Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Šarnyras TRW JBJ146
JBJ146EAN 3322937896783

Šarnyras TRW JBJ146

Šarnyras TRW JBJ146. Tinka 34 modeliams (CHEVROLET, DAEWOO, OPEL +2). Pakeičia 7 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

20,99 € Sutaupykite 11,00 € (52%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 9 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
TRW
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
montavimo vieta
apatinis
montavimo vieta
išor.
Angos skersmuo 1 [mm]
10 mm
Kategorija
Šarnyras
MPN
JBJ146
SKU
0161-JBJ146
GTIN / EAN
3322937896783
Komplektacija
1x Šarnyras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 1603164. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

-BALL JOINT,ASSY.,FRONT SUSPENSION ARM (SET) (NLS.- NO REPLACEMENT PART)  (PRODUCTION NO. 90095325) — Opel  KADETTE-E ( 1985 -  1993) — K FRONT AXLE AND SUSPENSION › 18.FRONT SUSPENSION ARM
Opel KADETTE-E ( 1985 - 1993) · K FRONT AXLE AND SUSPENSION › 18.FRONT SUSPENSION ARMPozicija 6X

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 10 · 36 numeriai Sandėlyje – nuo 9,99 € iki 17,99 €.

Visi: Šarnyras
36 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, DAEWOO, OPEL +2, 34 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka TRW JBJ146
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET1 modelis
CHEVROLET LANOS Saloon1.4, 1.5, 1.6 16V2005–2018
DAEWOO11 modelių
DAEWOO 1.5i (1C4)1.51994–1995
DAEWOO 1.5i Saloon (1C4)1.51994–1995
DAEWOO ARANOS1.5, 1.8, 2.01995–1997
DAEWOO CIELO1.51994–2007
DAEWOO CIELO LOAD RUNNER1.51996–1997
DAEWOOdar 6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka TRW JBJ146
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO ESPERO (KLEJ)1.5 16V, 1.8, 2.01991–1999
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LEMANS1.51990–1997
DAEWOO NEXIA1.5 (08, 68), 1.5 16V (08, 68)1995–1997
DAEWOO NEXIA Saloon1.5 (19), 1.5 16V (19), 1.6 (19), 1.8 (19)1995–2008
OPEL9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka TRW JBJ146
ModelisVarikliaiMetai
OPEL KADETT D (31-34, 41-44)1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S, 1.8 GT/E1979–1984
OPEL KADETT D (32,37,39, 42)1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 D1979–1984
OPEL KADETT D Estate (35, 36, 45, 46)1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S1979–1984
OPEL KADETT E (T85)1.2 (C19, D19), 1.3 i Cat (C19, D19), 1.3 N (C19, D19), 1.3 S (C19, D19), 1.4 i (C19, D19), 1.4 S (C19, D19), 1.5 TD (C19, D19), 1.6 (C19, D19), 1.6 D (C19, D19), 1.6 i (C19, D19), 1.6 i Cat (C19, D19), 1.6 S (C19, D19), 1.7 D (C19, D19), 1.8 (C19, D19), 1.8 i (C19, D19), 1.8 S (C19, D19), 2.0 i (C19, D19), 2.0 i Cat (C19, D19)1984–1993
OPEL KADETT E Combo (T85)1.3 N (C25, D25), 1.3 S (C25, D25), 1.4 i (C25, D25), 1.4 S (C25, D25), 1.6 (C25, D25), 1.6 D (C25, D25), 1.6 i (C25, D25), 1.7 D (C25, D25)1986–1994
OPEL KADETT E Convertible (T85)1.3 S, 1.4 i, 1.4 S, 1.6 i, 1.6 i Cat, 2.0, 2.0 GSi, 2.0 i, 2.0 i Cat1986–1993
OPEL KADETT E Estate (T85)1.2 (C15, C35, D15, D35), 1.3 (C15, C35, D15, D35), 1.3 i Cat (C15, C35, D15, D35), 1.3 N (C15, C35, D15, D35), 1.3 S (C15, C35, D15, D35), 1.4 i (C15, C35, D15, D35), 1.4 S (C15, C35, D15, D35), 1.5 TD (C15, C35, D15, D35), 1.6 (C15, C35, D15, D35), 1.6 D (C15, C35, D15, D35), 1.6 i (C15, C35, D15, D35), 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35), 1.6 S (C15, C35, D35, D15), 1.7 D (C15, C35, D15, D35), 1.8 E (C15, C35, D15, D35), 1.8 i (C15, C35, D15, D35), 1.8 S (C15, C35, D15, D35), 2.0 i (C15, C35, D15, D35), 2.0 i Cat (C15, C35, D15, D35)1984–1991
OPEL KADETT E Estate Van (T85)1.2 (C70, D70), 1.3 N (C70, D70), 1.4 i (C70, D70), 1.6 D (C70, D70), 1.6 i (C70, D70), 1.7 D (C70, D70), 1.8 i (C70, D70)1984–1993
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.2 (C08, C48, D08, D48), 1.3 (C08, C48, D08, D48), 1.3 i Cat (C08, C48, D08, D48), 1.3 N (C08, C48, D08, D48), 1.3 S (C08, C48, D08, D48), 1.4 i (C08, C48, D08, D48), 1.4 S (C08, C48, D08, D48), 1.5 TD (C08, C48, D08, D48), 1.6 D (C08, C48, D08, D48), 1.6 i (C08, C48, D08, D48), 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48), 1.6 S (C08, C48, D08, D48), 1.6 S (C08, D08, C48, D48), 1.7 D (C08, C48, D08, D48), 1.8 E (C08, C48, D08, D48), 1.8 GSI (C08, C48, D08, D48), 1.8 i (C08, C48, D08, D48), 1.8 S (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI 16V (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI 16V Cat (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI Cat (C08, C48, D08, D48)1984–1993
VAUXHALL7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka TRW JBJ146
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Estate1.3 S, 1.6 D, 1.6 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Hatchback1.2 S, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S, 1.8 GTE1979–1986
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont (T85)1.3, 1.4 i, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D, 1.8, 1.8 i1985–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Convertible (T85)1.6 i, 2.0 i, 2.0 i Cat1987–1993
VAUXHALL ASTRA Mk II Estate (T85)1.2, 1.3, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D, 1.8 i1984–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Hatchback (T85)1.2, 1.3, 1.4 i, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D, 1.8 GTE, 1.9, 2.0, 2.0 GTE, 2.0 GTE 16V1984–1991
VAUXHALL ASTRAMAX (T85)1.3 N, 1.3 S, 1.4 i, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 i, 1.7 D1985–1994
ZAZ6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka TRW JBJ146
ModelisVarikliaiMetai
ZAZ CHANCE Hatchback (TF, TA)1.3, 1.4 (TF698P), 1.5 (TF48YP)2004–2014
ZAZ CHANCE Saloon (TF, TA)1.3 (TF698P), 1.4 (TA69W0, TF698P), 1.5 (TF69Y0)2004–2014
ZAZ LANOS Hatchback (TA, TF)1.4, 1.4 (TA48WP), 1.5 (TF48YP), 1.5 16V (TF485P10), 1.6 16V2004–2017
ZAZ LANOS Saloon (TA, TF)1.4, 1.4 (TA69W0), 1.5, 1.5 16V (TF695010), 1.6 16V (TF69YO)2004–2017
ZAZ SENS (TF)1.3 (TF698K10, TF698K11, TF698K12, TF69K74, TF698K75,..., 1.3 LPG2004–
ZAZ SENS Hatchback (TF)1.32004–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos