Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
PREMIER ECO FRICTION imagePREMIER ECO FRICTION imagePREMIER ECO FRICTION image
FDB1816EAN 4044197321179

Stabdžių kaladėlių komplektas FERODO FDB1816

Stabdžių kaladėlių komplektas FERODO FDB1816. Tinka 17 modelių (CHEVROLET, GREAT WALL, ISUZU). Pakeičia 6 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

113,99 € Sutaupykite 55,00 € (48%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 58 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FERODO
Kategorija
Stabdžių kaladėlių komplektas
stabdžių sistema
Sumitomo
plotis [mm]
167.2 mm
aukštis [mm]
54.3 mm
storis [mm]
16.9 mm
patikros žymė
R90 Homologated
Svoris [kg]
1,876 kg
pakuotės tipas
dėžutė
pakuotės ilgis [cm]
21.2 cm
pakuotės plotis [cm]
12.6 cm
pakuotės aukštis [cm]
8.2 cm
MPN
FDB1816
SKU
0062-FDB1816
GTIN / EAN
4044197321179
Komplektacija
1x Stabdžių kaladėlių komplektas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 8980511140. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

PAD KIT; CALIPER,DISC BRK,FRT — 50931 - TFR/TFS(THAILAND)     03 - 11 — 3 - Brakes, Brake System › 3-02 - FRONT DISC BRAKE CALIPER
50931 - TFR/TFS(THAILAND) 03 - 11 · 3 - Brakes, Brake System › 3-02 - FRONT DISC BRAKE CALIPERPozicija 17

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 12 · 57 numeriai Sandėlyje – nuo 25,99 € iki 58,99 €.

Visi: Stabdžių kaladėlių komplektas
57 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, GREAT WALL, ISUZU, 17 modelių.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka FERODO FDB1816
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET4 modeliai
CHEVROLET COLORADO2.8, 2.8 4x4, 2.9, 2.9 4x4, 3.5, 3.5 4x4, 3.7, 3.7 4x42003–
CHEVROLET COLORADO Crew Cab Pickup2.8, 2.8 4WD, 2.9, 2.9 4WD, 3.5, 3.5 4WD, 3.7, 3.7 4WD2003–2012
CHEVROLET COLORADO Extended Cab Pickup2.8, 2.8 4WD, 3.5, 3.5 4WD2003–2012
CHEVROLET COLORADO Standard Cab Pickup2.8, 2.8 4WD, 3.5, 3.5 4WD2003–2012
GREAT WALL10 modelių
GREAT WALL FENGJUN 32.4, 2.4 All-wheel Drive, 2.8 TD, 2.8 TD All-wheel Drive2006–2013
GREAT WALL FENGJUN 5 Pickup2.0 TDI, 2.0 TDI 4x4, 2.2, 2.4, 2.4 4x4, 2.5 TDI, 2.5 TDI 4x4, 2.8 TD, 2.8 TD 4x4, 2.8 TDI, 2.8 TDI 4x42009–
GREAT WALLdar 8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FERODO FDB1816
ModelisVarikliaiMetai
GREAT WALL HOVER2.0 All-wheel Drive, 2.2, 2.2 All-wheel Drive, 2.4, 2.4 4x4 (CC6460), 2.4 All-wheel Drive, 2.5 TCI All-wheel Drive, 2.8 TCi, 2.8 TCi 4WD2005–2011
GREAT WALL HOVER H32.0, 2.0 4WD, 2.4, 2.4 All-wheel Drive, 2.5 TCI, 2.5 TCI All-wheel Drive2006–
GREAT WALL PEGASUS2.2 RHG Royale2004–2008
GREAT WALL SAFE2.2, 2.2 All-wheel Drive2002–2009
GREAT WALL SAFE F12.2, 2.2 All-wheel Drive2006–2009
GREAT WALL SAILING Pickup2.2, 2.2 AWD, 2.8 TDI, 3.2 D2002–
GREAT WALL SING2.2, 2.2 DN, 2.8 TD, 2.8 TD All-wheel Drive2002–
GREAT WALL WINGLE 6 (CC1031)2.0 TD, 2.0 TD 4x4, 2.4, 2.4 4x42014–
ISUZU3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FERODO FDB1816
ModelisVarikliaiMetai
ISUZU D-MAX I (TFR, TFS)2.5, 2.5 DiTD (TFR86, TFR54), 2.5 DiTD (TFR86), 2.5 DiTD 4x4 (TFS54), 2.5 DiTD 4x4 (TFS86), 2.5 DiTD 4x4 (TFS86H), 3.0 DiTD (TFR85), 3.0 DiTD 4x4, 3.0 DiTD 4x4 (TFS77H), 3.0 DiTD 4x4 (TFS85)2002–2012
ISUZU D-MAX I Platform/Chassis (TFR, TFS)2.5 DiTD, 2.5 DiTD 4x4, 3.0 D, 3.0 D 4x42006–2012
ISUZU KB2.4, 2.4 KB240 4WD, 2.5 DiTD 4WD, 2.5 KB250, 2.5 KB250 4WD, 3.0 KB300, 3.0 KB300 4WD, 3.5 KB350i1988–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos