Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Būgninių stabdžių trinkelių komplektas VALEO 564271
564271EAN 3276425642713

Būgninių stabdžių trinkelių komplektas VALEO 564271

Būgninių stabdžių trinkelių komplektas VALEO 564271. Tinka 29 modeliams (CHRYSLER, DODGE, PLYMOUTH). Pakeičia 6 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

41,99 € Sutaupykite 24,00 € (57%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 17 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
VALEO
Kategorija
Būgninių stabdžių trinkelių komplektas
montavimo vieta
galinė ašis
Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm]
172 mm
plotis [mm]
20 mm
Svoris [kg]
0.94 kg
MPN
564271
SKU
0021-564271
GTIN / EAN
3276425642713
Komplektacija
1x Būgninių stabdžių trinkelių komplektas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 4 · 9 numeriai

Visi: Būgninių stabdžių trinkelių komplektas
9 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CHRYSLER, DODGE, PLYMOUTH, 29 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka VALEO 564271
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER18 modelių
CHRYSLER 300M (LR)2.7 V6 24V, 3.5 V6 24V1998–2004
CHRYSLER CIRRUS2.0, 2.0 LX, 2.4 LX, 2.5 LX1994–
CHRYSLER CONCORDE2.7 LX, 3.3 LX, 3.5, 3.5 LX, 3.5 LX Supercharged1992–2004
CHRYSLER LHS3.51997–2001
CHRYSLER LHS Saloon3.51993–1997
CHRYSLER NEON (PL)2.0 16V1994–2000
CHRYSLERdar 12 modelių
Modeliai, kuriems tinka VALEO 564271
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER NEON II1.6, 1.8, 2.0 16V, 2.0 16V R/T1999–2006
CHRYSLER NEW YORKER3.5 i 24V1992–1998
CHRYSLER PT CRUISER (PT)1.6, 2.0, 2.2 CRD, 2.4, GT 2.42000–2010
CHRYSLER PT CRUISER Combi Van (PT)1.6, 2.0, 2.2 CRD2002–2008
CHRYSLER PT CRUISER Convertible2.4, 2.4 GT2000–2010
CHRYSLER SEBRING (JR)2.0, 2.4, 2.4 Turbo, 2.7 V6 24V2000–2007
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR)2.0, 2.4, 2.4 Turbo, 2.7 Flexfuel, 2.7 V6 24V2001–2007
CHRYSLER SEBRING Coupe (FJ)2.5 LE1995–2000
CHRYSLER SEBRING Coupe (JR)3.02001–2006
CHRYSLER SEBRING Saloon (FJ)2.01995–2000
CHRYSLER STRATUS (JA)2.0 16V, 2.0 LE, 2.4 16V, 2.5 LX V61994–2001
CHRYSLER VISION3.5 TSi1993–1997
DODGE5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VALEO 564271
ModelisVarikliaiMetai
DODGE INTREPID2.7, 3.2, 3.3, 3.5, 3.5 ES1992–2004
DODGE NEON1.62016–
DODGE NEON II2.0, 2.0 16V1999–
DODGE STRATUS Coupe3.02000–2005
DODGE STRATUS II2.4 SE, 2.4 STX, 2.7 VVT2000–2006
PLYMOUTH6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VALEO 564271
ModelisVarikliaiMetai
PLYMOUTH ACCLAIM2.51988–1995
PLYMOUTH NEON Coupe2.01994–1999
PLYMOUTH NEON II Saloon2.0 16V1999–
PLYMOUTH NEON Saloon2.0 16V1994–1999
PLYMOUTH SUNDANCE Coupe2.2, 2.2 Turbo, 2.5 Duster, 2.5 Turbo, 3.0 Duster1986–1994
PLYMOUTH SUNDANCE Saloon2.2, 2.2 Turbo, 2.5 Duster, 2.5 Turbo, 3.0 Duster1986–1994

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos