Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Alyvos filtras VAICO V40-0080Alyvos filtras VAICO V40-0080 (2)Alyvos filtras VAICO V40-0080 (3)Alyvos filtras VAICO V40-0080 (4)Alyvos filtras VAICO V40-0080 (5)Alyvos filtras VAICO V40-0080 (6)Alyvos filtras VAICO V40-0080 (7)Alyvos filtras VAICO V40-0080 (8)Alyvos filtras VAICO V40-0080 (9)Alyvos filtras VAICO V40-0080 (10)Alyvos filtras VAICO V40-0080 (11)Alyvos filtras VAICO V40-0080 (12)
V40-0080EAN 4046001295270

Alyvos filtras VAICO V40-0080

Alyvos filtras VAICO V40-0080. Tinka 152 modeliams (AUSTIN, BEDFORD, FORD +11). Pakeičia 109 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

9,99 € Sutaupykite 5,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 4 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
VAICO
Kategorija
Alyvos filtras
vidinis skersmuo 2 [mm]
71 mm
Išorinis skersmuo [mm]
76 mm
aukštis [mm]
79 mm
sriegio dydis
3/4-16 UNF
vidinis skersmuo 1 [mm]
62 mm
filtro tipas
priveržiamas filtras
MPN
V40-0080
SKU
0162-V40-0080
GTIN / EAN
4046001295270
Komplektacija
1x Alyvos filtras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 109 OE numerius

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 11 · 63 numeriai Sandėlyje – nuo 3,99 € iki 9,99 €.

Visi: Alyvos filtras
63 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • ACDelco X 4130 E
  • ALCO FILTER SP-942
  • AMC Filter TO-138
  • AUTOMEGA 1106500400
  • BALDWIN FILTERS B228
  • BALDWIN FILTERS B7290
  • BLUE PRINT ADG02104
  • BOSCH 0 451 102 056
  • BOSCH 0 986 AF1 025
  • CHAMPION C103/144
  • CHAMPION C103/606
  • CHAMPION CR13/036
  • CLEAN FILTERS DO 215
  • COMLINE EOF022
  • CoopersFiaam FT4403
  • CoopersFiaam FT4531/A
  • DELPHI FX0004
  • FILTRON OP 551
  • FRAM PH8A
  • FRAM PH966B
  • HENGST FILTER H90W01
  • HOFFER 15015
  • JP GROUP 880650400
  • KAGER 10-0137
  • KNECHT 02014371
  • KNECHT 02014389
  • KNECHT OC 21
  • KNECHT OC 21 OF
  • KOLBENSCHMIDT 50013099
  • KOLBENSCHMIDT 50013099/10
  • MAGNETI MARELLI 150180005400
  • MAGNETI MARELLI 152071758709
  • MAGNETI MARELLI 154020143970
  • MANN-FILTER W 712
  • MANN-FILTER W 712 (10)
  • MANN-FILTER W 719/1
  • MANN-FILTER W712
  • MAPCO 61028
  • MASTER-SPORT GERMANY 712-OF-PCS-MS
  • MASTER-SPORT GERMANY 712/5-OF-PCS-MS
  • MEAT & DORIA 15015
  • MEAT & DORIA 15015/8
  • MECAFILTER ELH4089
  • MEYLE 614 065 0005
  • MULLER FILTER FO54
  • NPS O131L02
  • OPTIMAL FO-00169
  • OPTIMAL OP-FOF40119
  • OPTIMAL OP-FOF40254
  • P.B.R. BC-1336
  • P.B.R. BC-1346
  • PURFLUX LS205
  • PUROLATOR L17020
  • QUINTON HAZELL WL7098
  • SCT - MANNOL SM 109
  • SOFIMA S 4500 R
  • SogefiPro FT4403
  • SogefiPro FT4531/A
  • TECNOCAR R54
  • UFI 23.103.00
  • VAICO 40-0080
  • VALEO 586068
  • WIX FILTERS WL7098
Modeliai, kuriems tinka VAICO V40-0080
ModelisVarikliaiMetai
AUSTIN11 modelių
AUSTIN 1000-Series MK II1100, 1300, 1300 GT1962–1974
AUSTIN ALLEGRO I Estate (ADO 67)1.3, 1.71975–1983
AUSTIN ALLEGRO I Hatchback (ADO 67)1.1, 1.3, 1.5 Super, 17501973–1983
AUSTIN ALLEGRO I Saloon1.01973–1984
AUSTIN MAXI I Fastback1500, 1750, 1750 HL1969–1980
AUSTIN MAXI II Fastback1750, 1750 HLS1980–1982
AUSTINdar 5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VAICO V40-0080
ModelisVarikliaiMetai
AUSTIN METRO I Fastback (XF)1.0, 1.0 Surf HLE, 1.3, 1.3 L, HLE, S, 1.3 Surf, 1.3 Turbo1980–1990
AUSTIN MINI Estate1100 Special1960–1981
AUSTIN MINI I8501958–1994
AUSTIN MINI II1000, 1000 Mayfair, 1000 Mayfair Sport, 1100 Special, 1275 GT1967–1994
AUSTIN PRINCESS1800 HL1976–1978
BEDFORD1 modelis
Modeliai, kuriems tinka VAICO V40-0080
ModelisVarikliaiMetai
BEDFORD BLITZ1.8, 2.0, 2.31969–1987
FORD30 modelių
Modeliai, kuriems tinka VAICO V40-0080
ModelisVarikliaiMetai
FORD CAPRI I (ECJ)1600, 1600 GT1968–1974
FORD CAPRI II (GECP)1.31974–1977
FORD CAPRI III (GECP)1.31978–1987
FORD CORTINA1100, 1300, 16001962–1972
FORD CORTINA Coupe1100, 13001962–1972
FORD CORTINA Estate1100, 1300, 16001962–1972
FORD ECOSPORT1.5 Ti-VCT2011–2022
FORD ESCORT I (AFH, ATH)1.6, 1100, 1300, 950, Mexico, Twin Cam1968–1976
FORD ESCORT I Turnier (ADH)1100, 13001968–1979
FORD ESCORT II (ATH)1.1, 1.3, 1.6, 1.6 RS, RS 18001973–1981
FORD ESCORT II Turnier1.1, 1.3, 1.3 (BADR), 1.3 (CADR)1975–1981
FORD ESCORT VI Estate Van (AVL)1.31995–2001
FORD ESCORT VI Saloon (GAL, AFL)1.41995–2002
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL)1.41995–2002
FORD FIESTA Hatchback Van (JV)1.41998–2003
FORD FIESTA Saloon1.6, 1.6 Ti2010–2017
FORD FIESTA V Van1.42002–2010
FORD FIESTA VI (CB1, CCN)1.62008–
FORD FIESTA VI Van1.25, 1.4, 1.6 Ti-VCT2008–2017
FORD FOCUS I Estate Van (DNW)1.4, 1.61998–2005
FORD FOCUS II Estate Van1.4, 1.6, 1.6 Ti-VCT2004–2011
FORD FOCUS III Hatchback Van1.6 EcoBoost2011–2020
FORD GALAXY III (CK)1.5 EcoBoost2015–
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)1.6 Ti2010–2019
FORD KA+ III Saloon (TK, FK)1.2 (TK)2014–
FORD KUGA II (DM2)1.5 EcoBoost 4x4, 1.6 EcoBoost 4x42012–
FORD KUGA II VAN1.5 EcoBoost, 1.5 EcoBoost 4x42012–2019
FORD MONDEO IV Saloon (BA7)1.6 Ti2007–2015
FORD MONDEO IV Van1.6 EcoBoost2007–2015
FORD MONDEO V Saloon (CD)1.5 EcoBoost2012–
HARLEY-DAVIDSON10 modelių
Modeliai, kuriems tinka VAICO V40-0080
ModelisVarikliaiMetai
HARLEY-DAVIDSON 100th ANNIVERSARY EDITION1200 Sportster Custom 100th Anniversary (XL1), 1200 Sportster Sport 100th Anniversary (XL1), 883 Sportster 100th Anniversary (XL1), 883 Sportster Custom 53 100th Anniversary (XL1), 883 Sportster Hugger 100th Anniversary (XL1)
HARLEY-DAVIDSON 110th ANNIVERSARY EDITION1200 Sportster Custom 110th Anniversary
HARLEY-DAVIDSON BAD BOY1340 Bad Boy (FXSTB)
HARLEY-DAVIDSON ELECTRA GLIDE1340 Electra Glide Ultra Classic (FLHTUI)
HARLEY-DAVIDSON LOW RIDER1340 Low Rider, 1340 Low Rider Convertible, 1340 Low Rider Custom, 1340 Low Rider Sport Edition
HARLEY-DAVIDSON ROAD KING1340 Road King (FLHR)
HARLEY-DAVIDSON SPORT GLIDESport Glide
HARLEY-DAVIDSON SPORTSTER (1001cc -)1100 Sportster, 1200 Sportster, 1200 Sportster Custom, 1200 Sportster Custom (XL1200C), 1200 Sportster Custom (XL2), 1200 Sportster Custom Lim.Edit., 1200 Sportster Custom Limited (XL2), 1200 Sportster Forty-Eight, 1200 Sportster Forty-Eight (XL2), 1200 Sportster Low, 1200 Sportster Low (XL1200L), 1200 Sportster Nightster, 1200 Sportster Roadster, 1200 Sportster Seventy two, 1200 Sportster Sport, 1200 Sportster SuperLow (XL2)
HARLEY-DAVIDSON SPORTSTER (883cc - 1000cc)883 N Sportster Iron (XL), 883 Sportster, 883 Sportster (XL/2), 883 Sportster (XL1), 883 Sportster (XL883C), 883 Sportster Custom 53, 883 Sportster Custom 53 (XL/2), 883 Sportster Deluxe, 883 Sportster Hugger, 883 Sportster Hugger (XL/2), 883 Sportster Hugger (XLH), 883 Sportster Low (XL883L), 883 Sportster Roadster, 883 Sportster SuperLow (XL2)
HARLEY-DAVIDSON TOUR GLIDE1340 Tour Glide Classic (FLTC, FLT)
INNOCENTI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka VAICO V40-0080
ModelisVarikliaiMetai
INNOCENTI MINI1.0, 1.3, 1.3 De Tomaso1974–1995
LDV1 modelis
Modeliai, kuriems tinka VAICO V40-0080
ModelisVarikliaiMetai
LDV SHERPA Bus (AS)1.61974–1982
LOTUS1 modelis
Modeliai, kuriems tinka VAICO V40-0080
ModelisVarikliaiMetai
LOTUS EUROPA1.61970–1976
MG1 modelis
Modeliai, kuriems tinka VAICO V40-0080
ModelisVarikliaiMetai
MG METRO1300, Turbo1982–1990
MORRIS6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VAICO V40-0080
ModelisVarikliaiMetai
MORRIS MARINA1.8, 1.8 TC, 1800, 1800 GT, 1800 HL1971–1980
MORRIS MARINA Coupe1800, 1800 TC1971–1980
MORRIS MARINA II Saloon1750 (ZA), 18001975–1978
MORRIS MARINA II Station Wagon18001975–1980
MORRIS MARINA Station Wagon18001971–1997
MORRIS MINI8501961–1981
OPEL53 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VAICO V40-0080
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASCONA A (81, 86, 87, 88)1.2 S, 1.6 N, 1.6 S, 1.9 SR1970–1975
OPEL ASCONA A Voyage (84, 89)1.6 N, 1.6 S, 1.9 SR1970–1975
OPEL ASCONA B (81, 86, 87, 88)1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 N, 1.6 S, 1.9 N, 1.9 S, 2.0 E, 2.0 N, 2.0 S, 2.4 4001975–1981
OPEL ASCONA C (J82)1.3 N (F11, M11, F69), 1.3 S (F11, M11, F68, M68)1981–1988
OPEL ASCONA C Hatchback (J82)1.3 N (F68, M68), 1.3 S (F68, M68)1981–1988
OPEL CORSA A Hatchback (S83)1.0 (F08, M08, F68, M68), 1.2 (F08, M08, F68, M68), 1.2 S (F08, M08, F68, M68), 1.3 S (F08, M08, F68, M68)1982–1993
OPEL CORSA A Hatchback Van (S83)1.0 (F08, W5L), 1.2 (F08, W5L)1986–1994
OPEL CORSA A TR (S83)1.0 (F11, M11, F19, M19), 1.2 N (F11, M11, F19, M19), 1.2 S (F11, M11, F19, M19), 1.2 S (F11, M11, M19, F19), 1.3 S (F11, M11, F19, M19)1982–1993
OPEL FRONTERA A (U92)2.4 i (53MWL4)1992–1998
OPEL GT1.1, 1.91968–1973
OPEL KADETT A1.0, 1.0 S1962–1965
OPEL KADETT A Coupe1.0 S1962–1965
OPEL KADETT A Estate1.0 N, 1.0 S1963–1968
OPEL KADETT B1.1, 1.1 S, 1.1 SR, 1.2 S, 1.71965–1973
OPEL KADETT B Coupe1.1, 1.2, 1.91965–1973
OPEL KADETT B Estate1.1, 1.21965–1973
OPEL KADETT C1.0, 1.2, 1.2 S, 1.6 S1973–1979
OPEL KADETT C AERO1.21976–1979
OPEL KADETT C City1.0, 1.2, 1.2 S, 1.6 S1973–1979
OPEL KADETT C Coupe1.0, 1.2, 1.2 S, 1.6 S, 1.9 GT/E, 2.0 E Rallye, 2.0 GT/E1973–1979
OPEL KADETT C Estate1.0, 1.2, 1.2 S, 1.6 S1973–1979
OPEL KADETT D (31-34, 41-44)1.0, 1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S1979–1984
OPEL KADETT D (32,37,39, 42)1.0, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S1979–1984
OPEL KADETT D Estate (35, 36, 45, 46)1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S1979–1984
OPEL KADETT E (T85)1.2 (C19, D19), 1.3 N (C19, D19), 1.3 S (C19, D19)1984–1993
OPEL KADETT E Estate (T85)1.2 (C15, C35, D15, D35), 1.3 (C15, C35, D15, D35), 1.3 N (C15, C35, D15, D35), 1.3 S (C15, C35, D15, D35)1984–1991
OPEL KADETT E Estate Van (T85)1.2 (C70, D70), 1.3 N (C70, D70)1984–1993
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.2 (C08, C48, D08, D48), 1.3 (C08, C48, D08, D48), 1.3 N (C08, C48, D08, D48), 1.3 S (C08, C48, D08, D48)1984–1993
OPEL MANTA A (58, 59)1.2, 1.6, 1.6 S, 1.9 GT/E, 1.9 S1970–1975
OPEL MANTA B (58, 59)1.3 N, 1.3 S, 1.6, 1.6 N, 1.6 S, 1.9 E, 1.9 N, 2.0, 2.0 E, 2.0 S1975–1988
OPEL MANTA B CC (53, 55)1.2 N, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6, 1.6 N, 1.9 N, 1.9 S, 2.0, 2.0 E, 2.0 S, 2.4 4001975–1988
OPEL MONZA A (22)2.0 E, 2.2 E1978–1986
OPEL OMEGA A (V87)2.4 i (F19, M19, N19)1986–1994
OPEL OMEGA A Estate (V87)2.4 i (F35, M35)1986–1994
OPEL REKORD A1.5, 1.7, 1500 (R3), 1700 (R3)1963–1965
OPEL REKORD A Coupe17001963–1965
OPEL REKORD B1.5, 1.7, 1.91965–1966
OPEL REKORD B Coupe1.7, 1.91965–1967
OPEL REKORD B Estate1.5, 1.71965–1967
OPEL REKORD C1.5, 1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 Sprint1966–1971
OPEL REKORD C Coupe1.7 S, 1.9, 1.9 Sprint1966–1971
OPEL REKORD C Estate1.5, 1.7, 1.7 S, 1.91966–1971
OPEL REKORD D1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.01972–1977
OPEL REKORD D Coupe1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.01972–1977
OPEL REKORD D Estate1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.0 S1972–1977
OPEL REKORD E (17, 11, 14, 16, 18, 19)1.7, 1.9, 2.0, 2.0 E, 2.0 S, 2.2 E1977–1986
OPEL REKORD E Estate (61, 66, 67)1.7, 1.9, 2.0, 2.0 E, 2.0 S, 2.2 E1977–1986
OPEL REKORD P11200, 1500, 17001957–1961
OPEL REKORD P1 Estate1500, 17001957–1961
OPEL REKORD P21.71960–1963
OPEL REKORD P2 Coupe1.71960–1963
OPEL REKORD P2 Estate1.5, 1.71960–1963
OPEL SENATOR A (29)2.0 E, 2.2 E1978–1987
RANGER2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VAICO V40-0080
ModelisVarikliaiMetai
RANGER REKORD1700, 19001972–1978
RANGER REKORD Coupe19001972–1978
ROVER3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VAICO V40-0080
ModelisVarikliaiMetai
ROVER MINI Convertible (XN)1.3, 13001992–2001
ROVER MINI Hatchback1.3 Cooper, 1.3 Cooper Works, 1000, 1300, 1300 / Cooper1990–2001
ROVER MINI-MOKE1.01986–1993
VAUXHALL30 modelių
Modeliai, kuriems tinka VAICO V40-0080
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA1.21979–1984
VAUXHALL ASTRA Estate1.3 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Hatchback1.2 S, 1.3 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont (T85)1.31985–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Estate (T85)1.2, 1.31984–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Hatchback (T85)1.2, 1.31984–1991
VAUXHALL ASTRAMAX (T85)1.3 S1985–1994
VAUXHALL CARLTON Mk II Estate2.0, 2.2 i1977–1986
VAUXHALL CARLTON Mk II Saloon2.0 i, 2.0 S, 2.2 i1978–1986
VAUXHALL CAVALIER1.6 N, 1.6 S, 1900, 2.0 S1975–1981
VAUXHALL CAVALIER CC1600, 20001975–1981
VAUXHALL CAVALIER Coupe2.0 S1975–1981
VAUXHALL CAVALIER Mk II Estate (J82)1.3 S1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Hatchback (J82)1.3 S1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Saloon (J82)1.3 S1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Saloon1.3, 1.6, 2.01975–1981
VAUXHALL FIRENZA Coupe1.8, 1800, 23001971–1978
VAUXHALL FRONTERA Mk I (A) (U92)2.4 i1991–1998
VAUXHALL MAGNUM Coupe1800, 23001973–1978
VAUXHALL MAGNUM Estate1.8, 1800, 2.31973–1981
VAUXHALL MAGNUM Saloon1.8, 1800, 2.31973–1981
VAUXHALL NOVA Hatchback (S83)1.0, 1.2 S, 1.3 S1983–1993
VAUXHALL NOVA Saloon (S83)1.0, 1.2 S, 1.3 S1982–1993
VAUXHALL SENATOR2.0 E, 2.2 E1978–1987
VAUXHALL VICTOR1600, 1800, 2000, 23001967–1976
VAUXHALL VICTOR Estate1800, 23001968–1976
VAUXHALL VIVA1100 (HA), 1100 SL90, 1600, 1800, 2000 GT, 23001963–1979
VAUXHALL VIVA Estate1100 SL90, 1800, 23001965–1979
VAUXHALL VX Estate1800, 23001976–1978
VAUXHALL VX Saloon1800, 2000 4/90, 2300, 2300 4/901969–1978
WOLSELEY2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VAICO V40-0080
ModelisVarikliaiMetai
WOLSELEY 13001.3 TC1961–1973
WOLSELEY 18/851.8, 1.8 S1969–1972

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos