Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Hidraulinių filtrų komplektas, automatinė transmisija FEBI BILSTEIN 173463Hidraulinių filtrų komplektas, automatinė transmisija FEBI BILSTEIN 173463 (2)
173463EAN 4054224734636

Hidraulinių filtrų komplektas, automatinė transmisija FEBI BILSTEIN 173463

Hidraulinių filtrų komplektas, automatinė transmisija FEBI BILSTEIN 173463. Tinka 18 modelių (CHRYSLER, DODGE, FIAT +3). Pakeičia 3 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

50,99 € Sutaupykite 26,00 € (51%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 24 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBI BILSTEIN
ilgis [mm]
180 mm
plotis [mm]
157 mm
aukštis [mm]
71 mm
Svoris [kg]
0,235 kg
Kategorija
Hidraulinių filtrų komplektas, automatinė transmisija
MPN
173463
SKU
0101-173463
GTIN / EAN
4054224734636
Komplektacija
1x Hidraulinių filtrų komplektas, automatinė transmisija

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 7B0325433.

TRANSMISSION FILTER — Filters
FiltersPozicija main

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 10 · 57 numeriai Sandėlyje – nuo 16,99 € iki 38,99 €.

Visi: Hidraulinių filtrų komplektas, automatinė transmisija
57 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • ANDEL ANKM0037
  • ANDEL ANKM0327
  • ANDEL ANKM0369
  • AP XENERGY X1578000
  • ASHIKA FTA000
  • ASYSUM 1301500021
  • ASYSUM 1301600021
  • ASYSUM 1301700021
  • ASYSUM FMCH0003/0
  • ASYSUM FMCH0003/1
  • ASYSUM FMCH0003/2
  • ASYSUM FMCH0003L
  • ASYSUM FMCH0003XXL
  • at autoteile germany at30089
  • AUTOTEAM E7049AS
  • AVS AUTOPARTS TA0300K
  • BLUE PRINT ADBP210070
  • BOGAP A8115115
  • BREMSI FR2410
  • CSV electronic parts CKF5053
  • DENCKERMANN A220125
  • ELRING B31.440
  • FISPA 57049AS
  • GeBox PM.002.0003
  • GeBox PM.002.1003
  • GeBox PM.002.2003
  • HENGST FILTER EG1122H D653
  • HERTH+BUSS JAKOPARTS J1350831
  • HOFFER KIT21049
  • JAPANPARTS FT000
  • JAPANPARTS FT000JM
  • JAPKO FTJ000
  • JS ASAKASHI JT479K
  • MAHLE HX 433D
  • MAXGEAR 26-1688
  • MDR MTF-3CH09
  • MEAT & DORIA KIT21049
  • NTY FSF-CH-005
  • PATRON PF5124
  • PEMEBLA JAPFT000
  • PURFLUX TEK060
  • SAKURA Automotive TE-66300
  • SIDAT 57049AS
  • SRLine S11-6027
  • STELLOX 20-51113-SX
  • SWAG 33 10 1804
  • TCMATIC 105.102.0003
  • TCMATIC 105.102.1003
  • TCMATIC 105.102.2003
  • TCMATIC 127.102.0003
  • TECNECO FILTERS AT154
  • VAICO V10-4365
  • VAICO V33-0488
  • VAICO V33-0489
  • WE PARTS KIT21049
  • WILMINK GROUP WG2099942
  • WILMINK GROUP WG2575630
Modeliai, kuriems tinka FEBI BILSTEIN 173463
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER4 modeliai
CHRYSLER 200 Convertible2.4, 3.6, 3.6 Flexfuel, 3.6 VVT2010–
CHRYSLER 200 Saloon2.4, 3.6, 3.6 Flexfuel2010–
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT)2.8 CRD, 2.8 CRDi, 3.3, 3.3 Flexfuel, 3.6, 3.6 Flexfuel, 3.8, 4.02007–
CHRYSLER PACIFICA4.0, 4.0 AWD2003–2008
DODGE5 modeliai
DODGE AVENGER2.4, 2.7, 2.7 Flex-Fuel, 3.5, 3.6, 3.6 Flex-Fuel2007–2014
DODGE GRAND CARAVAN3.3, 3.3 Flexfuel, 3.6, 3.6 Flexfuel, 3.8, 4.02007–
DODGEdar 3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBI BILSTEIN 173463
ModelisVarikliaiMetai
DODGE GRAND CARAVAN Mini Cargo Van3.3, 3.6, 3.6 Flex2007–
DODGE JOURNEY2.0 TD AWD, 2.4, 2.4 AWD, 2.7, 2.7 FLEXFUEL, 3.5, 3.5 AWD, 3.6, 3.6 AWD, 3.6 Flexfuel, 3.6 Flexfuel AWD2008–
DODGE JOURNEY VAN (JC)2.4 VVT, 2.7 FlexFuel, 3.6 FlexFuel All-wheel Drive2008–
FIAT1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBI BILSTEIN 173463
ModelisVarikliaiMetai
FIAT FREEMONT (345)3.6, 3.6 4x42011–
LANCIA2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBI BILSTEIN 173463
ModelisVarikliaiMetai
LANCIA FLAVIA Convertible (JS)2.4 (JK, JS), 2.4 (JS)2012–2014
LANCIA VOYAGER MPV (404)2.8 CRD (RT, 53), 3.6 V6 (RT, 53), 3.6 V6 LPG (53)2011–2014
RAM5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBI BILSTEIN 173463
ModelisVarikliaiMetai
RAM PROMASTER 1500 Van (VF1)3.6 FLEX2013–
RAM PROMASTER 2500 Cab & Chassis3.6 FLEX2013–
RAM PROMASTER 2500 Standard Cargo Van (VF2)3.6, 3.6 FLEX2013–
RAM PROMASTER 3500 Cab & Chassis (VF3)3.6 FLEX2013–
RAM PROMASTER 3500 Standard Cargo Van (VF3)3.6 FLEX2013–
VW1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBI BILSTEIN 173463
ModelisVarikliaiMetai
VW ROUTAN3.6, 3.6 Total Flex, 3.8, 4.02008–2014

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos