Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Paskirstymo diržo įtempėjo skriemulys SKF VKM 17310
VKM 17310EAN 7316571522913

Paskirstymo diržo įtempėjo skriemulys SKF VKM 17310

Paskirstymo diržo įtempėjo skriemulys SKF VKM 17310. Tinka 27 modeliams (FSO, LAND ROVER, LOTUS +2). Pakeičia 3 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

58,99 € Sutaupykite 31,00 € (53%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 27 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
SKF
skersmuo [mm]
55 mm
plotis [mm]
32 mm
įtempiklio skriemulio įjungimas
rank.
Kategorija
Paskirstymo diržo įtempėjo skriemulys
MPN
VKM 17310
SKU
0050-VKM 17310
GTIN / EAN
7316571522913
Komplektacija
1x Paskirstymo diržo įtempėjo skriemulys

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 6 · 20 numerių

Visi: Paskirstymo diržo įtempėjo skriemulys
20 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka SKF VKM 17310
ModelisVarikliaiMetai
FSO2 modeliai
FSO POLONEZ III1.4 i 16V1992–2005
FSO POLONEZ III Saloon1.4 i 16V1992–2002
LAND ROVER2 modeliai
LAND ROVER FREELANDER I (L314)1.8 16V 4x4, 1.8 i 16V 4x41998–2006
LAND ROVER FREELANDER I Soft Top (L314)1.8 4x4, 1.8 i 16V 4x41998–2006
LOTUS2 modeliai
LOTUS ELISE1.8, 111 S1995–
LOTUS ELISE 340 R1.82000–2001
MG6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka SKF VKM 17310
ModelisVarikliaiMetai
MG EXPRESS Hatchback Van1.4, 1.8, 1602003–2005
MG MG TF120, 135, 1602002–2009
MG MG ZR105, 120, 1602001–2005
MG MG ZS1.62001–2005
MG MG ZS Hatchback1.6, 1.6 (RT)2001–2005
MG MGF (RD)1,8 i VVC, 1.8 i 16V, 1.8 i VVC1995–2002
ROVER15 modelių
Modeliai, kuriems tinka SKF VKM 17310
ModelisVarikliaiMetai
ROVER 100 / METRO Hatchback (XP)114 GSi, 114 GTI 16V, 114 GTI/GT 16V Cat1989–1998
ROVER 100 Convertible (XP)1141994–1998
ROVER 200 Coupe (XW)2161992–1999
ROVER 200 II Convertible (XW)214 1.4, 214 1.4i 16V, 216 1.6i 16V1990–1999
ROVER 200 II Hatchback (RF)1.4, 214 Si, 216 Si, 218 K Vi, 218 Si1995–2000
ROVER 200 II Hatchback (XW)214 GSi/Si, 214 Si/Gsi1989–1995
ROVER 25 I Hatchback (RF)1.4 16V, 1.6 16V, 1.8 16V1999–2006
ROVER 400 II (RT)414 Si, 416 Si1995–2000
ROVER 400 II (XW)414, 414 GSI/SI, 414 GSI/SI Cat1990–1995
ROVER 400 II Hatchback (RT)414 Si, 416 Si1995–2000
ROVER 400 Tourer (XW)1.8 i1993–1998
ROVER 45 I Hatchback (RT)1.4, 1.62000–2005
ROVER 45 I Saloon (RT)1.4, 1.62000–2005
ROVER COUPE1.6 16 V, 1.8 16 V1996–1999
ROVER STREETWISE Hatchback1.4, 1.6, 1.82003–2005

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos