Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis NTY ECT-CH-001Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis NTY ECT-CH-001 (2)Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis NTY ECT-CH-001 (3)Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis NTY ECT-CH-001 (4)Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis NTY ECT-CH-001 (5)
ECT-CH-001EAN 5902048006639

Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis NTY ECT-CH-001

Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis NTY ECT-CH-001. Tinka 24 modeliams (CHRYSLER, DODGE, JEEP +1). Pakeičia 3 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

8,99 € Sutaupykite 4,00 € (44%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 4 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
NTY
Papildomas straipsnis / informacija 2
su sandarikliu
spalva
juoda
OE numeriui
13 62 1 486 698
gamyklinis numeris
ECT-CH-001
Kategorija
Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis
MPN
ECT-CH-001
SKU
6355-ECT-CH-001
GTIN / EAN
5902048006639
Komplektacija
1x Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 9 · 38 numeriai Sandėlyje – nuo 8,99 € iki 13,99 €.

Visi: Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis
38 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka NTY ECT-CH-001
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER10 modelių
CHRYSLER 300C (LX, LE)2.7, 3.5, 3.5 AWD, 5.7, 6.1 SRT82004–
CHRYSLER 300C Touring (LX, LE)2.7, 3.5, 3.5 AWD, 5.7, 5.7 AWD, 6.1 SRT82004–2010
CHRYSLER 300M (LR)2.7 V6 24V, 3.5 V6 24V1998–2004
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT)4.02007–
CHRYSLER NEON II1.61999–2006
CHRYSLER PT CRUISER (PT)1.6, 2.0, 2.4, GT 2.42000–2010
CHRYSLERdar 4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka NTY ECT-CH-001
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER PT CRUISER Convertible2.4, 2.4 GT2000–2010
CHRYSLER SEBRING (JR)2.0, 2.4, 2.7 V6 24V2000–2007
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR)2.0, 2.4 Turbo, 2.7 V6 24V2001–2007
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS)2.4, 3.3, 3.3 AWD1999–2008
DODGE9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka NTY ECT-CH-001
ModelisVarikliaiMetai
DODGE AVENGER2.4, 2.72007–2014
DODGE CHARGER2.72005–2010
DODGE NEON2.0 16V1994–1999
DODGE NEON Coupe2.0 Highline, 2.0 HP Sport, 2.0 Sport1994–1999
DODGE NEON II2.0, 2.0 16V1999–
DODGE NITRO2.8 CRD, 2.8 CRD 4WD, 4.0 4WD2006–2012
DODGE NITRO VAN (KA)2.8 CRD2006–2011
DODGE VIPER ConvertibleSRT-102002–2017
DODGE VIPER CoupeSRT-102003–
JEEP3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka NTY ECT-CH-001
ModelisVarikliaiMetai
JEEP COMMANDER (XK, XH)3.0 CRD 4x4, 5.7 V8 4x42005–2010
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK)3.0 CRD, 3.0 CRD 4x4, 5.7, 5.7 V8 4x4, 6.1 SRT8 4x42004–2011
JEEP WRANGLER III (JK)2.8 CRD, 3.8, 3.8 RWD2006–
MINI2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka NTY ECT-CH-001
ModelisVarikliaiMetai
MINI MINI (R50, R53)Cooper, Cooper S, John Cooper Works, One, S Works, Works2001–2006
MINI MINI Convertible (R52)Cooper, Cooper S, John Cooper Works, One2004–2008

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos