Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Vairo trauklės antgalis TRW JTE317
JTE317EAN 3322937906567

Vairo trauklės antgalis TRW JTE317

Vairo trauklės antgalis TRW JTE317. Tinka 20 modelių (GEO, HOLDEN, SUBARU +1). Pakeičia 5 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

41,99 € Sutaupykite 22,00 € (52%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 19 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
TRW
Kategorija
Vairo trauklės antgalis
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
montavimo vieta
išor.
ilgis [mm]
72 mm
kūgio dydis [mm]
15 mm
sriegio dydis
M12x1.25
vidinis sriegis [mm]
M12x1.25
MPN
JTE317
SKU
0161-JTE317
GTIN / EAN
3322937906567
Komplektacija
1x Vairo trauklės antgalis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 10 · 41 numeris Sandėlyje – nuo 9,99 € iki 22,99 €.

Visi: Vairo trauklės antgalis
41 kryžminės nuorodos numeris

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. GEO, HOLDEN, SUBARU +1, 20 modelių.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka TRW JTE317
ModelisVarikliaiMetai
GEO5 modeliai
GEO METRO1.0, 1.3 GTI, 1.3 i1988–1998
GEO METRO Convertible1.0, 1.3 i1989–1998
GEO METRO Saloon1.3 i1989–1998
GEO STORM Coupe1.6 i, 1.6 i 16V, 1.8 i 16V1989–1993
GEO STORM Hatchback1.6 i, 1.6 i 16V, 1.8 i 16V1989–1993
HOLDEN1 modelis
HOLDEN CRUZE Hatchback (YG)1.5 i AWD2002–2006
SUBARU1 modelis
Modeliai, kuriems tinka TRW JTE317
ModelisVarikliaiMetai
SUBARU JUSTY II (JMA, MS)1.3 4x4, 1.3 GX 4x41995–2003
SUZUKI13 modelių
Modeliai, kuriems tinka TRW JTE317
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI BALENO (EG)1.3 (SY413), 1.3 i 16V (SY413), 1.5 (SY413), 1.6 i 16V (SY416), 1.6 i 16V 4x4 (SY416), 1.8 GTX (SY418), 1.9 TD (SY419)1995–2009
SUZUKI BALENO Estate (EG)1.3 16V (SY413), 1.6 i 16V (SY416), 1.6 i 16V 4x4 (SY416), 1.8 i 16V (SY418), 1.9 TD (SY419)1995–2005
SUZUKI BALENO Hatchback (EG)1.3 (SY413), 1.3 i 16V (SY413), 1.6 i 16V (SY416), 1.6 i 16V 4x4 (SY416), 1.8 GTX (SY418), 1.9 TD (SY419)1995–2002
SUZUKI CAPPUCCINO (EE)0.7 (SX306)1992–1998
SUZUKI IGNIS I (FH)1.3 (HV51, HX51, RG413), 1.3 4WD (RG413)2000–2005
SUZUKI LIANA (ER, RH)1.3 (RH 413), 1.4 DDiS (RH 414D), 1.6 (RH416), 1.6 4WD (RH416), 1.6 i (RH416)2001–
SUZUKI LIANA Hatchback1.3, 1.4 DDiS, 1.6 (RH416), 1.6 4WD, 1.6 i (RH416)2001–
SUZUKI SWIFT Convertible (SF413)1.3 i (SF413, AK35, SY415, E35)1991–1996
SUZUKI SWIFT I (AA)1.0 (SA310, AA41/43), 1.0 Turbo (SA310), 1.3 (SA413, AA51), 1.3 (SA413, AA51/53), 1.3 (SA413, AA53), 1.3 GTi/GXi (SA413, AA33)1983–1989
SUZUKI SWIFT II Hatchback (EA, MA)1.0 (SF310, AA44), 1.0 i (SF310, AA44), 1.3 (SF 413), 1.3 (SF413, AB35), 1.3 (SF413), 1.3 4WD (SF413, AA35), 1.3 4WD (SF413, AF35), 1.3 GTi (SF413, AA34), 1.5 (SF415), 1.6, 1.6 4x4 (SF416)1989–2005
SUZUKI SWIFT II Saloon (AH, AJ)1.0, 1.3, 1.3 (SF413, AH35, MA), 1.6 (SF416, AH14), 1.6 4WD (SF416, AJ14), 1.6 i (SF416, AH14), 1.6 i 4WD (SF416, AJ14)1989–2001
SUZUKI WAGON R+ (MA)1.01999–
SUZUKI WAGON R+ Hatchback (EM)1.0 (RC410, SR410, SR412), 1.2 (SR412), 1.2 4WD (SR412)1997–2000

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos