Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Brake calliper image
9291615EAN 3276429807545

Stabdžių suportas FTE 9291615

Stabdžių suportas FTE 9291615. Tinka 26 modeliams (CHEVROLET, DAEWOO). Pakeičia 6 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

95,99 € Sutaupykite 46,00 € (48%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 49 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FTE
Kategorija
Stabdžių suportas
Stūmoklio skersmuo [mm]
54 mm
stabdžių apkabos spalva
pilka
stabdžių sistema
DAC
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
MPN
9291615
SKU
0054-9291615
GTIN / EAN
3276429807545
Komplektacija
1x Stabdžių suportas

Katalogo nuorodos

Kataloge šiai prekei pateikiamos toliau nurodytos nuorodos. Tai nepatvirtina, kad nurodytos dalys įeina į prekės komplektaciją. Spustelėkite aktyvų dalies numerį, kad peržiūrėtumėte jos informaciją.

#NumerisAprašymas
19323853Repair Kit, brake caliper
29334522Guide Sleeve, brake caliper
39313450
piston, brake calliper
skersmuo [mm]
54

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96249284
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96250029
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96268460
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96391880
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96418871
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96549788

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 96549788. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

CALIPER,FRT BRK(DIA 54)(INCLS 2-9) — Aveo Aveo T200 (2003–2008) — BRAKE CALIPER MOUNTING/FRONT
Aveo Aveo T200 (2003–2008) · BRAKE CALIPER MOUNTING/FRONTPozicija 1

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 8 · 47 numeriai Sandėlyje – nuo 29,99 € iki 94,99 €.

Visi: Stabdžių suportas
47 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • A.B.S. 421931
  • ATE 24.3541-1859.5
  • ATE 24354118595
  • BLUE PRINT ADG04815
  • BLUE PRINT ADG04899
  • BOSCH 0 986 134 368
  • BOSCH 986134368
  • Brake ENGINEERING CA1716
  • BREMBO F 10 000
  • BREMBO F10000
  • BUDWEG CALIPER 342672
  • DRI 3165800
  • ELSTOCK 82-0685
  • ELSTOCK 820685
  • ESEN SKV 42SKV151
  • EURO CAR PARTS 13386005J
  • FERODO FCL694805
  • FTE RX5498109A0
  • HELLA 8AC 355 389-351
  • HELLA 8AC355389351
  • HELLA PAGID 8AC 355 389-351
  • HELLA PAGID 8AC355389351
  • HERTH+BUSS JAKOPARTS J3210906
  • JURID 694805J
  • KAWE 342672
  • LAUBER 77.0290
  • LAUBER 770290
  • LPR PF12453
  • METZGER AUTOTEILE 6250759
  • MINTEX MBC1249L
  • NIPPARTS J3210906
  • NK 215001
  • OPTIMAL BC-1302L
  • OPTIMAL BC1302L
  • QH Benelux BC50194
  • QUINTON HAZELL QBS4717
  • RE-EX 506-02018
  • RE-EX 50602018
  • REMY DC82672
  • sbs 1301215001
  • SHAFTEC BC9394
  • SNRA 1324001
  • TEXTAR 38111500
  • TRISCAN 8170 342672
  • TRISCAN 8170342672
  • TRW BHW609E
  • VEGE 22844301

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, DAEWOO, 26 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka FTE 9291615
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET13 modelių
CHEVROLET ASTRA Hatchback2.0 (08, 48)1998–2011
CHEVROLET ASTRA Saloon2.0 GL1998–2011
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200)1.2, 1.4, 1.4 16V, 1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255)1.22006–
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T200)1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255)1.42005–
CHEVROLETdar 7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FTE 9291615
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET LACETTI (J200)1.4 16V, 1.4 LPG, 1.6, 1.8, 2.0 D2003–
CHEVROLET LACETTI Estate (J200)1.6, 1.6 LPG, 1.8, 2.0 D2003–
CHEVROLET LACETTI Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–2013
CHEVROLET NUBIRA Estate1.6, 1.6 LPG, 1.8, 2.0 D2005–2011
CHEVROLET NUBIRA Saloon1.4, 1.6, 1.8, 2.0 D2005–2012
CHEVROLET OPTRA Saloon (1J, J200)1.82003–2012
CHEVROLET VECTRA2.01996–2006
DAEWOO13 modelių
Modeliai, kuriems tinka FTE 9291615
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO GENTRA Saloon1.52013–
DAEWOO KALOS (KLAS)1.2, 1.4, 1.4 16V2002–
DAEWOO KALOS Saloon (KLAS)1.42002–2004
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN)1.4, 1.6, 1.82002–
DAEWOO LACETTI Saloon1.61999–2003
DAEWOO NUBIRA (J100)1.6, 1.6 16V, 2.0 16V, 2.0 CDX1997–
DAEWOO NUBIRA (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Estate (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.6 16V, 1.8 16V, 2.0, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J200)1.6, 1.82003–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos