Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Gofruotoji membrana, vairavimas TRW JBE124
JBE124EAN 3322937909643

Gofruotoji membrana, vairavimas TRW JBE124

Gofruotoji membrana, vairavimas TRW JBE124. Tinka 32 modeliams (DAEWOO, OPEL, VAUXHALL), 1973–2008 m. Pakeičia 4 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

14,99 € Sutaupykite 6,00 € (40%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 8 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
TRW
Kategorija
Gofruotoji membrana, vairavimas
vidinis skersmuo [mm]
25 mm
Išorinis skersmuo [mm]
39 mm
ilgis [mm]
170 mm
MPN
JBE124
SKU
0161-JBE124
GTIN / EAN
3322937909643
Komplektacija
1x Gofruotoji membrana, vairavimas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

  • GENERAL MOTORS / OPEL322506
  • GENERAL MOTORS / OPEL / VAUXHALL9 02 828
  • GENERAL MOTORS / OPEL / VAUXHALL90345195
  • GENERAL MOTORS / OPEL92 90 155

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 902828. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

-BOOT,STEERING GEAR — Opel  KADETTE-E ( 1985 -  1993) — L STEERING › 17.STEERING GEAR
Opel KADETTE-E ( 1985 - 1993) · L STEERING › 17.STEERING GEARPozicija 21

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 5 · 24 numeriai

Visi: Gofruotoji membrana, vairavimas
24 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. DAEWOO, OPEL, VAUXHALL, 32 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis. Gamybos metai 1973–2008.

Modeliai, kuriems tinka TRW JBE124
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO3 modeliai
DAEWOO ESPERO (KLEJ)1.5 16V, 1.8, 2.01991–1999
DAEWOO NEXIA1.5 (08, 68), 1.5 16V (08, 68)1995–1997
DAEWOO NEXIA Saloon1.5 (19), 1.5 16V (19)1995–2008
OPEL16 modelių
OPEL ASCONA B (81, 86, 87, 88)1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 N, 1.6 S, 1.9 N, 1.9 S, 2.0 D, 2.0 E, 2.0 N, 2.0 S, 2.4 4001975–1981
OPEL ASCONA C (J82)1.3 N (F11, M11, F69), 1.3 S (F11, M11, F68, M68), 1.6 (F11, F68, M11, M68), 1.6 (F11, M11, F68, M68), 1.6 D (F11, M11, F68, M68), 1.6 i (F11, M11, F68, M68), 1.6 i Cat (F11, M11, F68, M68), 1.6 S (F11, M11, F68, M68), 1.8 (F11, M11, F68, M68), 1.8 E (F11, M11, F68, M68), 1.8 i (F11, M11, F68, M68), 2.0 i (F11, M11, F68, M68), 2.0 i Cat (F11, M11, F68, M68), 2.0 i GT (F11, M11, F68, M68)1981–1988
OPEL ASCONA C Hatchback (J82)1.3 N (F68, M68), 1.3 S (F68, M68), 1.6 (F68, M68), 1.6 D (F68, M68), 1.6 i (F68, M68), 1.6 i Cat (F68, M68), 1.6 S (F68, M68), 1.8 (F68, M68), 1.8 E (F68, M68), 1.8 i (F68, M68), 2.0 i (F68, M68), 2.0 i Cat (F68, M68), 2.0 i GT (F68, M68)1981–1988
OPELdar 13 modelių
Modeliai, kuriems tinka TRW JBE124
ModelisVarikliaiMetai
OPEL KADETT C1.0, 1.2, 1.2 S, 1.6 S1973–1979
OPEL KADETT D (31-34, 41-44)1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S, 1.8 GT/E1979–1984
OPEL KADETT D Estate (35, 36, 45, 46)1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S1979–1984
OPEL KADETT E (T85)1.2 (C19, D19), 1.3 i Cat (C19, D19), 1.3 N (C19, D19), 1.3 S (C19, D19), 1.4 i (C19, D19), 1.4 S (C19, D19), 1.5 TD (C19, D19), 1.6 D (C19, D19), 1.6 i (C19, D19), 1.6 i Cat (C19, D19), 1.6 S (C19, D19), 1.7 D (C19, D19), 1.8 (C19, D19), 1.8 i (C19, D19), 1.8 S (C19, D19), 2.0 i (C19, D19), 2.0 i Cat (C19, D19)1984–1993
OPEL KADETT E Combo (T85)1.3 N (C25, D25), 1.3 S (C25, D25), 1.4 i (C25, D25), 1.4 S (C25, D25), 1.6 (C25, D25), 1.6 D (C25, D25), 1.6 i (C25, D25), 1.7 D (C25, D25)1986–1994
OPEL KADETT E Convertible (T85)1.3 S, 1.4 i, 1.4 S, 1.6 i, 1.6 i Cat, 2.0 i, 2.0 i Cat1986–1993
OPEL KADETT E Estate (T85)1.2 (C15, C35, D15, D35), 1.3 (C15, C35, D15, D35), 1.3 i Cat (C15, C35, D15, D35), 1.3 N (C15, C35, D15, D35), 1.3 S (C15, C35, D15, D35), 1.4 i (C15, C35, D15, D35), 1.4 S (C15, C35, D15, D35), 1.5 TD (C15, C35, D15, D35), 1.6 (C15, C35, D15, D35), 1.6 D (C15, C35, D15, D35), 1.6 i (C15, C35, D15, D35), 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35), 1.6 S (C15, C35, D35, D15), 1.7 D (C15, C35, D15, D35), 1.8 E (C15, C35, D15, D35), 1.8 i (C15, C35, D15, D35), 1.8 S (C15, C35, D15, D35), 2.0 i (C15, C35, D15, D35), 2.0 i Cat (C15, C35, D15, D35)1984–1991
OPEL KADETT E Estate Van (T85)1.2 (C70, D70), 1.3 N (C70, D70), 1.4 i (C70, D70), 1.6 D (C70, D70), 1.6 i (C70, D70), 1.7 D (C70, D70), 1.8 i (C70, D70)1984–1993
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.2 (C08, C48, D08, D48), 1.3 (C08, C48, D08, D48), 1.3 i Cat (C08, C48, D08, D48), 1.3 N (C08, C48, D08, D48), 1.3 S (C08, C48, D08, D48), 1.4 i (C08, C48, D08, D48), 1.4 S (C08, C48, D08, D48), 1.5 TD (C08, C48, D08, D48), 1.6 D (C08, C48, D08, D48), 1.6 i (C08, C48, D08, D48), 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48), 1.6 S (C08, C48, D08, D48), 1.6 S (C08, D08, C48, D48), 1.7 D (C08, C48, D08, D48), 1.8 E (C08, C48, D08, D48), 1.8 GSI (C08, C48, D08, D48), 1.8 i (C08, C48, D08, D48), 1.8 S (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI 16V (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI 16V Cat (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI Cat (C08, C48, D08, D48)1984–1993
OPEL MANTA B (58, 59)1.3 N, 1.3 S, 1.6 N, 1.6 S, 1.8 S, 1.9 E, 1.9 N, 2.0, 2.0 E, 2.0 S1975–1988
OPEL MANTA B CC (53, 55)1.2 N, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 N, 1.8 S, 1.9 N, 1.9 S, 2.0, 2.0 E, 2.0 S, 2.4 4001975–1988
OPEL VECTRA A (J89)1.4 S (F19, M19), 1.6 (F19, M19), 1.6 i (F19, M19), 1.7 D (F19, M19), 1.7 TD (F19, M19), 1.8 i Cat (F19, M19), 1.8 S (F19, M19), 1.8 S 4x4 (F19, M19), 2.0 (F19, M19), 2.0 i (F19, M19), 2.0 i 16V (F19, M19), 2.0 i 16V 4x4 (F19, M19), 2.0 i 4x4 (F19, M19), 2.0 i Cat (F19, M19), 2.0 i Cat 4x4 (F19, M19), 2.0 i Turbo 4x4 (F19, M19), 2.5 V6 (F19, M19), 2000 16V 4x4 (F19, M19), 2000/GT 16V (F19, M19), 2000/GT 16V Cat (F19, M19), 2000/GT 16V Cat 4x4 (F19, M19)1988–1995
OPEL VECTRA A Hatchback (J89)1.4 S (F68, M68), 1.6 i (F68, M68), 1.6 i Cat (F68, M68), 1.6 S, 1.7 D (F68, M68), 1.7 TD (F68, M68), 1.8 i (F68, M68), 1.8 i Cat (F68, M68), 1.8 S (F68, M68), 2.0 (F68, M68), 2.0 i (F68, M68), 2.0 i 16V (F68, M68), 2.0 i 16V Cat (F68, M68), 2.0 i Cat (F68, M68), 2.0 i GT (F68, M68), 2.5 V6 (F68, M68)1988–1995
VAUXHALL13 modelių
Modeliai, kuriems tinka TRW JBE124
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Estate1.3 S, 1.6 D, 1.6 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Hatchback1.2 S, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S, 1.8 GTE1979–1986
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont (T85)1.3, 1.4 i, 1.6, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D, 1.8, 1.8 i1985–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Convertible (T85)1.6 i, 2.0 i, 2.0 i Cat1987–1993
VAUXHALL ASTRA Mk II Estate (T85)1.2, 1.3, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D, 1.8 i1984–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Hatchback (T85)1.2, 1.3, 1.4 i, 1.4 S, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D, 1.8 GTE, 2.0 GTE, 2.0 GTE 16V1984–1991
VAUXHALL CAVALIER1.6 N, 1.6 S, 1300, 1900, 2.0 S1975–1981
VAUXHALL CAVALIER CC1600, 20001975–1981
VAUXHALL CAVALIER Mk II Convertible (J82)1800i1984–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Estate (J82)1.3 S, 1.6, 1.6 D, 1.8 i1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Hatchback (J82)1.3 S, 1.6 S, 1.8 i, 1600D, 2.0 i Cat, 2.0 SRi 130, 2000i1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Saloon (J82)1.3 S, 1.6 D, 1.6 i, 1.6 i Cat, 1.6 N, 1.6 S, 1.8 i, 1.8 i Cat, 2.0 i, 2.0 i Cat, 2.0 SRi 130, 2000i1981–1988
VAUXHALL CHEVETTE Hatchback13001975–1985

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos