Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Alyvos filtras UFI 23.103.00
23.103.00EAN 8003453040083

Alyvos filtras UFI 23.103.00

Alyvos filtras UFI 23.103.00. Tinka 119 modelių (AUSTIN, AUSTIN-HEALEY, BEDFORD +12). Pakeičia 57 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

6,99 € Sutaupykite 3,00 € (43%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 3 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
UFI
Kategorija
Alyvos filtras
filtro tipas
priveržiamas filtras
aukštis [mm]
87 mm
sriegio dydis
3/4-16 UNF
Išorinis skersmuo [mm]
75 mm
Išorinis skersmuo 1 [mm]
77 mm
Išorinis skersmuo 2 [mm]
72 mm
vidinis skersmuo 1 [mm]
62 mm
MPN
23.103.00
SKU
0137-23.103.00
GTIN / EAN
8003453040083
Komplektacija
1x Alyvos filtras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 57 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 650400. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

ELEMENT,OIL FILTER (OPEL) (3/4 INCH THREAD) (ORDER IN MULTIPLES OF 20) — Opel  KADETTE-E ( 1985 -  1993) — E ENGINE AND CLUTCH › 3 13N[LY1],13NB[LY1],13S[LX9],C13N[L72] PETROL ENGINES
Opel KADETTE-E ( 1985 - 1993) · E ENGINE AND CLUTCH › 3 13N[LY1],13NB[LY1],13S[LX9],C13N[L72] PETROL ENGINESPozicija 10

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 2 · 61 numeris Sandėlyje – nuo 4,99 € iki 10,99 €.

Visi: Alyvos filtras
61 kryžminės nuorodos numeris

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • ACDelco SD
  • ALCO FILTER SP828
  • ALCO FILTER SP835
  • ALCO FILTER SP942
  • BOSCH 0451102001
  • BOSCH 0451102056
  • BOSCH 0451102901
  • BOSCH 0451103021
  • BOSCH 0451103026
  • BOSCH 0451103049
  • BOSCH 0451103127
  • BOSCH 0451103901
  • BOSCH 9450732010
  • BOSCH H05
  • BOSCH O133
  • BOSCH P2056
  • CHAMP SD3
  • CHAMPION C103
  • CLEAN FILTERS DO215
  • CLEAN FILTERS DO261
  • COOPERS Z25
  • COOPERS Z516
  • CoopersFiaam FT4531A
  • CROSLAND FILTERS 306
  • CROSLAND FILTERS 573
  • DELPHI FX0004
  • DONIT FILTER 43.10.66
  • FILTRON OP551
  • FLEETGUARD LF3310
  • FLEETGUARD LF4014
  • FRAM PH966B
  • GUD FILTERS Z25A
  • HENGST FILTER H90W01
  • KNECHT OC21
  • KNECHT OC21OF
  • MANN-FILTER W712
  • MANN-FILTER W712 (10)
  • MECAFILTER ELH4089
  • MONARK 030738026
  • MONARK 030738026
  • MOPAR PARTS 75046396
  • MOPAR PARTS 75061410
  • MOTAQUIP VFL101
  • MOTAQUIP VFL276
  • Motorcraft EFL27
  • Motorcraft EFL89
  • P.B.R. BC1044
  • P.B.R. BC1112
  • PURFLUX LS155
  • PURFLUX LS205
  • PUROLATOR L17020
  • QUINTON HAZELL WL7098
  • SOFIMA S 4500 R
  • TECNOCAR R54
  • TEHO OK6
  • UNICO FILTER LI779
  • UNICO FILTER LI793
  • UNIPART GFE148
  • UNIPART GFE166
  • UNIPART GFE191
  • UNIPART GFE443
Modeliai, kuriems tinka UFI 23.103.00
ModelisVarikliaiMetai
AUSTIN10 modelių
AUSTIN 1000-Series MK II1100, 1300, 1300 GT1962–1974
AUSTIN ALLEGRO I Estate (ADO 67)1.3, 1.5, 1.71975–1983
AUSTIN ALLEGRO I Hatchback (ADO 67)1.1, 1.3, 1.5 Super, 17501973–1983
AUSTIN ALLEGRO I Saloon1.01973–1984
AUSTIN MAXI I Fastback1500, 1750, 1750 HL1969–1980
AUSTIN METRO I Fastback (XF)1.0, 1.0 Surf HLE, 1.3, 1.3 L, HLE, S, 1.3 Surf1980–1990
AUSTINdar 4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka UFI 23.103.00
ModelisVarikliaiMetai
AUSTIN MINI Estate1100 Special1960–1981
AUSTIN MINI II1000, 1000 Mayfair, 1100 Special, 1275 GT1967–1994
AUSTIN PRINCESS1800 HL, 2200 HLS1976–1978
AUSTIN PRINCESS 222001978–1982
AUSTIN-HEALEY2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka UFI 23.103.00
ModelisVarikliaiMetai
AUSTIN-HEALEY SPRITE MK.III Convertible1.11964–1966
AUSTIN-HEALEY SPRITE MK.IV Convertible1.31966–1971
BEDFORD1 modelis
Modeliai, kuriems tinka UFI 23.103.00
ModelisVarikliaiMetai
BEDFORD BLITZ1.8, 2.0, 2.31969–1987
FIAT1 modelis
Modeliai, kuriems tinka UFI 23.103.00
ModelisVarikliaiMetai
FIAT PANDA Hatchback Van (169)1.2 Bipower (169CXB1A)2004–
FORD10 modelių
Modeliai, kuriems tinka UFI 23.103.00
ModelisVarikliaiMetai
FORD CAPRI I (ECJ)1300, 1600 GT1968–1974
FORD CAPRI II (GECP)1.31974–1977
FORD CAPRI III (GECP)1.31978–1987
FORD CORTINA1300, 16001962–1972
FORD CORTINA Coupe1300, 16001962–1972
FORD CORTINA Estate1300, 16001962–1972
FORD ESCORT I (AFH, ATH)1100, 1300, 1300 GT, 950, Mexico, Twin Cam1968–1976
FORD ESCORT I Turnier (ADH)1100, 13001968–1979
FORD ESCORT II (ATH)1.1, 1.3, 1.6, 1.6 RS, RS 18001973–1981
FORD ESCORT II Turnier1.1, 1.3, 1.3 (BADR), 1.3 (CADR)1975–1981
INNOCENTI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka UFI 23.103.00
ModelisVarikliaiMetai
INNOCENTI MINI1.0, 1.3, 1.3 De Tomaso1974–1995
LDV1 modelis
Modeliai, kuriems tinka UFI 23.103.00
ModelisVarikliaiMetai
LDV SHERPA Bus (AS)1.61974–1982
LOTUS1 modelis
Modeliai, kuriems tinka UFI 23.103.00
ModelisVarikliaiMetai
LOTUS EUROPA1.61970–1976
MG2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka UFI 23.103.00
ModelisVarikliaiMetai
MG METRO13001982–1990
MG MIDGET1.1, 1.31964–1979
MORRIS4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka UFI 23.103.00
ModelisVarikliaiMetai
MORRIS MARINA1.8, 1.8 TC, 18001971–1980
MORRIS MARINA Coupe18001971–1980
MORRIS MARINA Station Wagon18001971–1997
MORRIS MINI8501961–1981
OPEL52 modeliai
Modeliai, kuriems tinka UFI 23.103.00
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASCONA A (81, 86, 87, 88)1.2 S, 1.6 N, 1.6 S, 1.9 SR1970–1975
OPEL ASCONA A Voyage (84, 89)1.6 N, 1.6 S, 1.9 SR1970–1975
OPEL ASCONA B (81, 86, 87, 88)1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 N, 1.6 S, 1.9 N, 1.9 S, 2.0 E, 2.0 N, 2.0 S, 2.4 4001975–1981
OPEL ASCONA C (J82)1.3 N (F11, M11, F69), 1.3 S (F11, M11, F68, M68), 1.6 (F11, F68, M11, M68)1981–1988
OPEL ASCONA C Hatchback (J82)1.3 N (F68, M68), 1.3 S (F68, M68), 1.6 (F68, M68)1981–1988
OPEL CORSA A Hatchback (S83)1.0 (F08, M08, F68, M68), 1.2 (F08, M08, F68, M68), 1.2 N (F08, M08, F68, M68), 1.2 S (F08, M08, F68, M68), 1.3 (F08, M08, F68, M68), 1.3 S (F08, M08, F68, M68)1982–1993
OPEL CORSA A Hatchback Van (S83)1.0 (F08, W5L), 1.2 (F08, W5L)1986–1994
OPEL CORSA A TR (S83)1.0 (F11, M11, F19, M19), 1.2 N (F11, M11, F19, M19), 1.2 S (F11, M11, F19, M19), 1.2 S (F11, M11, M19, F19), 1.3 S (F11, M11, F19, M19)1982–1993
OPEL FRONTERA A (U92)2.4 i (53MWL4)1992–1998
OPEL GT1.1, 1.91968–1973
OPEL KADETT A1.0, 1.0 S1962–1965
OPEL KADETT A Coupe1.0 S1962–1965
OPEL KADETT A Estate1.0 N, 1.0 S1963–1968
OPEL KADETT B1.1, 1.1 S, 1.1 SR, 1.2 S, 1.71965–1973
OPEL KADETT B Coupe1.1, 1.2, 1.91965–1973
OPEL KADETT B Estate1.1, 1.21965–1973
OPEL KADETT C1.0, 1.2, 1.2 S, 1.6 S1973–1979
OPEL KADETT C AERO1.21976–1979
OPEL KADETT C City1.0, 1.2, 1.2 S, 1.6 S1973–1979
OPEL KADETT C Coupe1.0, 1.0 S, 1.2, 1.2 S, 1.6 S, 1.9 GT/E, 2.0 E Rallye, 2.0 GT/E1973–1979
OPEL KADETT C Estate1.0, 1.2, 1.2 S, 1.6 S1973–1979
OPEL KADETT D (31-34, 41-44)1.0, 1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S1979–1984
OPEL KADETT D (32,37,39, 42)1.0, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S1979–1984
OPEL KADETT D Estate (35, 36, 45, 46)1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 S1979–1984
OPEL KADETT E (T85)1.2 (C19, D19), 1.3 N (C19, D19), 1.3 S (C19, D19)1984–1993
OPEL KADETT E Estate (T85)1.2 (C15, C35, D15, D35), 1.3 (C15, C35, D15, D35), 1.3 N (C15, C35, D15, D35), 1.3 S (C15, C35, D15, D35)1984–1991
OPEL KADETT E Estate Van (T85)1.2 (C70, D70), 1.3 N (C70, D70)1984–1993
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.2 (C08, C48, D08, D48), 1.3 N (C08, C48, D08, D48), 1.3 S (C08, C48, D08, D48)1984–1993
OPEL MANTA A (58, 59)1.2, 1.6, 1.6 S, 1.9 GT/E, 1.9 S1970–1975
OPEL MANTA B (58, 59)1.3 N, 1.3 S, 1.6, 1.6 N, 1.6 S, 1.9 E, 1.9 N, 2.0, 2.0 E, 2.0 S1975–1988
OPEL MANTA B CC (53, 55)1.2 N, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6, 1.6 N, 1.9 N, 1.9 S, 2.0, 2.0 E, 2.0 S, 2.4 4001975–1988
OPEL MONZA A (22)2.0 E, 2.2 E1978–1986
OPEL OMEGA A (V87)2.4 i (F19, M19, N19)1986–1994
OPEL OMEGA A Estate (V87)2.4 i (F35, M35)1986–1994
OPEL REKORD A1.5, 1.7, 1500 (R3), 1700 (R3)1963–1965
OPEL REKORD A Coupe17001963–1965
OPEL REKORD B1.5, 1.7, 1.91965–1966
OPEL REKORD B Coupe1.7, 1.91965–1967
OPEL REKORD B Estate1.5, 1.71965–1967
OPEL REKORD C1.5, 1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 Sprint1966–1971
OPEL REKORD C Coupe1.7 S, 1.9, 1.9 Sprint1966–1971
OPEL REKORD C Estate1.5, 1.7, 1.7 S, 1.91966–1971
OPEL REKORD D1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.01972–1977
OPEL REKORD D Coupe1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.01972–1977
OPEL REKORD D Estate1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.0 S1972–1977
OPEL REKORD E (17, 11, 14, 16, 18, 19)1.7, 1.9, 2.0, 2.0 E, 2.0 S, 2.2 E1977–1986
OPEL REKORD E Estate (61, 66, 67)1.7, 1.9, 2.0, 2.0 E, 2.0 S, 2.2 E1977–1986
OPEL REKORD P112001957–1961
OPEL REKORD P21.71960–1963
OPEL REKORD P2 Coupe1.71960–1963
OPEL REKORD P2 Estate1.71960–1963
OPEL SENATOR A (29)2.0 E, 2.2 E1978–1987
RILEY1 modelis
Modeliai, kuriems tinka UFI 23.103.00
ModelisVarikliaiMetai
RILEY KESTREL1100, 13001965–1969
ROVER2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka UFI 23.103.00
ModelisVarikliaiMetai
ROVER MINI Hatchback1000, 13001990–2001
ROVER MINI-MOKE1.01986–1993
VAUXHALL29 modeliai
Modeliai, kuriems tinka UFI 23.103.00
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA1.21979–1984
VAUXHALL ASTRA Estate1.3 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Hatchback1.2 S, 1.3 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Mk II Estate (T85)1.21984–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Hatchback (T85)1.21984–1991
VAUXHALL CARLTON Mk II Estate2.0, 2.0 S, 2.2 i1977–1986
VAUXHALL CARLTON Mk II Saloon2.0 i, 2.0 S, 2.2 i1978–1986
VAUXHALL CAVALIER1.6 N, 1.6 S, 1900, 2.0 S1975–1981
VAUXHALL CAVALIER CC1600, 20001975–1981
VAUXHALL CAVALIER Coupe2.0 S1975–1981
VAUXHALL CAVALIER Mk II Estate (J82)1.3 S1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Hatchback (J82)1.3 S1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Saloon (J82)1.3 S1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Saloon1.3, 1.6, 2.01975–1981
VAUXHALL FIRENZA Coupe1800, 23001971–1978
VAUXHALL FRONTERA Mk I (A) (U92)2.4 i1991–1998
VAUXHALL MAGNUM Coupe1800, 23001973–1978
VAUXHALL MAGNUM Estate1.8, 1800, 2.31973–1981
VAUXHALL MAGNUM Saloon1.8, 1800, 2.31973–1981
VAUXHALL NOVA Hatchback (S83)1.01983–1993
VAUXHALL NOVA Saloon (S83)1.0, 1.3 S1982–1993
VAUXHALL NOVAVAN Hatchback Van (S83)1.01990–1994
VAUXHALL VICTOR1600, 1800, 2000, 23001967–1976
VAUXHALL VICTOR Estate1800, 23001968–1976
VAUXHALL VIVA1100 SL90, 1800, 2000 GT, 23001963–1979
VAUXHALL VIVA Coupe1100 SL901966–1975
VAUXHALL VIVA Estate1100 SL90, 1800, 23001965–1979
VAUXHALL VX Estate1800, 23001976–1978
VAUXHALL VX Saloon1800, 2000 4/90, 2300, 2300 4/901969–1978
WOLSELEY2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka UFI 23.103.00
ModelisVarikliaiMetai
WOLSELEY 18/851.8, 1.8 S1969–1972
WOLSELEY SIX2.21972–1975

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos