Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Skirstytuvo dangtelis VALEO 661920
661920EAN 3276421205707

Skirstytuvo dangtelis VALEO 661920

Skirstytuvo dangtelis VALEO 661920. Tinka 54 modeliams (AUTOBIANCHI, CITROËN, FIAT +4), 1959–2013 m. Pakeičia 7 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

62,99 € Sutaupykite 32,00 € (51%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 30 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
VALEO
gamintojo apribojimas
DUCELLIER
Svoris [kg]
0,136 kg
Kategorija
Skirstytuvo dangtelis
MPN
661920
SKU
0021-661920
GTIN / EAN
3276421205707
Komplektacija
1x Skirstytuvo dangtelis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 0 · 11 numerių

Visi: Skirstytuvo dangtelis
11 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • BorgWarner (BERU) 0330920177
  • BorgWarner (BERU) 330920177
  • BorgWarner (BERU) 0330920201
  • BorgWarner (BERU) 330920201
  • BREMI 8392
  • BREMI 8398
  • FACET 27658PHT
  • LUCAS ELECTRICAL DDB204
  • LUCAS ELECTRICAL DDB230
  • LUCAS ELECTRICAL DDB231
  • QUINTON HAZELL XD119

Tinkami automobiliai. AUTOBIANCHI, CITROËN, FIAT +4, 54 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis. Gamybos metai 1959–2013.

Modeliai, kuriems tinka VALEO 661920
ModelisVarikliaiMetai
AUTOBIANCHI1 modelis
AUTOBIANCHI A 1120.9 Junior, 1.0 E,Elite,LX1969–1986
CITROËN21 modelis
CITROËN AMI10 Super (AM3)1963–1977
CITROËN AMI Break10 Super (AM3)1968–1977
CITROËN AXEL111981–1991
CITROËN BX (XB-)11, 14 E, 15, 16, 16 E1982–1994
CITROËN BX Break (XB-)1.4, 14, 161983–1994
CITROËNdar 16 modelių
Modeliai, kuriems tinka VALEO 661920
ModelisVarikliaiMetai
CITROËN C15 Box Body/MPV (VD)1.0, 1.1, 1.31984–2006
CITROËN C25 Bus (280, 290)1.8 E, 2.0 E1981–1994
CITROËN C25 Platform/Chassis (280, 290)2.01981–1994
CITROËN C25 Van (280, 290)1.8, 2.0 E1981–1994
CITROËN C35 Van2.01973–1994
CITROËN CX I (MA)20001974–1985
CITROËN CX I Break (MA)20001975–1985
CITROËN CX II20 RE, 22 TRS1985–1992
CITROËN CX II Break20, 22TRS1985–1992
CITROËN DS201959–1975
CITROËN GS1.0, 1.1, 1.2, A 1.3, X 21970–1986
CITROËN GS Break1.0, 1.1, A 1.2, A 1.3, A Spezial1971–1986
CITROËN ID201959–1975
CITROËN LNA1.0, 1.11976–1986
CITROËN VISA1.0, 11 E, 14, 14 GT, II Super X1978–1991
CITROËN VISA Convertible11 RE1983–1988
FIAT6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VALEO 661920
ModelisVarikliaiMetai
FIAT 127 (127)0.9, 0.9 (127A), 1.0, 1.0 Sport, 1.3 Sport1971–1996
FIAT 127 Panorama (127)1.01977–1986
FIAT 242 Van (242)1.6, 1.91975–1982
FIAT PANDA (141)800, 900, 950 4x41980–2004
FIAT UNO (146, 158)45 0.91983–2013
FIAT X 1/9 (128)1.31972–1989
PEUGEOT15 modelių
Modeliai, kuriems tinka VALEO 661920
ModelisVarikliaiMetai
PEUGEOT 1040.9, 1.1, 1.2, 1.41972–1988
PEUGEOT 104 Coupe0.9, 1.1, 1.41973–1988
PEUGEOT 205 Hatchback Van1.1, 1.41983–1990
PEUGEOT 205 I (741A/C)1.0, 1.1, 1.4, 1.61983–1987
PEUGEOT 205 II (20A/C)1.0, 1.1 XA, 1.2, 1.3, 1.61987–2000
PEUGEOT 305 Estate Van (581S)1.61982–1988
PEUGEOT 305 II (581M)1.61982–1990
PEUGEOT 305 II Break (581E)1.61982–1990
PEUGEOT 309 Hatchback Van (10S, 3S)1.11985–1993
PEUGEOT 309 I (10C, 10A)1.1, 1.3, 1.3 XL, 1.4, 1.5, 1.6, 1.6 Cat1985–1989
PEUGEOT 505 (551A)2.01979–1996
PEUGEOT 505 Break (551D)2.01982–1995
PEUGEOT J5 Bus (290P)2.01990–1994
PEUGEOT J5 Platform/Chassis (290L)2.01990–1994
PEUGEOT J5 Van (290L)2.01990–1994
RENAULT4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VALEO 661920
ModelisVarikliaiMetai
RENAULT 14 (121)1.2 (1210), 1.4 (1212), 1.4 (1213)1976–1983
RENAULT 20 (127)2.0 (1272), 2.0 (1277)1975–1983
RENAULT 5 (122)0.8 (1221, 1391, 1220), 0.8 (1221, 1391), 1.0 (1222, 1392), 1.1 (1227, 1397), 1.3 (1224, 1394), 1.3 (1225, 1395), 1.3 (1225), 1.4, 1.4 (1229, 1399), 1.4 Alpine Turbo (122B), 1.4 Automatik (1229, 1399), 1.4 Turbo (8220)1972–1985
RENAULT 5 Hatchback Van (238)0.8 (2381), 1.0 (2382), 1.11972–1985
SEAT2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VALEO 661920
ModelisVarikliaiMetai
SEAT FURA (25A)0.91982–1986
SEAT IBIZA I (21A)0.91984–1993
TALBOT5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VALEO 661920
ModelisVarikliaiMetai
TALBOT SAMBA0.9 (51A601, 51A591), 1.1 (51A611, 51A702), 1.2 Rallye (51A692), 1.4 (51A632), 1.4 (51A642), 1.4 Rallye (51A642)1981–1987
TALBOT SAMBA Convertible1.4 (51E642)1981–1987
TALBOT SIMCA 10001.3 Spezial, 1006 SR,GLS1961–1978
TALBOT SIMCA 1100 Break/Tourisme1.11968–1980
TALBOT SIMCA 1100 Hatchback1.1 LE,LX,GLS,ES, 1.3 Spezial TI1968–1980

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos