Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Akumuliatorius CENTRA CB621
CB621EAN 3661024014540

Akumuliatorius CENTRA CB621

Akumuliatorius CENTRA CB621. Tinka 255 modeliams (ALFA ROMEO, ALPINE, BOGDAN +32). Pakeičia 9 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Pristatymas negalimas (pavojingos prekės)Kaina su PVM

152,99 € Sutaupykite 70,00 € (46%)

Ši prekė priskiriama pavojingoms prekėms, todėl jos nesiunčiame ir užsakyti šioje parduotuvėje negalima.

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
CENTRA
įtampa [V]
12 V
akumuliatoriaus talpa [Ah]
62 Ah
aukštis [mm]
190 mm
plotis [mm]
175 mm
ilgis [mm]
242 mm
šalto testo srovė, EN [A]
540 A
terminalo tipas
EN
apribojimo tipas
B13
Kategorija
Akumuliatorius
MPN
CB621
SKU
0376-CB621
GTIN / EAN
3661024014540
Komplektacija
1x Akumuliatorius

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 2 · 20 numerių Sandėlyje – nuo 82,99 € iki 95,99 €.

Visi: Akumuliatorius
20 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • BERGA 5601270547902
  • BOSCH 0092P00060
  • BOSCH 0092S40060
  • BOSCH P0006
  • BOSCH S4006
  • CENTRA CB621
  • DETA DB621
  • ENERGIZER EP60-L2X
  • EXIDE EB621
  • FIAMM Batterie 7905179
  • FIAMM Batterie L2X60
  • FULMEN FB621
  • MOLL 562021048
  • SONNAK SB621
  • TAB 246162
  • TAB S60HX
  • TUDOR TB621
  • VARTA 560127054
  • VARTA D43
  • YUASA YBX3078
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO9 modeliai
ALFA ROMEO 75 (162)1.6 (162.B2B, 162.B2C), 1.6 (162B2), 1.8 (162.B1A, 162.B1B), 2.0 (162.BA), 2.0 T.S Cat (162.B4A), 2.0 T.S. (162.4CB, 162.B4, 162.B4A), 2.5 V6 (162.B3)1985–1992
ALFA ROMEO ALFETTA (116)1.6 (116.B1A), 1.8 (116.B2), 1.8 (11608, 11642), 1.8 (11608), 2.0 (116.55F, 116.56F, 116.55N, 116.56N), 2.0 (116.55G, 116.56G)1974–1984
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116)1.6 (11604), 1.8 (11610, 11654), 1.8 (11610), 2.0 (11610), 2.0 (11636, 11610)1974–1986
ALFA ROMEO GIULIETTA (116)1.8 (116.AA, 116.AB), 1.8 (116AA, 116AB), 1.8 Turbo (116), 2.0 (116.A1A), 2.0 TD (116A2), 2.0 Turbo (116)1977–1985
ALFA ROMEO GT (105)1300 Junior (105), 1600 (105), 1600 (115), A 1600 (105), V 1750 (105), V 2000 (105)1963–1977
ALFA ROMEO GTA Coupe (113)1.3 Junior1968–1976
ALFA ROMEOdar 3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO ROMEO 2 Bus (T10)1.2 D Compressore, 1.31956–1967
ALFA ROMEO ROMEO 2 Van (T10)1.2 D Compressore, 1.31956–1967
ALFA ROMEO RZ (162)3.0 V6 Zagato (162D1)1992–1994
ALPINE1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
ALPINE V6GT, TURBO1985–1992
BOGDAN4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
BOGDAN 21101.62010–2014
BOGDAN 21111.62010–2014
BOGDAN 23101.62010–2014
BOGDAN 23121.62010–2014
BUICK3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
BUICK CENTURY Saloon5.7 D1977–1981
BUICK SKYLARK3.3 V61984–1991
BUICK SKYLARK (N)2.81979–1985
CHANGAN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
CHANGAN CS351.62012–
CHEVROLET30 modelių
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CAMARO3.8, 4.1, 5.71969–2002
CHEVROLET CAPRICE3.6, 3.8, 5.0, 5.7, 5.7 D, 6.01970–
CHEVROLET CAPRICE Coupe3.8, 5.0, 5.7, 5.7 D, 7.41964–1989
CHEVROLET CAPRICE Estate3.8, 4.1, 4.4, 5.0, 5.71976–1996
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140)2.4, 2.4 16V 4WD, 2.4 4WD, 3.0 4WD, 3.0 Flexfuel, 3.0 Flexfuel 4WD2006–
CHEVROLET CAPTIVA SPORT2.42007–
CHEVROLET CORSICA (169)2.0, 2.2, 2.3, 3.11987–1996
CHEVROLET CORSICA Hatchback2.2, 3.11988–1991
CHEVROLET CORVETTE5.71982–1997
CHEVROLET CORVETTE Convertible5.71967–2004
CHEVROLET CORVETTE Convertible (1YY)5.71983–1997
CHEVROLET CORVETTE Coupe (C5)5.71997–2004
CHEVROLET CRUZE (J300)1.4, 1.6, 1.8, 1.8 LPG2009–
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305)1.6, 1.8, 1.8 LPG2010–
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308)1.4, 1.6, 1.82012–
CHEVROLET EPICA (KL1)2.0 LPG2004–2011
CHEVROLET EVANDA2.02005–
CHEVROLET LACETTI (J200)1.4 16V, 1.4 LPG, 1.6, 1.82003–
CHEVROLET LACETTI Estate (J200)1.6, 1.6 LPG, 1.8, 2.0 D2003–
CHEVROLET LACETTI Saloon (J200)1.82003–2013
CHEVROLET LANOS Saloon1.4, 1.5, 1.6 16V2005–2018
CHEVROLET LUMINA Coupe2.2, 2.51989–1994
CHEVROLET LUMINA Saloon2.2, 2.51989–1994
CHEVROLET MALIBU2.2, 2.41996–2003
CHEVROLET NIVA (2123)1.8 4x42002–
CHEVROLET NUBIRA Estate1.6, 1.6 LPG, 1.82005–2011
CHEVROLET NUBIRA Saloon1.4, 1.6, 1.82005–2012
CHEVROLET ORLANDO (J309)1.4, 1.8, 1.8 LPG, 2.0 LPG2010–
CHEVROLET REZZO MPV (U100)1.6, 2.02005–
CHEVROLET TRAILBLAZER (KC)4.2, 4.2 AWD, 5.3, 5.3 AWD2001–2009
CHEVROLET (SGM)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET (SGM) EPICA (SEV, CEV)1.82005–2015
CHRYSLER9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER 300M (LR)2.7 V6 24V, 3.5 V6 24V1998–2004
CHRYSLER NEON (PL)1.8 16V, 2.0, 2.0 16V1994–2000
CHRYSLER SEBRING (JR)2.4 Turbo2000–2007
CHRYSLER SEBRING (JS)2.7, 2.7 VVT, 3.52006–2010
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR)2.4 Turbo, 2.7 Flexfuel2001–2007
CHRYSLER SEBRING Convertible (JS)2.7 Flexfuel, 3.52007–2010
CHRYSLER SEBRING Coupe (JR)3.02001–2006
CHRYSLER SEBRING Saloon (FJ)2.01995–2000
CHRYSLER VISION3.5 TSi1993–1997
CITROËN2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
CITROËN BX (XB-)1.61982–1994
CITROËN BX Break (XB-)1.41983–1994
DAEWOO21 modelis
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO EVANDA (KLAL)2.02002–
DAEWOO KALOS (KLAS)1.5, 1.62002–
DAEWOO KALOS Saloon (KLAS)1.52002–2004
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN)1.4, 1.6, 1.82002–
DAEWOO LACETTI PREMIERE Saloon (J300)1.62009–2011
DAEWOO LACETTI Saloon1.61999–2003
DAEWOO LACETTI Saloon (J200)1.82002–2009
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LEGANZA (KLAV)2.0, 2.0 16V, 2.2 16V1997–2004
DAEWOO MAGNUS2.0, 2.51999–
DAEWOO NUBIRA (J100)1.6, 1.6 16V, 2.0 16V, 2.0 CDX1997–
DAEWOO NUBIRA (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Estate (J150)2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.6 16V, 1.8 16V, 2.0, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J200)1.6, 1.82003–
DAEWOO RACER Hatchback1.51986–1997
DAEWOO REZZO (U100)1.6, 1.6 SX, 1.8, 2.02000–
DAIHATSU4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
DAIHATSU FEROZA Hard Top (F300)1.6 16V 4x4, 1.6 i 16V 4x41988–1999
DAIHATSU FEROZA Soft Top (F300)1.6 16V, 1.6 i 16V1988–1999
DAIHATSU ROCKY Hard Top (F7, F8)1.6 4x4, 2.0 4x4 (F70, F75, F80, F85)1984–1998
DAIHATSU ROCKY Soft Top (F7, F8)2.0 (F70, F75, F80, F85)1985–1998
DATSUN2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
DATSUN mi-DO1.6 (HBD0, HBD0R), 1.6 (HBD0R)2014–
DATSUN on-DO1.6 (BD0), 1.6 (BD0R)2014–
DODGE9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
DODGE AVENGER2.4, 3.5 AWD2007–2014
DODGE AVENGER Coupe2.51994–2000
DODGE CALIBER2.0 CRD2006–
DODGE JOURNEY3.6, 3.6 AWD, 3.6 Flexfuel AWD2008–
DODGE JOURNEY VAN (JC)3.6 FlexFuel All-wheel Drive2008–
DODGE NITRO2.8 CRD, 2.8 CRD 4WD, 3.7, 3.7 4WD2006–2012
DODGE NITRO VAN (KA)2.8 CRD 4WD, 3.7 4WD2006–2011
DODGE VIPER ConvertibleSRT-102002–2017
DODGE VIPER CoupeSRT-102002–
FIAT16 modelių
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
FIAT 124 Coupe (124)16001967–1976
FIAT 124 Spider (124)16001966–1985
FIAT 127 (127)1.3 Diesel1971–1996
FIAT 127 Panorama (127)1.3 D1977–1986
FIAT 130 (130)2.9, 3.2 (B)1969–1978
FIAT 130 Coupe (130)3.2 (BC)1971–1978
FIAT 131 (131)2.0 Abarth Rally, 2.0 Racing, 2.0 Super1974–1987
FIAT 131 Familiare/Panorama (131)2.0 Mirafiori (131AF2), 2.0 Super1975–1984
FIAT 132 (132)2.0, 2.0 (132A), 2.0 i.e.1972–1982
FIAT ARGENTA (132)1600, 1600 i.e, 2000, 2000 i.e., 2000 Volumex1977–1987
FIAT DUNA (146)1.7 DS1987–1991
FIAT DUNA Weekend (146)1.7 DS1987–2001
FIAT FIORINO (147)1.3 D1980–1993
FIAT FIORINO MPV (147)1.3 D1980–1993
FIAT FIORINO Pick up (147)1.3 D1977–1989
FIAT RITMO (138)1.7 Diesel1978–1988
FSO9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
FSO 132P1.6, 1.81974–1978
FSO LANOS Hatchback1.4, 1.5, 1.6 16V2004–2008
FSO LANOS Saloon1.4, 1.5, 1.6 16V2004–2008
FSO POLONEZ Estate1.5, 1.6, 1.9 D1983–1995
FSO POLONEZ I1.5, 1.5 Turbo, 1.61977–1991
FSO POLONEZ II1.5, 1.5 i, 1.6, 1.9 D1988–1992
FSO POLONEZ III1.5, 1.6 i, 1.9 D1992–2005
FSO POLONEZ III Saloon1.4 i 16V, 1.4 MPi, 1.6 GLi, 1.6 i1992–2002
FSO POLONEZ Pickup1.4 i 16V, 1.6 i, 1.9 D1994–1998
GAZ15 modelių
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
GAZ 69M (SU69)1953–1975
GAZ GAZELLE Bus2.1 TD, 2.3, 2.3 4x4, 2.4, 2.5 D, 2.8 TD, 2.8 TD 4x4, 2.9, 2.9 4x41993–
GAZ GAZELLE NEXT Bus2.8 TD (A63R42, A64R42, A65R22, A65R32, A62R32, A65R52,...2013–
GAZ GAZELLE NEXT Platform/Chassis2.8 TD (A21R22, A21R32, A22R22, A22R32, C41R92, C42R92)2013–
GAZ GAZELLE NEXT Van2.8 TD (A31R22, A31R32, A32R22, A32R32, C45R02, C46R02,...2013–
GAZ GAZELLE Platform/Chassis2.1 TD, 2.3 4x4, 2.4, 2.4 4x4, 2.4 TD, 2.5 D, 2.6 TD, 2.6 TD 4x4, 2.8 TD, 2.8 TD 4x4, 2.9, 2.9 4x41993–
GAZ GAZELLE Van2.1 TD, 2.3, 2.3 4x4, 2.4, 2.5 D, 2.5 i, 2.6 TD, 2.6 TD 4x4, 2.8 TD, 2.8 TD 4x4, 2.9, 2.9 4x41993–
GAZ SOBOL (2217) Bus2.1 TD, 2.2 TD, 2.3, 2.4, 2.5, 2.5 i, 2.5 i 4x4, 2.5 TD, 2.8 TD, 2.8 TD 4x4, 2.9 i1993–
GAZ SOBOL (2310) Platform/Chassis2.1 TD, 2.2 TD, 2.3, 2.4, 2.5 i, 2.5 i 4x4, 2.5 TD, 2.8 TD, 2.8 TD 4x4, 2.9, 2.9 i1993–
GAZ SOBOL (2752) Van2.1 TD, 2.1 TD 4x4, 2.2 TD, 2.3, 2.4, 2.4 TD, 2.5 i, 2.5 TD, 2.8 TD, 2.8 TD 4x4, 2.9 i, 2.9 i 4x41993–
GAZ VOLGA2.0, 2.1, 2.1 D, 2.1 TDi, 2.3, 2.4, 2.4 Siber, 2.5, 2.5 D, 3.0, 3.4, 3.4 All-wheel Drive1992–2010
GAZ VOLGA (3102)2.1 D, 2.3 D, 2.51970–1993
GAZ VOLGA Estate2.1 TDi, 2.3, 2.4, 2.4 Siber, 2.5 D1993–2010
GAZ VOLGA Estate (3102)2.1 D, 2.3 D, 2.4, 2.51972–1993
GAZ VOLGA SIBER2.0, 2.4, 2.72008–2010
HYUNDAI11 modelių
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN)1.0 T-GDI hybrid 48V, 1.5, 1.5 T-GDI hybrid 48V, 1.6 CRDi hybrid 48V2016–
HYUNDAI i30 Coupe1.6 MPI2013–
HYUNDAI i30 Estate (PDE)1.0 T-GDI hybrid 48V, 1.5, 1.5 T-GDI Hybrid 48V, 1.6 CRDi hybrid 48V2017–
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN)1.0 T-GDI hybrid 48V, 1.5 T-GDI Hybrid 48V, 1.6 CRDi hybrid 48V2017–
HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE)1.6 CRDI, 1.6 GDI2012–
HYUNDAI i30 Kombi Van (GDE, GD)1.6 CRDI, 1.6 GDI2012–
HYUNDAI MARCIA1.8, 2.0, 3.01993–1998
HYUNDAI SONATA II (Y-2)1.81988–1993
HYUNDAI SONATA III (Y-3)1.8 GLS, 1.8 i, 2.0, 2.0 i, 2.0 i 16V, 3.0 i V61992–2000
HYUNDAI SONATA IV (EF)2.0 16V, 2.4 16V, 2.5 V6 24V, 2.7 i V6, 2.7 V61998–2005
HYUNDAI TUCSON (NX4E, NX4A)1.6 CRDi, 1.6 CRDi Hybrid 48V, 1.6 CRDi Hybrid 48V HTRAC, 1.6 T-GDi, 1.6 T-GDi Hybrid 48V, 1.6 T-GDi Hybrid 48V HTRAC2020–
JEEP5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
JEEP CJ5 - CJ82.0, 2.1 D, 2.4 D, 2.5, 3.7, 3.8, 4.2, 5.01966–1987
JEEP PATRIOT (MK74)2.2 CRD2007–2017
JEEP RENEGADE SUV (BU, B1, BV)1.4 LPG2014–
JEEP WRANGLER II (TJ)2.4, 2.5, 4.01996–2008
JEEP WRANGLER IV (JL)3.6 VVT (JL72, JL74)2017–
KIA6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
KIA CEED (CD)1.0 T-GDI 100 Eco-Dynamics+2018–
KIA CEED Sportswagon (CD)1.0 T-GDI 100 Eco-Dynamics+, 1.0 T-GDI Eco-Dynamics+2018–
KIA ROADSTER (DB63)1.81999–
KIA SPORTAGE SUV (K00)2.0, 2.0 4WD, 2.0 i 16V, 2.0 i 16V 4WD, 2.0 i 4WD1994–2005
KIA SPORTAGE VAN2.0 4WD1994–2005
KIA XCEED (CD)1.0 T-GDI MHEV, 1.5 T-GDi MHEV2019–
LADA30 modelių
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
LADA 110 (2110)1.5, 1.5 16V, 1.6, 1.6 16V, 1.6 LPG, 2.0 i (21106), Wankel1995–2012
LADA 111 (2111)1.5, 1.5 16V, 1.61995–2009
LADA 112 (2112)1.5, 1.5 16V, 1.61995–2011
LADA 1200-1500 Estate1.3 1300, 1200 (2102), 1300 (VAZ-21021), 1500 (2102)1973–1988
LADA 1200-16001.5 (2103), 1200 L/S (2101), 1300 (VAZ2101), 1300 (WAS21011), 1500 (WAS2103, WAS2106), 1500 N/S (VAZ2103), 1600 (2106), 1600 N/L (VAZ2106, VAZ2103)1970–2005
LADA GRANTA (2190)1.6 (21901), 1.6 (21902), 1.6 (21906), 1.6 (21907), 1.6 Sport (21905), 1.6 Sport (219059)2011–
LADA GRANTA Estate (2194)1.6 (21941), 1.6 (21942), 1.6 (21947)2018–
LADA GRANTA Hatchback (2192)1.6 (21921), 1.6 (21922), 1.6 (21927)2018–
LADA GRANTA Liftback (2191)1.6 (21911), 1.6 (21912), 1.6 (21917)2014–
LADA KALINA Estate (1117)1.4 16V, 1.4 16V LPG, 1.6, EL2004–2013
LADA KALINA Hatchback (1119)1.4 16V, 1.4 16V LPG, 1.6, 1.6 Sport, 1.6 Sport (11196)2004–2013
LADA KALINA II Estate (2194)1.6 (21941), 1.6 (21942, 21947), 1.6 (21947)2013–2018
LADA KALINA II Hatchback (2192)1.6 (21921), 1.6 (21922), 1.6 (21927), 1.6 NFR, 1.6 Sport (219259)2013–2019
LADA KALINA Saloon (1118)1.4 16V, 1.4 16V LPG, 1.62004–2013
LADA LARGUS (KS0, RS0, KSA)1.6 (KS0Y5, RS0Y5), 1.6 (RS0Y5, KS0Y5)2012–
LADA LARGUS Estate Van (KS0, RS0, KSA)1.6 (KS0Y5, RS0Y5)2012–
LADA NADESCHDA (2120)1.7, 1.7 i, 1.8, 1.8 i1997–2006
LADA NIVA Closed Off-Road Vehicle (2121, 2131)1.6, 1.7 LPG, 1.8, 1.8 (21213), 1600, 1600 4x4, 1700 i, 1700 i 4x4, 1700 i 4x4 (21213, 21214), 1900 Diesel (21215)1976–
LADA NOVA (2105)1.6, 1200 Junior/L (2105), 1300, 1300 Spezial/L (2105), 1500, 1500 S (WAS21093), 1500 Special (VAZ2105, WAS21053), 1600 (WAS21074), 1700 i Classic (VAZ2107)1981–2012
LADA NOVA Estate (2104)1.6, 1300, 1500, 1700 (21044)1984–2012
LADA PRIORA Estate (2171)1.62009–2015
LADA PRIORA Hatchback (2172)1.6, 1.6 LPG2008–2015
LADA PRIORA Saloon (2170)1.6, 1.6 LPG2007–2018
LADA SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114)1.5, 1.6, 1100, 1300, 15001984–2013
LADA SAMARA Convertible (2108)1.51986–2012
LADA SAMARA Hatchback (2113, 2114)1.51997–2013
LADA SAMARA Saloon (21099, 2115)1.5, 1100, 1300, 15001987–2012
LADA TOSCANA (2107)1300, 15001982–2012
LADA VESTA (GFL)1.6 (GFL11)2015–
LADA XRAY (GAB)1.6 (GAB11), 1.6 (GAB43), 1.6 Cross (GAB44), 1.8 (GAB32, GAB33)2016–
LANCIA11 modelių
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
LANCIA BETA Coupe (828)1300 (828BC), 1800 (828AC1, 828BF)1974–1984
LANCIA DELTA I (831)2.0 16V HF Evo I Integrale (831.AB), 2.0 16V HF Evo Integrale (831AB.000)1979–1994
LANCIA FLAMINIA Berlina2.5 (3B), 2.8 (3C)1957–1970
LANCIA FLAMINIA Coupe2.5 (3B, 2C), 2.5 (3B), 2.8 (3C)1959–1969
LANCIA FLAMINIA GT2.5 (3B, 2C), 2.5 (3C)1959–1969
LANCIA FLAVIA Berlina1.5 (819), 1.8 (819), 1.8 i (819), 2.0 (819)1960–1974
LANCIA FLAVIA Coupe1.5 (820), 1.8 (820), 1.8 i (820), 2.0 (820), 2.0 i (820)1961–1973
LANCIA GAMMA (830)2000 (830.AB2), 2500 (830AB.0)1978–1986
LANCIA GAMMA Coupe (830)2000 (830.AC2), 2500 (830AC)1977–1986
LANCIA SCORPION (137)2.0 (137AS)1975–1983
LANCIA THEMA SW (834)2000 i.e. Turbo (834.05)1987–1994
MASERATI2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
MASERATI BITURBO (69, 78, AF3, AM 332)4301984–1994
MASERATI BITURBO Spyder (AM 333)2.01985–1994
MOSKVICH14 modelių
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
MOSKVICH 21381.41976–1986
MOSKVICH 21401.51976–1988
MOSKVICH 21411.5, 1.6, 1.71989–2001
MOSKVICH 21421.7, 2.0 iE1997–2001
MOSKVICH 2335 Pickup1.6, 1.7, 1.81995–2001
MOSKVICH 2901 Estate Van1.6, 1.81998–2001
MOSKVICH 403E 1.4, I E 1.41962–1968
MOSKVICH 4071.41958–1969
MOSKVICH 4121.51971–1988
MOSKVICH 423 Estate1.41959–1965
MOSKVICH 427 Estate1.51975–1979
MOSKVICH ALEKO1.6, 1.8, 1.9 D1986–2003
MOSKVICH ASLK 2137 Estate1.51976–2001
MOSKVICH ASLK 21401.51976–1988
OPEL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ANTARA A (L07)2.4, 2.4 4x4, 2.4 LPG, 2.4 LPG 4x4, 3.0, 3.2 V62006–2017
PANOZ1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
PANOZ ROADSTER4.61996–2000
PEUGEOT8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
PEUGEOT 304 (04M)1.4 D (M20)1969–1979
PEUGEOT 304 Break (04D)1.4 D1970–1980
PEUGEOT 504 (A, M)1.9 D (M20), 2.1 D, 2.1 D (A20, M20)1968–1986
PEUGEOT 504 Break (D, F)2.1 D (E20, F20)1971–1986
PEUGEOT 504 Pickup (E)1.9 D1980–1999
PEUGEOT J5 Bus (280P)2.01981–1990
PEUGEOT J5 Platform/Chassis (280L)2.01981–1990
PEUGEOT J5 Van (280L)1.8, 2.01981–1990
PONTIAC1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
PONTIAC SUNBIRD3.81975–1981
PREMIER2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
PREMIER 118 NE1.2, 1.4 D1985–2001
PREMIER PADMINI1.1, 1.1 i, 1.4 D1990–2000
PROTON2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
PROTON GEN 2 (CM)1.6 LPG2004–
PROTON SATRIA NEO1.62007–2015
ROVER1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
ROVER 2000-3500 Hatchback (SD1)2400 TD1976–1986
SEAT5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
SEAT IBIZA I (21A)1.7 D1984–1993
SEAT MALAGA (23A)1.7 D1984–1993
SEAT RITMO (138)1.7 D1978–1983
SEAT TERRA (24)1.3 D, 1.4 D1987–1996
SEAT TERRA Estate Van (024A)1.3 D, 1.4 D1987–1996
TAGAZ1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
TAGAZ VEGA1.62009–2012
VAUXHALL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ANTARA A (L07)2.4, 2.4 4x4, 2.4 LPG 4x42006–2015
ZASTAVA5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
ZASTAVA RIVAL Bus2.5 D, 2.8 D1986–2001
ZASTAVA RIVAL Platform/Chassis2.5 D, 2.8 D1986–2001
ZASTAVA RIVAL Van2.5 D, 2.8 D1986–2001
ZASTAVA YUGO FLORIDA1.3, 1.61988–2008
ZASTAVA YUGO TEMPO1.32000–2008
ZAZ12 modelių
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB621
ModelisVarikliaiMetai
ZAZ CHANCE Saloon (TF, TA)1.3 (TF698P), 1.4 (TA69W0, TF698P), 1.5 (TF69Y0)2004–2014
ZAZ DANA (1105)1.21994–1999
ZAZ FORZA Hatchback1.52010–
ZAZ FORZA Saloon1.52010–
ZAZ LANOS Hatchback (TA, TF)1.4, 1.4 (TA48WP), 1.5 (TF48YP), 1.6 16V2004–2017
ZAZ LANOS PICK-UP1.4, 1.52004–
ZAZ LANOS Saloon (TA, TF)1.4, 1.4 (TA69W0), 1.5, 1.6 16V (TF69YO)2004–2017
ZAZ SENS (TF)1.3 (TF698K10, TF698K11, TF698K12, TF69K74, TF698K75,..., 1.3 LPG2004–
ZAZ SENS Hatchback (TF)1.32004–
ZAZ SLAVUTA (1103)1.1, 1.2, 1.31999–2006
ZAZ TAVRIA (1102)1.1, 1.2 (110207, 110217), 1.2 S, 1.31987–2007
ZAZ TAVRIA Pickup (1105)1.2 (110557), 1.3 (110558)1999–2011

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

Pristatymas negalimas (pavojingos prekės)

Ši prekė priskiriama pavojingoms prekėms, todėl jos nesiunčiame ir užsakyti šioje parduotuvėje negalima.

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos