Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Stabdžių kaladėlių komplektas ZIMMERMANN 23723.180.1
23723.180.1EAN 4250238739302

Stabdžių kaladėlių komplektas ZIMMERMANN 23723.180.1

Stabdžių kaladėlių komplektas ZIMMERMANN 23723.180.1. Tinka 41 modeliui (FORD, FORD (CHANGAN), MAZDA +3). Pakeičia 45 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

71,99 € Sutaupykite 33,00 € (46%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 38 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ZIMMERMANN
Kategorija
Stabdžių kaladėlių komplektas
stabdžių sistema
ATE
1 plotis [mm]
155 mm
2 plotis [mm]
156 mm
aukštis 1 [mm]
62 mm
aukštis 2 [mm]
67 mm
storis [mm]
18 mm
papildomas gaminys / papildoma informacija
Nuotrauka atitinka pristatytą prekę
patikros žymė
ECE R90 APPROVED
MPN
23723.180.1
SKU
0086-23723.180.1
GTIN / EAN
4250238739302
Komplektacija
1x Stabdžių kaladėlių komplektas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 45 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 3M512K021AB.

BRAKE PADS — Brakes
BrakesPozicija main

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 13 · 20 numerių Sandėlyje – nuo 23,99 € iki 78,99 €.

Visi: Stabdžių kaladėlių komplektas
Rodyti daugiau: 1
20 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. FORD, FORD (CHANGAN), MAZDA +3, 41 modelis.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka ZIMMERMANN 23723.180.1
ModelisVarikliaiMetai
FORD19 modelių
FORD C-MAX (DM2)1.6, 1.6 TDCi, 1.8, 1.8 Flexifuel, 1.8 TDCi, 2.0, 2.0 CNG, 2.0 LPG, 2.0 TDCi2007–2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.0 EcoBoost, 1.5 EcoBoost, 1.5 TDCi, 1.5 TDCi ECOnetic, 1.6 EcoBoost, 1.6 Flexifuel, 1.6 LPG, 1.6 TDCi, 1.6 Ti, 2.0 Energi, 2.0 TDCi2010–2019
FORD C-MAX II Van1.0 EcoBoost, 1.5 EcoBoost, 1.5 TDCi, 1.5 TDCi ECOnetic, 1.6 EcoBoost, 1.6 TDCi, 2.0 TDCi2010–2019
FORD ECOSPORT1.0 EcoBoost, 1.5 EcoBlue TDCi, 1.5 TDCi, 1.5 TDCi EcoBlue, 1.5 TDCi EcoBlue 4x4, 1.5 Ti, 1.5 Ti-VCT, 2.0 Ti-VCT, 2.0 Ti-VCT 4x42011–2022
FORD FOCUS C-MAX (DM2)1.6, 1.6 TDCi, 1.6 Ti, 1.8, 1.8 Flexifuel, 1.8 TDCi, 2.0, 2.0 TDCi2003–2007
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP)1.4, 1.6, 1.6 LPG, 1.6 TDCi, 1.6 Ti, 1.8, 1.8 Flexifuel, 1.8 TDCi, 2.0, 2.0 CNG, 2.0 LPG, 2.0 TDCi2004–2013
FORDdar 13 modelių
Modeliai, kuriems tinka ZIMMERMANN 23723.180.1
ModelisVarikliaiMetai
FORD FOCUS II Convertible1.6, 2.0, 2.0 TDCi2006–2010
FORD FOCUS II Saloon (DB, FCH, DH)1.4, 1.6, 1.6 TDCi, 1.6 Ti, 1.8, 1.8 Flexifuel, 1.8 TDCi, 2.0, 2.0 TDCi2005–
FORD FOCUS II Turnier (DA, FFS, DS)1.4, 1.6, 1.6 LPG, 1.6 TDCi, 1.6 Ti, 1.8, 1.8 Flexifuel, 1.8 TDCi, 2.0, 2.0 LPG, 2.0 TDCi2004–2012
FORD FOCUS III1.0 EcoBoost, 1.5 EcoBoost, 1.5 TDCi, 1.5 TDCi ECOnetic, 1.6 EcoBoost, 1.6 Flexifuel, 1.6 LPG, 1.6 TDCi, 1.6 TDCi ECOnetic, 1.6 Ti, 2.0, 2.0 TDCi, 2.0 TDCi ST, 2.0 Ti-GDi, Electric2010–2020
FORD FOCUS III Saloon1.0 EcoBoost, 1.5 EcoBoost, 1.5 TDCi, 1.5 TDCi ECOnetic, 1.6 EcoBoost, 1.6 Flexifuel, 1.6 TDCi, 1.6 Ti, 2.0, 2.0 TDCi2010–2020
FORD FOCUS III Turnier1.0 EcoBoost, 1.5 EcoBoost, 1.5 TDCi, 1.5 TDCi ECOnetic, 1.6 EcoBoost, 1.6 Flexifuel, 1.6 LPG, 1.6 TDCi, 1.6 TDCi ECOnetic, 1.6 Ti, 2.0, 2.0 TDCi, 2.0 Ti-GDi2010–2020
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)1.0 EcoBoost, 1.5 EcoBoost, 1.5 TDCi, 1.6 EcoBoost, 1.6 TDCi, 1.6 Ti, 2.0 TDCi2010–2019
FORD GRAND C-MAX Van1.0 EcoBoost, 1.5 EcoBoost, 1.5 TDCi, 1.6 EcoBoost, 1.6 TDCi, 2.0 TDCi, 2.0 TDCI2010–2019
FORD KUGA I2.0 TDCi, 2.0 TDCi 4x4, 2.5 4x42008–2012
FORD KUGA II (DM2)1.5 EcoBoost, 1.5 EcoBoost 4x4, 1.5 TDCi, 1.6 EcoBoost, 1.6 EcoBoost 4x4, 2.0 TDCi, 2.0 TDCi 4x42012–
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 MPV1.0 EcoBoost, 1.5 EcoBlue, 1.5 TDCi, 1.6 EcoBoost, 1.6 TDCi2013–
FORD TRANSIT CONNECT MPV1.5 TDCi, 1.6 TDCi2013–
FORD TRANSIT CONNECT V408 Box Body/MPV1.0 EcoBoost, 1.5 TDCi, 1.6 EcoBoost, 1.6 TDCi2013–
FORD (CHANGAN)7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ZIMMERMANN 23723.180.1
ModelisVarikliaiMetai
FORD (CHANGAN) ECOSPORT1.0, 1.52013–
FORD (CHANGAN) ESCORT1.52014–
FORD (CHANGAN) FOCUS Hatchback1.0, 1.0 GTDi, 1.5 GTDi, 1.6, 1.8, 2.02012–
FORD (CHANGAN) FOCUS Hatchback (CD5)1.8, 2.02005–2011
FORD (CHANGAN) FOCUS Saloon1.0, 1.0 GTDi, 1.5 GTDi, 1.6, 1.8, 2.02012–
FORD (CHANGAN) FOCUS Saloon (CD4)1.8, 2.02005–2011
FORD (CHANGAN) KUGA1.5 GTDi, 1.6 GTDi2013–
MAZDA6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ZIMMERMANN 23723.180.1
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA 3 (BK)1.3 (BK14), 1.6, 1.6 (BK14), 1.6 DI Turbo, 2.0 (BKEP), 2.0 MZR-CD (BK14)2003–2009
MAZDA 3 (BL)1.6 MZ-CD (BL14), 1.6 MZR, 1.6 MZR (BL14), 1.6 MZR CD (BL14), 2.0 MZR (BLEFW, BL10F), 2.0 MZR (BLEFW), 2.0 MZR DISI (BLEFW), 2.2 MZR CD (BL10)2008–2014
MAZDA 3 Saloon (BK)1.6 (BK12), 1.6 DI Turbo (BK12Y), 2.0 (BK10F, BKEP), 2.0 (BKEP), 2.0 MZR-CD (BK12)1999–2009
MAZDA 3 Saloon (BL)1.6 MZR (BL12), 1.6 MZR CD (BL14), 2.2 MZR CD (BL10)2008–2014
MAZDA 5 (CR)1.8 (CR19), 2.0 (CREW, CR19), 2.0 CD (CR19), 2.3 (CR3W)2005–2010
MAZDA 5 (CW)1.6 CD, 1.8 MZR, 2.0 (CWEFW), 2.52010–
MAZDA (CHANGAN)2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ZIMMERMANN 23723.180.1
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA (CHANGAN) 3 Hatchback1.6, 2.02011–
MAZDA (CHANGAN) 3 Saloon1.6, 2.02006–
VOLVO6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ZIMMERMANN 23723.180.1
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO C30 (533)1.6, 1.6 D, 1.8, 1.8 FlexFuel, 2.0, 2.0 D, 2.0 FlexFuel, 2.4 i, D2, D3, D4, D5, T52006–2013
VOLVO C70 II Convertible (542)2.0 D, 2.4, 2.4 i, D3, D4, D5, T52006–2013
VOLVO S40 II (544)1.6, 1.6 D, 1.8, 1.8 FlexFuel, 2.0, 2.0 D, 2.0 F, 2.4, D2, D3, D4, D5, T5, T5 AWD2003–2012
VOLVO V40 Cross Country (526)T4 AWD, T5 AWD2012–2019
VOLVO V40 Hatchback (525)D2, D3, D4, T2, T2 GTDi, T3, T3 GTDi, T4, T4 GTDi, T52012–2019
VOLVO V50 (545)1.6, 1.6 D, 1.8, 1.8 FlexFuel, 2.0, 2.0 D, 2.0 FlexFuel, 2.4, 2.4 AWD, 2.4 Tdi, D2, D3, D4, D5, T5, T5 AWD2003–2012
VOLVO (CHANGAN)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ZIMMERMANN 23723.180.1
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO (CHANGAN) S402.0, 2.4, 2.52006–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos