Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Pakabos svirtis TRW JTC804
JTC804EAN 3322937577323

Pakabos svirtis TRW JTC804

Pakabos svirtis TRW JTC804. Tinka 20 modelių (MITSUBISHI, PROTON, VOLVO). Pakeičia 4 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

29,99 € Sutaupykite 14,00 € (47%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 15 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
TRW
montavimo vieta
galinė kairė ašis
montavimo vieta
viršutinis
ilgis [mm]
227 mm
bendras ilgis [mm]
280.5 mm
skersmuo [mm]
18.6 mm
vidinis skersmuo [mm]
10 mm
porinis gaminio numeris
JTC805
Kategorija
Pakabos svirtis
MPN
JTC804
SKU
0161-JTC804
GTIN / EAN
3322937577323
Komplektacija
1x Pakabos svirtis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 5 · 39 numeriai Sandėlyje – nuo 15,99 € iki 20,99 €.

Visi: Pakabos svirtis
39 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • A.B.S. 210380
  • ASHIKA 7105502L
  • BENDIX 041738B
  • BLUE PRINT ADC486107
  • BORG & BECK BCA6412
  • CTR CQ0223L
  • CTR CQ0223L
  • DJ PARTS DA1102
  • FAI AutoParts DA1102
  • FEBI BILSTEIN 29378
  • FIRST LINE FCA6412
  • HERTH+BUSS JAKOPARTS J4955504
  • JAPANPARTS CJ502L
  • JAPKO 71502L
  • JP GROUP 4950200189
  • KAGER 870078
  • KAMOKA 9971078
  • KAVO PARTS SCA5511
  • KAWE 850027614
  • MAPCO 59397
  • METZGER AUTOTEILE 58083903
  • MEYLE 32-16 050 0032
  • MGA SB8472
  • MONROE L27613
  • MOOG MI-WP-2769
  • NIPPARTS J4945003
  • NK 5013010
  • OCAP 793506
  • OPTIMAL G5-675
  • PEX 1207128
  • QUINTON HAZELL QSJ3369S
  • RUVILLE 937308
  • sbs 19025013009
  • SIDEM 71078
  • SIDEM 71079
  • SWAG 80929377
  • SWAG 80929378
  • TRISCAN 850027614
  • YAMATO J95001YMT

Tinkami automobiliai. MITSUBISHI, PROTON, VOLVO, 20 modelių.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka TRW JTC804
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI12 modelių
MITSUBISHI CARISMA (DA)1.6 (DA1A), 1.8 (DA2A), 1.9 TD (DA4A)1995–2006
MITSUBISHI CARISMA Saloon (DA)1.6 (DA1A), 1.8 (DA2A), 1.9 TD (DA4A)1996–2006
MITSUBISHI COLT IV (CAA)1.3 GLi 12V (CA1A), 1.6 (CA4A), 1.6 4WD (CC4A), 1.6 GLXi 16V (CA4A), 1.8 GTi 16V (CA5A)1992–1996
MITSUBISHI COLT V (CJ, CP)1.3 (CJ1A), 1.5 (CJ2A), 1.5 12V (CJ2A), 1.8 (CJ5A), 1300 (CJ1A), 1300 GL,GLX (CJ1A), 1600 (CJ4A), 1600 GLX (CJ4A)1995–2004
MITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6A, C7A)1.3 12V (C61A), 1.6 16V (C76A, C66A), 1.6 4WD (C76A, C66A), 1.8 GTi (C77A), 1.8 GTi 16V (C69A)1988–1994
MITSUBISHI LANCER V (CBA, CDA, CEA)1.3 (CB1A), 1.6 (CB4A), 1.6 16V (CB4A), 1.6 16V 4WD (CD4A), 1.8 16V (CB5A), 1.8 GTi, 2.0 Diesel (CB8A)1991–1996
MITSUBISHIdar 6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka TRW JTC804
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CBW, CDW)1.6 16V (CB4W), 1.6 16V 4WD (CD4W), 1.8 4WD (CD5W), 1.8 i (CB5W), 2.0 D (CB8W), 2.0 D 4WD (CD8W)1992–2003
MITSUBISHI LANCER VI (CJ, CP, CK)1.3 12V (CK1A), 1.5, 1.5 12V, 1.5 12V (CK2A), 1.5 16V (CK2A), 1.6 16V, 1.6 16V (CK4A), 1.8, 1.8 16V, 1.8 GDI, 1.8 GDI 4WD, 1.8 i (CK5), EVO V (CP9A)1995–2003
MITSUBISHI LANCER VI Coupe (CJA, CE)1.5 16V (CJ2), 1.8 i (CJ5)1996–2004
MITSUBISHI MIRAGE IV Coupe1.3 (CA1A)1991–1996
MITSUBISHI MIRAGE IV Hatchback (CJA, CLA, CAA, CCA)1.3 (CJ1A), 1.6, 1.6 (CJ4A), 1.6 4WD (CL4A)1991–2003
MITSUBISHI MIRAGE IV Saloon1.3 (CA1A), 1.6, 1.6 4WD1991–1995
PROTON6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka TRW JTC804
ModelisVarikliaiMetai
PROTON JUMBUCK Pickup1.5 (C97PN)2002–2008
PROTON PERSONA Saloon1.6 (CM6S)2007–2016
PROTON PUTRA Coupe1.8 EXi (C99D)1995–2001
PROTON SATRIA (C9M)1.3, 1.6, 1.8 GTi1995–2007
PROTON WIRA1.3, 1.3 (C96), 1.5, 1.5 (C97), 1.6, 1.6 (C98S), 1.8 (C99), 1.9 16V, 2.0 D1993–
PROTON WIRA Hatchback (C9L)1.3, 1.5, 1.6, 1.8, 2.0 D1994–2007
VOLVO2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka TRW JTC804
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO S40 I (644)1.6, 1.8, 1.9 TD1995–2004
VOLVO V40 Estate (645)1.6, 1.8, 1.9 TD, 2.01995–2004

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos