Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Siurblys, pirminis degalų tiekimas HELLA 8TF 358 148-621
8TF 358 148-621EAN 4082300850208

Siurblys, pirminis degalų tiekimas HELLA 8TF 358 148-621

Siurblys, pirminis degalų tiekimas HELLA 8TF 358 148-621. Tinka 60 modelių (FORD, FORD USA).

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

22,99 € Sutaupykite 12,00 € (52%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 10 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
HELLA
įtampa [V]
12 V
slėgis [bar]
3.5
darbinis režimas
elektr.
Našumas [l/min]
4.5
Kategorija
Siurblys, pirminis degalų tiekimas
MPN
8TF 358 148-621
SKU
0002-8TF 358 148-621
GTIN / EAN
4082300850208
Komplektacija
1x Siurblys, pirminis degalų tiekimas

OE numeriai. OEM nuorodų nerasta.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 3 numeriai

Visi: Siurblys, pirminis degalų tiekimas
3 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. FORD, FORD USA, 60 modelių.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka HELLA 8TF 358 148-621
ModelisVarikliaiMetai
FORD59 modeliai
FORD C-MAX (DM2)1.6, 1.8, 1.8 Flexifuel, 2.0, 2.0 CNG, 2.0 LPG2007–2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.6 CNG2010–2019
FORD COUGAR (EC)2.5 ST 200, 2.5 V6 24V1998–2001
FORD COURIER Pickup1.6, 1.6 Flex1996–2013
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL)1.6, 1.81995–2002
FORD ESCORT VI Saloon (GAL, AFL)1.61995–2002
FORDdar 53 modeliai
Modeliai, kuriems tinka HELLA 8TF 358 148-621
ModelisVarikliaiMetai
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL)1.6 GL1995–2002
FORD FALCON Turnier4.0 i2002–2005
FORD FIESTA IV (JA, JB)1.6 16V Sport1995–2006
FORD FIESTA Saloon1.0, 1.62000–2014
FORD FIESTA V (JH, JD)1.0, 1.25 16V, 1.3, 1.3 ROCAM, 1.4 16V, 1.6, 1.6 16V, ST1502001–2014
FORD FIESTA V Van1.3, 1.42002–2010
FORD FIESTA VI (CB1, CCN)1.4, 1.6, 1.6 Ti2008–
FORD FIESTA VI Van1.25, 1.4, 1.6 Ti-VCT2008–2017
FORD FOCUS C-MAX (DM2)1.6, 1.6 Ti, 1.8, 1.8 Flexifuel, 2.02003–2007
FORD FOCUS I (DAW, DBW)1.6, 1.6 16V Flexifuel, 1.8 16V BiFuel, 2.3, RS, ST1701998–2009
FORD FOCUS I Turnier (DNW)1.6 16V Flexifuel, 1.8 BiFuel, 2.0, 2.3, ST1701999–2007
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP)1.4, 1.6, 1.6 LPG, 1.6 Ti, 1.8, 1.8 Flexifuel, 2.0, 2.0 CNG, 2.0 Flex, 2.0 LPG, 2.5 RS, 2.5 RS 500, 2.5 ST2004–2013
FORD FOCUS II Convertible1.6, 2.02006–2010
FORD FOCUS II Estate Van1.4, 1.6, 1.6 Ti-VCT, 1.8 Flexifuel2004–2011
FORD FOCUS II Saloon (DB, FCH, DH)1.4, 1.6, 1.6 Ti, 1.8, 1.8 Flexifuel, 2.0, 2.0 Flex2005–
FORD FOCUS II Turnier (DA, FFS, DS)1.4, 1.6, 1.6 LPG, 1.6 Ti, 1.8, 1.8 Flexifuel, 2.0, 2.0 LPG2004–2012
FORD FOCUS III1.6 EcoBoost2010–2020
FORD FOCUS III Hatchback Van1.6 EcoBoost2011–2020
FORD FUSION (JU)1.25, 1.3, 1.4, 1.4 LPG, 1.62002–2012
FORD FUSION Saloon2.3, 2.5, 3.02006–2012
FORD GALAXY I (WGR)2.3 16V, 2.8 V61995–2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR)2.3, 2.81995–2006
FORD GRAND C-MAX Van1.6 Ti2010–2019
FORD GT5.42003–
FORD IKON II1.61999–2011
FORD KA (RB)1.3 i ROCAM, 1.6 i1996–2008
FORD KA Van (RB)1.3, 1.3 i2002–2005
FORD KUGA I2.5 4x42008–2012
FORD KUGA I VAN2.52008–2012
FORD KUGA II (DM2)1.6 EcoBoost, 1.6 EcoBoost 4x42012–
FORD MAVERICK3.0 V6 24V2001–
FORD METROSTAR2.0, 2.52000–2007
FORD MONDEO II (BAP)2.5 24V1996–2000
FORD MONDEO II Saloon (BFP)2.5 24V1996–2000
FORD MONDEO III (B5Y)1.8 16V, 1.8 SCi, 2.0 16V, 2.5 V6 24V, 3.0 V6 24V, ST2202000–2007
FORD MONDEO III Saloon (B4Y)1.8 16V, 1.8 SCi, 2.0, 2.0 16V, 2.5 V6, 2.5 V6 24V, 3.0 V6 24V, ST2202000–2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY)1.8 16V, 1.8 SCi, 2.0 16V, 2.5 V6 24V, 3.0 V6 24V, ST2202000–2007
FORD MONDEO IV Saloon (BA7)2.0 EcoBoost2007–2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7)1.6 Ti, 2.52007–2015
FORD MONDEO IV Van1.6 EcoBoost, 2.0, 2.0 EcoBoost2007–2015
FORD PUMA (EC)1.6 16V1997–2002
FORD RANGER (ER, EQ, R)1.8, 2.2, 2.3, 2.3 4x4, 2.6, 4.0, 4.0 4x41997–2011
FORD RANGER (ET)2.2, 2.3, 2.3 4x4, 4.0, 4.0 4x42005–2012
FORD RANGER II (2R, 2S, 2T)2.2 i2007–2012
FORD S-MAX (WA6)1.6 EcoBoost, 2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Flexifuel, 2.3, 2.5 ST2006–2014
FORD S-MAX VAN (WA6)1.6, 2.0, 2.0 EcoBoost2006–2014
FORD STREET KA (RL2)1.62003–2005
FORD TOURNEO CONNECT1.8 16V, 2.02002–2013
FORD TRANSIT Bus (FD , FB , FS , FZ , FC)2.0, 2.3 16V RWD (FB, FC, FA)2000–2006
FORD TRANSIT CONNECT (P65, P70, P80)1.8 16V, 1.8 16V LPG2002–
FORD TRANSIT Platform/Chassis (FM , FN , FF)2.3 16V CNG RWD, 2.3 16V LPG RWD, 2.3 16V RWD2006–2014
FORD TRANSIT Platform/Chassis (FM , FN)2.3, 2.3 16V (FA, FB, FC, FD), 2.3 BiFuel2000–2006
FORD TRANSIT Van (FA)2.3, 2.3 16V CNG RWD, 2.3 16V LPG RWD, 2.3 16V RWD, 2.3 16V RWD (FAA, FAB, FAC), 2.3 BiFuel2000–2014
FORD USA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka HELLA 8TF 358 148-621
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA ECOSPORT2.0 XLT2002–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos