Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
EXCELL ** image
EB455EAN 3661024034388

Akumuliatorius EXIDE EB455

Akumuliatorius EXIDE EB455. Tinka 84 modeliams (AUSTIN, AUTOBIANCHI, BOND +15). Pakeičia 9 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

141,99 € Sutaupykite 65,00 € (46%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 76 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
EXIDE
įtampa [V]
12 V
akumuliatoriaus talpa [Ah]
45 Ah
aukštis [mm]
227 mm
plotis [mm]
127 mm
ilgis [mm]
237 mm
šalto testo srovė, EN [A]
330 A
terminalo tipas
EN
apribojimo tipas
B00
Kategorija
Akumuliatorius
MPN
EB455
SKU
0024-EB455
GTIN / EAN
3661024034388
Komplektacija
1x Akumuliatorius

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 2 · 15 numerių Sandėlyje – nuo 69,99 € iki 76,99 €.

Visi: Akumuliatorius
15 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • BANNER 54551
  • BOSCH 0092PP0230
  • BOSCH 0092S40230
  • BOSCH PP023
  • BOSCH S4023
  • CENTRA CB455
  • DETA DB455
  • EXIDE EB455
  • FIAMM Batterie 7905171
  • FIAMM Batterie B24X45
  • FULMEN FB455
  • SONNAK SB455
  • TUDOR TB455
  • VARTA 545158033
  • VARTA B34
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB455
ModelisVarikliaiMetai
AUSTIN1 modelis
AUSTIN 1000-Series MK II1100, 1300, 1300 GT1962–1974
AUTOBIANCHI2 modeliai
AUTOBIANCHI PRIMULA Berlina1.21964–1970
AUTOBIANCHI PRIMULA Coupe1.2, 1.41964–1970
BOND2 modeliai
BOND EQUIPE Mk. II Convertible2.0 GT1968–1971
BOND EQUIPE Mk. II Coupe2.0 GT1968–1971
FORD2 modeliai
FORD ZODIAC2.0, 2.5, 3.01966–1972
FORDdar 1 modelis
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB455
ModelisVarikliaiMetai
FORD ZODIAC Station Wagon2.5, 3.01962–1972
GEELY2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB455
ModelisVarikliaiMetai
GEELY MK Hatchback1.52008–
GEELY MK Saloon1.52005–
GME3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB455
ModelisVarikliaiMetai
GME RASCAL Bus1.01985–1995
GME RASCAL Platform/Chassis1.01985–1995
GME RASCAL Van1.01985–1995
HONDA32 modeliai
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB455
ModelisVarikliaiMetai
HONDA ACTY (TN)0.6 (TN)1979–1986
HONDA CITY IV Saloon (GE4)1.22002–2009
HONDA CITY V Saloon (GM2, GM3)1.5 i-VTEC, 1.5 i-VTEC (GM2)2008–
HONDA CIVIC I Hatchback (SB)1.3, 1200 (SB1), 1200 (SB2)1972–1983
HONDA CIVIC I Saloon (SF)1300 L, 1300 S1979–1985
HONDA CIVIC II Estate (WC)1300 (AWC)1979–1983
HONDA CIVIC II Hatchback (SS, SL)1300 L (SS)1978–1983
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH)1.2 (AL), 1.3 (AG), 1.5 GL (AH), 1.5 GT (AH), 1.5 GTI (AH)1983–1987
HONDA CIVIC III Saloon (AM, AK, AU)1.2 (AM), 1.3 (AJ, SC9), 1.5 (AAH, SC9), 1.5 GT (AK), 1.5 GTI (AK)1983–1988
HONDA CIVIC III Shuttle (AN, AR)1.5 (AN), 1.5 4WD (AR)1983–1987
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE, EF)1.5 i 16V (ED6)1987–1993
HONDA CIVIC IV Saloon (ED, EF)1.5 i 16V (ED3)1987–1993
HONDA CIVIC IV Shuttle (EE, EF)1.4 i 16V (EE1), 1.5 i 16V (EE2), 1.6 i 16V 4WD (EE4)1988–1995
HONDA CIVIC VI Coupe (EJ, EM1)1.6 i (EJ6), 1.6 i Vtec (EM1)1996–2000
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB)1.6 (MB4)1994–2001
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK)1.6 (MB4)1995–2001
HONDA CIVIC VII Coupe (EM2)1.6 i (EM1), 1.7 i (EM2), 1.7 i VTEC (EM2)2001–2005
HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV)1.4 i (EP1, EU7), 1.4 iS (EP1, EU5, EU7), 1.6 i (EP2, EU8, EU6), 2.0 i Sport (EV1), 2.0 Type-R (EP3)2000–2006
HONDA CIVIC VII Saloon (ES, ET)1.3 IMA (ED9, ES9), 1.4 (ES4), 1.5 (ES8), 1.6 (ES5), 1.7, 2.0 (ET1)2000–2006
HONDA CIVIC VIII Saloon (FD, FA)2.0 i-VTEC Type R (FD2)2005–2013
HONDA CRX I (AF, AS)1.3 (AF1), 1.5 i (AF), 1.6 i 16V (AS)1983–1987
HONDA CRX II (ED, EE)1.5, 1.6 i 16V, 1.6 i 16V (ED9), 1.6 i 16V Vtec (EE8)1987–1992
HONDA CRX III (EH, EG)1.5 (EG1), 1.6 ESi (EH6), 1.6 i VTi (EG2)1992–1998
HONDA LOGO (GA)1.3 (GA3)1996–2002
HONDA N600 III600 (A600)1966–1974
HONDA ORTHIA / PARTNER (EL, EY)2.0 (EL2)1995–2002
HONDA PRELUDE I Coupe (SN)1.6 (ASN)1978–1983
HONDA PRELUDE II (AB)1.8 EX (AAB)1983–1987
HONDA QUINTET (SU)1.6 EX1980–1985
HONDA S2000 (AP)2.0 Vtec1999–
HONDA SMX (RH)2.0 (RH1), 2.0 4WD (RH2), 2.0 Lowdown (RH1)1996–2002
HONDA STREAM (RN)1.7 16V (RN1), 1.8 Vtec (RN6), 1.8 Vtec AWD (RN7), 2.0 16V (RN3)2001–
HYUNDAI10 modelių
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB455
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI LANTRA I (J-1)1.5 i.e., 1.6 i.e. 16V, 1.8 i.e. 16V1990–1995
HYUNDAI LANTRA II (J-2)1.5 12V, 1.6 16V, 1.6 i, 1.8 16V1995–2002
HYUNDAI LANTRA II Estate (J-2)1.5 12V, 1.6 16V, 1.6 i, 1.8 16V1995–2001
HYUNDAI PONY1.2, 1.41974–1985
HYUNDAI PONY (X-1)1.3, 1.5 (X-1)1982–1989
HYUNDAI PONY (X-2)1.3, 1.5, 1.5 i1989–1995
HYUNDAI PONY / EXCEL Saloon (X-2)1.3, 1.5, 1.5 i1989–1995
HYUNDAI PONY Saloon (X-1)1.3, 1.51985–1989
HYUNDAI PONY Wagon1.2, 1.41978–1986
HYUNDAI S COUPE (SLC)1.5 GS, 1.5 i, 1.5 i Turbo1990–1996
INNOCENTI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB455
ModelisVarikliaiMetai
INNOCENTI REGENT1.3, 1.51974–1975
IRAN KHODRO1 modelis
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB455
ModelisVarikliaiMetai
IRAN KHODRO PAYKAN Saloon (B05)1.61967–2005
LEXUS1 modelis
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB455
ModelisVarikliaiMetai
LEXUS IS III (E3)300h (AVE30, AVE30R)2013–
NISSAN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB455
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN SERENA VAN (C23)1.61991–2001
RILEY1 modelis
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB455
ModelisVarikliaiMetai
RILEY KESTREL1100, 13001965–1969
ROVER2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB455
ModelisVarikliaiMetai
ROVER MINI Convertible (XN)1.3 S, 13001992–2001
ROVER MINI Hatchback1.3 Cooper S, 1000, 1300, 1300 / Cooper1990–2001
SUBARU1 modelis
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB455
ModelisVarikliaiMetai
SUBARU JUSTY IV1.3 AWD2007–
TOYOTA12 modelių
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB455
ModelisVarikliaiMetai
TOYOTA ECHO Saloon (P1)1.3 (NCP11), 1.5 (NCP12)1999–2006
TOYOTA IQ (J1)1.0 (KGJ10, KGJ10R)2008–2015
TOYOTA LITEACE Bus (M3, M4)1.81985–1992
TOYOTA LITEACE Van (M2)1.8 D (CM20, CM20V)1979–1986
TOYOTA RAV 4 I (A1)2.0 4WD (SXA10)1994–2003
TOYOTA TERCEL Estate (AL2)1.5 (AL25)1982–1988
TOYOTA TERCEL Hatchback (EL5)1.5 (EL53, EL53)1994–1999
TOYOTA TERCEL Hatchback (L3)1.3 12V (EL30)1986–1994
TOYOTA TERCEL Saloon (AL1, AL2)1.5 (AL21)1979–1986
TOYOTA YARIS (P1)1.0 (SCP10, SCP10R)1999–2005
TOYOTA YARIS Hatchback Van (P13)1.0 VVTi (KSP130)2012–2020
TOYOTA YARIS VERSO (P2)1.3 (NCP20, NCP22, NCP20R, NCP22R)1999–2005
TVR7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB455
ModelisVarikliaiMetai
TVR 13001.31971–1973
TVR 16001.61972–1975
TVR 25002.51972–1977
TVR 3000 Convertible3.01978–1980
TVR 3000 Coupe3.0, 3.0 Turbo1972–1980
TVR TAIMAR3.0, 3.0 Turbo1976–1980
TVR VIXEN1600, 1600 S2, 1600 S3, 18001967–1971
WOLSELEY3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB455
ModelisVarikliaiMetai
WOLSELEY 13001.3, 1.3 TC1961–1973
WOLSELEY 18/851.8, 1.8 S1969–1972
WOLSELEY SIX2.21972–1975

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos