Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Oro filtras VALEO 585165Oro filtras VALEO 585165 (2)Oro filtras VALEO 585165 (3)
585165EAN 3276425851658

Oro filtras VALEO 585165

Oro filtras VALEO 585165. Tinka 35 modeliams (AUDI, CHRYSLER, DODGE +3). Pakeičia 17 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

13,99 € Sutaupykite 7,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 6 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
VALEO
Kategorija
Oro filtras
filtro tipas
filtro įdėklas
ilgis [mm]
275 mm
plotis [mm]
134 mm
aukštis [mm]
41 mm
Svoris [kg]
0.19 kg
MPN
585165
SKU
0021-585165
GTIN / EAN
3276425851658
Komplektacija
1x Oro filtras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 17 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 4874153. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

AIR CLEANER ASSEMBLY *** — 1995 P -PASSENGER — 14 FUEL › 50 50 AIR CLEANER, 2.0L - 2.4L - 2.5L ENGINE, JA BODY
1995 P -PASSENGER · 14 FUEL › 50 50 AIR CLEANER, 2.0L - 2.4L - 2.5L ENGINE, JA BODYPozicija 2

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 10 · 140 numerių Sandėlyje – nuo 8,99 € iki 10,99 €.

Visi: Oro filtras
140 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • ACDelco PC2597E
  • ALCO FILTER MD436
  • ALCO FILTER MD9436
  • ARMAFILT P27513320
  • BALDWIN PA2103
  • BECK/ARNLEY 0420323
  • BECK/ARNLEY 420323
  • BOSCH 1457429041
  • BOSCH 1457429957
  • BOSCH 1457429973
  • BOSCH 1457433444
  • BOSCH 9457160042
  • BOSCH 145743344430N
  • BOSCH S 9957
  • BOSCH S9957
  • CHAMPION AF300
  • CHAMPION AF376
  • CHAMPION AF1031
  • CHAMPION AP216
  • CHAMPION U506
  • CHAMPION U667
  • CLEAN FILTERS MA169
  • COOPERS AG265
  • COOPERS PA7241
  • CoopersFiaam PA7241
  • CROSLAND FILTERS 758
  • CROSLAND FILTERS 8153
  • DELPHI AF0059
  • DELPHI AF0290
  • DELPHI LK3342
  • DONALDSON P528225
  • DONIT FILTER 414016
  • DUPLI COLOR VFA279
  • EUROFILTER 17sty
  • FILTRAK C804
  • FILTREC HP2066
  • FILTRON AP 003
  • FILTRON AP003
  • FRAM CA3441
  • FRAM CA3660
  • GUD FILTERS AG725
  • HENGST FILTER E33L
  • HENGST FILTER E579L
  • HENGST FILTER E1019L
  • JAPANPARTS FA-824S
  • JAPANPARTS FA-986
  • JAPANPARTS FA-987
  • JAPANPARTS FA-987S
  • JAPANPARTS FA824S
  • JAPANPARTS FA986
  • JAPANPARTS FA987
  • JAPANPARTS FA987S
  • JAPANPARTS JFA986
  • JAPANPARTS JFA987
  • KLARIUS A17780
  • KLARIUS A23456
  • KLARIUS A23465
  • KLARIUS AF3465
  • KLARIUS FCA1697
  • KLARIUS PM1697
  • KNECHT AG108
  • KNECHT LX259
  • KOLBENSCHMIDT 126AP
  • LAUTRETTE ELP3128
  • LUCAS ELECTRICAL EDA596
  • MAHLE AG108
  • MAHLE LX 259
  • MAHLE LX259
  • MANN-FILTER C 2860
  • MANN-FILTER C 2860/1
  • MANN-FILTER C 2860/3
  • MANN-FILTER C2860
  • MANN-FILTER C2860/1
  • MANN-FILTER C28601
  • MANN-FILTER C28603
  • MAPCO 60169
  • MECAFILTER EL3128
  • MOTOKOV 17208930
  • MOTOKOV 30780057
  • MOTOKOV 92332217
  • MOTOKOV 92375117
  • MOTOKOV AA1306
  • MOTOKOV AFL160
  • MOTOKOV AMPI1045
  • MOTOKOV AP3342
  • MOTOKOV AR179PM
  • MOTOKOV AR1881
  • MOTOKOV B291
  • MOTOKOV C2860
  • MOTOKOV FA1808
  • MOTOKOV FA3441
  • MOTOKOV FAP3231
  • MOTOKOV FPA3254
  • MOTOKOV FR1200
  • MOTOKOV GA271
  • MOTOKOV GA617
  • MOTOKOV HAF288
  • MOTOKOV HP2066
  • MOTOKOV MAF644
  • MOTOKOV MAP6818
  • MOTOKOV P851
  • MOTOKOV PA7849
  • MOTOKOV SA322
  • MOTOKOV SAF300
  • MOTOKOV VFA279
  • MOTOKOV WA50212
  • MOTOKOV YOU001
  • MOTOKOV YUO001
  • MOTOKOV YUO072
  • Motorcraft EFA261
  • Motorcraft EFA718
  • Motorcraft EFA7072
  • Motorcraft EFA7142
  • Motorcraft MFA579
  • PBR AI5010
  • PBR AI6010
  • POWERPART PMFA409
  • PURFLUX A366
  • PURFLUX A517
  • QUINTON HAZELL QAF291
  • SOFIMA S6930A
  • SPIDAN MAF644
  • TECNOCAR A179
  • TECNOCAR A227
  • TECNOCAR A366
  • TECNOCAR A396
  • TEHO 244
  • TEHO 2244
  • TJ FILTERS B291
  • UFI 30.851.00
  • UFI 38.851.00
  • UFI 3085100
  • UFI 3885100
  • UNICO FILTER AE 2741
  • UNICO FILTER AE2741
  • UNIPART GFE2084
  • UNIPART GFE2422
  • UNIPART GFE8520
  • WIX FILTERS WA6162
  • WIX FILTERS WA6163

Tinkami automobiliai. AUDI, CHRYSLER, DODGE +3, 35 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka VALEO 585165
ModelisVarikliaiMetai
AUDI2 modeliai
AUDI 80 B1 Saloon (80, 82)1.6, 1.6 GTE1972–1978
AUDI 80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853)1.6, 1.6 GLE, 1.71978–1987
CHRYSLER13 modelių
CHRYSLER DAYTONA Coupe2.2 i Turbo1984–1992
CHRYSLER GRAND VOYAGER III VAN (GS)2.4, 2.5 TD, 3.3, 3.81995–2001
CHRYSLER LE BARON Convertible2.2 i Turbo, 2.5 i Turbo, 3.0 i V61986–1997
CHRYSLER LE BARON Coupe3.0 i V61986–1993
CHRYSLERdar 9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VALEO 585165
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER LE BARON Saloon2.2 i Turbo, 3.0 i V61986–1994
CHRYSLER NEON (PL)1.8 16V, 2.0 16V1994–2000
CHRYSLER SARATOGA3.01989–1995
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER II (ES)3.01990–1995
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS, NS)2.0 i, 2.4 AWD, 2.4 i, 2.5 TD, 2.5 TDiC AWD, 3.0, 3.3 i, 3.8, 3.8 i AWD1992–2001
CHRYSLER VOYAGER I (AS)3.0, 3.31984–1990
CHRYSLER VOYAGER II (ES)3.0, 3.0 i, 3.81990–1995
CHRYSLER VOYAGER III VAN (GS)2.4 (GSHY52), 2.5 TD (GSHY52, GSHZ52), 3.3 (GSHY52), 3.8 AWD (GSHC52)1995–2001
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS)2.41999–2008
DODGE4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VALEO 585165
ModelisVarikliaiMetai
DODGE CARAVAN2.4 i, 2.5 TD, 3.0, 3.3 i, 3.8 i, 3.8 i AWD1995–2001
DODGE CARAVAN (RG)2.4, 3.3, 3.3 AWD2000–2007
DODGE NEON2.0 16V1994–1999
DODGE NEON II2.0 16V1999–
PLYMOUTH6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VALEO 585165
ModelisVarikliaiMetai
PLYMOUTH NEON Coupe2.01994–1999
PLYMOUTH NEON II Saloon2.0 16V1999–
PLYMOUTH NEON Saloon2.0 16V1994–1999
PLYMOUTH SUNDANCE Coupe3.0 Duster1986–1994
PLYMOUTH SUNDANCE Saloon3.0 Duster1986–1994
PLYMOUTH VOYAGER / GRAND VOYAGER2.0 i, 2.4 i, 2.5 TD, 3.0, 3.3 i, 3.8 i, 3.8 i AWD1995–2001
RENAULT1 modelis
Modeliai, kuriems tinka VALEO 585165
ModelisVarikliaiMetai
RENAULT 5 (122)1.4, 1.4 Turbo (8220)1972–1985
VW9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VALEO 585165
ModelisVarikliaiMetai
VW CADDY I (14)1.81979–2008
VW GOLF I (17)1.5, 1.6 GTI, 1.8 GTI1974–1985
VW GOLF I Cabriolet (155)1.3, 1.5, 1.6, 1.81979–1993
VW JETTA I (16)1.6, 1.6 GLI, 1.81978–1987
VW JETTA II (19E, 1G2, 165)1.81983–1992
VW PASSAT B1 (32)1.3, 1.6, 1.6 GLi1973–1981
VW PASSAT B1 Variant (33)1.6 i1973–1981
VW SCIROCCO (53)1.61974–1980
VW SCIROCCO (53B)1.6, 1.8, 1.8 16V1980–1992

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos