Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Laikiklis, stabdžių apkaba TRW BDA575
BDA575EAN 3322937368280

Laikiklis, stabdžių apkaba TRW BDA575

Laikiklis, stabdžių apkaba TRW BDA575. Tinka 23 modeliams (CHEVROLET, OPEL, VAUXHALL), 1993–2012 m. Pakeičia 6 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

72,99 € Sutaupykite 33,00 € (45%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 39 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
TRW
gamintojo apribojimas
TRW
Kategorija
Laikiklis, stabdžių apkaba
MPN
BDA575
SKU
0161-BDA575
GTIN / EAN
3322937368280
Komplektacija
1x Laikiklis, stabdžių apkaba

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

  • OPEL5 46 333
  • OPEL5 46 334
  • CHEVROLET / OPEL / VAUXHALL5 46 602
  • CHEVROLET / OPEL / VAUXHALL93170600
  • CHEVROLET / OPEL / VAUXHALL93170601
  • CHEVROLET / OPEL / VAUXHALL93176089

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 3 numeriai

Visi: Laikiklis, stabdžių apkaba
3 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, OPEL, VAUXHALL, 23 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis. Gamybos metai 1993–2012.

Modeliai, kuriems tinka TRW BDA575
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET7 modeliai
CHEVROLET ASTRA Hatchback1.7 Di, 2.0 DTi, 2.21998–2011
CHEVROLET ASTRA Saloon2.0 DTi GLS1998–2011
CHEVROLET CORSA Estate1.6 GLS (35), 1.7 D1996–2010
CHEVROLET CORSA Hatchback1.6 GLS (08, 68)1994–2010
CHEVROLET CORSA Pickup1.6 (80)1994–2010
CHEVROLET CORSA Saloon1.6 GLS (19), 1.6 GS, 1.7 D1994–2010
CHEVROLETdar 1 modelis
Modeliai, kuriems tinka TRW BDA575
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET ZAFIRA (F75)2.21999–2012
OPEL8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka TRW BDA575
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASTRA G Convertible (T98)1.6 (F67), 1.6 16V (F67), 1.8 16V (F67), 2.0 16V Turbo (F67), 2.0 OPC (F67), 2.2 16V (F67), 2.2 DTI (F67)2001–2005
OPEL ASTRA G Coupe (T98)1.6 16V (F07), 1.8 16V (F07), 2.0 16V Turbo (F07), 2.2 16V (F07), 2.2 DTI (F07)2000–2006
OPEL ASTRA G Estate (T98)1.2 16V (F35), 1.4 16V (F35), 1.4 LPG (F35), 1.6 (F35), 1.6 16V (F35), 1.6 CNG (F35), 1.6 LPG (F35), 1.7 CDTI (F35), 1.7 DTI 16V (F35), 1.7 TD (F35), 1.8 16V (F35), 2.0 16V (F35), 2.0 DI (F35), 2.0 DTI 16V (F35), 2.0 OPC (F35), 2.2 16V (F35), 2.2 DTI (F35)1998–2005
OPEL ASTRA G Estate Van (F70)1.2 (F70), 1.4 (F70), 1.6 (F70), 1.7 DTI 16V (F70), 1.7 TD (F70), 2.0 DI (F70), 2.0 DTI (F70)1998–2005
OPEL ASTRA G Hatchback (T98)1.2 16V (F08, F48), 1.4 16V (F08, F48), 1.4 LPG (F08, F48), 1.6 (F08, F48), 1.6 16V (F08, F48), 1.6 LPG (F08, F48), 1.7 DTI 16V (F08, F48), 1.7 TD (F08, F48), 1.8 16V (F08, F48), 2.0 16V (F08, F48), 2.0 16V OPC (F08, F48), 2.0 DI (F08, F48), 2.0 DTI 16V (F08, F48), 2.0 OPC (F08, F48), 2.2 16V (F08, F48), 2.2 DTI (F08, F48)1998–2009
OPEL ASTRA G Saloon (T98)1.2 16V (F69), 1.4 16V (F69), 1.4 LPG (F69), 1.6 (F69), 1.6 16V (F69), 1.6 LPG (F69), 1.7 CDTI (F69), 1.7 DTI 16V (F69), 1.7 TD (F69), 1.8 16V (F69), 2.0 16V (F69), 2.0 DI (F69), 2.0 DTI 16V (F69), 2.2 16V (F69), 2.2 DTI (F69)1998–2009
OPEL MERIVA A MPV (X03)1.6 (E75), 1.7 CDTI (E75), 1.7 DTI (E75), 1.8 (E75)2003–2010
OPEL ZAFIRA A MPV (T98)1.6 16V (F75), 1.6 CNG (F75), 1.6 LPG (F75), 1.8 16V (F75), 2.0 DI 16V (F75), 2.0 DTI 16V (F75), 2.0 OPC (F75), 2.2 16V (F75), 2.2 DTI 16V (F75)1999–2006
VAUXHALL8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka TRW BDA575
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Convertible (T98)1.6 16V, 1.8 16V, 2.0, 2.0 Turbo, 2.2 16V2001–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Coupe (T98)1.6 16V, 1.8 16V, 1.8 16V Dualfuel, 2.0 16V Turbo, 2.2 16V2000–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Estate (T98)1.4 16V, 1.4 16V Dualfuel, 1.6, 1.6 16V, 1.6 Dualfuel, 1.7 DTI 16V, 1.7 TD, 1.8 16V, 1.8 16V Dualfuel, 2.0 DI, 2.0 DTI 16V, 2.2 16V1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Hatchback (T98)1.4 16V (F08, F48), 1.4 16V Dualfuel (F08, F48), 1.6 (F08, F48), 1.6 16V (F08, F48), 1.6 Dualfuel (F08, F48), 1.6 Dualfuel (F08), 1.7 DTI 16V (F08, F48), 1.7 TD (F08, F48), 1.8 16V (F08, F48), 1.8 16V Dualfuel (F08, F48), 2.0 (F08), 2.0 16V (F08), 2.0 DI (F48), 2.0 DTI 16V (F48), 2.0 SRI Turbo (F08), 2.2 16V (F08, F48)1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Saloon (T98)1.4 16V, 1.6, 1.6 16V, 1.6 Dualfuel, 1.7 DTI 16V, 1.7 TD, 1.8 16V, 1.8 16V Dualfuel, 2.0 16V, 2.0 DI, 2.0 DTI 16V1998–2005
VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) Estate Van (T98)1.4 16V, 1.6 Dualfuel, 1.6 i, 1.7 DTI 16V, 1.7 TD, 2.0 DI1993–2006
VAUXHALL MERIVA A (X03)1.6 i, 1.7 CDTi, 1.7 DTI, 1.8 i 16V2003–2010
VAUXHALL ZAFIRA A (T98)1.6 16V, 1.6 CNG, 1.6 Dualfuel, 1.8 16V, 1.8 Dualfuel, 2.0, 2.0 DI 16V, 2.0 DTI 16V, 2.0 GSI Turbo, 2.2 16V1998–2005

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos