Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Alyvos filtras COMLINE CDW11001
CDW11001EAN 5055181520279

Alyvos filtras COMLINE CDW11001

Alyvos filtras COMLINE CDW11001. Tinka 72 modeliams (CHEVROLET, DAEWOO, FIAT +3). Pakeičia 24 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

9,99 € Sutaupykite 5,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 4 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
COMLINE
Kategorija
Alyvos filtras
filtro tipas
priveržiamas filtras
sriegio dydis
M18X1.5-6H
aukštis [mm]
80 mm
Išorinis skersmuo [mm]
77 mm
Svoris [kg]
0.32 kg
MPN
CDW11001
SKU
0421-CDW11001
GTIN / EAN
5055181520279
Komplektacija
1x Alyvos filtras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 24 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 96395221. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

FILTER,OIL — Optra Optra 1st Generation (2004–2010) — ENGINE OIL PUMP AND RELATED PARTS (L34/2.0Z)
Optra Optra 1st Generation (2004–2010) · ENGINE OIL PUMP AND RELATED PARTS (L34/2.0Z)Pozicija 18

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 18 · 104 numeriai Sandėlyje – nuo 2,99 € iki 7,99 €.

Visi: Alyvos filtras
Rodyti daugiau: 6
104 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • 1A FIRST AUTOMOTIVE L40317
  • ACDelco X175
  • ACDelco X4034E
  • ALCO FILTER SP-935
  • AMC Filter DO-710
  • ASHIKA 10-03-398
  • BLUE PRINT ADG02102
  • BLUE PRINT ADG02103
  • BORG & BECK BFO4013
  • BORG & BECK BFO4157
  • BOSCH 0 451 103 079
  • BOSCH 0 451 103 297
  • BOSCH P 3079
  • BOSCH P 3297
  • BSG BSG 65-140-002
  • CHAMPION COF101106S
  • CHAMPION G106
  • CLEAN FILTERS DO229
  • CLEAN FILTERS DO1814
  • COMLINE CDW11001
  • COMLINE EOF060
  • COOPERS FT5283
  • COOPERS Z1203
  • CoopersFiaam FT4970
  • CoopersFiaam FT5283
  • DELPHI FX0171
  • DENCKERMANN A210002
  • DENCKERMANN A210075
  • Dr!ve+ DP1110.11.0037
  • Dr!ve+ DP1110.11.0311
  • EUROREPAR E149122
  • FEBI BILSTEIN 32122
  • FI.BA F-510
  • FI.BA F510
  • FI.BA FL-948
  • FI.BA FL948
  • FIL FILTER ZP21C
  • FIL FILTER ZP21E
  • FILTRON OP630
  • FRAM PH4722
  • FRAM PH5645
  • HENGST FILTER H9OW03
  • HENGST FILTER H90W16
  • HERTH+BUSS JAKOPARTS J1310900
  • JAPANPARTS FO-398S
  • JAPANPARTS JFO398
  • KAGER 10-0041
  • KAMOKA F100201
  • KAMOKA F104301
  • KAVO PARTS DO710
  • KNECHT OC90
  • KNECHT OC90OF
  • KNECHT OC242
  • KOLBENSCHMIDT 50013528
  • KRAFT AUTOMOTIVE 1701520
  • LAUTRETTE ELH4236
  • LUCAS LFOS110
  • LUCAS FILTERS LFOS110
  • MAGNETI MARELLI 152071758758
  • MAHLE OC90
  • MAHLE OC90 OF
  • MAHLE OC90OF
  • MAHLE OC242
  • MANN-FILTER W 712/22
  • MANN-FILTER W712/41
  • MANN-FILTER W712/75
  • MASTER-SPORT GERMANY 712/22-MG-OF-PCS-MS
  • MASTER-SPORT GERMANY 712/41-OF-PCS-MS
  • MAXGEAR 26-0607
  • MECAFILTER ELH4120
  • MECAFILTER ELH4236
  • MEYLE 614 065 0004
  • MISFAT Z299
  • MOTAQUIP VFL363
  • MULLER FILTER FO317
  • NAPA NFO3022
  • NIPPARTS J1310900
  • OPTIMAL FO-00192
  • OPTIMAL FO-00251
  • OPTIMAL OP-FOF40129
  • PBR BC-1154
  • PBR BC-1288
  • PEMEBLA JAPJFO398
  • PURFLUX LS891
  • PUROLATOR L17568
  • PUROLATOR L17922
  • QUINTON HAZELL QFL0011
  • SCT - MANNOL SM 105
  • SCT - MANNOL SM105
  • SOFIMA S3299R
  • SOLID AUTO (UK) D202001
  • TECNECO FILTERS OL218-J
  • TECNECO FILTERS OL220
  • TECNOCAR R220
  • TECNOCAR R317
  • TJ FILTERS QFL0011
  • TRUPART FO5501
  • UFI 23.299.00
  • UNIPART GFE356
  • VAICO V40-0089
  • VALEO 586072
  • WIX FILTERS WL7087
  • WIX FILTERS WL7129
  • WIX FILTERS WL7190

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, DAEWOO, FIAT +3, 72 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka COMLINE CDW11001
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET17 modelių
CHEVROLET ASTRA Hatchback1.8 (08, 48), 2.0, 2.0 (08, 48)1998–2011
CHEVROLET ASTRA Saloon1.8 Flexfuel, 2.0 GLS (69)1998–2011
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200)1.4, 1.4 16V2003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255)1.42005–
CHEVROLET BERETTA Coupe (137)2.2, 2.3 16V1987–1996
CHEVROLET BLAZER S102.21993–2005
CHEVROLETdar 11 modelių
Modeliai, kuriems tinka COMLINE CDW11001
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CAMARO3.81992–2002
CHEVROLET CAMARO Convertible3.8 V61992–2002
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140)2.4, 2.4 4WD, 2.4 LPG, 2.4 LPG 4WD2006–
CHEVROLET CORSA Estate1.6 GLS (35)1996–2010
CHEVROLET CORSA Saloon1.0 (19, 98), 1.0 (19), 1.4 GLS, 1.6 GLS (19), 1.6 GS1994–2010
CHEVROLET CORSICA (169)2.2, 3.11987–1996
CHEVROLET LACETTI (J200)1.4 16V, 1.62003–
CHEVROLET LUMINA APV MPV3.11988–1996
CHEVROLET S10 Pickup4.31994–2012
CHEVROLET VECTRA2.0, 2.2, 2.2 Elegance1996–2006
CHEVROLET ZAFIRA (F75)2.01999–2012
DAEWOO19 modelių
Modeliai, kuriems tinka COMLINE CDW11001
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO CIELO1.51994–2007
DAEWOO ESPERO (KLEJ)1.5 16V, 1.8, 2.01991–1999
DAEWOO EVANDA (KLAL)2.02002–
DAEWOO KALOS (KLAS)1.4, 1.4 16V2002–
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN)1.4, 1.6, 1.82002–
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LEGANZA (KLAV)2.0 16V, 2.2 16V1997–2004
DAEWOO LEMANS1.5, 1.61990–1997
DAEWOO LUBLIN II Bus2.21997–
DAEWOO LUBLIN II Platform/Chassis2.21997–
DAEWOO NEXIA1.5 (08, 68), 1.5 16V (08, 68)1995–1997
DAEWOO NEXIA Saloon1.5, 1.5 (19), 1.5 16V (19), 1.6, 1.6 (19), 1.8 (19)1995–
DAEWOO NUBIRA (J100)1.6, 1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO PRINCE (J19)2.01990–1999
DAEWOO REZZO (U100)1.6, 1.6 SX, 1.8, 2.02000–
FIAT1 modelis
Modeliai, kuriems tinka COMLINE CDW11001
ModelisVarikliaiMetai
FIAT STILO (192)1.8 16V2001–2010
OPEL15 modelių
Modeliai, kuriems tinka COMLINE CDW11001
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASTRA F Estate (T92)1.7 TD (F35, M35)1991–2001
OPEL ASTRA F Estate Van (T92)1.7 TD (F70)1991–1999
OPEL ASTRA F Hatchback (T92)1.7 TD (F08, M08, F68, M68), 1.8 (F08, M08, F68, M68)1991–2000
OPEL ASTRA F Saloon (T92)1.4 (F19, M19), 1.7 TD (F19, M19), 2.0 i (F19, M19), 2.0 i 16V (F19, M19)1991–2001
OPEL ASTRA G Estate (T98)1.6 LPG (F35), 1.7 TD (F35)1998–2005
OPEL ASTRA G Estate Van (F70)1.7 TD (F70)1998–2005
OPEL ASTRA G Hatchback (T98)1.6 LPG (F08, F48), 1.7 TD (F08, F48), 2.0 16V OPC (F08, F48)1998–2009
OPEL ASTRA G Saloon (T98)1.7 TD (F69)1998–2009
OPEL ASTRA H Saloon (A04)1.6 (L69)2007–2014
OPEL CORSA A Hatchback Van (S83)1.2 (F08, W5L), 1.3 (F08, W5L)1986–1994
OPEL CORSA B (S93)1.2 i (F08, F68, M68), 1.4 i 16V (F08, F68, M68), 1.4 Si (F08, F68, M68), 1.6 GSI 16V (F08, F68, M68)1993–2009
OPEL CORSA C (X01)1.8 (F08, F68)2000–2009
OPEL VECTRA B Estate (J96)2.0 i 16V (F35)1996–2003
OPEL VECTRA B Hatchback (J96)2.0 i 16V (F68)1995–2003
OPEL ZAFIRA A MPV (T98)1.6 LPG (F75)1999–2006
VAUXHALL17 modelių
Modeliai, kuriems tinka COMLINE CDW11001
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont (T85)1.4 S, 1.8 i1985–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Estate (T85)1.8 i1984–1991
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Convertible (T92)2.0 i 16V1991–2001
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Estate (T92)1.7 D, 1.7 TD1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Hatchback (T92)1.7 D, 1.7 TD1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Saloon (T92)1.7 TD, 1.8 i 16V1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Estate (T98)1.7 TD1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Hatchback (T98)1.7 TD (F08, F48), 2.0 (F08)1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Saloon (T98)1.7 TD1998–2005
VAUXHALL ASTRAMAX (T85)1.4 i, 1.4 S, 1.6, 1.6 i1985–1994
VAUXHALL ASTRAVAN Mk III (F) Estate Van (T92)1.7 D (F70), 1.7 TD (F70)1991–1998
VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) Estate Van (T98)1.6 Dualfuel, 1.7 TD1993–2006
VAUXHALL CAVALIER Mk III Saloon (J89)1.81988–1995
VAUXHALL VECTRA (B) Estate (J96)1.8 Dualfuel (F35)1995–2002
VAUXHALL VECTRA (B) Hatchback (J96)1.8 Dualfuel (F68), 1.8 i 16V (F68)1995–2003
VAUXHALL VECTRA (B) Saloon (J96)1.8 Dualfuel (F19)1995–2002
VAUXHALL ZAFIRA A (T98)1.6 CNG, 1.6 Dualfuel1998–2005
ZAZ3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka COMLINE CDW11001
ModelisVarikliaiMetai
ZAZ LANOS Hatchback (TA, TF)1.4, 1.5 (TF48YP), 1.6 16V2004–2017
ZAZ LANOS PICK-UP1.4, 1.52004–
ZAZ LANOS Saloon (TA, TF)1.4, 1.6 16V (TF69YO)2004–2017

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos