Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Montavimo rinkinys, valdymo svirties įvorė TALOSA 57-21341
57-21341EAN 8435722744888

Montavimo rinkinys, valdymo svirties įvorė TALOSA 57-21341

Montavimo rinkinys, valdymo svirties įvorė TALOSA 57-21341. Tinka 10 modelių (BUICK, CHEVROLET, PONTIAC), 1977–2002 m. Pakeičia 6 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Šiuo metu neprieinama

Nėra sandėlyje

Šios dalies šiuo metu nėra sandėlyje pas nė vieną mūsų tiekėją — užsukite vėliau arba peržiūrėkite alternatyvas žemiau.

Analogiškos detalės sandėlyje

Šiuo metu sandėlyje nėra nė vienos analogiškos detalės.

Visi: Montavimo rinkinys, valdymo svirties įvorė

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
TALOSA
montavimo vieta
kairė ir dešinė
Svoris [kg]
0.51 kg
Kategorija
Montavimo rinkinys, valdymo svirties įvorė
MPN
57-21341
SKU
4758-57-21341
GTIN / EAN
8435722744888
Komplektacija
1x Montavimo rinkinys, valdymo svirties įvorė

Katalogo nuorodos

Kataloge šiai prekei pateikiamos toliau nurodytos nuorodos. Tai nepatvirtina, kad nurodytos dalys įeina į prekės komplektaciją. Spustelėkite aktyvų dalies numerį, kad peržiūrėtumėte jos informaciją.

#NumerisAprašymas
157-06023
bushing, control/trailing arm
montavimo vieta
galinė ašis
montavimo tipas
3
vairavimo mechanizmo tipas
10
aukštis [mm]
61
Išorinis skersmuo [mm]
49
vidinis skersmuo [mm]
13
medžiaga
43
Svoris [kg]
0,54

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

  • BUICK / CHEVROLET / PONTIAC10000067*
  • BUICK / CHEVROLET / PONTIAC10000068*
  • BUICK / CHEVROLET / PONTIAC10000070*
  • BUICK / CHEVROLET / PONTIAC10000071*
  • BUICK / CHEVROLET / PONTIAC10000072*
  • BUICK / CHEVROLET / PONTIAC22526178*

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 0 · 4 numeriai

Visi: Montavimo rinkinys, valdymo svirties įvorė
4 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • DYS 37-13095
  • IR 87-17499
  • KAUTEK CH-BS022ST
  • RODRUNNER R0106022ST

Tinkami automobiliai. BUICK, CHEVROLET, PONTIAC, 10 modelių.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis. Gamybos metai 1977–2002.

Modeliai, kuriems tinka TALOSA 57-21341
ModelisVarikliaiMetai
BUICK4 modeliai
BUICK CENTURY Coupe (4A)2.5, 3.3, 3.8 Custom, 3.8 T-Type1981–1996
BUICK CENTURY Estate (435)2.2, 2.2 Special, 2.8 Custom, 3.0, 3.1, 3.3, 3.8, 3.8 T-Type1981–1996
BUICK CENTURY Estate (A)3.8 Special1977–1981
BUICK CENTURY Saloon2.2, 2.2 Special, 2.5, 2.8, 2.8 Limited, 3.0, 3.1, 3.3, 3.8, 3.8 Custom1981–1996
CHEVROLET4 modeliai
CHEVROLET CAMARO3.4 V6, 3.8, 5.7, 5.7 V81992–2002
CHEVROLET CAMARO (FP)2.5, 2.8, 3.1, 5.0, 5.71981–1992
CHEVROLETdar 2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka TALOSA 57-21341
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CAMARO Convertible3.1, 3.4, 3.8, 3.8 V6, 5.0, 5.7, 5.7 Z281981–2002
CHEVROLET MALIBU3.3, 3.7, 3.8, 4.4, 5.0, 5.71977–1983
PONTIAC2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka TALOSA 57-21341
ModelisVarikliaiMetai
PONTIAC FIREBIRD2.8, 3.1, 5.0, 5.7, 5.7 i, Trans Am 3.11981–1992
PONTIAC FIREBIRD Convertible (FS67)3.4, 3.8, 5.71993–2002

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos