Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Stabdžių kaladėlių komplektas VALEO 601579Stabdžių kaladėlių komplektas VALEO 601579 (2)
601579EAN 3276426015790

Stabdžių kaladėlių komplektas VALEO 601579

Stabdžių kaladėlių komplektas VALEO 601579. Tinka 37 modeliams (CADILLAC, CHEVROLET, FORD +8). Pakeičia 27 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

83,99 € Sutaupykite 44,00 € (52%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 39 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
VALEO
Kategorija
Stabdžių kaladėlių komplektas
montavimo vieta
priekinė ašis
stabdžių sistema
BREMBO
plotis [mm]
132 mm
aukštis [mm]
77.3 mm
storis [mm]
15.4 mm
Papildomas straipsnis / informacija 2
su apsaugos nuo girgždėjimo plokšte
patikros žymė
ECE-R90
Svoris [kg]
2,243 kg
MPN
601579
SKU
0021-601579
GTIN / EAN
3276426015790
Komplektacija
1x Stabdžių kaladėlių komplektas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 27 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 22791925. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

PAD KIT,FRT DISC BRK(W/O CCC MARK)(ACDelco #171-1107) — Camaro Camaro 6th Generation (2016–2024) — VEHICLE MAINTENANCE
Camaro Camaro 6th Generation (2016–2024) · VEHICLE MAINTENANCEPozicija 4

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 12 · 46 numeriai Sandėlyje – nuo 19,99 € iki 167,99 €.

Visi: Stabdžių kaladėlių komplektas
46 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka VALEO 601579
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC6 modeliai
CADILLAC ATS2.0, 2.0 AWD2013–
CADILLAC ATS Coupe2.0, 2.0 AWD2013–
CADILLAC CT63.0 Turbo AWD2015–2020
CADILLAC CTS2.0 Turbo, 2.0 Turbo AWD2013–
CADILLAC CTS Coupe3.62013–
CADILLAC XTS (1P5)3.62011–
CHEVROLET4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VALEO 601579
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CAMARO2.0 Turbo2015–
CHEVROLET CAMARO Convertible2.0 Turbo2015–
CHEVROLET CORVETTE (C7)6.22013–2019
CHEVROLET CORVETTE Convertible (C7)6.22013–2019
FORD1 modelis
Modeliai, kuriems tinka VALEO 601579
ModelisVarikliaiMetai
FORD GT5.42003–
FORD USA3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VALEO 601579
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA GT Coupe5.42003–2006
FORD USA MUSTANG Convertible4.6 V8, 5.0, 5.4, 5.4 V82005–
FORD USA MUSTANG Coupe5.0, 5.4, 5.4 V82004–
HOLDEN2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VALEO 601579
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN ASTRA Hatchback (PJ)1.6 GTC Sport, 2.0 VXR2014–2016
HOLDEN INSIGNIA Saloon (GA)2.8 VXR AWD2015–2016
HONDA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka VALEO 601579
ModelisVarikliaiMetai
HONDA CIVIC X Hatchback (FC, FK)2.0 Type-R (FK8)2016–
HYUNDAI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka VALEO 601579
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI GENESIS Coupe2.0, 2.0 CVVT, 2.0 T, 3.8 V62008–
OPEL9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VALEO 601579
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASTRA J (P10)1.4 LPG (68), 1.4 Turbo (68), 1.6 (68), 1.6 CDTi (68), 1.6 SIDI (68), 2.0 BiTurbo CDTI (68)2009–2016
OPEL ASTRA J Estate Van (P10)1.3 CDTi (35), 1.7 CDTi (35), 2.0 CDTi (35)2009–2015
OPEL ASTRA J GTC1.4 (08), 1.4 Turbo (08), 1.6 CDTI (08), 1.6 SIDI (08), 1.7 CDTI (08), 2.0 OPC Turbo (08)2011–2018
OPEL ASTRA J Hatchback Van (P10)1.3 CDTi (68), 1.7 CDTi (68)2009–2015
OPEL ASTRA J Saloon1.4 LPG (69), 1.4 Turbo (69), 1.6 (69), 1.6 CDTi (69), 1.6 SIDI (69)2012–
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10)1.4 LPG (35), 1.4 Turbo (35), 1.6 (35), 1.6 CDTi (35), 1.6 SIDI (35), 2.0 BiTurbo CDTI (35)2010–2015
OPEL INSIGNIA A (G09)2.8 V6 Turbo 4x4 (68), 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 (68)2008–2017
OPEL INSIGNIA A Saloon (G09)2.8 V6 Turbo 4x4 (69), 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 (69)2008–2017
OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09)2.8 V6 Turbo 4x4 (35), 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 (35)2008–2017
RENAULT3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VALEO 601579
ModelisVarikliaiMetai
RENAULT MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N)1.5 Blue dCi 115 (K9A6)2016–
RENAULT MEGANE IV Hatchback (B9A/M/N)1.5 Blue dCi 115 (B9A6), 1.5 Blue dCi 95 (B9A2, B9A6), 1.5 dCi 110 (B9A3), 1.8 RS 300 (B9M8), 1.8 RS TCe 280 (B9M6)2015–
RENAULT MEGANE IV Saloon1.5 Blue dCi 115 (LVA6), 1.5 dCi 1102016–
SAAB1 modelis
Modeliai, kuriems tinka VALEO 601579
ModelisVarikliaiMetai
SAAB 9-5 (YS3G)1.6 Turbo, 2.0 t BioPower, 2.0 t BioPower XWD, 2.0 TiD, 2.0 TTiD, 2.0 TTiD XWD, 2.0 Turbo, 2.0 Turbo XWD, 2.8 Turbo V6 XWD2010–2012
VAUXHALL6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VALEO 601579
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) (P10)2.0 BiTurbo CDTI2009–2015
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) Estate (P10)2.0 BiTurbo CDTI2010–2015
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) GTC (P10)2.0 VXR2011–2018
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Hatchback (G09)2.8 VXR (68)2008–2017
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Saloon (G09)2.8 VXR (69)2008–2017
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Sports Tourer (G09)2.8 VXR (35)2008–2017

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos