Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Būgninių stabdžių trinkelių komplektas VALEO 564279
564279EAN 3276425642799

Būgninių stabdžių trinkelių komplektas VALEO 564279

Būgninių stabdžių trinkelių komplektas VALEO 564279. Tinka 19 modelių (GREAT WALL, ISUZU). Pakeičia 5 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

75,99 € Sutaupykite 39,00 € (51%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 36 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
VALEO
Kategorija
Būgninių stabdžių trinkelių komplektas
montavimo vieta
galinė ašis
Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm]
295 mm
plotis [mm]
47 mm
Svoris [kg]
2.74 kg
MPN
564279
SKU
0021-564279
GTIN / EAN
3276425642799
Komplektacija
1x Būgninių stabdžių trinkelių komplektas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 8980180360. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

SHOE KIT; BRK,RR — 51032 - UCR/UCS-LHD     05 - 13 — 3 - Brakes, Brake System › 3-05 - REAR WHEEL BRAKE
51032 - UCR/UCS-LHD 05 - 13 · 3 - Brakes, Brake System › 3-05 - REAR WHEEL BRAKEPozicija 218

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 2 · 5 numeriai

Visi: Būgninių stabdžių trinkelių komplektas
5 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. GREAT WALL, ISUZU, 19 modelių.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka VALEO 564279
ModelisVarikliaiMetai
GREAT WALL14 modelių
GREAT WALL FENGJUN 5 Pickup2.0 TDI, 2.0 TDI 4x4, 2.2, 2.2 4x4, 2.4, 2.4 4x4, 2.5 TDI, 2.5 TDI 4x4, 2.8 TD, 2.8 TD 4x4, 2.8 TDI, 2.8 TDI 4x42009–
GREAT WALL HOVER2.4, 2.4 4x4 (CC6460), 2.4 All-wheel Drive, 2.4 LPG2005–2011
GREAT WALL HOVER H32.0, 2.0 4WD, 2.0 4x4, 2.0 All-wheel Drive, 2.4, 2.4 All-wheel Drive, 2.5 TCI, 2.5 TCI All-wheel Drive2006–
GREAT WALL HOVER H52.0 TD, 2.0 TD 4WD, 2.0 TDI 4x4, 2.4, 2.4 4WD, 2.4 4x4 (CC6461), 2.4 EcoDual LPG, 2.4 EcoDual LPG 4WD, 2.5 TCI, 2.5 TCI All-wheel Drive2010–
GREAT WALL HOVER H61.5, 1.5 4WD, 1.5 LPG 4WD, 2.0, 2.0 4WD, 2.0 TD, 2.0 TD 4WD, 2.0 TD All-wheel Drive, 2.42011–
GREAT WALL HOVER M11.3 All-wheel Drive2009–2013
GREAT WALLdar 8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VALEO 564279
ModelisVarikliaiMetai
GREAT WALL HOVER M21.52010–
GREAT WALL HOVER M41.52012–
GREAT WALL HOVER PI2.4 (CC6672LB)2006–
GREAT WALL STEED2.0 TD 4WD, 2.2, 2.4, 2.4 4WD, 2.8 TCI, 2.8 TCI 4WD2006–
GREAT WALL STEED 52.0 D 4x4, 2.0 TDI, 2.0 TDI 4x4, 2.2, 2.4, 2.4 4x4, 2.5 TCi, 2.5 TCi 4x42011–
GREAT WALL WINGLE2.2 4WD, 2.8 TD, 2.8 TD 4WD2006–
GREAT WALL WINGLE 32.2 4WD, 2.8 TD 4WD2011–
GREAT WALL WINGLE 6 (CC1031)2.0 TD, 2.0 TD 4x4, 2.4, 2.4 4x42014–
ISUZU5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VALEO 564279
ModelisVarikliaiMetai
ISUZU D-MAX I (TFR, TFS)2.5, 2.5 DiTD (TFR86, TFR54), 2.5 DiTD (TFR86), 2.5 DiTD 4x4 (TFS54), 2.5 DiTD 4x4 (TFS86), 2.5 DiTD 4x4 (TFS86H), 3.0 D 4WD (TFS77H), 3.0 DiTD (TFR85), 3.0 DiTD 4x4, 3.0 DiTD 4x4 (TFS77H), 3.0 DiTD 4x4 (TFS85)2002–2012
ISUZU D-MAX I Platform/Chassis (TFR, TFS)2.5 DiTD, 2.5 DiTD 4x4, 3.0 D 4x42006–2012
ISUZU D-MAX II (TFR, TFS)1.9 Ddi (TFR87J), 1.9 Ddi 4x4 (TFS87J), 2.5 CRDi (TFR86J), 2.5 CRDi 4x4 (TFS86J)2012–
ISUZU KB2.0 KB200, 2.4, 2.4 KB240 4WD, 2.5 DiTD 4WD, 2.5 KB250, 2.5 KB250 D-TEQ, 2.5 KB250 D-TEQ 4WD, 3.0 D-TEQ 4WD, 3.0 DiTD, 3.0 KB300, 3.0 KB300 4WD, 3.0 KB300 D-TEQ, 3.5 4WD, 3.5 KB350i, 3.6, 3.6 KB360 4WD1988–
ISUZU WIZARD (U)3.0 TD 4x4 (UES73)1993–2004

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos