Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Akumuliatorius YUASA YBX3055
YBX3055EAN 5050694029592

Akumuliatorius YUASA YBX3055

Akumuliatorius YUASA YBX3055. Tinka 91 modeliui (CENNTRO, CHEVROLET, DAEWOO +11). Pakeičia 11 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Pristatymas negalimas (pavojingos prekės)Kaina su PVM

128,99 € Sutaupykite 62,00 € (48%)

Ši prekė priskiriama pavojingoms prekėms, todėl jos nesiunčiame ir užsakyti šioje parduotuvėje negalima.

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
YUASA
įtampa [V]
12 V
akumuliatoriaus talpa [Ah]
36 Ah
apribojimo tipas
B00
šalto testo srovė, EN [A]
330 A
ilgis [mm]
187 mm
plotis [mm]
127 mm
aukštis [mm]
227 mm
užpildyto svoris [kg]
9.3 kg
Prijungimo mechanizmai
T1/T3
Kategorija
Akumuliatorius
MPN
YBX3055
SKU
4451-YBX3055
GTIN / EAN
5050694029592
Komplektacija
1x Akumuliatorius

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 4 · 49 numeriai Sandėlyje – nuo 60,99 € iki 74,99 €.

Visi: Akumuliatorius
49 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • ACDelco 3535J
  • BANNER 535 22
  • BANNER 53522
  • BANNER P40 27
  • BANNER P4027
  • BERGA 535119030
  • BERGA BB-B19R
  • BOSCH 0 092 S40 190
  • BOSCH 4CA
  • BOSCH 0092S40190
  • BOSCH 0093A5403J
  • BOSCH 540 127 033
  • BOSCH 018065350M
  • BOSCH 535022024
  • BOSCH 540127033
  • BOSCH S4019
  • CENTRA CA387
  • CENTRA CB357
  • DETA DA387
  • DETA DB357
  • DUCELLIER XN60G
  • ENERGIZER EP35JXTP
  • EXIDE EA387
  • EXIDE EB357
  • FIAMM Batterie 154FS
  • FIAMM Batterie 7903188
  • FIAMM Batterie 7905162
  • FIAMM Batterie B19JX 35
  • FIAMM Batterie B19JX 38
  • FIAMM Batterie B19JX38
  • FULMEN 035513-A
  • FULMEN FA387
  • FULMEN FB357
  • FULMEN Z2
  • LUCAS ELECTRICAL LP055
  • MAGNETI MARELLI 069035240016
  • MAGNETI MARELLI ETS35JL
  • MOLL 535022024
  • QUINTON HAZELL QBT0553
  • SONNAK SB357
  • TUDOR 53522
  • TUDOR TA387
  • TUDOR TB357
  • VARTA 540 127 033 313 2
  • VARTA 53522
  • VARTA 153522310
  • VARTA 535022024
  • VARTA A15
  • VARTA HKBA15

Tinkami automobiliai. CENNTRO, CHEVROLET, DAEWOO +11, 91 modelis.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Visos markės (14) CENNTRO, CHEVROLET, DAEWOO, DAIHATSU, GEO, HONDA, MAZDA, MITSUBISHI, NISSAN, RELIANT, SANTANA, SUZUKI, TOYOTA, UZ-DAEWOO

Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3055
ModelisVarikliaiMetai
CENNTRO
CENNTRO METRO Platform/ChassisElectric2019–
CENNTRO METRO VanElectric2019–
CHEVROLET
CHEVROLET MATIZ (M200, M250)0.8, 1.02005–
CHEVROLET SPARK1.0 SX2005–
CHEVROLET SPARK (M300)1.0 LPG, 1.2 LPG2009–
DAEWOO
DAEWOO MATIZ (M100, M150)0.8, 1.01998–
DAEWOOdar 3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3055
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO MATIZ (M200, M250)0.8, 1.02005–2018
DAEWOO MATIZ (M300)1.02010–2012
DAEWOO MATIZ Hatchback Van (KLA4)0.81998–2002
DAIHATSU
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3055
ModelisVarikliaiMetai
DAIHATSU FEROZA Hard Top (F300)1.6 16V 4x41988–1999
GEO
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3055
ModelisVarikliaiMetai
GEO METRO1.0, 1.3 GTI, 1.3 i1988–1998
GEO METRO Convertible1.0, 1.3 i1989–1998
GEO METRO Saloon1.3 i1989–1998
GEO TRACKER Cabrio1.6 i, 1.6 i 16V1988–1998
GEO TRACKER Station Wagon1.6 i, 1.6 i 16V1988–1998
HONDA
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3055
ModelisVarikliaiMetai
HONDA ACCORD II (AC, AD)1.6 EX (AC), 1.8 EX (AD)1983–1985
HONDA ACCORD II Hatchback (AC, AD)1.6 EX (AC), 1.8 EX (AD)1983–1985
HONDA CAPA (GA)1.5 4x4 (GA6), 1.6 Vtec (GA6)1998–2002
HONDA CRX II (ED, EE)1.6 i 16V Vtec (EE8)1987–1992
HONDA INTEGRA Saloon (DB6, DB7, DB8, DB9)1.8 VTEC (DB8)1993–2001
HONDA LIFE (JA)0.7 (JA4)1997–2001
HONDA LIFE (JB)0.7 (JB3), 0.7 4WD, 0.7 G 4x4 (JB2), 0.7 iDSI (JB5)2001–
MAZDA
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3055
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA 1300 (FA3)1.31971–1977
MITSUBISHI
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3055
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI COLT I (A15A)1.2 GL (A151A), 1.4 GLX, GT (A152A), 1.4 Turbo (A152A)1978–1984
MITSUBISHI LANCER I (A7)1.2 (A75A), 1.4 (A72A), 1.6 (A73A)1973–1979
MITSUBISHI LANCER I Station Wagon (A7V)1.4 (A72V)1978–1979
NISSAN
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3055
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN PIXO (UA0)1.0, 1.0 LPG2009–
RELIANT
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3055
ModelisVarikliaiMetai
RELIANT FOX8501982–1990
RELIANT KITTEN8501975–1983
RELIANT KITTEN Station Wagon8501975–1983
RELIANT RIALTO Estate0.85 8501982–1995
RELIANT RIALTO Hatchback8501981–1998
RELIANT ROBIN8501973–2002
RELIANT ROBIN Estate8501973–1998
RELIANT ROBIN Pickup0.81999–2002
RELIANT SCIMITAR Roadster1800 Ti1985–1992
SANTANA
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3055
ModelisVarikliaiMetai
SANTANA SAMURAI1.0, 1.3, 1.3 4x4, 1.3 i 4x41986–1995
SUZUKI
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3055
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI ALTO0.82000–2014
SUZUKI ALTO Hatchback Van (HA36)0.7 AWD2014–
SUZUKI ALTO I (0S)0.8 (SS80)1979–1984
SUZUKI ALTO II0.8 (SB308/CA)1984–1988
SUZUKI ALTO III (EC)0.8 (SB308, MA800)1988–1994
SUZUKI ALTO IV (EF, SH410)0.8, 1.0 (SH410)1993–2002
SUZUKI ALTO V (HA12, HA23, HA22)1.01997–2014
SUZUKI ALTO VII (GF, HA25, HA35)1.0 (AMF310, GFC31S), 1.0 LPG2009–
SUZUKI ALTO VIII (HA36)0.7 4WD, 0.7 4WD (HA36V, HA36S)2014–
SUZUKI APV Bus1.5 (GC415V)2003–
SUZUKI APV Van (GD, GC)1.5 (GC415G, GC415V), 1.6 16V (GD416)2003–
SUZUKI BALENO (EG)1.3 (SY413), 1.3 i 16V (SY413), 1.6 i 16V (SY416), 1.8 GTX (SY418)1995–2009
SUZUKI BALENO Estate (EG)1.3 16V (SY413), 1.6 i 16V (SY416), 1.6 i 16V 4x4 (SY416), 1.8 i 16V (SY418)1995–2005
SUZUKI BALENO Hatchback (EG)1.3 (SY413), 1.3 i 16V (SY413), 1.6 i 16V (SY416), 1.8 GTX (SY418)1995–2002
SUZUKI CARRY Bus1.31999–
SUZUKI CARRY Bus (0S)0.81979–1985
SUZUKI CARRY Platform/Chassis1.0, 1.0 (DA21T)1985–
SUZUKI CARRY Platform/Chassis (0S)0.8 (ST90)1979–1985
SUZUKI CARRY Platform/Chassis (FD, DA5T, DA6T)1.3 (DA32T), 1.3 4x4 (DA32T), 1.6 (GC415)1999–
SUZUKI CARRY Van1.01995–1999
SUZUKI CARRY Van (0S)0.8 (ST90)1979–1985
SUZUKI CARRY Van (FD)1.3 16 V (DA32V)1999–
SUZUKI LJ80 (OL)0.8 (LJ80)1977–1984
SUZUKI LJ80 Closed Off-Road Vehicle0.8 4x41977–1981
SUZUKI SAMURAI Closed Off-Road Vehicle (SJ)1.0 All-wheel Drive (SJ410), 1.3 (SJ 413), 1.3 All-wheel Drive, 1.3 All-wheel Drive (SJ413, SJ70, SJ80), 1.3 All-wheel Drive (SJ413)1984–2004
SUZUKI SAMURAI Open Off-Road Vehicle (SJ)1.0 All-wheel Drive (SJ410), 1.3 (SJ413)1988–2004
SUZUKI SC100 Coupe1.01979–1982
SUZUKI SJ4101.0 (SJ410)1979–1991
SUZUKI SJ410 Cabrio (OS)1.0 (SJ410)1981–1991
SUZUKI SJ413 (OS)1.3 (SJ413)1984–1991
SUZUKI SJ413 Open Off-Road Vehicle (OS)1.3 (SJ413)1983–1988
SUZUKI SWIFT Convertible (SF413)1.3 i (SF413, AK35, SY415, E35)1991–1996
SUZUKI SWIFT I (AA)1.0 (SA310, AA41/43), 1.0 Turbo (SA310), 1.3 (SA413, AA51), 1.3 (SA413, AA51/53), 1.3 (SA413, AA53), 1.3 GTi/GXi (SA413, AA33)1983–1989
SUZUKI SWIFT II Hatchback (EA, MA)1.0 (SF310, AA44), 1.0 i (SF310, AA44), 1.3 (SF 413), 1.3 (SF413, AB35), 1.3 4WD (SF413, AA35), 1.3 4WD (SF413, AF35), 1.3 GTi (SF413, AA34), 1.6, 1.6 4x4 (SF416)1989–2005
SUZUKI SWIFT II Saloon (AH, AJ)1.0, 1.3 (SF413, AH35, MA), 1.6 4WD (SF416, AJ14), 1.6 i (SF416, AH14), 1.6 i 4WD (SF416, AJ14)1989–2001
SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ)1.3 (RS413, ZC11S)2005–
SUZUKI VITARA (ET, TA, TD)1.6 (SE 416), 1.6 All-wheel Drive (SE416, TA01), 1.6 All-wheel Drive (TA, TA01, SE416), 1.6 i 16V, 1.6 i 16V All-wheel Drive (ET, TA02, SE416), 2.0 16V All-wheel Drive (SV420), 2.0 V6 24V All-wheel Drive (SV620), 2.5 V6 24V All-wheel Drive (FT)1988–2002
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA)1.6 (SE416), 1.6 (TA01, SE416), 1.6 i 16V (TA02, SE416), 2.0 16V (TA51, SV420)1988–2002
SUZUKI X-90 (EL)1.6 i 16V (SZ416), 1.6 i 16V 4x4 (SZ416)1995–1997
TOYOTA
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3055
ModelisVarikliaiMetai
TOYOTA bB I (NCP3)1.3 (NCP30, NCP30), 1.5 (NCP31), 1.5 4WD (NCP35)2000–2005
TOYOTA COROLLA Estate (E12)1.5 (NZE121, NZE121R)2001–2008
TOYOTA ECHO Saloon (P1)1.3 (NCP11)1999–2006
TOYOTA LITEACE Bus2.0 (SR40, SR50)1996–2002
TOYOTA MASTER ACE SURF Bus (R2)1.8 (YR28, YR28G), 2.0 (YG30, YR30G), 2.0 4WD (YG36, YR36G)1985–1999
TOYOTA OPA (ZCT1, ACT1)1.8 (ZTC10), 2.0 (ACT10)2000–2005
TOYOTA RAV 4 II (A2)2.4 (ACA28)2000–2005
TOYOTA SERA Coupe (EXY1)1.5 (EXY10, EXY10)1990–1995
TOYOTA STARLET (P9)1.3 (EP90), 1.3 (EP91, EP91R)1996–1999
TOYOTA TERCEL Hatchback (EL5)1.3 (EL51, EL51), 1.5 (EL53, EL53)1994–1999
TOYOTA TOWN ACE Bus (R4, R5)2.0, 2.0 (SR40, SR40R), 2.0 4WD (SR50G, SR50G)1995–2007
TOYOTA YARIS (P1)1.0 (SCP10, SCP10R), 1.3 (NCP10, SCP12), 1.3 (SCP12, SCP13, SCP12R, SCP13R)1999–2005
TOYOTA YARIS VERSO VAN (P2)1.3 VVTi (NCP22), 1.5 VVTi (NCP21)2000–2005
UZ-DAEWOO
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3055
ModelisVarikliaiMetai
UZ-DAEWOO MATIZ Hatchback0.8, 1.01998–

Lentelėje – 90 iš 91 modelių. Kitus patikrinkite pasirinkę savo automobilį viršuje.

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

Pristatymas negalimas (pavojingos prekės)

Ši prekė priskiriama pavojingoms prekėms, todėl jos nesiunčiame ir užsakyti šioje parduotuvėje negalima.

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos