Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
YBX3000 SMF Batteries image
YBX3069EAN 5050694029646

Akumuliatorius YUASA YBX3069

Akumuliatorius YUASA YBX3069. Tinka 310 modelių (ALFA ROMEO, ASTON MARTIN, AUDI +49). Pakeičia 43 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

197,99 € Sutaupykite 91,00 € (46%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 106 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
YUASA
įtampa [V]
12 V
akumuliatoriaus talpa [Ah]
72 Ah
apribojimo tipas
B05
šalto testo srovė, EN [A]
600 A
ilgis [mm]
269 mm
plotis [mm]
174 mm
aukštis [mm]
225 mm
užpildyto svoris [kg]
17.5 kg
Prijungimo mechanizmai
T1
Kategorija
Akumuliatorius
MPN
YBX3069
SKU
4451-YBX3069
GTIN / EAN
5050694029646
Komplektacija
1x Akumuliatorius

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 43 OE numerius

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 3 · 112 numerių Sandėlyje – nuo 95,99 € iki 129,99 €.

Visi: Akumuliatorius
112 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • ACDelco 60G6R
  • ACDelco 70-G6R
  • ACDelco 70G6R
  • ACDelco 3670
  • ACDelco S80D26R
  • BANNER 560 49
  • BANNER 570 24
  • BANNER 570 72
  • BANNER 56049
  • BANNER 57024
  • BANNER 57072
  • BANNER P70 24
  • BANNER P7024
  • BOSCH 0 092 S40 270
  • BOSCH 6B
  • BOSCH 6BA
  • BOSCH 7A
  • BOSCH 7AA
  • BOSCH 0092S40270
  • BOSCH 0093A5604H
  • BOSCH 0093A5703U
  • BOSCH 0093S5602R
  • BOSCH 0093S57020
  • BOSCH 570 413 063
  • BOSCH 01806570RT
  • BOSCH 018065601D
  • BOSCH 560049028
  • BOSCH 560099028
  • BOSCH 560161042
  • BOSCH 570024054
  • BOSCH 570072051
  • BOSCH 570138057
  • BOSCH 570413063
  • BOSCH S4027
  • CENTRA CA755
  • CENTRA CB705
  • CENTRA CC605
  • DELPHI BE05536
  • DELPHI BE07036
  • DETA DB705
  • DETA DC605
  • DUCELLIER XF10G55
  • DUCELLIER XL2G55
  • DUCELLIER XM10G55
  • DUCELLIER XM10G65
  • ENERGIZER EP68JX
  • EUROREPAR LGBEB30069
  • EXIDE EA755
  • EXIDE EB705
  • EXIDE EC605
  • FIAMM Batterie 069FP
  • FIAMM Batterie 069FS
  • FIAMM Batterie 071FS
  • FIAMM Batterie 091FS
  • FIAMM Batterie 911466
  • FIAMM Batterie 7905184
  • FIAMM Batterie GR24X 70
  • FULMEN 55491
  • FULMEN 70293
  • FULMEN 70491
  • FULMEN 070491-A
  • FULMEN FA755
  • FULMEN FB293M
  • FULMEN FB299M
  • FULMEN FB705
  • FULMEN FC605
  • FULMEN FL299M
  • FULMEN Z10
  • LUCAS ELECTRICAL 55651
  • LUCAS ELECTRICAL 56075
  • LUCAS ELECTRICAL 56099
  • LUCAS ELECTRICAL 57032
  • LUCAS ELECTRICAL 81246
  • LUCAS ELECTRICAL LP069
  • MAGNETI MARELLI 297255
  • MAGNETI MARELLI 297330
  • MAGNETI MARELLI 297330B
  • MAGNETI MARELLI 397300ES
  • MAGNETI MARELLI 481350ES
  • MOLL 570024054
  • Motorcraft 1060817
  • Motorcraft 1112615
  • Motorcraft 1140049
  • QUINTON HAZELL QBT0693
  • SONNAK SB705
  • SONNAK SC605
  • TUDOR 6330GRX
  • TUDOR 46024
  • TUDOR 56049
  • TUDOR 56049S60
  • TUDOR 57024
  • TUDOR 57505
  • TUDOR TB705
  • TUDOR TC605
  • VARTA 56049
  • VARTA 56099
  • VARTA 57024
  • VARTA 57072
  • VARTA 156049310
  • VARTA 156099310
  • VARTA 157024310
  • VARTA 157072310
  • VARTA 256099300
  • VARTA 257072300
  • VARTA 560049028
  • VARTA 560099028
  • VARTA 560161042
  • VARTA 570024054
  • VARTA 570072051
  • VARTA 570138057
  • VARTA 570413063
  • VARTA E24
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO8 modeliai
ALFA ROMEO 6 (119)2.0 (119AA), 2.5 i.e. (119.AA, 119.AB), 2.5 i.e. (119AA, 119AB), 2.5 i.e. (119AA), 2.5 TD (119AA)1979–1986
ALFA ROMEO GT (105)1.81963–1977
ALFA ROMEO GTA Coupe (113)1.3 Junior1968–1976
ALFA ROMEO GTV (116)2.0 Turbodelta (11636), 6 2.5 (116.CA)1978–1987
ALFA ROMEO MONTREAL (105)2.6 (105,64)1972–1979
ALFA ROMEO RZ (162)3.0 V6 Zagato (162D1)1992–1994
ALFA ROMEOdar 2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO SPIDER (105)2000 (10512, 10524)1966–1977
ALFA ROMEO SPIDER (115)1600 (11507)1971–1993
ASTON MARTIN10 modelių
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
ASTON MARTIN DB6 Vantage4.01964–1970
ASTON MARTIN DB6 Volante4.01964–1970
ASTON MARTIN DBS Vantage4.0, 5.31966–1972
ASTON MARTIN LAGONDA I5.31976–1997
ASTON MARTIN LAGONDA I Shooting Brake5.31976–1997
ASTON MARTIN V8 Vantage5.3, 5.3 2+2, 5.3 2+2 Sports, 5.3 S+S1969–1993
ASTON MARTIN V8 Volante5.3, 5.3 V81978–1989
ASTON MARTIN VIRAGE Vantage5.3, 5.3 FH1987–2000
ASTON MARTIN ZAGATO Vantage5.31986–1989
ASTON MARTIN ZAGATO Volante5.31986–1989
AUDI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8)2.81994–2005
AUSTIN2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
AUSTIN A60 CAMBRIDGE Saloon (YAHS8, HS9, AD09)1.61959–1969
AUSTIN AMBASSADOR I Fastback1.7, 2.01982–1984
AUSTIN-HEALEY8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
AUSTIN-HEALEY 1002.61953–1959
AUSTIN-HEALEY 3000 MK.I Convertible2.91959–1961
AUSTIN-HEALEY 3000 MK.II Convertible2.91962–1963
AUSTIN-HEALEY 3000 MK.III Convertible3.0 Sport1964–1971
AUSTIN-HEALEY SPRITE MK.I Convertible0.91960–1963
AUSTIN-HEALEY SPRITE MK.II Convertible0.9, 1.11961–1964
AUSTIN-HEALEY SPRITE MK.III Convertible1.11964–1966
AUSTIN-HEALEY SPRITE MK.IV Convertible1.31966–1971
BEDFORD9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
BEDFORD BLITZ1.8, 2.0, 2.0 D, 2.1 D, 2.3, 2.3 D1969–1987
BEDFORD CF Bus1.8, 1.9 D, 2.0, 2.0 4WD, 2.1 D, 2.3, 2.3 D, 2.5 D1969–1988
BEDFORD CF Platform/Chassis2.0, 2.0 4WD, 2.1 D, 2.3, 2.3 D, 2.3 D 4WD, 2.5 D1969–1988
BEDFORD CF Van1.9 D, 2.0, 2.0 4WD, 2.1 D, 2.3, 2.3 D, 2.3 D 4WD, 2.5 D1969–1988
BEDFORD CHEVANNE1.31976–1982
BEDFORD HA1057, 1159, 12561963–1983
BEDFORD KB1.6, 1.9, 2.0 D All-wheel Drive, 2.2 D All-wheel Drive, 2.3 All-wheel Drive, 2.5 D All-wheel Drive1972–1988
BEDFORD MIDI Bus1.8, 1.8 4WD, 2.0, 2.0 4x4, 2.0 TD, 2.2 D, 2.2 D 4WD1984–1992
BEDFORD MIDI Van0.9, 1.0 All-wheel Drive, 1.8, 2.0, 2.0 4WD, 2.0 D, 2.0 TD, 2.2 D 4WD1984–1992
BENTLEY16 modelių
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
BENTLEY ARNAGE (RBS)6.7 V8 T, 6.75, 6.8 V8 T1998–2013
BENTLEY ARNAGE Coupe6.82005–
BENTLEY AZURE6.75 V8, 6.75 V8 Mulliner1995–2006
BENTLEY AZURE II (RBS)6.82006–
BENTLEY BROOKLANDS6.7 R, 6.75, 6.75 Long1992–1997
BENTLEY BROOKLANDS Coupe (RBS)6.82008–
BENTLEY CONTINENTAL6.7 Turbo R, 6.75 V8 R, 6.75 V8 S, 6.75 V8 T Mulliner1991–2002
BENTLEY CONTINENTAL Convertible6.7, 6.75, 6.75 (SCBZD)1984–1995
BENTLEY CONTINENTAL Coupe (3W, 393)6.0 Supersports2003–2018
BENTLEY CORNICHE Convertible6.751971–1984
BENTLEY CORNICHE Coupe6.751970–1984
BENTLEY EIGHT6.7, 6.751984–1992
BENTLEY MULSANNE6.75, 6.75 S, 6.75 Turbo1980–1992
BENTLEY T1 SERIES Saloon6.21965–1976
BENTLEY T2 SERIES Saloon6.751976–1981
BENTLEY TURBO R6.7, 6.7 (SCBZR), 6.7 S1985–1998
BRISTOL4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
BRISTOL 411 SaloonSeries IV, Series V 6.61969–1976
BRISTOL 603 Coupe5.2, 5.91976–1983
BRISTOL BEAUFIGHTER5.91982–1991
BRISTOL BULLET4.82016–
BUICK4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
BUICK PARK AVENUE3.8, 3.8 Supercharged, 3.8 Ultra1990–2005
BUICK SKYLARK2.3, 2.3 Limited, 2.4, 3.1, 3.3, 3.3 V61984–1999
BUICK SKYLARK (N)2.5, 2.81979–1985
BUICK SKYLARK Coupe2.3, 2.4, 2.5, 2.81979–1997
CADILLAC6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC CTS3.2, 5.7 V2002–2007
CADILLAC ELDORADO Coupe4.61991–2002
CADILLAC ESCALADE5.7 AWD1998–2006
CADILLAC SEVILLE4.6 SLS V8, 4.6 STS V81997–2004
CADILLAC SEVILLE II (K)4.5 V81985–1991
CADILLAC SEVILLE Saloon5.7 D1979–1985
CHERY1 modelis
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
CHERY TIGGO DR1.82009–2013
CHEVROLET13 modelių
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CAMARO (FP)5.0, 5.71981–1992
CHEVROLET CAMARO Convertible3.4, 5.71992–2002
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140)3.0 4WD2006–
CHEVROLET CORVETTE Convertible (C6)6.02004–2013
CHEVROLET EPICA (KL1)2.02004–2011
CHEVROLET IMPALA Estate5.01976–1982
CHEVROLET IMPALA Saloon3.8, 3.9, 4.3, 5.0, 5.3 SS, 5.71976–2016
CHEVROLET LUMINA APV Mini Cargo Van (1U)3.11988–1996
CHEVROLET LUMINA APV MPV3.11988–1996
CHEVROLET LUMINA Saloon3.1, 3.1 LS1989–2001
CHEVROLET MALIBU3.7, 5.01977–1983
CHEVROLET NUBIRA Estate2.0 D2005–2011
CHEVROLET NUBIRA Saloon2.0 D2005–2012
CHEVROLET (SGM)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET (SGM) EPICA (SEV, CEV)2.02005–2015
CHRYSLER9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER CARAVAN2.41994–2000
CHRYSLER DAYTONA Coupe2.2 i Turbo, 2.5 i Turbo1984–1992
CHRYSLER LE BARON Convertible2.2 i Turbo, 2.5 i, 2.5 i Turbo, 3.0 i V61986–1997
CHRYSLER LE BARON Coupe2.2, 2.5, 3.7, 5.21976–1993
CHRYSLER LE BARON Estate5.21976–1981
CHRYSLER LE BARON Hatchback2.21984–1989
CHRYSLER LE BARON Saloon2.2 i, 2.2 i Turbo, 2.5 i, 2.5 i Turbo, 3.0 i V6, 3.7, 5.21976–1994
CHRYSLER NEON II2.0 16V1999–2006
CHRYSLER VOYAGER I (AS)3.01984–1990
CITROËN8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
CITROËN C35 Bus2.01973–1994
CITROËN C35 Platform/Chassis2.01973–1994
CITROËN C35 Van2.01973–1994
CITROËN DS19, 2.21959–1975
CITROËN DS Break2.41972–1975
CITROËN DS Convertible19, 231956–1974
CITROËN ID19 P1959–1975
CITROËN SM2.7, 2.7 Injection, 2.9 Automatique1970–1975
DAIHATSU4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
DAIHATSU DELTA Bus2.0 TD (CB21), 2.2 TD (CB31), 2.8 D1987–2001
DAIHATSU DELTA Bus (V9)3.0 D (V99)1984–1987
DAIHATSU DELTA WIDE Platform/Chassis (YB, V5, V7, V9, V11)2.2 TD (CB22), 2.8 D (V57, V58)1984–2013
DAIHATSU DELTA WIDE Van (YB)2.8 D (V56, V57, V58, V59)1984–1999
DAIMLER3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
DAIMLER 2.8 - 5.33.6, Double Six / Vanden 5.3, Double Six 5.3, Double Six H.E. 5.3, Sovereign 2.8, Sovereign 3.4, Sovereign 4.21969–1993
DAIMLER COUPEDouble Six 5.3, Sovereign 4.21973–1977
DAIMLER DART ConvertibleSP2501959–1964
DE TOMASO3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
DE TOMASO LONGCHAMP5.81972–1985
DE TOMASO LONGCHAMP Convertible5.81972–1979
DE TOMASO PANTERA5.81971–1997
DODGE11 modelių
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
DODGE CARAVAN2.2, 2.4 i, 2.5, 2.5 TD, 3.0, 3.3 i, 3.8 i, 3.8 i AWD1983–2001
DODGE CARAVAN (RG)2.4, 3.3, 3.3 AWD, 3.8, 3.8 AWD2000–2007
DODGE CARAVAN VAN (NS)3.81995–2001
DODGE GRAND CARAVAN3.8, 4.02007–
DODGE GRAND CARAVAN Mini Passenger Van3.81994–2000
DODGE NEON2.0 16V1994–1999
DODGE NEON Coupe2.0 Highline, 2.0 HP Sport1994–1999
DODGE NEON II2.0, 2.0 16V1999–
DODGE STRATUS2.0 16V, 2.4 16 V, 2.4 16V, 2.5 V61994–2001
DODGE STRATUS Coupe3.02000–2005
DODGE STRATUS II2.4 SE, 2.4 STX, 2.7 VVT2000–2006
FERRARI6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
FERRARI 208/308 Coupe2.0 208 GTB, 208 Turbo, 308 GTB, 308 GTB Qv (XW), 308 GTBi, 308 GTS, 308 GTS Qv (XV)1974–1989
FERRARI 208/308 Targa208 GTS, 308 GTSi1974–1985
FERRARI 400 i4.81979–1985
FERRARI 412 i4.91985–1988
FERRARI DINO GT (206/246)206 GT, 246 GT1966–1973
FERRARI DINO GTS (206/246)246 GTS1968–1973
FIAT5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
FIAT 1500 Convertible (116)1.51964–1967
FIAT 1500-2300 (118)1500 L, 23001962–1970
FIAT DINO Coupe (135)2.0, 2.41967–1972
FIAT DINO Spider (135)2.0, 2.41966–1972
FIAT PREMIO (146)1.6 i.e.1985–1996
FORD1 modelis
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
FORD MAVERICK (UDS, UNS)2.4 i, 2.4 i (UDS)1993–1998
HONDA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
HONDA RIDGELINE (YK)3.5 4x4 (YK1)2005–2014
HUMMER2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
HUMMER HUMMER H26.0 AWD2002–
HUMMER HUMMER H2 SUT6.0 AWD2004–
ISUZU8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
ISUZU FARGO Bus1.8, 2.0, 2.4 TD1980–1998
ISUZU MIDI Bus (94000, 98000)2.0 TD (98000), 2.2 D (98000), 2.2 D 4WD (94000), 2.4 D (98000), 2.4 TD 4x41988–1996
ISUZU MIDI Van (94000, 98000)2.0 TD (98000), 2.2 D (98000), 2.2 D 4WD (94000), 2.4 TD (98000), 2.4 TD 4x41988–1998
ISUZU MIDI Van (98000N)2.2 D, 2.2 D 4WD, 2.4 TD1988–1996
ISUZU TROOPER I (UBS)1.9, 1.9 4WD, 2.2 D 4WD1983–1991
ISUZU TROOPER I Open Off-Road Vehicle (UBS)2.0 (UBS13), 2.2 D (UBS52), 2.2 D 4x4, 2.6 i (UBS17)1983–1991
ISUZU TROOPER II (UB)2.6 4x41991–2000
ISUZU TROOPER II Open Off-Road Vehicle (UB)2.6 4x41991–1998
JEEP2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG)4.0 i 4x4 (ZJ), 4.0 Laredo, 5.2, 5.2 4x4, 5.2 4x4 (Z), 5.2 i 4x4 (ZJ), 5.2 Limited 4x4, 5.9 i 4x41991–1999
JEEP WRANGLER III (JK)3.82006–
JENSEN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
JENSEN S-V84.61998–2007
KIA4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
KIA SORENTO I (JC)2.42002–2011
KIA SORENTO II (XM)3.5 4WD2009–2016
KIA SOUL II (PS)1.6 CRDi 1282014–2019
KIA VENGA Hatchback Van (YN)CRDi2010–
LADA13 modelių
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
LADA 1200-1500 Estate1200 (2102), 1300 (VAZ-21021), 1500 (2102)1973–1988
LADA 1200-16001.3 2106, 1200 L/S (2101), 1300 (VAZ2101), 1300 (WAS21011), 1500 (WAS2103, WAS2106), 1500 N/S (VAZ2103), 1600 (2106), 1600 N/L (VAZ2106, VAZ2103)1970–2005
LADA NADESCHDA (2120)1.81997–2006
LADA NIVA Closed Off-Road Vehicle (2121, 2131)1600, 1600 4x4, 1700 i, 1700 i 4x4, 1900 Diesel (21215)1976–
LADA NOVA (2105)1200 Junior/L (2105), 1300, 1300 Spezial/L (2105), 1500 S (WAS21093), 1500 Special (VAZ2105, WAS21053), 1600 (WAS21074)1981–2012
LADA NOVA Estate (2104)1200 Junior/L, 1300, 15001984–2012
LADA OKA (1111)0.81988–2008
LADA PRIORA Hatchback (2172)1.6, 1.6 LPG2008–2015
LADA PRIORA Saloon (2170)1.62007–2018
LADA SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114)1.51984–2013
LADA SAMARA Convertible (2108)1.51986–2012
LADA SAMARA Hatchback (2113, 2114)1.51997–2013
LADA SAMARA Saloon (21099, 2115)1.6, 1100, 1300, 15001987–2012
LAMBORGHINI5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
LAMBORGHINI COUNTACH5.2, LP400, LP500 S, S Quattrovalvole1974–1991
LAMBORGHINI JALPAP 3501982–1987
LAMBORGHINI LM-0014.81980–1983
LAMBORGHINI LM-0024.8, 5.21983–1992
LAMBORGHINI URRACOP200, P250, P3001974–1981
LDV18 modelių
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
LDV 200 Platform/Chassis1.7, 1.9 D, 2.01989–1996
LDV 200 Van1.7, 1.9 D, 2.01989–1996
LDV 400 Bus2.5 D, 2.5 TD1989–1998
LDV 400 Platform/Chassis2.0, 2.5 D, 2.5 TD1986–1996
LDV 400 Van2.0, 2.5 D1986–1996
LDV CONVOY Bus2.4 D, 2.5 D1996–2009
LDV CONVOY Platform/Chassis2.0, 2.5 D, 2.5 DI, 2.5 TDI1996–2009
LDV CONVOY Van2.0, 2.4 D, 2.5 D, 2.5 DI, 2.5 TDI1996–2009
LDV FREIGHT ROVER SHERPA Bus2.0, 2.5 D, 3.51984–1989
LDV FREIGHT ROVER SHERPA Platform/Chassis (ZK)2.0, 2.0 D, 2.5 D, 2.5 D All-wheel Drive1984–1989
LDV FREIGHT ROVER SHERPA Van2.0, 2.0 D, 2.5 D, 2.5 D All-wheel Drive1984–1989
LDV PILOT Bus1.9 D1996–2005
LDV PILOT Platform/Chassis1.9 D1996–2005
LDV PILOT Van1.9 D1996–2005
LDV SHERPA Bus (AS)1.6, 1.7, 1.8 D1974–1982
LDV SHERPA Bus (FR)1.6, 1.8, 2.4 D1983–1988
LDV SHERPA Platform/Chassis1.7, 1.8 D1974–1989
LDV SHERPA Van1.7, 1.8 D, 3.51974–1989
LEXUS1 modelis
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
LEXUS GS (S19)300 (GRS190)2005–2012
MARCOS1 modelis
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
MARCOS GTS2.01997–2002
MASERATI2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
MASERATI BORA4.7, 5.01971–1983
MASERATI GHIBLI Spider4.7, 4.91967–1973
MAZDA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA BT-50 Pickup (CD, UN)2.22006–2015
MERCEDES-BENZ1 modelis
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
MERCEDES-BENZ SL (W121)190 SL (121.042, 121.040)1955–1963
MG1 modelis
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
MG MGR V83.91992–1995
MITSUBISHI15 modelių
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI ECLIPSE CROSS (GK, GL)2.2 DiD 4WD (GK9W)2017–
MITSUBISHI ECLIPSE IV (DKA)3.8 GT2005–2012
MITSUBISHI ECLIPSE IV Convertible3.82005–
MITSUBISHI GALANT VIII Estate (EA, EC)2.8 TD1996–2003
MITSUBISHI L 300 III Van (P0V, P1V, P2V)2.5 D (P05V, P15V)1986–2013
MITSUBISHI L200 (K3T, K2T, K1T, K0T)2.4, 2.61983–1999
MITSUBISHI L200 / TRITON (KAT, KBT)2.4 (KA5T)2004–2018
MITSUBISHI L400 Van (PDW, PCW, PBV, PAW, PAV)2.4 (PA4W)1994–2007
MITSUBISHI LANCER V (CBA, CDA, CEA)1.6 16V (CB4A)1991–1996
MITSUBISHI LANCER VII (CSA, CTA)2.0 i, EVO IX2000–2013
MITSUBISHI PAJERO IV (V8W, V9W)3.0 4WD2006–
MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7, K9)2.5 TD 4WD (K94W)1996–
MITSUBISHI SAPPORO I (A12)1.6 SL, GL (A121), 2.0 (A123)1978–1980
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3W, N4W)2.0 (N33W), 2.4, 2.4 (N34W), 2.4 4WD (N44W)1991–2000
MITSUBISHI SPACE WAGON (N9W, N8W)2.0, 2.0 (N83W)1998–2004
NISSAN13 modelių
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN 200SX (S13)1.8 Turbo, 2.41988–1995
NISSAN 300ZX Coupe (Z31)3.0 Turbo1984–1990
NISSAN BLUEBIRD (910)2.0 TD1980–1983
NISSAN CHERRY II Hatchback (N10)1.01978–1984
NISSAN CHERRY II Traveller (VN10)1.0, 1.51978–1983
NISSAN NAVARA (D21)2.5 D 4x41985–2008
NISSAN NAVARA (D22)2.5 TDiC 4x41997–
NISSAN PATROL III/1 Platform/Chassis (MQ, MK, GQ)3.3 D 4x4 (G160)1980–2000
NISSAN PATROL III/2 Station Wagon (W260)3.0 4x41988–1998
NISSAN TERRANO II Van (R20)2.7 TDi 4WD1998–2007
NISSAN VANETTE Bus (C22)2.0, 2.0 D, 2.4 i (SLC22)1986–2013
NISSAN VANETTE Bus (KC120)2.0 D1981–1987
NISSAN VANETTE Van (C120)2.0 D1981–1987
OPEL2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ANTARA A (L07)2.4 LPG, 2.4 LPG 4x4, 3.02006–2017
OPEL MIDI Van2.0, 2.4 TD1984–1997
PANTHER3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
PANTHER KALLISTA1.6, 2.8, 2.8 i, 2.9 i1982–1993
PANTHER LIMA2.31976–1982
PANTHER SOLO Coupe2.0 Turbo1990–1990
PEUGEOT10 modelių
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
PEUGEOT 4041.6, 1.6 GT1962–1971
PEUGEOT 404 Estate1.61962–1971
PEUGEOT 5042.0, 2.3 D1968–2005
PEUGEOT 504 (A, M)1.8, 1.8 (M03), 2.0, 2.0 (A11, A13, MY1, MY3), 2.0 TI (A12, A14)1968–1986
PEUGEOT 504 Break (D, F)1.8 (F01, E01), 2.0, 2.0 (D11, F11)1971–1986
PEUGEOT 504 Convertible2.01974–1984
PEUGEOT 504 Coupe2.0, 2.71968–1984
PEUGEOT 504 Pickup2.3 D, 2.5 D1987–2000
PEUGEOT 504 Pickup (E)1.9 D, 2.3 D1980–1999
PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X)2.0 HDi 130 4x42007–
PONTIAC2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
PONTIAC BONNEVILLE Saloon3.81991–1999
PONTIAC GRAND PRIX V Coupe3.11988–1996
ROLLS-ROYCE14 modelių
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
ROLLS-ROYCE CAMARGUE Coupe6.71974–1987
ROLLS-ROYCE CORNICHE Convertible6.751971–1987
ROLLS-ROYCE CORNICHE II Convertible6.751985–1989
ROLLS-ROYCE CORNICHE III Convertible6.751988–1996
ROLLS-ROYCE CORNICHE IV Convertible6.751993–2000
ROLLS-ROYCE CORNICHE Saloon6.751970–1984
ROLLS-ROYCE CORNICHE V Convertible6.7 V8 Turbo2000–2002
ROLLS-ROYCE PARK WARD6.71997–2002
ROLLS-ROYCE SILVER DAWN Saloon6.71994–1997
ROLLS-ROYCE SILVER SHADOW Saloon6.71974–1980
ROLLS-ROYCE SILVER SPIRIT6.751990–1996
ROLLS-ROYCE SILVER SPIRIT MK I Saloon6.751980–1990
ROLLS-ROYCE SILVER SPIRIT MK II6.751989–1997
ROLLS-ROYCE SILVER SPUR Saloon6.751980–1998
ROVER3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
ROVER 2000-3500 (P6)2000 (SC), 2200 (TC), 35001963–1977
ROVER 2000-3500 Hatchback (SD1)2000, 2300, 2600, 2600 S, 3500, 3500 Vitesse1976–1986
ROVER A60 CAMBRIDGE1.71962–1969
SANTANA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
SANTANA LANDROVER 1300/20003.4, 3.4 D1971–1991
SUBARU1 modelis
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
SUBARU TRIBECA (B9)3.62005–
TOYOTA24 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
TOYOTA 4 RUNNER I (N5, N6, N7)2.4 D (LN60)1984–1989
TOYOTA 4 RUNNER II (N13)2.4 TD (LN130)1987–1996
TOYOTA CAMRY Saloon (V3)3.3 (MCV31, MCV31)2001–2006
TOYOTA COASTER Bus (B1, U1)2.0 (RB10), 2.4 (RB13), 3.2 D (BB11)1977–1982
TOYOTA COASTER Bus (B2, B3)2.4 (RB20), 4.0 D (HB30, HB30R, HB36V)1982–1993
TOYOTA COASTER Bus (B4, B5)3.4 D (BB40, BB46, BB40R, BB46V), 3.7 D1990–
TOYOTA DYNA 100 Platform/Chassis (LY1, YY1)2.4 D (LY100, LY100R)1995–2001
TOYOTA HIACE III Bus (H5, H6, H7, H8, H9)2.2 (YH56, YH66, YH73)1982–2007
TOYOTA HIACE IV Bus (H1, H2)2.7 4WD (RCH19)1995–2012
TOYOTA HIACE V Van (TRH2, KDH2, LH2, GDH2)2.7 (TRH2, TRH223B, TRH201, TRH221), 2.7 VVTi (TRH201, TRH221, TRH223B)2004–
TOYOTA HILUX II SUV (N13)2.4 TD 4WD (LN130)1988–1998
TOYOTA HILUX III Pickup (N3, N4)2.2 D (LN40, LN30)1978–1988
TOYOTA HILUX IV Pickup (N5, N6)1.8 (YN51, YN56), 2.4 D (LN51, LN56), 2.4 D (LN51, LN60, LN56), 2.4 D 4WD (LN65)1982–1998
TOYOTA HILUX IV Platform/Chassis (N5, N6)2.4 D 4WD (LN65)1983–1988
TOYOTA HILUX V Pickup (N8, N9, N10, N11)2.4 D (LN5, LN85, LN90), 2.4 D (LN85, LN110, LN90), 2.4 D (LN85, LN90), 2.4 D (LN90, LN90R)1988–2001
TOYOTA HILUX VI Pickup (N1)2.4 D (LN145, LN150), 2.4 D (LN150, LN145), 2.4 TD (LN190), 2.4 TD 4WD (LN165, LN170, LN190, LN165, LN165H,...1994–2006
TOYOTA LAND CRUISER (J6)4.0 Diesel (HJ60)1980–1992
TOYOTA LAND CRUISER (J7, JL7)4.0 4x41984–
TOYOTA LAND CRUISER Pickup (J4)3.4 D (BJ45P, BJ45RP), 3.6 D (HJ45P), 4.0 D (HJ47P, HJ47RP)1965–2001
TOYOTA LAND CRUISER Softtop (J4)4.2 4WD (FJ45, FJ45R, FJ40, FJ40R)1960–1984
TOYOTA LITEACE Bus (M3, M4)1.8 D (CM35), 2.0 D (CM30LG)1985–1992
TOYOTA LITEACE Van (M3, M4)1.8 D (CM20), 1.8 D (CM35V, CM35RV), 2.0 D (CM36)1983–1998
TOYOTA MODEL F (CR2, YR2, YR3)2.0 D (CR21)1982–1990
TOYOTA TERCEL (L1, L2)1.3 (AL20, AL11), 1.5 (AL21)1979–1988
TRIUMPH1 modelis
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
TRIUMPH TR 83.51979–1981
TVR8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
TVR CERBERA7.71996–2003
TVR GRIFFITH (TCT)4.0, 4.3, 5.01990–2002
TVR S2.8, 2.9, 4.01986–1996
TVR SPEED EIGHT3.9, 4.31989–1992
TVR T350 C3.62002–2006
TVR TASMIN Convertible2.0, 2.8, 3.51981–1984
TVR TASMIN Coupe2.0, 2.8, 3.51980–1984
TVR TUSCAN II Roadster4.01998–2006
VAUXHALL4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ANTARA A (L07)2.4 LPG 4x42006–2015
VAUXHALL MIDI II Bus (MID)2.2 D, 2.2 D 4WD, 2.4 TD1988–1997
VAUXHALL MIDI Van (MID)2.0 4WD, 2.0 TD, 2.2 D, 2.2 D 4WD, 2.4 TD1984–1997
VAUXHALL MONTEREY Mk II (M98)3.0 DTI, 3.5 V6 24V1998–1999
VOLVO15 modelių
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3069
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO 140 (142, 144)1.8, 1.8 S, 2.0, 2.0 S1966–1975
VOLVO 140 Estate (145)1.8 S, 2.0 S1966–1975
VOLVO 164 (164)2.9, 2.9 E, 3.01968–1975
VOLVO 240 (P242, P244)2.0, 2.1, 2.3, 2.7 GLT6, 2.81974–1993
VOLVO 240 Kombi (P245)2.0, 2.1, 2.7 GLT6, 2.81974–1993
VOLVO 260 (P262, P264)2.7, 2.81974–1982
VOLVO 260 Coupe (P262)2.7, 2.81975–1985
VOLVO 260 Estate (P265)2.7, 2.81975–1982
VOLVO P 1211.6, 1.8, 2.01959–1971
VOLVO P 122 S AMAZON1.6, 1.8, 1.8 S, 2.01959–1971
VOLVO P 122 S AMAZON Estate (120, 121)1.81959–1971
VOLVO P 1800 (P18)1.8, 1.8 S, 2.0, 2.0 ES1962–1973
VOLVO P 210 DUETT (P211, P212)1.81960–1967
VOLVO P 2200 Estate (P210)1.81964–1967
VOLVO PV 544 (P11)1.6, 1.81958–1967

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos