Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Šarnyras GSP S080053
S080053EAN 6928536164420

Šarnyras GSP S080053

Šarnyras GSP S080053. Tinka 26 modeliams (CHEVROLET, DAEWOO, OPEL +1). Pakeičia 11 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

21,99 € Sutaupykite 11,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 10 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
GSP
kūgio dydis [mm]
13.3 mm
sriegio matas 1
M12X1.5
Kategorija
Šarnyras
MPN
S080053
SKU
0373-S080053
GTIN / EAN
6928536164420
Komplektacija
1x Šarnyras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 1603164. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

-BALL JOINT,ASSY.,FRONT SUSPENSION ARM (SET) (NLS.- NO REPLACEMENT PART)  (PRODUCTION NO. 90095325) — Opel  KADETTE-E ( 1985 -  1993) — K FRONT AXLE AND SUSPENSION › 18.FRONT SUSPENSION ARM
Opel KADETTE-E ( 1985 - 1993) · K FRONT AXLE AND SUSPENSION › 18.FRONT SUSPENSION ARMPozicija 6X

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 10 · 35 numeriai Sandėlyje – nuo 9,99 € iki 18,99 €.

Visi: Šarnyras
35 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, DAEWOO, OPEL +1, 26 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka GSP S080053
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET1 modelis
CHEVROLET LANOS Saloon1.4, 1.5, 1.6 16V2005–2018
DAEWOO9 modeliai
DAEWOO ARANOS1.5, 1.8, 2.01995–1997
DAEWOO CIELO1.51994–2007
DAEWOO ESPERO (KLEJ)1.5, 1.5 16V, 1.8, 2.01991–1999
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOOdar 4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GSP S080053
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO LEMANS1.51990–1997
DAEWOO NEXIA1.5 (08, 68), 1.5 16V (08, 68)1995–1997
DAEWOO NEXIA Saloon1.5 (19), 1.5 16V (19), 1.8 (19)1995–2008
DAEWOO RACER Hatchback1.51986–1997
OPEL9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GSP S080053
ModelisVarikliaiMetai
OPEL KADETT D (31-34, 41-44)1.0, 1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S, 1.8 GT/E1979–1984
OPEL KADETT D (32,37,39, 42)1.0, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 D1979–1984
OPEL KADETT D Estate (35, 36, 45, 46)1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S1979–1984
OPEL KADETT E (T85)1.2 (C19, D19), 1.3 i Cat (C19, D19), 1.3 N (C19, D19), 1.3 S (C19, D19), 1.4 i (C19, D19), 1.4 S (C19, D19), 1.5 TD (C19, D19), 1.6 D (C19, D19), 1.6 i (C19, D19), 1.6 i Cat (C19, D19), 1.6 S (C19, D19), 1.7 D (C19, D19), 1.8 (C19, D19), 1.8 i (C19, D19), 1.8 S (C19, D19), 2.0 (C19, D19), 2.0 i (C19, D19), 2.0 i Cat (C19, D19)1984–1993
OPEL KADETT E Combo (T85)1.3 N (C25, D25), 1.3 S (C25, D25), 1.4 i (C25, D25), 1.4 S (C25, D25), 1.6 (C25, D25), 1.6 D (C25, D25), 1.6 i (C25, D25), 1.7 D (C25, D25)1986–1994
OPEL KADETT E Convertible (T85)1.3 S, 1.4 i, 1.4 S, 1.6 i, 1.6 i Cat, 2.0, 2.0 GSi, 2.0 i, 2.0 i Cat1986–1993
OPEL KADETT E Estate (T85)1.2 (C15, C35, D15, D35), 1.3 (C15, C35, D15, D35), 1.3 i Cat (C15, C35, D15, D35), 1.3 N (C15, C35, D15, D35), 1.3 S (C15, C35, D15, D35), 1.4 i (C15, C35, D15, D35), 1.4 S (C15, C35, D15, D35), 1.5 TD (C15, C35, D15, D35), 1.6 (C15, C35, D15, D35), 1.6 D (C15, C35, D15, D35), 1.6 i (C15, C35, D15, D35), 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35), 1.6 S (C15, C35, D35, D15), 1.7 D (C15, C35, D15, D35), 1.8 (46), 1.8 E (C15, C35, D15, D35), 1.8 i (C15, C35, D15, D35), 1.8 S (C15, C35, D15, D35), 2.0 i (C15, C35, D15, D35), 2.0 i Cat (C15, C35, D15, D35)1984–1991
OPEL KADETT E Estate Van (T85)1.2 (C70, D70), 1.3 N (C70, D70), 1.4 i (C70, D70), 1.6 D (C70, D70), 1.6 i (C70, D70), 1.7 D (C70, D70), 1.8 i (C70, D70)1984–1993
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.2 (C08, C48, D08, D48), 1.3 (C08, C48, D08, D48), 1.3 i Cat (C08, C48, D08, D48), 1.3 N (C08, C48, D08, D48), 1.3 S (C08, C48, D08, D48), 1.4 i (C08, C48, D08, D48), 1.4 S (C08, C48, D08, D48), 1.5 TD (C08, C48, D08, D48), 1.6 D (C08, C48, D08, D48), 1.6 i (C08, C48, D08, D48), 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48), 1.6 S (C08, C48, D08, D48), 1.6 S (C08, D08, C48, D48), 1.7 D (C08, C48, D08, D48), 1.8 (43, 34, 44), 1.8 E (C08, C48, D08, D48), 1.8 GSI (C08, C48, D08, D48), 1.8 i (C08, C48, D08, D48), 1.8 S (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI 16V (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI 16V Cat (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI Cat (C08, C48, D08, D48)1984–1993
VAUXHALL7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GSP S080053
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Estate1.3 S, 1.6 D, 1.6 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Hatchback1.2 S, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S, 1.8 GTE1979–1986
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont (T85)1.3, 1.4 i, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D, 1.8, 1.8 i1985–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Convertible (T85)1.4 S (43), 1.6 i, 2.0 i, 2.0 i Cat1987–1993
VAUXHALL ASTRA Mk II Estate (T85)1.2, 1.3, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D, 1.8 i1984–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Hatchback (T85)1.2, 1.3, 1.4 i, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D, 1.8 GTE, 1.9, 2.0, 2.0 GTE, 2.0 GTE 16V1984–1991
VAUXHALL ASTRAMAX (T85)1.3 N, 1.3 S, 1.4 i, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 i, 1.7 D1985–1994

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos