Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Detonacijos jutiklis EPS 1.957.052
1.957.052EAN 8012510207826

Detonacijos jutiklis EPS 1.957.052

Detonacijos jutiklis EPS 1.957.052. Tinka 41 modeliui (CHEVROLET, DAEWOO, OPEL +1). Pakeičia 3 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

54,99 € Sutaupykite 28,00 € (51%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 26 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
EPS
ilgis [mm]
350 mm
Kategorija
Detonacijos jutiklis
MPN
1.957.052
SKU
4005-1.957.052
GTIN / EAN
8012510207826
Komplektacija
1x Detonacijos jutiklis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

  • OPEL48 05 506
  • GENERAL MOTORS / CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA / OPEL / VAUXHALL96 253 545
  • GENERAL MOTORS / CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96 386 710

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 96386710. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

SENSOR-KNOCK , [TK] — Aveo Aveo T200 (2003–2008) — ENGINE BLOCK(FAM I)  (1210)
Aveo Aveo T200 (2003–2008) · ENGINE BLOCK(FAM I) (1210)Pozicija 13

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 6 · 13 numerių Sandėlyje – nuo 11,99 € iki 28,99 €.

Visi: Detonacijos jutiklis
13 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, DAEWOO, OPEL +1, 41 modelis.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka EPS 1.957.052
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET20 modelių
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200)1.2, 1.2 LPG, 1.4, 1.4 16V, 1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255)1.2, 1.2 LPG, 1.4 16V2006–
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T200)1.4, 1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255)1.2, 1.2 LPG, 1.4, 1.52005–
CHEVROLET CAPTIVA SPORT2.42007–
CHEVROLET CRUZE (J300)1.62009–
CHEVROLETdar 14 modelių
Modeliai, kuriems tinka EPS 1.957.052
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305)1.62010–
CHEVROLET EPICA (KL1)2.0, 2.52004–2011
CHEVROLET EVANDA2.02005–
CHEVROLET LACETTI (J200)1.4 LPG, 1.6, 1.82003–
CHEVROLET LACETTI Estate (J200)1.6, 1.6 LPG, 1.82003–
CHEVROLET LACETTI Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–2013
CHEVROLET MATIZ (M200, M250)0.8, 0.8 LPG, 1.0, 1.0 LPG2005–
CHEVROLET NUBIRA Estate1.6, 1.6 LPG, 1.82005–2011
CHEVROLET NUBIRA Saloon1.4, 1.6, 1.82005–2012
CHEVROLET OPTRA Saloon (1J, J200)1.62003–2012
CHEVROLET REZZO MPV (U100)1.6, 2.02005–
CHEVROLET SPARK0.8, 1.0 SX2005–
CHEVROLET SPARK (M150)0.82000–2006
CHEVROLET SPARK (M300)1.0, 1.0 LPG, 1.2, 1.2 LPG2009–
DAEWOO19 modelių
Modeliai, kuriems tinka EPS 1.957.052
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO EVANDA (KLAL)2.02002–
DAEWOO KALOS (KLAS)1.2, 1.4, 1.4 16V, 1.52002–
DAEWOO KALOS Saloon (KLAS)1.42002–2004
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN)1.4, 1.6, 1.82002–
DAEWOO LACETTI Saloon1.61999–2003
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LEGANZA (KLAV)2.0 16V, 2.2 16V1997–2004
DAEWOO MAGNUS2.01999–
DAEWOO MATIZ (M100, M150)0.8, 1.01998–
DAEWOO MATIZ (M200, M250)1.02005–2018
DAEWOO NUBIRA (J100)1.6 16V, 2.0 CDX1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J200)1.6, 1.82003–
DAEWOO REZZO (U100)1.6, 1.8, 2.02000–
DAEWOO TICO (KLY3)0.81995–2000
DAEWOO TOSCA2.0 XT, 2.5 Executive2006–
OPEL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka EPS 1.957.052
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ANTARA A (L07)2.4, 2.4 4x4, 2.4 LPG, 2.4 LPG 4x42006–2017
VAUXHALL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka EPS 1.957.052
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ANTARA A (L07)2.4, 2.4 LPG 4x42006–2015

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos