1999
DODGE NEON Coupe2.0 HP Sport1994–1999
DODGE NEON II2.0, 2.0 16V1999–
DODGE RAM 1500 Pickup (BE, BR)5.2, 5.9 4x41991–2002
DODGE RAM 1500 Pickup (D1, DC, DH, DM, DR)4.7, 4.7 4x42001–2008
DODGE RAM Van5.2, 5.91993–2003
DODGE STRATUS2.0 16V, 2.4 16 V, 2.4 16V, 2.5 V61994–2001
DODGE STRATUS II2.4 SE, 2.4 STX, 2.7 VVT, 3.02000–2006
DODGE VIPER ConvertibleSRT-102002–2017
DODGE VIPER CoupeSRT-102002–
EUNOS
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
EUNOS 500 Saloon (CA)2.0 (CA12)1992–1999
FERRARI
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
FERRARI 456 GT/GTA5.5 (F116)1993–2004
FERRARI 5 MARANELLO5501996–2006
FERRARI 550 BARCHETTA5.52000–2005
FERRARI F355 Spider3.51994–2000
FIAT
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
FIAT 500 (312)1.2 (312AXA1A), 1.2 LPG (312AXA1A)2007–
FIAT 500 C (312)1.2 (312CXA1A, 312AXA1A)2009–
FIAT 500L (351, 352)0.9 (199LYC1B), 0.9 Natural Power (199LYC1B), 1.42012–
FIAT BARCHETTA (183)1.8 16V1995–2005
FIAT BRAVA (182)1.6 16V (182.BB), 1.6 16V (182.BH), 1.6 16V (182.BU), 1.8 GT 16V (182.BC)1995–2003
FIAT BRAVO I (182)1.6, 1.6 16V (182.AB), 1.6 16V (182.AH), 1.8 GT (182.AC)1995–2001
FIAT BRAVO II (198)1.4 16V (198AXS1B)2006–2016
FIAT COUPE (175)1.8 16V1993–2000
FIAT ELBA (146)1.51985–1997
FIAT GRANDE PUNTO (199)1.2, 1.2 LPG (199BXA1A, 199AXA1A), 1.4 (199AXB11, 199AXB1A, 199BXB1A, 199AXL1A), 1.4 (199AXB1A), 1.4 LPG2005–
FIAT GRANDE PUNTO Van (199)1.4 (199CXB1A, 199DXB1A), 1.4 LPG (199CXB1A, 199DXB1A)2005–2013
FIAT LINEA (323, 110)1.42006–
FIAT MAREA (185)1.6, 1.6 100 16V, 1.6 100 16V Bipower, 1.6 16V, 1.8 115 16V1996–2007
FIAT MAREA Weekend (185)1.6, 1.6 100 16V, 1.8 115 16V1996–2007
FIAT MULTIPLA (186)1.6, 1.6 (186AXC1A, 186BMC1A, 186BXC1A), 1.6 100 16V (186AXA1A), 1.6 16V (186AGB1A), 1.6 16V Bipower (186AMB1A), 1.6 16V Bipower (186AXC1A), 1.6 16V GPL, 1.6 Blupower (186AMA1A), 1.6 Natural Power (186AGB1A05)1999–2010
FIAT MULTIPLA VAN (186)1.6 (186AXC1A, 186BMC1A, 186BXC1A), Bipower1999–2010
FIAT PALIO (178, 171, 371)1.0, 1.2, 1.4, 1.6 16V1996–
FIAT PALIO Weekend (178, 173, 373, 374, 171)1.0 (1788361), 1.2, 1.2 (178BXZ1A), 1.2 (178DYA1A, 178DXS1A), 1.4, 1.6 16V, 1.6 16V (178DXD1A)1996–
FIAT PANDA (169)1.2 (169AXF2A, 169AXF1A), 1.2 4x4 (169AXF2A, 169AXF1A), 1.2 LPG (169.AXB1A), 1.2 LPG (169CXF1A)2003–
FIAT PANDA (312, 319)1.2 (312PXA1A), 1.2 LPG (312PXA1A)2012–
FIAT PANDA Hatchback Van (169)1.2, 1.2 4x4, 1.2 LPG2004–
FIAT PANDA VAN (312, 519)1.2 (312CXA1A, 312DXA1A), 1.2 LPG (312CXA1A)2012–
FIAT PUNTO (176)75 1.21993–1999
FIAT PUNTO (188)1.8 130 HGT (188.738, .718)1999–2012
FIAT PUNTO (199)0.9 Bifuel, 0.9 Twinair Turbo, 1.2 (199AXZ1A, 199BXZ1A), 1.4 (199AXB1A, 199BXB1A, 199BXB11, 199AXB11), 1.4 (199AXH1A, 199BXH1A), 1.4 Bifuel, 1.4 Multi Air, 1.4 Natural Power, 1.4 Turbo Multi Air2012–
FIAT PUNTO EVO (199)1.2, 1.4 (199AXB1A), 1.4 (199AXH1A), 1.4 16V, 1.4 16V (199AXW1A), 1.4 LPG2008–
FIAT PUNTO EVO Hatchback Van (199)1.4 (199.AXB1A)2009–2012
FIAT PUNTO Hatchback Van (199)0.9 Twinair Turbo, 1.4 (199BXB1A, 199AXL1A, 199AXB1A), 1.4 LPG (199AXB1A, 199BXB1A, 199AXL1A)2008–
FIAT SIENA (178, 172, 372)1.3 (178CXG1AAM, 178CXG1AAP, 178CXG1AAT), 1.3 (178CXS1AAI, 178BYA1AAT, 178CYA1AAT), 1.4, 1.6 (178CYC1AAT), 1.6 16V1996–2016
FIAT STILO (192)1.8 16V (192AXC1A, 192BXC1A)2001–2010
FIAT STILO Multi Wagon (192)1.8 16V2003–2008
FIAT STRADA Pickup (178, 278)1.21998–
FIAT TEMPRA (159)2.01990–1998
FIAT UNO (146, 158)1.01983–2013
FORD
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
FORD COUGAR (EC)2.5 ST 200, 2.5 V6 24V1998–2001
FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL)1.6 16V1998–2000
FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL)1.6 16V1999–2000
FORD ESCORT V (AAL, ABL)1.3, 1.4, 1.6, 1.6 i 16V, 1.8 16V XR3i, 1.8 XR3i 16V 4x4, RS 2000, RS 2000 4x41990–1996
FORD ESCORT V Convertible (ALL, BJ2)1.4, 1.4 i, 1.6, 1.6 16V XR3i, 1.6 i 16V, 1.8 16V XR3i1990–1995
FORD ESCORT V Express (AVF)1.3, 1.41990–1994
FORD ESCORT V Saloon (AFL)1.3, 1.4, 1.6 i 16V, 1.8 i 16V1993–1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL)1.3, 1.4, 1.6 i 16V, 1.8 16V, 1.8 i 16V1990–1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL)1.3, 1.4, 1.6 16V, 1.6 16V 4x4, 1.6 i 16V, 1.8 16V, 1.8 16V (EDA, EHC), RS 2000, RS 2000 4x41995–2002
FORD ESCORT VI Convertible (ALL)1.4, 1.6 16V XR3i, 1.8 16V XR3i1994–2000
FORD ESCORT VI Estate Van (AVL)1.3, 1.41995–2001
FORD ESCORT VI Saloon (GAL, AFL)1.3, 1.4, 1.6 i 16V, 1.8 16V1995–2002
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL)1.3, 1.4, 1.6 16V, 1.6 i 16V, 1.8 16V1995–2002
FORD FIESTA Box Body/MPV (F3L, F5L)1.31989–1996
FORD FIESTA Box Body/MPV (J5, J3)1.31996–
FORD FIESTA Hatchback Van (FVD)1.11983–1995
FORD FIESTA III (GFJ)1.1, 1.3, 1.3 Cat, 1.4, 1.6 i 16V, 1.6 XR2i, 1.8 16V, 1.8 XR2i 16V1989–1997
FORD FIESTA IV (JA, JB)1.0 i, 1.25 i 16V, 1.3 i1995–2006
FORD FIESTA V (JH, JD)1.32001–2014
FORD FIESTA V Van1.32002–2010
FORD FOCUS I (DAW, DBW)1.6 16V, 2.0 16V1998–2009
FORD FOCUS I Estate Van (DNW)1.61998–2005
FORD FOCUS I Saloon (DFW)1.8 16V, 2.0 16V1999–2009
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP)2.0, 2.0 Flex2004–2013
FORD KA (RB)1.3 i, 1.3 i ROCAM, 1.6 i1996–2008
FORD KA Van (RB)1.3, 1.3 i2002–2005
FORD MONDEO I (GBP)1.6 i 16V, 1.8 i 16V, 1.8 i 16V 4x4, 2.0 i 16V, 2.0 i 16V 4x41993–1996
FORD MONDEO I Saloon (GBP)1.6 i 16V, 1.8 4x4, 1.8 i 16V, 2.0 i 16V, 2.0 i 16V 4x41993–1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP)1.6 i 16V, 1.8 i 16V, 1.8 i 16V 4x4, 2.0 i 16V, 2.0 i 16V 4x41993–1996
FORD MONDEO II (BAP)1.6 i, 1.8 i, 2.0 i, 2.5 24V1996–2000
FORD MONDEO II Saloon (BFP)1.6 i, 1.8 i, 2.0 i, 2.5 24V1996–2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP)1.6 i, 1.8 i, 2.0 i, 2.5 24V1996–2000
FORD MONDEO III (B5Y)1.8 16V, 2.0 16V, 2.5 V6 24V2000–2007
FORD MONDEO III Saloon (B4Y)1.8 16V, 2.0 16V, 2.5 V6, 2.5 V6 24V2000–2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY)1.8 16V, 2.0 16V, 2.5 V6 24V2000–2007
FORD ORION III (GAL)1.3, 1.4, 1.6 i, 1.6 i 16V, 1.8 i 16V1990–1996
FORD SCORPIO I (GAE, GGE)2.0 i, 2.4 i Cat, 2.9 i, 2.9 i 24V, 2.9 i 4x41985–1994
FORD SCORPIO I Saloon (GGE)2.0, 2.0 i, 2.4 i, 2.9 i, 2.9 i 24V, 2.9 i 4x41986–1994
FORD SCORPIO I Turnier (GGE)2.0 i, 2.4 i, 2.9 24V, 2.9 i, 2.9 i 4x41988–1994
FORD SCORPIO II (GFR, GGR)2.9 i, 2.9 i 24V1994–1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR)2.9 i, 2.9 i 24V1994–1998
FORD SIERRA II Turnier (BNG)2.0 i, 2.0 i Cat1987–1993
FORD STREET KA (RL2)1.62003–2005
FORD TRANSIT Bus (E)2.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS), 2.9 i1991–1994
FORD TRANSIT Bus (FD , FB , FS , FZ , FC)2.3 16V RWD (FB, FC, FA)2000–2006
FORD TRANSIT Platform/Chassis (E)2.0 (EME/L/S, ENE/L/S)1991–1994
FORD TRANSIT Platform/Chassis (FM , FN)2.3 16V (FA, FB, FC, FD), 2.3 BiFuel2000–2006
FORD TRANSIT Van (E)2.0 i (EAL, EAS)1991–1994
FORD TRANSIT Van (FA)2.3, 2.3 16V RWD (FAA, FAB, FAC), 2.3 BiFuel2000–2006
FORD USA
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA BRONCO II2.9, 2.9 i V6 4x41983–1990
FORD USA E Bus5.81991–
FORD USA ECONOLINE Van4.91975–1991
FORD USA ESCORT Estate2.0 SE1996–2002
FORD USA ESCORT Saloon2.0 SE1996–2002
FORD USA EXPLORER (U2, U)4.0, 4.0 V6 4WD1994–2003
FORD USA F-1505.4, 5.4 4x42007–
FORD USA F-3505.8, 5.8 All-wheel Drive1988–1997
FORD USA MUSTANG Convertible (C)3.81993–2004
FORD USA MUSTANG Coupe (C)3.81993–2004
FORD USA PROBE II (ECP)2.0 16V, 2.5 V6 24V1992–1998
FORD USA TAURUS (P5)3.0 24V1995–1999
FORD USA TAURUS Wagon (P5)3.0 24V1995–1999
FORD USA WINDSTAR (A3)3.0 V61995–2004
GAZ
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
GAZ SOBOL (2310) Platform/Chassis2.41993–
GMC
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
GMC ACADIA (T14)3.6 (TR14), 3.6 AWD (TV14)2006–2017
GMC ENVOY SUV4.2 4WD, 5.3 4WD2001–2009
GMC SIERRA 1500 Crew Cab Pickup5.31997–2007
GMC SIERRA 1500 Extended Cab Pickup5.31997–2007
GMC SIERRA 1500 Standard Cab Pickup5.31997–2007
GMC YUKON5.3 4WD1999–2006
GREAT WALL
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
GREAT WALL DEER Pickup2.2 4WD2005–2013
GREAT WALL SAFE2.2 All-wheel Drive2002–2009
GREAT WALL SAFE F12.2 All-wheel Drive2006–2009
GREAT WALL SOCOOL2.22004–
HAFEI
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
HAFEI LOBO1.02003–
HONDA
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
HONDA ACCORD IV (CB)2.0 i, 2.0 i 16V (CB3), 2.2 i 16V (CB7), 2.2 i 16V Automatik (CB7)1989–1993
HONDA ACCORD IV Aerodeck (CB)2.2 i 16V (CB8)1989–1994
HONDA ACCORD IV Coupe (CB, CC)2.0 i, 2.0 i 16V (CC1)1989–1993
HONDA ACCORD V (CC, CD)2.0 i (CD4), 2.0 i S (CD4)1992–1997
HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL)1.6 i (CG7), 1.6 LS (CG7), 2.2 Type-R (CH1), 2.3, 2.3 (CL3, S86), 3.0 Vtec (CK1, CG1)1997–2003
HONDA ACCORD VI Coupe (CG)3.0 V6 24V (CG2)1997–2003
HONDA ACCORD VI Hatchback (CH, CL)1.6 (CH5), 1.8 i (CH6), 2.0 (CH7), 2.3 (CL4)1999–2002
HONDA ACCORD VII (CL, CN)2.0 (CL7), 2.4 (CL9)2003–2012
HONDA ACCORD VII (CM)3.0, 3.0 (CM6)2002–2008
HONDA ACCORD VII Tourer (CM, CN)2.0 (CM1), 2.4 (CM2), 2.4 Vtec T (CM2)2002–2008
HONDA ACCORD VIII (CU)2.0 i (CU1)2008–
HONDA ACCORD VIII Estate (CW)2.0 i (CW1)2008–
HONDA CIVIC IX (FK)1.8 i-VTEC (FK2)2012–2017
HONDA CIVIC IX Saloon (FB)1.8 (FB2)2011–2016
HONDA CIVIC IX Tourer (FK)1.8 i-VTEC (FK2)2014–2016
HONDA CIVIC V Coupe (EJ)1.5 i LSi (EJ2)1993–1996
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC)1.4 16V (MB8), 1.5 16V (MB9), 1.6 16V (MC1)1998–2001
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB)1.4 i (MA8, MB2), 1.6 16V (MB4)1994–2001
HONDA CIVIC VI Saloon (EJ, EK, SO)1.6 i Vtec (EK1, SO4)1995–2001
HONDA CIVIC VII Coupe (EM2)1.7 i (EM2), 1.7 i VTEC (EM2)2001–2005
HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV)1.4 i (EP1, EU7), 1.4 iS (EP1, EU5, EU7), 1.6 i (EP2, EU8, EU6)2000–2006
HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK)1.8 (FN1, FK2)2005–2012
HONDA CIVIC VIII Saloon (FD, FA)1.3 IMA (FA3, FD3), 1.3 IMA (FD3), 1.6, 1.8 (FD1, FD7, FA1), 1.8 EXS Flex2005–2013
HONDA CR-V II (RD)2.0 (RD5)2001–2007
HONDA CR-V III (RE)2.0 i-VTEC 4WD (RE5, RE2)2006–
HONDA CR-V IV (RM)2.0 AWD (RE5, RM2), 2.0 iVtec (RE5, RM1)2012–
HONDA CROSSROAD (RT)1.8 i-VTEC (RT1), 2.0 (RT3)2007–2010
HONDA CRX III (EH, EG)1.6 i VTi (EG2)1992–1998
HONDA ELEMENT (YH)2.4, 2.4 Vtec (YH1), 2.4 Vtec 4x4 (YH2)2002–2011
HONDA FR-V (BE)1.7 (BE1), 1.8 (BE1)2004–
HONDA INSIGHT (ZE)1.0 IMA (ZE1, ZE18, ZE13)2000–2006
HONDA INSPIRE (UA1, UA3)3.2 GX1995–1998
HONDA INSPIRE (UA4, UA5)2.5 GX (UA4), 3.2 (UA5)1995–
HONDA LAGREAT3.5 EX, 3.5 EXi Vtec1998–
HONDA LEGEND II (KA)3.2 i 24V (KA7)1991–1996
HONDA LEGEND II Coupe (KA)3.2 i 24V (KA8)1991–1996
HONDA LEGEND III (KA)3.5 i 24V (KA9)1996–2004
HONDA LEGEND IV (KB)3.5 V6 4WD (KB1)2004–2013
HONDA NSX I Convertible (NA)3.2 24V Vtec (NA2)1995–2005
HONDA NSX I Coupe (NA)3.2 24V Vtec (NA2)1990–2005
HONDA ODYSSEY (RL1, RA6, RA)3.51998–
HONDA ODYSSEY (RL3, RL4, RB)3.5, 3.5 EXi Vtec (RL3)2004–2010
HONDA PILOT3.5 AWD2002–2008
HONDA S2000 (AP)2.0 (AP1), 2.0 Vtec, 2.0 Vtec (AP1)1999–
HONDA STREAM (RN)1.7 16V (RN1), 1.8 Vtec (RN6)2001–
HUMMER
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
HUMMER HUMMER H33.5, 3.7 4WD2005–
HUMMER HUMMER H3T3.7 4WD2008–
HYUNDAI
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI ACCENT I (X-3)1.5 i 16V1994–2002
HYUNDAI COUPE II (GK)2.7 V62001–2012
HYUNDAI EQUUS / CENTENNIAL (JS)3.5, 4.51999–2009
HYUNDAI GRANDEUR (TG)2.72003–2012
HYUNDAI HIGHWAY VAN2.0 16V, 2.7 V6 24V2000–2004
HYUNDAI LANTRA I (J-1)1.6 i.e. 16V, 1.8 i.e. 16V1990–1995
HYUNDAI PONY (X-2)1.5 i1989–1995
HYUNDAI PONY / EXCEL Saloon (X-2)1.5, 1.5 i1989–1995
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM)2.0, 2.4 16V, 2.4 16V 4x42000–2006
HYUNDAI SANTA FÉ I SUV Van (SM)2.4 4x42000–2006
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM)2.7, 2.7 4x4, 2.7 V6 GLS, 2.7 V6 GLS 4x42005–2015
HYUNDAI SANTA FÉ II SUV Van (CM)GLS2005–2015
HYUNDAI SONATA II (Y-2)2.0 i 16V1988–1993
HYUNDAI SONATA III (Y-3)2.0, 2.0 i 16V, 3.0 i V61992–2000
HYUNDAI SONATA IV (EF)2.0 16V, 2.4 16V, 2.5 V6 24V, 2.7 i V6, 2.7 V61998–2005
HYUNDAI TERRACAN (HP)3.5 i V6 4WD2001–2008
HYUNDAI TRAJET (FO)2.0, 2.7 V61999–2008
HYUNDAI TRAJET Box Body/MPV (FO)2.0, CVVT1999–2008
HYUNDAI TUCSON (JM)2.7 All-wheel Drive2004–2019
HYUNDAI XG (XG)250, 30, 300, 3501998–2005
HYUNDAI XG Saloon250, 3002000–2005
INFINITI
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
INFINITI FX45 All-wheel Drive2002–2008
JAGUAR
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
JAGUAR S-TYPE II (X200)2.5 V6, 3.0 V6, 4.0 V8, 4.2 Supercharged, 4.2 V8, R 4,2 V81998–2008
JAGUAR X-TYPE I (X400)2.1 V6, 2.5 V6 All-wheel Drive, 3.0 V6 All-wheel Drive2001–2009
JAGUAR X-TYPE I Estate (X400)2.1 V6, 2.5, 3.02003–2009
JAGUAR XJ (X308)3.21996–2003
JAGUAR XJ (X350, X358)3.0, 3.6, 4.22003–2009
JAGUAR XK II Convertible (X150)4.2 XK, 4.2 XK82006–2014
JEEP
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
JEEP CHEROKEE (KJ)2.4 4x4, 2.4 Laredo, 3.7 4x4, 3.7 Laredo2001–2008
JEEP CHEROKEE (XJ)2.5 i 4x4, 4.0 i, 4.0 i 4x41983–2001
JEEP COMMANDER (XK, XH)3.7 V6 4x4, 5.7 V8 4x42005–2010
JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG)4.0 i 4x4 (Z), 4.0 i 4x4 (ZJ), 4.0 Laredo, 5.2, 5.2 4x4, 5.2 4x4 (Z), 5.2 i 4x4 (ZJ), 5.2 Limited 4x4, 5.9 i 4x41991–1999
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG)4.7 V8 4x41998–2005
JEEP WRANGLER II (TJ)2.4, 2.5, 4.0, 4.0 Rubicon1996–2008
JEEP WRANGLER III (JK)3.8, 3.8 RWD2006–
KIA
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
KIA CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ)2.7 V62005–2015
KIA CARNIVAL II (GQ)3.51999–2007
KIA MAGENTIS I (GD, MS)2.02001–2007
KIA MAGENTIS II (MG)2.7, 2.7 V62005–2011
KIA OPIRUS (GH)3.52003–2012
KIA RIO I Hatchback (DC)1.3, 1.5 16V2000–2006
KIA RIO I Saloon (DC)1.3, 1.5 16V2000–2006
KIA SORENTO I (JC)3.5 V6 4WD2002–2011
KIA SPORTAGE II (JE, KM)2.7 V6 4WD2004–2011
LANCIA
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
LANCIA DEDRA (835)1.6 16V (835EI), 1.8 16V LE (835FG), 1.8 GT 16V (835EH), 2.0 16V (835ED)1989–1999
LANCIA DEDRA SW (835)1.6 16V (835EI), 1.8 16V LE (835FG), 1.8 GT 16V (835EH), 2.0 16V (835ED)1994–1999
LANCIA DELTA II (836)1.6 i.e. (836AP), 1.6 i.e. 16V (836AO), 1.8 i.e. 16V (836AQ), 1.8 i.e. 16V GT (836AR)1993–1999
LANCIA LYBRA (839)1.6, 1.6 16V (839AXA1A), 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A)1999–2005
LANCIA LYBRA SW (839)1.6 (839.BXF1A), 1.6 16V (839BXA1A), 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A)1999–2005
LANCIA YPSILON (312)1.2 (312.PXA1A, 312.YXA1A), 1.2 Bi-fuel (312.YXA1A)2011–
LANCIA YPSILON (843)1.2 (843.AXA1A), 1.2 (843.AXL1A)2003–2011
MASERATI
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
MASERATI 3200 GT Coupe3.2 Biturbo V8 32V1998–2002
MAZDA
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA 121 III (JASM, JBSM)1.25, 1.31996–2003
MAZDA 3 (BK)2.0 (BKEP)2003–2009
MAZDA 3 Saloon (BK)2.0 (BK10F, BKEP), 2.0 (BKEP)1999–2009
MAZDA 323 C V (BA)1.3 16V1994–2001
MAZDA 323 F V (BA)2.0 24V (BAEP)1994–2000
MAZDA 323 F VI Hatchback (BJ)1.6 (BJ10M), 2.0 (BJFW)1998–2004
MAZDA 323 S V (BA)1.3 16V1992–2003
MAZDA 323 S VI Saloon (BJ)1.6 (BJ10M), 1.6 (BJ12), 1.8 Protege (BJ10, BJ8P), 1.9 16V (BJ10M)1998–2004
MAZDA 5 (CR)1.8 (CR19), 2.0 (CREW, CR19)2005–2010
MAZDA 626 IV (GE)1.8 i, 1.8 i (GE8P), 2.0 i (GE10S1), 2.0 i 4WD (GE10S1), 2.5 24V1991–1998
MAZDA 626 IV Hatchback (GE)1.8 (GE8P), 2.0 i (GE10S1), 2.0 i 4WD (GE10S1), 2.5 24V (GE5P)1991–1998
MAZDA 626 V (GF)1.8 (GF8P), 1.9, 2.0 (GFEP, GF12), 2.0 (GFEP)1997–2006
MAZDA 626 V Hatchback (GF)1.8 (GF8P), 1.9, 1.9 (GF8P), 2.0 (GFEP), 2.0 H.P. (GFEP)1997–2002
MAZDA 626 V Station Wagon (GW)1.8 (GW8W), 1.9, 2.0 (GWEW), 2.0 H.P. (GWEW)1998–2003
MAZDA AZ OFFROAD (JB, JM)0.7 All-wheel Drive (JB23, JM23W)1998–
MAZDA B-SERIE (UF)2.6 12V 4WD (UFY0)1985–2000
MAZDA B-SERIE (UN)2.6 12V 4WD1998–2008
MAZDA DEMIO (DW)1.3 16V (DW3W, DW19), 1.3 i 16V (DW3W), 1.5 16V (DW5W)1996–2003
MAZDA MPV II (LW)2.0 (LWEW), 2.3 (LW3W), 3.0 (LWFW), 3.0 i V6 (LWFW)1999–2006
MAZDA MX-5 II (NB)1.8 (NB8C), 1.8 16V (NB8C)1998–2005
MAZDA MX-6 (GD)2.0, 2.51987–1997
MAZDA MX-6 (GE)2.0, 2.5 24V, 2.5 24V (GE10L), 2.5 i 24V (GE20L)1991–1997
MAZDA TRIBUTE (EP)3.0 V6 24V 4WD (EPFW), 3.0 V6 AWD (EPFW)2000–2008
MAZDA XEDOS 6 (CA)2.0 V6 (CAEP)1992–1999
MAZDA XEDOS 9 (TA)2.0 24V, 2.5, 2.5 24V (TA5P), 2.5 V6 (TA5P)1993–2002
MERCEDES-BENZ
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202)C 180 (202.018), C 200 (202.020), C 200 Kompressor (202.025), C 230 (202.023), C 230 Kompressor (202.024)1993–2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202)C 180 T (202.078), C 200 T (202.080), C 200 T Kompressor (202.082), C 230 T (202.083), C 230 T Kompressor (202.085)1996–2001
MERCEDES-BENZ CLK (C208)CLK 200 (208.335), CLK 200 Kompressor (208.345), CLK 230 Kompressor (208.347)1997–2003
MERCEDES-BENZ CLK Convertible (A208)CLK 200 (208.435), CLK 200 Kompressor (208.445), CLK 230 Kompressor (208.447)1998–2002
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210)E 200 (210.035), E 200 Kompressor (210.045)1995–2003
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210)E 200 T (210.235), E 200 T Kompressor (210.245)1996–2003
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163)ML 230 (163.136)1998–2005
MERCEDES-BENZ SLK (R170)200 (170.435), 200 Kompressor (170.445), 230 Kompressor (170.447)1996–2004
MINI
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
MINI MINI (R50, R53)Cooper, Cooper S, John Cooper Works, One, S Works, Works2001–2006
MINI MINI Convertible (R52)Cooper, Cooper S, John Cooper Works, One2004–2008
MITSUBISHI
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI 3000 GT Coupe (Z1A)3.0 Turbo 4WD (Z16A)1989–2000
MITSUBISHI CARISMA (DA)1.6 (DA1A), 1.8 (DA2A), 1.8 16V GDI (DA2A), 1.8 MSX - 16V (DA2A)1995–2006
MITSUBISHI CARISMA Saloon (DA)1.3 16V, 1.6 (DA1A), 1.8 (DA2A), 1.8 16V GDI (DA2A)1996–2006
MITSUBISHI COLT IV (CAA)1.3 GLi 12V (CA1A), 1.6 (CA4A), 1.6 4WD (CC4A), 1.6 GLXi 16V (CA4A), 1.8 GTi 16V (CA5A)1992–1996
MITSUBISHI COLT V (CJ, CP)1300 (CJ1A), 1300 GL,GLX (CJ1A), 1600 (CJ4A), 1600 GLX (CJ4A)1995–2004
MITSUBISHI DELICA / SPACE GEAR2.0 (PA3V)1994–2007
MITSUBISHI DIAMANTE II Saloon (F4A, F3A)2.5 (F34A)1994–2005
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2A)2.0 i 16V (D22A, D27A), 2.0 i 16V 4WD (D22A, D27A), 2.0 Turbo1989–1995
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3A)2.0 RS, 2000 GS 16V (D32A)1994–1999
MITSUBISHI ECLIPSE IV (DKA)2.4 GS, 3.8, 3.8 GT2005–2012
MITSUBISHI ECLIPSE IV Convertible2.4, 3.82005–
MITSUBISHI ENDEAVOR (D8W, D7W)3.8 4WD2002–2011
MITSUBISHI GALANT VI (E3A)2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A), 2.0 GTi 16V 4WD (E39A), 2.0 GTI 16V 4x4 (E38A, E39A, E33A)1988–1992
MITSUBISHI GALANT VI Saloon (E3A)2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A), 2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A), 2.0 GTI 16V Cat 4WD (E38A, E39A, E33A)1987–1993
MITSUBISHI GALANT VII (E5A, E7A, E8A)1.8 (E52A), 1.8 GLSI (E52A), 2.0 GLSI (E55A)1992–1996
MITSUBISHI GALANT VII Saloon (E5A, E7A, E8A)1.8 (E52A), 1.8 GLSI (E52A), 2.0, 2.0 GLSI (E55A)1992–1998
MITSUBISHI GALANT VIII (EA)2.0 (EA2A), 2.4 GDI (EA3A), 2.5 V6 24V (EA5A)1996–2004
MITSUBISHI GALANT VIII Estate (EA, EC)2.0 (EA2W), 2.4 GDI (EA3W), 2.5 V6 24V (EA5W)1996–2003
MITSUBISHI GRANDIS (NAW)2.4 MIVEC (NA4W)2003–2011
MITSUBISHI L200 (K7T, K6T, K5T)2.4 4WD (K75T)1996–2011
MITSUBISHI L400 Bus (PDW, PCW, PAV, PBV, PAW)2.4 (PA4W)1994–2007
MITSUBISHI L400 Van (PDW, PCW, PBV, PAW, PAV)2.0, 2.0 (PA3W), 2.4 (PA4W)1994–2007
MITSUBISHI LANCER CARGO Estate Van (CSW)1.6 (CS3W)2003–2008
MITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6A, C7A)1.3 12V (C61A), 1.6 16V (C76A, C66A), 1.6 4WD (C76A, C66A), 1.8 GTi 16V (C69A)1988–1994
MITSUBISHI LANCER V (CBA, CDA, CEA)1.6 (CB4A), 1.6 16V (CB4A), 1.6 16V 4WD (CD4A), 1.8 16V (CB5A), 1.8 GTi (CB5A)1991–1996
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CBW, CDW)1.6 16V (CB4W), 1.6 16V 4WD (CD4W)1992–2003
MITSUBISHI LANCER VI (CJ, CP, CK)1.3 12V (CK1A), 1.6 16V (CK4A)1995–2003
MITSUBISHI LANCER VII (CSA, CTA)1.3, 1.6 (CS3A), 2.0 (CS9A)2000–2013
MITSUBISHI LANCER VII Estate (CSW, CTW)1.6, 2.0 (CS9W)2003–2008
MITSUBISHI LANCER VIII (CYA, CZA)1.8 (CY3A, CY6A), 1.8 Bifuel (CY3A, CY6A), 1.8 Flexfuel (CY3A, CY6A), 1.8 Flexfuel (CY3A), 1.8 MIVEC (CY3A, CY6A)2007–
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CXA)1.8 (CX3A), 1.8 Bifuel (CX3A, CX6A), 1.8 Flex (CX3A, CX6A), 1.8 MIVEC (CX3A, CX6A)2007–
MITSUBISHI MAGNA Estate (TE)3.0 i1996–1997
MITSUBISHI MAGNA Estate (TF)2.4, 3.0 i1997–1999
MITSUBISHI MAGNA Estate (TH)3.0 i1999–2000
MITSUBISHI MAGNA Saloon (TJ)3.5 i Series II Ralliart2000–2003
MITSUBISHI MIRAGE V Hatchback (CJA)1.3 (CJ1A), 1.6 (CJ4A)1995–2003
MITSUBISHI OUTLANDER I (CUW)2.0 (CU2W), 2.0 4WD (CU2W)2001–2008
MITSUBISHI OUTLANDER II (CWW)3.0 4WD (CW6W), 3.0 AWD2005–2012
MITSUBISHI OUTLANDER III (GGW, GFW, ZJ, ZL, ZK)3.0 4WD2010–2022
MITSUBISHI PAJERO III (V7W, V6W)3.5 (V65W, V75W)1999–2007
MITSUBISHI PAJERO III Canvas Top (V6W, V7W)3.0 (V73W), 3.5 V6 GDI (V65W, V75W)2000–2006
MITSUBISHI PAJERO IV (V8W, V9W)3.0 4WD, 3.0 4WD (V83W, V93W), 3.8 V6, 3.8 V6 (V87W, V97W), 3.8 V6 (V87W)2006–
MITSUBISHI PAJERO PININ I (H6W, H7W)2.0 GDI (H67W, H77W)1999–2007
MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7, K9)3.0 4WD, 3.0 V6 (K96W), 3.0 V6 4WD (K96W)1996–
MITSUBISHI PAJERO SPORT VAN I (K90)3.0 V61999–2008
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N6W, N7W)2.0 (N63W), 2.4 GDI (N64W)1997–2003
MITSUBISHI SPACE RUNNER MPV (N1W, N2W)1.8 (N11W)1991–1999
MITSUBISHI SPACE STAR MPV (DGA)1.3 16V (DG1A), 1.6 16V (DG3A), 1.8 GDI (DG5A), 1.8 MPI (DG5A)1998–2004
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3W, N4W)2.0 4WD (N43W)1991–2000
MITSUBISHI SPACE WAGON (N9W, N8W)2.0, 2.4 GDI (N84W), 2.4 GDI 4WD (N94W)1998–2004
MITSUBISHI VERADA Saloon (KL)3.5 i2003–2004
NISSAN
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN 350Z Coupe (Z33)3.5 (AAZ33)2002–2009
NISSAN ALTIMA (L31)3.52001–2007
NISSAN AVENIR (W11)2.01997–2006
NISSAN BLUEBIRD SYLPHY I (G10, N16)1.8 4WD (G10)2000–2014
NISSAN CEDRIC X (Y34)2.5 (MY34)1999–2004
NISSAN CUBE (Z11)1.42003–2008
NISSAN ELGRAND (E51)3.5 (E51), 3.5 AWD (NE51)2000–2010
NISSAN KUBISTAR Van (X76)1.22003–
NISSAN MICRA II (K11)1.0 i 16V (K11), 1.4 i 16V (AK11)1992–2007
NISSAN MURANO I (Z50)3.5 4x42002–2009
NISSAN PATHFINDER II (R50)3.5 V6 4WD1995–2005
NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61)4.81997–
NISSAN PICK UP (D21)2.4 i 12V 4WD1985–2008
NISSAN PRIMERA (P12)2.02002–
NISSAN PRIMERA Estate (WP12)2.02002–
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12)2.02002–
NISSAN SERENA (C24)2.0 SGX (PC24), 2.0 SGX 4x4 (PNC24)1999–2013
NISSAN SKYLINE (V35)2.5 (V35), 2.5 4x4 (NV35), 3.0 (HV35)2000–2007
NISSAN SKYLINE Coupe (V35)3.02001–2007
NISSAN SUNNY II (N13, B12)1.6 GTI 16V1986–1992
NISSAN SUNNY II Coupe (B12)1.6 GTI 16V1986–1992
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13)1.6 GTI 16V1986–1991
NISSAN TEANA I (J31)2.3, 3.5 (PJ31)2003–2008
NISSAN X-TRAIL I (T30)2.0, 2.0 4x4, 2.5 4x42001–2013
NISSAN (DFAC)
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN (DFAC) TEANA (J31)2.0, 2.3, 3.52004–2008
OPEL
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ANTARA A (L07)2.4, 2.4 4x42006–2017
OPEL ASTRA G Convertible (T98)1.6 16V (F67)2001–2005
OPEL ASTRA G Estate (T98)1.4 16V (F35), 1.4 LPG (F35), 1.6 16V (F35), 1.6 CNG (F35), 1.6 LPG (F35)1998–2005
OPEL ASTRA G Estate Van (F70)1.4 (F70)1998–2005
OPEL ASTRA G Hatchback (T98)1.4 16V (F08, F48), 1.4 LPG (F08, F48), 1.6 16V (F08, F48), 1.6 LPG (F08, F48)1998–2009
OPEL ASTRA G Saloon (T98)1.4 16V (F69), 1.4 LPG (F69), 1.6 16V (F69), 1.6 LPG (F69)1998–2009
OPEL ASTRA H (A04)1.6 (L48)2004–2014
OPEL ASTRA H CLASSIC Estate (A04)1.6 (L35)2006–
OPEL ASTRA H CLASSIC Hatchback (A04)1.6 (L48)2009–
OPEL ASTRA H CLASSIC Saloon (A04)1.6 (L69)2007–
OPEL ASTRA H Estate (A04)1.6 (L35), 1.6 LPG (L35)2004–2014
OPEL ASTRA H Estate Van (L70)1.6 EcoTec (L70)2004–2014
OPEL ASTRA H GTC (A04)1.6 (L08)2005–2010
OPEL ASTRA H Saloon (A04)1.6 (L69)2007–2014
OPEL ASTRA H TwinTop (A04)1.6 (L67)2005–2010
OPEL ASTRA J GTC2.0 OPC Turbo (08)2011–2018
OPEL COMBO Box Body/MPV1.6 CNG 16V2001–
OPEL COMBO Tour1.6 CNG2001–2011
OPEL CORSA C (X01)1.4 (F08, F68)2000–2009
OPEL INSIGNIA A (G09)2.0 E85 Turbo (68), 2.0 Turbo (68), 2.0 Turbo 4x4 (68)2008–2017
OPEL INSIGNIA A Saloon (G09)2.0 Turbo (69), 2.0 Turbo 4x4 (69), 2.0 Turbo E85 (69)2008–2017
OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09)2.0 E85 Turbo (35), 2.0 Turbo (35), 2.0 Turbo 4x4 (35)2008–2017
OPEL MERIVA A MPV (X03)1.6 16V (E75)2003–2010
OPEL OMEGA B (V94)2.2 16V (F69, M69, P69)1994–2005
OPEL OMEGA B Estate (V94)2.2 16V (F35, M35, P35)1994–2003
OPEL VECTRA B (J96)1.6 i 16V (F19)1995–2004
OPEL VECTRA B Estate (J96)1.6 i 16V (F35)1996–2003
OPEL VECTRA B Hatchback (J96)1.6 i 16V (F68)1995–2003
OPEL VECTRA C (Z02)1.6 16V (F69)2002–2009
OPEL VECTRA C GTS (Z02)1.6 (F68)2002–2009
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)1.6 (M75), 1.6 FlexFuel (M75)2005–2019
OPEL ZAFIRA A MPV (T98)1.6 16V (F75), 1.6 CNG (F75), 1.6 LPG (F75)1999–2006
PEUGEOT
Modeliai, kuriems tinka RIDEX 3922L0225
ModelisVarikliaiMetai
PEUGEOT 1007 (KM)1.42005–
PEUGEOT 106 II (1A, 1C)1.0 i, 1.1 i, 1.4 i, 1.6 i, 1.6 S161996–2005

Lentelėje – 500 iš 710 modelių. Kitus patikrinkite pasirinkę savo automobilį viršuje.

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos