Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Stabdžių diskas ABE C4Y000ABEStabdžių diskas ABE C4Y000ABE (2)
C4Y000ABEEAN 5900427207042

Stabdžių diskas ABE C4Y000ABE

Stabdžių diskas ABE C4Y000ABE. Tinka 19 modelių (CHRYSLER, DODGE, PLYMOUTH). Pakeičia 7 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

66,99 € Sutaupykite 35,00 € (52%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 31 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ABE
Kategorija
Stabdžių diskas
montavimo vieta
galinė ašis
stabdžių disko storis [mm]
9.2 mm
Išorinis skersmuo [mm]
270 mm
aukštis [mm]
53.3 mm
centravimo skersmuo [mm]
57.4 mm
MPN
C4Y000ABE
SKU
4426-C4Y000ABE
GTIN / EAN
5900427207042
Komplektacija
1x Stabdžių diskas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 5 · 15 numerių Sandėlyje – nuo 25,99 € iki 44,99 €.

Visi: Stabdžių diskas
15 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CHRYSLER, DODGE, PLYMOUTH, 19 modelių.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka ABE C4Y000ABE
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER12 modelių
CHRYSLER CIRRUS2.0 LX, 2.5 LX1994–2000
CHRYSLER LE BARON Convertible2.2 i Turbo, 2.5 i1986–1997
CHRYSLER LE BARON Saloon2.5 i1986–1994
CHRYSLER NEON (PL)1.8 16V, 2.0, 2.0 16V1994–2000
CHRYSLER NEON II1.6, 1.8, 2.0 16V, 2.0 16V R/T1999–2006
CHRYSLER PT CRUISER (PT)1.6, 2.0, 2.2 CRD, 2.4, GT 2.42000–2010
CHRYSLERdar 6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ABE C4Y000ABE
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER PT CRUISER Combi Van (PT)1.6, 2.0, 2.2 CRD2002–2008
CHRYSLER PT CRUISER Convertible2.4, 2.4 GT2000–2010
CHRYSLER SEBRING (JR)2.0, 2.4, 2.7 V6 24V2000–2007
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR)2.0, 2.4, 2.4 Turbo, 2.7 V6 24V2001–2007
CHRYSLER STRATUS (JA)2.0 16V, 2.0 LE, 2.4 16 V, 2.4 16V, 2.5 LX V6, 2.5 V61994–2001
CHRYSLER STRATUS Convertible (JX)2.0 LE, 2.5 LX1996–2001
DODGE3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ABE C4Y000ABE
ModelisVarikliaiMetai
DODGE NEON2.0 16V1994–1999
DODGE NEON II2.0, 2.0 16V1999–
DODGE STRATUS2.0 16V, 2.4 16 V, 2.4 16V, 2.5 V61994–2001
PLYMOUTH4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ABE C4Y000ABE
ModelisVarikliaiMetai
PLYMOUTH BREEZE2.0 16V, 2.4 16V1995–2001
PLYMOUTH NEON II Saloon2.0 16V1999–
PLYMOUTH NEON Saloon2.0 16V1994–1999
PLYMOUTH SUNDANCE Coupe2.21986–1994

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos