Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Engine Oil Filter image
EOF003EAN 5055181517378

Alyvos filtras COMLINE EOF003

Alyvos filtras COMLINE EOF003. Tinka 63 modeliams (AUSTIN, FSO, LAND ROVER +7). Pakeičia 12 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

10,99 € Sutaupykite 6,00 € (55%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 4 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
COMLINE
Kategorija
Alyvos filtras
filtro tipas
priveržiamas filtras
Papildomas straipsnis / informacija 2
su vienu negrįžtamo srauto vožtuvu
sriegio dydis
13/16"-16 UNF-2B
aukštis [mm]
90 mm
Išorinis skersmuo [mm]
76 mm
vidinis skersmuo 1 [mm]
62 mm
vidinis skersmuo 2 [mm]
71 mm
Svoris [kg]
0.38 kg
MPN
EOF003
SKU
0421-EOF003
GTIN / EAN
5055181517378
Komplektacija
1x Alyvos filtras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE LPW100230.

OIL FILTER (SPIN-ON) — Filters
FiltersPozicija main

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 17 · 87 numeriai Sandėlyje – nuo 3,99 € iki 13,99 €.

Visi: Alyvos filtras
Rodyti daugiau: 5
87 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. AUSTIN, FSO, LAND ROVER +7, 63 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka COMLINE EOF003
ModelisVarikliaiMetai
AUSTIN4 modeliai
AUSTIN AMBASSADOR I Fastback1.7, 2.01982–1984
AUSTIN MAESTRO Fastback (XC)1.3, 1.3 LS, 1.6, 2.0 EFi1983–1992
AUSTIN MONTEGO (XE)1.3, 2.0, 2.0 Mayfair, 2.0 Turbo1984–1993
AUSTIN MONTEGO Estate (XE)1.3, 2.0, 2.0 HLI1984–1992
FSO3 modeliai
FSO POLONEZ III1.4 i 16V1992–2005
FSO POLONEZ III Saloon1.4 i 16V1992–2002
FSOdar 1 modelis
Modeliai, kuriems tinka COMLINE EOF003
ModelisVarikliaiMetai
FSO POLONEZ Pickup1.4 i 16V1994–1998
LAND ROVER3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka COMLINE EOF003
ModelisVarikliaiMetai
LAND ROVER DISCOVERY I (LJ)2.0 16 V 4x41989–1998
LAND ROVER FREELANDER I (L314)1.8 16V 4x4, 1.8 i 16V 4x4, 2.5 V6 4x41998–2006
LAND ROVER FREELANDER I Soft Top (L314)1.8 4x4, 1.8 i 16V 4x4, 2.5 V6 4x41998–2006
LDV2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka COMLINE EOF003
ModelisVarikliaiMetai
LDV 200 Van2.01989–1996
LDV SHERPA Bus (AS)1.71974–1982
LOTUS3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka COMLINE EOF003
ModelisVarikliaiMetai
LOTUS ELISE1.8, 111 S1995–
LOTUS ELISE 340 R1.82000–2001
LOTUS EXIGE (SCC)1.8 16V2000–2012
MG14 modelių
Modeliai, kuriems tinka COMLINE EOF003
ModelisVarikliaiMetai
MG EXPRESS Hatchback Van1.4, 1.8, 1602003–2005
MG MAESTRO1600, 2.0 EFi, 2.0 Turbo1983–1990
MG MG 31.3, 1.52011–
MG MG 6 Hatchback1.8, 1.8 T2010–
MG MG 6 Saloon1.8, 1.8 T2010–
MG MG TF115, 120, 135, 1602002–2009
MG MG ZR105, 120, 160, 2.0 TD2001–2005
MG MG ZS1.6, 120, 2.0 TD2001–2005
MG MG ZS Hatchback1.6, 1.6 (RT), 1202001–2005
MG MG ZS SUV (AZS1)1.5 VTi2017–
MG MG ZT1.8 16V, 1.8 T 16V, 1602001–2005
MG MG ZT- T1.8 16V, 1.8 T 16V2001–2005
MG MGF (RD)1,8 i VVC, 1.6, 1.8 i 16V, 1.8 i VVC1995–2002
MG MONTEGO2.0 EFi, 2.0 Turbo1984–1990
MORGAN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka COMLINE EOF003
ModelisVarikliaiMetai
MORGAN PLUS FOUR2.0 i1985–2020
MORRIS4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka COMLINE EOF003
ModelisVarikliaiMetai
MORRIS ITAL1.7, 2.01980–1984
MORRIS ITAL Station Wagon1.7, 2.01980–1984
MORRIS MARINA III1.71978–1980
MORRIS MARINA III Estate1.71978–1980
PROTON1 modelis
Modeliai, kuriems tinka COMLINE EOF003
ModelisVarikliaiMetai
PROTON PERSONA 400 Hatchback (C9C, C9S)1.81994–2008
ROVER28 modeliai
Modeliai, kuriems tinka COMLINE EOF003
ModelisVarikliaiMetai
ROVER 100 / METRO Hatchback (XP)111 C/L/S, 114 GSi, 114 GTI 16V, 114 GTI/GT 16V Cat, 114 S/L/GTA1989–1998
ROVER 100 Convertible (XP)111, 1141994–1998
ROVER 200 Coupe (XW)216, 220 GSi, 220 Turbo1992–1999
ROVER 200 II Convertible (XW)214 1.4, 214 1.4i 16V, 216 1.6, 216 1.6i 16V1990–1999
ROVER 200 II Hatchback (RF)211, 214 i, 214 Si, 216 Si, 218 K Vi, 218 Si1995–2000
ROVER 200 II Hatchback (XW)2.0, 214, 214 GSi/Si, 214 Si/Gsi, 220 GTi, 220 Turbo1989–1995
ROVER 2000-3500 (P6)2200 (TC)1963–1977
ROVER 25 COMMERCE (RF)1.42003–2005
ROVER 25 I Hatchback (RF)1.1, 1.1 16V, 1.4 16V, 1.6 16V, 1.8 16V1999–2006
ROVER 400 II (RT)414, 414 Si, 416 Si, 420 Si Lux1995–2000
ROVER 400 II (XW)414, 414 GSI/SI, 414 GSI/SI Cat, 420 GSI/SLI/GTI/Vite, 420 GTI/GSI/Vitesse, 420 Turbo1990–1995
ROVER 400 II Hatchback (RT)414, 414 Si, 416 Si, 420 Si Lux1995–2000
ROVER 400 Tourer (XW)1.6 i, 1.8 i, 2.0 i1993–1998
ROVER 45 I Hatchback (RT)1.4, 1.6, 1.8, 2.0 V62000–2005
ROVER 45 I Saloon (RT)1.4, 1.6, 1.8, 2.0 V62000–2005
ROVER 600 I (RH)620 Ti Vitesse1993–2000
ROVER 75 (RJ)1.8, 1.8 Turbo, 4.6 V81999–2005
ROVER 75 I Tourer (RJ)1.8, 1.8 Turbo2001–2006
ROVER 800 (XS)820, 820 16 V I/SI (XS), 820 16V Turbo (RS), 820 I/SI (RS), 820 SE/SI, 820 SI (XS), 820 Sport, 820e1986–1999
ROVER 800 Coupe820, 820 16V1992–1999
ROVER 800 Hatchback (XS)2.0, 820 16V Turbo (RS), 820 i/Si (XS), 820 I/SI (XS), 820 SE/SI, 820 SI (XS), 820 Sport, 825 D/SD (XS)1986–1999
ROVER COUPE1.6 16 V, 1.8 16 V1996–1999
ROVER MAESTRO Hatchback1.31990–1995
ROVER MINI Convertible (XN)13001992–2001
ROVER MINI Hatchback1.3 Cooper Works, 1300, 1300 / Cooper1990–2001
ROVER MONTEGO2.0 GTi, 2.0 i Cat1985–1995
ROVER MONTEGO Estate (XE)1.3, 2.0 GTi, 2.0 GTI/LXI1984–1993
ROVER STREETWISE Hatchback1.4, 1.6, 1.82003–2005

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos