Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Stabilizatoriaus trauklė SWAG 40 79 0013
40 79 0013EAN 4044688641281

Stabilizatoriaus trauklė SWAG 40 79 0013

Stabilizatoriaus trauklė SWAG 40 79 0013. Tinka 14 modelių (OPEL, VAUXHALL), 1977–1993 m. Pakeičia 4 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Šiuo metu neprieinama

Nėra sandėlyje

Šios dalies šiuo metu nėra sandėlyje pas nė vieną mūsų tiekėją — užsukite vėliau arba peržiūrėkite alternatyvas žemiau.

Analogiškos detalės sandėlyje

Šiuo metu sandėlyje nėra nė vienos analogiškos detalės.

Visi: Stabilizatoriaus trauklė

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
SWAG
ilgis [mm]
193 mm
montavimo vieta
priekinė ašis
Svoris [kg]
0,238 kg
papildomas gaminys / papildoma informacija
su veržlėmis
Kategorija
Stabilizatoriaus trauklė
MPN
40 79 0013
SKU
0151-40 79 0013
GTIN / EAN
4044688641281
Komplektacija
1x Stabilizatoriaus trauklė

Katalogo nuorodos

Kataloge šiai prekei pateikiamos toliau nurodytos nuorodos. Tai nepatvirtina, kad nurodytos dalys įeina į prekės komplektaciją. Spustelėkite aktyvų dalies numerį, kad peržiūrėtumėte jos informaciją.

#NumerisAprašymas
140 92 2302
Link/Coupling Rod, stabiliser bar
ilgis [mm]
195
strypas / statramstis
5
montavimo vieta
priekinė ašis
Svoris [kg]
0,238
230 90 1554
Nut, exhaust manifold
aukštis [mm]
10
Vidinio sriegio matmuo
M10 x 1,5
kokybė / klasė
10
veržliarakčio dydis
16
varžto galvutės / veržlės forma
1
DIN / ISO
980
Svoris [kg]
0,012

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 5 · 45 numeriai

Visi: Stabilizatoriaus trauklė
45 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • 3RG 21411
  • A.Z. Meisterteile AZMT-42-010-4970
  • ALTE AUTOMOTIVE 79332AL
  • ANDEL ANRO03272
  • APlus 12666AP
  • ASMETAL 26OP02
  • AYD OE - Excellence 96-01555
  • BORG & BECK BDL6236
  • CORTECO 49396110
  • DELPHI TC950
  • DYS 30-75032
  • ETS 19.LB.252
  • FEBI BILSTEIN 04275
  • FEBI BILSTEIN 4275
  • FIRST LINE FDL6236
  • FORMPART 2008003
  • HART 423 779
  • KAGER 85-0206
  • KAWE 8500 24018
  • KYB KSLF4496
  • LEMFÖRDER 12205 02
  • MANDO MSC015826
  • MEYLE 616 060 5389
  • MONROE L24018
  • MOOG OP-LS-5389
  • NK 5113607
  • OCAP 0501665
  • OCAP 501665
  • OSSCA 13659
  • PARTQUIP TR05132
  • QH Talbros QDL3199S
  • QH Talbros QLS3199S
  • QUINTON HAZELL QLS3199S
  • RODRUNNER LS-O-810
  • RTS 97-00324
  • SATO tech PS12693
  • STELLOX 56-00572-SX
  • TALOSA 50-02668
  • TEKNOROT O-810
  • TEKNOSA OP1527
  • TREVI AUTOMOTIVE TRTT4315
  • TRISCAN 8500 24018
  • VEMA 15067
  • WILMINK GROUP WG2288584
  • YTT Y644015

Tinkami automobiliai. OPEL, VAUXHALL, 14 modelių.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis. Gamybos metai 1977–1993.

Modeliai, kuriems tinka SWAG 40 79 0013
ModelisVarikliaiMetai
OPEL7 modeliai
OPEL COMMODORE C (14, 19)2.5 E, 2.5 S1978–1982
OPEL COMMODORE C Estate (61)2.5 E, 2.5 S1980–1982
OPEL MONZA A (22)2.0 E, 2.2 E, 2.5 E, 2.8, 3.0, 3.0 GSE1978–1986
OPEL REKORD E (17, 11, 14, 16, 18, 19)1.7, 1.8, 1.8 E, 1.8 S, 1.9, 2.0, 2.0 D, 2.0 E, 2.0 S, 2.1 D, 2.2 D, 2.2 E, 2.2 TD1977–1986
OPEL REKORD E Estate (61, 66, 67)1.7, 1.8, 1.8 E, 1.8 S, 1.9, 2.0, 2.0 D, 2.0 E, 2.0 S, 2.1 D, 2.2 D, 2.2 E, 2.2 TD, 2.3 D1977–1986
OPEL SENATOR A (29)2.0 E, 2.2 E, 2.2 TD, 2.5, 2.5 E, 2.8, 3.0, 3.0 E1978–1987
OPELdar 1 modelis
Modeliai, kuriems tinka SWAG 40 79 0013
ModelisVarikliaiMetai
OPEL SENATOR B (V88)2.5 i (P19), 2.6 i (P19), 3.0 (P19), 3.0 24V (P19), 3.0 i Cat (P19)1987–1993
VAUXHALL7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka SWAG 40 79 0013
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL CARLTON Mk II Estate1.8 S, 2.0, 2.0 S, 2.2 i, 2.3 D1977–1986
VAUXHALL CARLTON Mk II Saloon1.8, 1.8 S, 2.0 i, 2.2 i, 2.3 D1978–1986
VAUXHALL ROYALE2.8, 2.9 E1978–1987
VAUXHALL ROYALE Coupe2.8, 2.91978–1986
VAUXHALL SENATOR3.0 i1978–1987
VAUXHALL SENATOR Mk II (B) (V88)2.6 i, 3.0, 3.0 24V, 3.0 i Cat1987–1993
VAUXHALL VICEROY Saloon25001980–1982

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos