Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Alyvos išleidimo kaištis, alyvos karteris SWAG 40 94 4442
40 94 4442EAN 4044688444424

Alyvos išleidimo kaištis, alyvos karteris SWAG 40 94 4442

Alyvos išleidimo kaištis, alyvos karteris SWAG 40 94 4442. Tinka 124 modeliams (ALFA ROMEO, CHEVROLET, FIAT +9). Pakeičia 34 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Šiuo metu neprieinama

Nėra sandėlyje

Šios dalies šiuo metu nėra sandėlyje pas nė vieną mūsų tiekėją — užsukite vėliau arba peržiūrėkite alternatyvas žemiau.

Analogiškos detalės sandėlyje

13 analogiškų detalių tinka toje pačioje vietoje ir yra sandėlyje.

Visos analogiškos detalės (24)

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
SWAG
ilgis [mm]
37 mm
Išorinis skersmuo [mm]
27 mm
Išorinio sriegio matmuo
M12 x 1.75
sriegio ilgis [mm]
17 mm
kokybė / klasė
5.8
varžto ilgis žemiau galvos [mm]
25 mm
Svoris [kg]
0,039 kg
Papildomas straipsnis / informacija 2
su sandarikliu
Kategorija
Alyvos išleidimo kaištis, alyvos karteris
MPN
40 94 4442
SKU
0151-40 94 4442
GTIN / EAN
4044688444424
Komplektacija
1x Alyvos išleidimo kaištis, alyvos karteris

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 34 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 9L8E6730AA. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

Plug - Oil Drain — Mustang Mustang S550 (2015–2016) — Oil Pan/Oil Level Indicator
Mustang Mustang S550 (2015–2016) · Oil Pan/Oil Level IndicatorPozicija 6730

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 24 · 90 numerių Sandėlyje – nuo 1,99 € iki 6,99 €.

Visi: Alyvos išleidimo kaištis, alyvos karteris
Rodyti daugiau: 12
90 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka SWAG 40 94 4442
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO4 modeliai
ALFA ROMEO 159 (939)1.9 JTS (939AXA1B), 2.2 JTS (939AXB1B, 939AXB11)2005–2012
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939)1.9 JTS (939BXA1B), 2.2 JTS (939BXB1B, 939BXB11)2005–2012
ALFA ROMEO BRERA (939)2.2 JTS (939.DXB11)2006–2011
ALFA ROMEO SPIDER (939)2.2 JTS (939EXB1B, 939EXB11)2006–2011
CHEVROLET17 modelių
CHEVROLET CAMARO3.6, 6.2, 6.2 ZL1, 7.0 Z 282009–2015
CHEVROLET CAMARO Convertible3.6, 6.2, 6.2 ZL12011–
CHEVROLETdar 15 modelių
Modeliai, kuriems tinka SWAG 40 94 4442
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140)2.0 D, 2.0 D 4WD, 2.2 D, 2.2 D 4WD, 3.0 4WD, 3.0 Flexfuel, 3.0 Flexfuel 4WD2006–
CHEVROLET CAPTIVA SPORT2.4 VVT, 3.0, 3.0 AWD2007–
CHEVROLET COBALT1.52011–
CHEVROLET CORVETTE (C6)6.0, 6.2, 6.2 ZR1, Z06 7.02004–2013
CHEVROLET CORVETTE (C7)6.2, 6.2 Z062013–2019
CHEVROLET CORVETTE Convertible (C6)6.0, 6.2, 6.2 ZR1, Z06 7.02004–2013
CHEVROLET CORVETTE Convertible (C7)6.2, 6.2 Z062013–2019
CHEVROLET CRUZE (J300)2.0 CDI, 2.0 VCDi2009–
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305)2.0 CDI2010–
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308)2.0 TD2012–
CHEVROLET HHR2.4, 2.4 Flexfuel2005–2011
CHEVROLET MALIBU2.4 Flexfuel2008–
CHEVROLET MALIBU (V300)2.4, 3.02012–
CHEVROLET ORLANDO (J309)2.0 D2010–
CHEVROLET SPARK (M300)1.22009–
FIAT1 modelis
Modeliai, kuriems tinka SWAG 40 94 4442
ModelisVarikliaiMetai
FIAT CROMA (194)2.2 16V2005–2011
FORD29 modeliai
Modeliai, kuriems tinka SWAG 40 94 4442
ModelisVarikliaiMetai
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)2.0 Energi2010–2019
FORD FOCUS III2.0, 2.0 ST, 2.0 Ti-GDi, 2.3 RS AWD2010–2020
FORD FOCUS III Saloon2.0, 2.0 GDi2010–2020
FORD FOCUS III Turnier2.0, 2.0 ST, 2.0 Ti-GDi2010–2020
FORD FOCUS IV (HN)2.3 ST EcoBoost2018–
FORD FOCUS IV Turnier (HP)2.3 ST EcoBoost2018–
FORD GALAXY II (WA6)2.0 EcoBoost2006–2015
FORD GALAXY III (CK)2.0 EcoBoost2015–
FORD GALAXY MK II VAN (WA6)2.0 EcoBoost2006–2015
FORD KUGA II (DM2)2.0 4x4, 2.0 TDCi, 2.0 TDCi 4x42012–
FORD KUGA II VAN2.0 TDCi, 2.0 TDCi 4x42012–2019
FORD KUGA III (DFK)2.0 EcoBlue mHEV, 2.5 Duratec Plug-in-Hybrid2019–
FORD MONDEO IV (BA7)2.0 EcoBoost, 2.0 SCTi2007–2015
FORD MONDEO IV Saloon (BA7)2.0 EcoBoost, 2.0 SCTI2007–2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7)2.0 EcoBoost, 2.0 SCTi2007–2015
FORD MONDEO IV Van2.0 EcoBoost2007–2015
FORD MONDEO V Hatchback (CE)2.0 EcoBoost2014–
FORD MONDEO V Saloon (CD)2.0 EcoBoost, 2.0 Hybrid, 2.52012–
FORD MONDEO V Turnier (CF)2.0 EcoBoost, 2.0 Hybrid iVCT2014–
FORD RANGER (TKE)2.5 Flex, 2.5 i 4x42011–
FORD RANGER III (2N, 2G, 2P)2.52011–2023
FORD S-MAX (CJ, WA6)2.0 EcoBoost2015–
FORD S-MAX (WA6)2.0 EcoBoost2006–2014
FORD S-MAX VAN (WA6)2.0 EcoBoost2006–2014
FORD TRANSIT CONNECT MPV2.0 Flexifuel, 2.0 GDi, 2.5 CNG, 2.5 Duratec, 2.5 LPG2013–
FORD TRANSIT CONNECT V408 Box Body/MPV2.0 Flexifuel, 2.0 GDi, 2.5 CNG, 2.5 Duratec, 2.5 LPG2013–
FORD TRANSIT V363 Bus (FAD, FBD)3.5 EcoBoost AWD, 3.5 EcoBoost RWD, 3.7 CNG RWD, 3.7 FLEX RWD, 3.7 LPG RWD, 3.7 RWD2013–
FORD TRANSIT V363 Platform/Chassis (FED, FFD)3.5 EcoBoost AWD, 3.7 CNG RWD, 3.7 FLEX RWD, 3.7 LPG RWD, 3.7 RWD2013–
FORD TRANSIT V363 Van (FCD, FDD)3.5 EcoBoost 4WD, 3.5 EcoBoost RWD, 3.7 CNG RWD, 3.7 Flex RWD, 3.7 FLEX RWD, 3.7 LPG RWD, 3.7 RWD2013–
FORD USA7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka SWAG 40 94 4442
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA EXPLORER (U6)2.3 EcoBoost (K7F), 2.3 EcoBoost AWD (K8F), 3.3 Hybrid (K7F), 3.3 Hybrid AWD (K8F)2019–
FORD USA MUSTANG Convertible2.3 EcoBoost, 5.0 V82014–
FORD USA MUSTANG Coupe2.3 EcoBoost, 5.0 V82014–2023
FORD USA RANGER Cab & Chassis2.0 EcoBlue 4x42022–
FORD USA RANGER Crew Cab Pickup2.0 EcoBlue 4x4, 3.0 EcoBlue 4x42022–
FORD USA RANGER Extended Cab Pickup2.0 EcoBlue, 2.0 EcoBlue AWD2022–
FORD USA RANGER Standard Cab Pickup2.0 EcoBlue 4x42022–
JAGUAR3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka SWAG 40 94 4442
ModelisVarikliaiMetai
JAGUAR XF I (X250)2.02008–2015
JAGUAR XF II (X260)2.02015–
JAGUAR XJ (X351)2.0 Ti42009–
LAND ROVER6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka SWAG 40 94 4442
ModelisVarikliaiMetai
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550)2.0 4x4, 2.0 D2014–
LAND ROVER DISCOVERY SPORT VAN (L550)eD4 E-Capability, Si4 4x42014–
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359)2.0 Si4 4x42006–2015
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538)2.0 4x42011–2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Convertible (L538)2.0 4x42015–2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE VAN (L538)Si4 4x42011–2019
MAZDA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka SWAG 40 94 4442
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA CX-9 (TB)3.7, 3.7 AWD, 3.7 AWD (TB10A)2006–
OPEL25 modeliai
Modeliai, kuriems tinka SWAG 40 94 4442
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ANTARA A (L07)2.2 CDTi, 2.2 CDTi 4x4, 2.4, 2.4 4x4, 3.0, 3.2 V62006–2017
OPEL ASTRA G Convertible (T98)2.2 16V (F67)2001–2005
OPEL ASTRA G Coupe (T98)2.2 16V (F07)2000–2006
OPEL ASTRA G Estate (T98)2.2 16V (F35)1998–2005
OPEL ASTRA G Hatchback (T98)2.2 16V (F08, F48)1998–2009
OPEL ASTRA G Saloon (T98)2.2 16V (F69)1998–2009
OPEL ASTRA J GTC2.0 OPC Turbo (08)2011–2018
OPEL GT Convertible (M07)2.0 (G67)2007–2011
OPEL INSIGNIA A (G09)2.0 E85 Turbo (68), 2.0 Turbo (68), 2.0 Turbo 4x4 (68), 2.8 V6 Turbo 4x4 (68), 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 (68)2008–2017
OPEL INSIGNIA A Saloon (G09)2.0 Turbo (69), 2.0 Turbo 4x4 (69), 2.0 Turbo E85 (69), 2.8 V6 Turbo 4x4 (69), 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 (69)2008–2017
OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09)2.0 E85 Turbo (35), 2.0 Turbo (35), 2.0 Turbo 4x4 (35), 2.8 V6 Turbo 4x4 (35), 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 (35)2008–2017
OPEL INSIGNIA B Country Tourer (Z18)2.0 4x4 (47)2017–
OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18)2.0 4x4 (68)2017–
OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18)2.0 4x4 (35)2017–
OPEL SIGNUM Hatchback (Z03)2.0 Turbo (F48), 2.2 direct (F48), 2.8 V6 Turbo (F48)2003–2008
OPEL SPEEDSTER (E01)2.2 (R97)2000–2006
OPEL VECTRA B (J96)2.2 i 16V (F19)1995–2004
OPEL VECTRA B Estate (J96)2.2 i 16V (F35)1996–2003
OPEL VECTRA B Hatchback (J96)2.2 i 16V (F68)1995–2003
OPEL VECTRA C (Z02)2.0 16V Turbo (F69), 2.2 16V (F69), 2.2 DGi (F69), 2.8 V6 Turbo (F69), 2.8 V6 Turbo OPC (F69)2002–2009
OPEL VECTRA C Estate (Z02)2.0 Turbo (F35), 2.2 direct (F35), 2.8 V6 Turbo (F35)2003–2009
OPEL VECTRA C GTS (Z02)2.0 16V Turbo (F68), 2.2 16V (F68), 2.2 DGi (F68), 2.8 V6 Turbo (F68)2002–2009
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)2.2 (M75)2005–2019
OPEL ZAFIRA A MPV (T98)2.2 16V (F75)1999–2006
OPEL ZAFIRA B Box Body/MPV (A05)2.2 DGi VAN (M75)2005–2015
SAAB5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka SWAG 40 94 4442
ModelisVarikliaiMetai
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75)2.0 t, 2.0 t BioPower, 2.0 t BioPower XWD, 2.0 t XWD, 2.0 T16, 2.0 Turbo Performance, 2.0 Turbo XWD, 2.8 Turbo V6, 2.8 Turbo V6 XWD2002–2015
SAAB 9-3 Convertible (YS3F)2.0 t, 2.0 T BioPower, 2.0 Turbo Performance, 2.8 Turbo V62003–2015
SAAB 9-3 Estate (E50)2.0 t, 2.0 t Bio Power XWD, 2.0 t BioPower, 2.0 t XWD, 2.8 Turbo V6, 2.8 Turbo V6 XWD2005–2015
SAAB 9-3X (YS3)2.0 t BioPower XWD, 2.0 t XWD2009–2015
SAAB 9-5 (YS3G)2.0 t BioPower, 2.0 t BioPower XWD, 2.0 Turbo, 2.0 Turbo XWD, 2.8 AWD, 2.8 TS XWD, 2.8 Turbo V6 XWD2010–2012
VAUXHALL21 modelis
Modeliai, kuriems tinka SWAG 40 94 4442
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ANTARA A (L07)2.2 CDTi 4x4, 2.2 CDTi FWD, 2.4, 2.4 4x42006–2015
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Convertible (T98)2.2 16V2001–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Coupe (T98)2.2 16V2000–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Estate (T98)2.2 16V1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Hatchback (T98)2.2 16V (F08, F48)1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) GTC (P10)2.0 VXR2011–2018
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Hatchback (G09)2.0 Turbo (68), 2.0 Turbo 4x4 (68), 2.8 V6 Turbo 4x4 (68), 2.8 VXR (68)2008–2017
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Saloon (G09)2.0 Turbo (69), 2.0 Turbo 4x4 (69), 2.8 V6 Turbo 4x4 (69), 2.8 VXR (69)2008–2017
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Sports Tourer (G09)2.0 Turbo (35), 2.0 Turbo 4x4 (35), 2.8 V6 Turbo (35), 2.8 VXR (35)2008–2017
VAUXHALL INSIGNIA Mk II (B) Hatchback (Z18)2.0 4x4 (68)2017–
VAUXHALL INSIGNIA Mk II (B) Sports Tourer (Z18)2.0 4x4 (35)2017–
VAUXHALL SIGNUM (Z03)2.0 i Turbo, 2.2 i, 2.8 V6 Turbo, 3.2 V62003–2008
VAUXHALL VECTRA (B) Estate (J96)2.2 i 16V (F35)1995–2002
VAUXHALL VECTRA (B) Hatchback (J96)2.2 i 16V (F68)1995–2003
VAUXHALL VECTRA (B) Saloon (J96)2.2 i 16V (F19)1995–2002
VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02)2.0 16V Turbo, 2.2 16V, 2.2 direct, 3.2 V62000–2008
VAUXHALL VECTRA Mk II (C) Estate (Z02)2.0 16V Turbo, 2.2 direct, 2.8 V6 Turbo, 3.2 V62003–2009
VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02)2.0 16V Turbo, 2.2 16V, 2.2 direct, 2.8 V6 Turbo, 3.2 V62002–2009
VAUXHALL VX220 Convertible (E01)2.2 i2000–2005
VAUXHALL ZAFIRA A (T98)2.2 16V1998–2005
VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05)2.22005–2014
VOLVO5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka SWAG 40 94 4442
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO S60 II (134)2.0 T, T5, T5 DRIVe2010–2019
VOLVO S80 II (124)2.0 T, T52006–2016
VOLVO V60 I (155)2.0 T, T52010–2018
VOLVO V70 III (135)2.0 T, T52007–2016
VOLVO XC60 I SUV (156)2.0 T, T52008–2018

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos