Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Rato jutiklis, padangų slėgio kontrolės sistema VEMO V40-72-0636Rato jutiklis, padangų slėgio kontrolės sistema VEMO V40-72-0636 (2)Rato jutiklis, padangų slėgio kontrolės sistema VEMO V40-72-0636 (3)Rato jutiklis, padangų slėgio kontrolės sistema VEMO V40-72-0636 (4)Rato jutiklis, padangų slėgio kontrolės sistema VEMO V40-72-0636 (5)Rato jutiklis, padangų slėgio kontrolės sistema VEMO V40-72-0636 (6)Rato jutiklis, padangų slėgio kontrolės sistema VEMO V40-72-0636 (7)Rato jutiklis, padangų slėgio kontrolės sistema VEMO V40-72-0636 (8)
V40-72-0636EAN 4046001896095

Rato jutiklis, padangų slėgio kontrolės sistema VEMO V40-72-0636

Rato jutiklis, padangų slėgio kontrolės sistema VEMO V40-72-0636. Tinka 96 modeliams (BUICK, CADILLAC, CHEVROLET +7). Pakeičia 22 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

120,99 € Sutaupykite 58,00 € (48%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 62 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
VEMO
Kategorija
Rato jutiklis, padangų slėgio kontrolės sistema
spalva
sidabrinė
užveržimo sukimo momentas [Nm]
4 Nm
transporto priemonės įranga
transporto priemonėms su padangų slėgio kontrolės sistema
Papildomas straipsnis / informacija 2
su varžtu
Papildomas straipsnis / informacija 2
su vožtuvais
rekomenduojamas pakeitimo intervalas [km]
160000 km
OE numeriui
13 506 028
MPN
V40-72-0636
SKU
0183-V40-72-0636
GTIN / EAN
4046001896095
Komplektacija
1x Rato jutiklis, padangų slėgio kontrolės sistema

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 4 · 17 numerių Sandėlyje – nuo 43,99 € iki 61,99 €.

Visi: Rato jutiklis, padangų slėgio kontrolės sistema
17 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka VEMO V40-72-0636
ModelisVarikliaiMetai
BUICK1 modelis
BUICK PARK AVENUE3.8 Supercharged1996–2005
CADILLAC12 modelių
CADILLAC ATS2.0, 2.0 AWD, 3.6 V2013–
CADILLAC ATS Coupe2.0, 2.0 AWD, 3.6 V2013–
CADILLAC BLS1.9 D, 2.0 T, 2.0 T AWD, 2.0 T Flexpower, 2.8 T, 2.8 T AWD2006–
CADILLAC BLS Wagon1.9 D, 2.0 T, 2.0 T AWD, 2.0 T Flexpower, 2.8 T, 2.8 T AWD2007–
CADILLAC CT63.0 Turbo AWD2015–2020
CADILLACdar 7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VEMO V40-72-0636
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC CTS2.0 Turbo, 2.0 Turbo AWD, 2.8, 3.0, 3.0 AWD, 3.6, 3.6 AWD, 3.6 VVTi, 6.2, 6.2 V2007–
CADILLAC CTS Coupe3.0, 3.0 AWD, 3.6, 3.6 AWD, 6.2 V2008–
CADILLAC CTS Sport Wagon3.0, 3.0 AWD, 3.6, 3.6 AWD, 6.22008–
CADILLAC ESCALADE6.0 HYBRID, 6.0 HYBRID AWD, 6.2, 6.2 AWD, 6.2 FLEXFUEL, 6.2 FLEXFUEL AWD2006–
CADILLAC SRX2.8 AWD, 3.0, 3.0 AWD, 3.6, 3.6 AWD, 4.6, 4.6 AWD2003–2016
CADILLAC XT42.02018–
CADILLAC XT53.6, 3.6 AWD2016–
CHEVROLET31 modelis
Modeliai, kuriems tinka VEMO V40-72-0636
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET AVEO Hatchback (T300)1.2, 1.2 LPG, 1.3 D, 1.4, 1.4 Turbo, 1.62011–
CHEVROLET AVEO Saloon (T300)1.2, 1.2 LPG, 1.3 D, 1.4, 1.62011–
CHEVROLET CAMARO2.0 Turbo, 3.6, 6.2, 6.2 ZL12009–
CHEVROLET CAMARO Convertible2.0 Turbo, 3.6, 6.22011–
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140)2.0 D, 2.0 D 4WD, 2.2 D, 2.2 D 4WD, 2.4, 2.4 16V 4WD, 2.4 4WD, 2.4 LPG, 2.4 LPG 4WD, 3.0 4WD, 3.0 Flexfuel, 3.0 Flexfuel 4WD, 3.2 4WD2006–
CHEVROLET COBALT1.52011–
CHEVROLET COLORADO Crew Cab Pickup3.6, 3.6 4WD2011–
CHEVROLET CORVETTE (C6)6.0, 6.2, 6.2 ZR1, Z06 7.02004–2013
CHEVROLET CORVETTE (C7)6.2, 6.2 Z06, 6.2 ZR12013–2019
CHEVROLET CORVETTE Convertible (C6)6.0, 6.2, 6.2 ZR1, Z06 7.02004–2013
CHEVROLET CORVETTE Convertible (C7)6.2, 6.2 Z062013–2019
CHEVROLET CRUZE (J300)1.4, 1.6, 1.7 D, 1.7 TD, 1.8, 1.8 LPG, 2.0 CDI2009–
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305)1.4, 1.6, 1.7 D, 1.7 TD, 1.8, 1.8 LPG, 2.0 CDI2010–
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308)1.4, 1.6, 1.7 TD, 1.8, 2.0 TD2012–
CHEVROLET EXPRESS 1500 Standard Cargo Van5.32002–
CHEVROLET EXPRESS 1500 Standard Passenger Van5.3 AWD2002–
CHEVROLET MATIZ (M200, M250)0.8, 0.8 LPG, 1.0, 1.0 LPG2005–
CHEVROLET NIVA (2123)1.7 4x4, 1.8 4x42002–
CHEVROLET ORLANDO (J309)1.4, 1.8, 1.8 LPG, 2.0 D, 2.0 LPG2010–
CHEVROLET SILVERADO 15005.3 AWD, 5.3 FlexFuel AWD2006–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 6.2 4WD2013–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Extended Cab Pickup6.2 4WD2013–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 5.3, 5.3 4WD2013–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Crew Cab Pickup5.3 4WD2012–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD2013–
CHEVROLET SPARK (M300)1.0, 1.0 LPG, 1.2, 1.2 LPG2009–
CHEVROLET SUBURBAN (GMT 900)5.3, 5.3 Flex-Fuel 4WD2005–
CHEVROLET TRAILBLAZER (31UX)3.62012–
CHEVROLET TRAILBLAZER (KC)4.2, 4.2 AWD, 5.3, 5.3 AWD2001–2009
CHEVROLET TRAVERSE3.62008–
CHEVROLET TRAX1.4, 1.4 AWD, 1.4 LPG, 1.6, 1.6 D, 1.6 D AWD, 1.7 TD, 1.7 TD AWD, 1.8, 1.8 AWD2012–
DAEWOO7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VEMO V40-72-0636
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO GENTRA Saloon1.2, 1.52005–
DAEWOO GENTRA X Hatchback1.2 SX, 1.6 CDX2005–
DAEWOO MATIZ (M100, M150)0.8, 1.01998–
DAEWOO MATIZ (M200, M250)0.82005–2018
DAEWOO MATIZ (M300)1.02010–2012
DAEWOO MATIZ Hatchback Van (KLA4)0.81998–2002
DAEWOO NEXIA Saloon1.5, 1.5 (19), 1.5 16V (19), 1.6, 1.6 (19), 1.8 (19)1995–
GMC6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VEMO V40-72-0636
ModelisVarikliaiMetai
GMC SIERRA 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 6.2, 6.2 4WD2013–
GMC SIERRA 1500 Extended Cab Pickup6.2, 6.2 FLEX2013–
GMC SIERRA 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX 4WD2013–
GMC SIERRA 2500 HD Crew Cab Pickup6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD2013–
GMC YUKON (GMT900)5.3, 6.2, 6.2 4WD2006–2014
GMC YUKON XL 15006.0, 6.0 4WD, 6.22006–2014
HUMMER3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VEMO V40-72-0636
ModelisVarikliaiMetai
HUMMER HUMMER H26.0 AWD, 6.2 AWD, 6.2 FLEX AWD2002–
HUMMER HUMMER H2 SUT6.0 AWD2004–
HUMMER HUMMER H33.5, 3.7 4WD, 5.3 V8 AWD2005–
MAHINDRA5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VEMO V40-72-0636
ModelisVarikliaiMetai
MAHINDRA GOA2.2 CRDe, 2.2 CRDe AWD, 2.5 CRDe, 2.5 CRDe AWD2010–
MAHINDRA GOA Pickup2.2 CRDe, 2.2 CRDe AWD2010–
MAHINDRA SCORPIO2.2 CRDe, 2.2 CRDe 4x42002–
MAHINDRA THAR I2.5 CRDe 4x42010–
MAHINDRA XUV5002.2 CRDe AWD2011–
OPEL11 modelių
Modeliai, kuriems tinka VEMO V40-72-0636
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ADAM (M13)1.0, 1.2, 1.4, 1.4 LPG, 1.4 S2012–2019
OPEL AMPERA (R12)EV 1502011–2015
OPEL AMPERA-E (F17)EV150 (48)2017–2019
OPEL ANTARA A (L07)2.0 CDTI, 2.0 CDTI 4x4, 2.2 CDTi, 2.2 CDTi 4x4, 2.4, 2.4 4x4, 2.4 LPG, 2.4 LPG 4x4, 3.0, 3.2 V62006–2017
OPEL ASTRA K (B16)1.0 Turbo (68), 1.4 (68), 1.4 CNG (68), 1.4 Turbo (68), 1.6 CDTi (68), 1.6 Turbo (68)2015–2022
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16)1.0 Turbo (35), 1.4 (35), 1.4 CNG (35), 1.4 Turbo (35), 1.6 CDTi (35), 1.6 Turbo (35)2015–2022
OPEL CORSA E (X15)1.0 (08, 68), 1.2 (08, 68), 1.3 CDTI (08, 68), 1.4 (08, 68), 1.4 LPG (08, 68), 1.4 Turbo (08, 68), 1.6 Turbo (08, 68)2014–
OPEL CORSA E Hatchback Van (X15)1.2 (08), 1.3 CDTI (08), 1.4 (08)2014–
OPEL KARL (C16)1.0, 1.0 LPG2015–2019
OPEL MERIVA B MPV (S10)1.3 CDTI (75), 1.4 (75), 1.4 LPG (75), 1.6 CDTi (75), 1.6 CDTI (75), 1.7 CDTI (75)2010–2017
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13)1.4 (76), 1.4 4x4 (76), 1.4 LPG (76), 1.6 (76), 1.6 CDTI (76), 1.6 CDTI 4x4 (76), 1.7 CDTI (76), 1.7 CDTI 4x4 (76), 1.8 (76), 1.8 4x4 (76)2012–2019
TATA8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VEMO V40-72-0636
ModelisVarikliaiMetai
TATA ARIA2.2 Di, 2.2 Di AWD2010–
TATA INDICA VISTA1.3 CRD, 1.4, 1.4 CR4, 1.4 IDI2008–
TATA INDIGO (4V2)1.4, 1.4 D2003–
TATA INDIGO MANZA1.42009–2019
TATA INDIGO MARINA (4V2)1.4, 1.4 D, 1.4 DICOR, 1.4 TD2003–2012
TATA NANO0.62008–
TATA XENON Pickup2.2 DiCOR, 2.2 DiCOR 4x42006–
TATA XENON Platform/Chassis2.2 DiCOR, 2.2 DiCOR 4x42006–
VAUXHALL12 modelių
Modeliai, kuriems tinka VEMO V40-72-0636
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ADAM (M13)1.0, 1.2, 1.4, 1.4 S2012–2019
VAUXHALL AMPERA (R12)EV 150 (D1JOI)2012–
VAUXHALL ANTARA A (L07)2.0 CDTi, 2.0 CDTI, 2.0 CDTI 4x4, 2.2 CDTi 4x4, 2.2 CDTi FWD, 2.4, 2.4 4x4, 2.4 LPG 4x42006–2015
VAUXHALL ASTRA Mk VII (K) (B16)1.0, 1.4, 1.4 Turbo, 1.6 CDTi, 1.6 Turbo2015–
VAUXHALL ASTRA Mk VII (K) Estate (B16)1.0, 1.4, 1.4 Turbo, 1.6 CDTi, 1.6 Turbo2015–
VAUXHALL CORSA Mk IV (E) (X15)1.0, 1.2, 1.3 CDTi, 1.4, 1.6 VXR2014–
VAUXHALL CORSAVAN Mk IV (E) Hatchback Van (X15)1.2, 1.3 CDTi2014–
VAUXHALL MERIVA Mk II (B) (S10)1.3 CDTi, 1.3 CDTI, 1.4, 1.4 LPG, 1.6 CDTi, 1.6 CDTI, 1.7 CDTi, 1.7 CDTI2010–2017
VAUXHALL MOKKA / MOKKA X (J13)1.4, 1.4 4x4, 1.6, 1.6 CDTi, 1.6 CDTI, 1.6 CDTi 4x4, 1.7 CDTI, 1.7 CDTI 4x42012–
VAUXHALL VIVA (C16)1.0, 1.0 LPG2015–2019
VAUXHALL VXR8 MALOO (E)6.22008–
VAUXHALL VXR8 Saloon (E)6.0, 6.2, 6.2 Bathurst S, 6.2 GTS, 6.2 GTS-R, 6.2 LS3 V82007–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos