Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
EXCELL ** image
EB741EAN 3661024034562

Akumuliatorius EXIDE EB741

Akumuliatorius EXIDE EB741. Tinka 99 modeliams (ALFA ROMEO, CADILLAC, CHEVROLET +21). Pakeičia 18 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

202,99 € Sutaupykite 93,00 € (46%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 109 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
EXIDE
įtampa [V]
12 V
akumuliatoriaus talpa [Ah]
74 Ah
aukštis [mm]
190 mm
plotis [mm]
175 mm
ilgis [mm]
278 mm
šalto testo srovė, EN [A]
680 A
terminalo tipas
EN
apribojimo tipas
B13
Kategorija
Akumuliatorius
MPN
EB741
SKU
0024-EB741
GTIN / EAN
3661024034562
Komplektacija
1x Akumuliatorius

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 18 OE numerius

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 2 · 21 numeris Sandėlyje – nuo 109,99 € iki 120,99 €.

Visi: Akumuliatorius
21 kryžminės nuorodos numeris

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • BANNER 57233
  • BOSCH 0092PP0090
  • BOSCH 0092S40090
  • BOSCH PP009
  • BOSCH S4009
  • CENTRA CB741
  • DETA DB741
  • EXIDE EB741
  • FIAMM Batterie 7905186
  • FIAMM Batterie L3X70
  • FULMEN FB741
  • MANITOU 546190
  • MANITOU 546190DIR
  • MOLL 574014068
  • SONNAK SB741
  • TAB 246374
  • TAB S74HX
  • TUDOR TB741
  • VARTA 574013068
  • VARTA E12
  • YUASA YBX3086
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB741
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO2 modeliai
ALFA ROMEO ALFETTA (116)2.0 TD (116.BA), 2.4 TD (116.B3)1974–1984
ALFA ROMEO GIULIA (105)1.8 D1962–1979
CADILLAC2 modeliai
CADILLAC ESCALADE5.31998–2006
CADILLAC ESCALADE Crew Cab Pickup6.2 AWD, 6.2 LPG AWD2006–2014
CHEVROLET6 modeliai
CHEVROLET BLAZER S104.3, 4.3 AWD, 4.3 V6 AWD1982–2005
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140)3.2 4WD2006–
CHEVROLETdar 4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB741
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CORVETTE Convertible (C6)6.02004–2013
CHEVROLET CORVETTE Coupe5.71967–1982
CHEVROLET NUBIRA Estate2.0 D2005–2011
CHEVROLET S10 BLAZER4.3 4WD1995–2012
CHRYSLER14 modelių
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB741
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER CARAVAN2.41994–2000
CHRYSLER GRAND VOYAGER III VAN (GS)2.4, 2.5 TD, 3.3, 3.81995–2001
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT)2.8 CRDi, 3.3, 3.8, 4.02007–
CHRYSLER NEW YORKER3.51992–1998
CHRYSLER VIPER8.01992–1998
CHRYSLER VIPER Convertible8.01991–1998
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER II (ES)2.5 TD1990–1995
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS, NS)2.0 i, 2.4 AWD, 2.4 i, 2.5 TD, 2.5 TDiC AWD, 3.0, 3.3 i, 3.8, 3.8 i AWD1992–2001
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER IV (RG)2.4, 2.8 CRD, 3.32000–2008
CHRYSLER VOYAGER I (AS)3.0, 3.31984–1990
CHRYSLER VOYAGER II (ES)2.5 i, 2.5 TD, 3.0, 3.0 i, 3.3, 3.3 AWD, 3.3 i, 3.3 i AWD, 3.81990–1995
CHRYSLER VOYAGER III VAN (GS)2.4 (GSHY52), 2.5 TD (GSHY52, GSHZ52), 3.3 (GSHY52), 3.8 AWD (GSHC52)1995–2001
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS)2.4, 2.5 CRD, 3.0, 3.3, 3.3 AWD, 3.8, 3.8 AWD1999–2008
CHRYSLER VOYAGER IV VAN (S)3.3 (SYM53, SYH53), 3.8 (SYX53), 3.8 AWD (SCH53)1999–2008
DODGE11 modelių
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB741
ModelisVarikliaiMetai
DODGE CALIBER2.0 CRD2006–
DODGE GRAND CARAVAN3.3, 3.6, 3.8, 4.02007–
DODGE JOURNEY2.0 CRD, 2.42008–
DODGE RAM 1500 Crew Cab Pickup5.72001–2008
DODGE RAM 1500 Pickup (BE, BR)3.91991–2002
DODGE RAM 1500 Pickup (D1, DC, DH, DM, DR)5.72001–2008
DODGE RAM 1500 Standard Cab Pickup5.72001–2008
DODGE RAM 2500 Crew Cab Pickup5.72001–2008
DODGE RAM 2500 Pickup (D1, DC, DH, DM, DR)5.72001–2009
DODGE RAM 2500 Standard Cab Pickup5.72001–2008
DODGE RAM 3500 Pickup (DR, DH, D1, DC, DM)5.72002–2009
FIAT2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB741
ModelisVarikliaiMetai
FIAT 131 (131)2.0 D, 2.5 D1974–1987
FIAT 131 Familiare/Panorama (131)2.0 D, 2.5 Super Diesel (AF)1975–1984
FORD1 modelis
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB741
ModelisVarikliaiMetai
FORD MAVERICK3.0 V6 24V FWD2001–
FORD USA8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB741
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA AEROSTAR3.0, 4.0, 4.0 AWD1985–1997
FORD USA AEROSTAR Mini Cargo Van3.01985–1997
FORD USA EXPLORER4.0, 4.0 4WD, 4.0 Flex-Fuel 4WD, 4.0 Flexfuel 4WD, 4.6, 4.6 4WD2001–
FORD USA EXPLORER (U2, U)4.0, 4.0 4WD, 4.0 V6 4WD, 4.9 4WD1994–2003
FORD USA EXPLORER (U5)3.5, 3.5 4WD, 3.5 Ti-VCT 4WD2010–
FORD USA EXPLORER (UN46)4.0 V6 4WD1990–1994
FORD USA EXPLORER SPORT TRAC Crew Cab Pickup4.0, 4.0 4WD, 4.6, 4.6 4WD2006–2010
FORD USA EXPLORER SPORT TRAC Pickup4.0, 4.0 4WD2000–2005
HYUNDAI2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB741
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI H-1 / STAREX Bus (A1)2.4, 2.4 4WD1997–
HYUNDAI H-1 Van (A1)2.41997–2008
JEEP6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB741
ModelisVarikliaiMetai
JEEP CHEROKEE (KJ)2.5 CRD 4x4, 2.8 CRD 4x42001–2008
JEEP CHEROKEE (KK)3.7 V62007–
JEEP CHEROKEE (XJ)2.5, 2.5 4x4, 2.5 i 4x4, 2.5 SE, 4.0, 4.0 4x4, 4.0 i, 4.0 i 4x41983–2001
JEEP PATRIOT (MK74)2.0 CRD 4x42007–2017
JEEP WRANGLER III (JK)3.6 V6, 3.8, 3.8 RWD2006–
JEEP WRANGLER IV (JL)2.0 T-GDi (JL72, JL74), 2.2 Multijet II (JL72, JL74)2017–
LAMBORGHINI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB741
ModelisVarikliaiMetai
LAMBORGHINI COUNTACHLP400, LP500, LP500 S, S Quattrovalvole1974–1991
LANCIA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB741
ModelisVarikliaiMetai
LANCIA VOYAGER MPV (404)2.8 CRD (RT, 53)2011–2014
LDV4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB741
ModelisVarikliaiMetai
LDV CONVOY Bus2.5 D1996–2009
LDV CONVOY Platform/Chassis2.0, 2.4 D, 2.5 D, 2.5 DI, 2.5 TDI1996–2009
LDV CONVOY Van2.0, 2.4 D, 2.5 D, 2.5 DI, 2.5 TDI1996–2009
LDV PILOT Van1.9 D1996–2005
LEXUS1 modelis
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB741
ModelisVarikliaiMetai
LEXUS RC (C1)F (USC10)2014–
MASERATI4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB741
ModelisVarikliaiMetai
MASERATI BITURBO (69, 78, AF3, AM 332)420, 420 i, 430, 430 4V1984–1994
MASERATI GHIBLI4.7, 5.01967–1973
MASERATI GHIBLI Spider4.7, 4.91967–1973
MASERATI QUATTROPORTE III4.7, 4.91979–1990
NSU2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB741
ModelisVarikliaiMetai
NSU TT1.21965–1971
NSU TTS1.01967–1971
OPEL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB741
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ANTARA A (L07)2.4, 2.4 4x4, 2.4 LPG, 2.4 LPG 4x4, 3.0, 3.2 V62006–2017
PEUGEOT9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB741
ModelisVarikliaiMetai
PEUGEOT 504 (A, M)2.3 D (A40, A45)1968–1986
PEUGEOT 504 Break (D, F)2.3 D (D40, F40)1971–1986
PEUGEOT 504 Pickup (E)2.3 D1980–1999
PEUGEOT 505 (551A)2.3 D, 2.3 Turbo Diesel, 2.5 Diesel, 2.5 Turbo Diesel1979–1996
PEUGEOT 505 Break (551D)2.3 Diesel, 2.5 Diesel, 2.5 Turbo Diesel1982–1995
PEUGEOT 604 (561A)2.3 TD, 2.5 TD1975–1987
PEUGEOT J7 Bus1.6, 1.8, 1.9 D, 2.1 D, 2.3 D1968–1980
PEUGEOT J7 Platform/Chassis1.6, 1.8, 1.9 D, 2.1 D, 2.3 D1968–1980
PEUGEOT J7 Van1.5, 1.6, 1.8, 1.9 D, 2.1 D, 2.3 D1968–1980
PONTIAC2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB741
ModelisVarikliaiMetai
PONTIAC TRANS SPORT (UM06)3.81989–1997
PONTIAC TRANS SPORT VAN (UM05)2.3, 3.81989–1997
RENAULT1 modelis
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB741
ModelisVarikliaiMetai
RENAULT MEGANE Scénic VAN (JA0/1)1.9 DTi (JA0N)1996–2001
TOYOTA2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB741
ModelisVarikliaiMetai
TOYOTA FORTUNER (N15, N16)2.4 D (GUN165), 2.4 D 4x4 (GUN155), 2.8 D 4x4 (GUN156)2015–
TOYOTA FORTUNER (N5, N6)2.5 D-4D (KUN60), 2.5 D-4D 4WD (KUN50), 2.5 D-4D 4WD (RZN215, KUN50)2004–2015
UAZ15 modelių
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB741
ModelisVarikliaiMetai
UAZ 22062.4 4x4, 2.7 4x4, 2.9 4x42006–
UAZ 3151 (3151)2.1 D, 2.4, 2.4 4x4, 2.9 4x4 (31514)1992–2003
UAZ 31512 Open Off-Road Vehicle2.1 D, 2.4, 4.3 V61993–2008
UAZ 3160 Closed Off-Road Vehicle2.4, 2.4 i, 2.4 TD, 2.7 4x4, 2.9, 2.9 i1994–2007
UAZ 452 Bus (2206)2.4, 2.4 4x4, 2.7 4x41966–
UAZ 452 Platform/Chassis (3303, 3909)2.4 4x4, 2.7 4x4, 2.9 4x41966–
UAZ 452 Van (3741, 3962)2.4, 2.4 4x4, 2.7 4x4, 2.9 4x41966–
UAZ 469 / 469 B2.41972–1993
UAZ BARS (3159)2.7 All-wheel Drive1999–
UAZ CARGO (23602)2.72008–2017
UAZ HUNTER (31519)2.2 D, 2.2 D 4x4, 2.2 D 4x4 (315148), 2.2 D 4x4 (31519), 2.4 4x4, 2.4 D 4x4 (315143, 315103), 2.6 D, 2.7, 2.7 LPG2003–
UAZ HUNTER Open Off-Road Vehicle (31519)2.6 4x4, 2.7 4x4, 2.7 LPG 4x42011–
UAZ PATRIOT2.2 D, 2.3 D, 2.6 D, 2.7, 2.7 LPG (3164)2004–
UAZ PICKUP2.2 D 4x4, 2.6 4x4, 2.7 4x4, 2.7 LPG 4x42009–
UAZ SIMBIR (3162) Closed Off-Road Vehicle2.7 4x4, 2.9 i1997–
VAUXHALL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB741
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ANTARA A (L07)2.4, 2.4 4x4, 2.4 LPG 4x42006–2015
VW1 modelis
Modeliai, kuriems tinka EXIDE EB741
ModelisVarikliaiMetai
VW ROUTAN3.6, 3.8, 4.02008–2014

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos