Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Prekės nuotrauka nepasiekiama
SJ1597EAN 3322938579609

Stabdžių suporto remonto komplektas TRW SJ1597

Stabdžių suporto remonto komplektas TRW SJ1597. Tinka 48 modeliams (CHEVROLET, DAEWOO, HONDA +1). Pakeičia 6 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

13,99 € Sutaupykite 7,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 6 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
TRW
stūmoklio skersmeniui [mm]
54 mm
Kategorija
Stabdžių suporto remonto komplektas
MPN
SJ1597
SKU
0161-SJ1597
GTIN / EAN
3322938579609
Komplektacija
1x Stabdžių suporto remonto komplektas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96249285
  • DAEWOO / GM KOREA96250030
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96268461
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96391881
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96418872
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96549789

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 96549789. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

CALIPER,FRT BRK(DIA 54)(INCLS 2-9) — Aveo Aveo T200 (2003–2008) — BRAKE CALIPER MOUNTING/FRONT
Aveo Aveo T200 (2003–2008) · BRAKE CALIPER MOUNTING/FRONTPozicija 1
Modeliai, kuriems tinka TRW SJ1597
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET11 modelių
CHEVROLET ASTRA Hatchback2.0, 2.0 (08, 48)1998–2011
CHEVROLET ASTRA Saloon2.0 GL, 2.0 GLS (69)1998–2011
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200)1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T200)1.52003–2008
CHEVROLET LACETTI (J200)1.4 16V, 1.4 LPG, 1.6, 1.8, 2.0 D2003–
CHEVROLET LACETTI Estate (J200)1.6, 1.6 LPG, 1.8, 2.0 D2003–
CHEVROLETdar 5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka TRW SJ1597
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET LACETTI Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–2013
CHEVROLET NUBIRA Estate1.6, 1.6 LPG, 1.8, 2.0 D2005–2011
CHEVROLET NUBIRA Saloon1.4, 1.6, 1.8, 2.0 D2005–2012
CHEVROLET OPTRA Saloon (1J, J200)1.82003–2012
CHEVROLET VECTRA2.01996–2006
DAEWOO11 modelių
Modeliai, kuriems tinka TRW SJ1597
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO GENTRA Saloon1.52013–
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN)1.4, 1.6, 1.82002–
DAEWOO LACETTI Saloon1.61999–2003
DAEWOO NUBIRA (J100)1.6, 1.6 16V, 2.0 16V, 2.0 CDX1997–
DAEWOO NUBIRA (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Estate (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.6 16V, 1.8 16V, 2.0, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J200)1.6, 1.82003–
HONDA24 modeliai
Modeliai, kuriems tinka TRW SJ1597
ModelisVarikliaiMetai
HONDA CAPA (GA)1.5 16V (GA4)1998–2002
HONDA CITY V Saloon (GM2, GM3)1.3 i-V TEC (GM1)2008–
HONDA CIVIC V Hatchback (EG, EH)1.6 16V Vtec (EG5, EH3), 1.6 VTi 16V (EG6)1991–1995
HONDA CIVIC V Saloon (EG, EH)1.6 16V Vtec (EH9, EH5), 1.6 4x4, 1.6 VTi (EG9)1991–1996
HONDA CIVIC VI Coupe (EJ, EM1)1.6 (EJ6), 1.6 i (EJ6), 1.6 i Vtec (EM1)1996–2000
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB)1.4 i (MA8, MB2), 1.5 16V (MB3)1994–2001
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK)1.4 i (EJ9), 1.4 i S (EJ9), 1.4 LPG, 1.5 i (EK3), 1.6 i (EK1), 1.6 VTi (EK4)1995–2001
HONDA CIVIC VI Saloon (EJ, EK, SO)1.4 (EJ9), 1.4 i (EJ9), 1.5 i (EK3), 1.6 i Vtec (EK1, SO4), 1.6 i Vtec 4x4, 1.6 VTi (EK4, SO4)1995–2001
HONDA CIVIC VII Coupe (EM2)1.7 i (EM2), 1.7 i VTEC (EM2)2001–2005
HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV)1.4 iS (EP1, EU5, EU7), 1.6 i (EP2, EU8, EU6), 2.0 i Sport (EV1), 2.0 Type-R (EP3)2000–2006
HONDA CIVIC VII Saloon (ES, ET)1.3 IMA (ED9, ES9), 1.4 (ES4), 1.5 (ES8), 1.6 (ES5)2000–2006
HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK)2.0 i-VTEC Type R (FN2), Type R (FN2)2005–2012
HONDA CIVIC VIII Saloon (FD, FA)1.3 IMA (FA3, FD3), 1.3 IMA (FD3), 1.6, 1.6 (FD6), 1.8 (FD1, FD7, FA1), 1.8 EXS Flex2005–2013
HONDA CR-Z (ZF)1.5 IMA (ZF1), 1.5 IMA (ZF2)2010–2016
HONDA CRX III (EH, EG)1.6 ESi (EH6), 1.6 i VTi (EG2)1992–1998
HONDA DOMANI (MB)1.5 (MB3), 1.6 (MB4), 1.6 All-wheel Drive (MB5)1995–1999
HONDA FR-V (BE)1.7 (BE1), 1.8 (BE1), 2.0 (BE3)2004–
HONDA INSIGHT (ZE)1.3 IMA (ZE2), 1.3 IMA (ZE28, ZE2)2009–
HONDA JAZZ III (GE, GG, GP, ZA)1.2 (GG1), 1.3 HYBRID (GP1), 1.3 i (GE6, GG3, GG6), 1.42007–
HONDA JAZZ IV (GK)1.3, 1.52013–
HONDA LOGO (GA)1.3 (GA3)1996–2002
HONDA ORTHIA / PARTNER (EL, EY)1.3 (EY6), 1.5 (EY7)1995–2002
HONDA S2000 (AP)2.0 (AP1), 2.0 Vtec, 2.0 Vtec (AP1), 2.2 Vtec (AP2)1999–
HONDA STREAM (RN)1.7 16V (RN1), 2.0 16V (RN3)2001–
SUZUKI2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka TRW SJ1597
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI LIANA (ER, RH)1.3 (RH 413), 1.4 DDiS (RH 414D), 1.6 (RH416), 1.6 4WD (RH416), 1.6 i (RH416)2001–
SUZUKI LIANA Hatchback1.3, 1.4 DDiS, 1.6, 1.6 (RH416), 1.6 4WD, 1.6 i (RH416)2001–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos