Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
DYNAMIC SLI imageDYNAMIC SLI imageDYNAMIC SLI imageDYNAMIC SLI image
540127033K262EAN 4016987167496

Akumuliatorius VARTA 540127033K262

Akumuliatorius VARTA 540127033K262. Tinka 83 modeliams (CHEVROLET, DAEWOO, DAIHATSU +10). Pakeičia 12 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

126,99 € Sutaupykite 61,00 € (48%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 65 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
VARTA
įtampa [V]
12 V
akumuliatoriaus talpa [Ah]
40 Ah
šalto testo srovė, EN [A]
330 A
apribojimo tipas
B00
ilgis [mm]
187 mm
plotis [mm]
127 mm
aukštis [mm]
227 mm
Kategorija
Akumuliatorius
MPN
540127033K262
SKU
0026-540127033K262
GTIN / EAN
4016987167496
Komplektacija
1x Akumuliatorius

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 2 · 10 numerių Sandėlyje – nuo 66,99 € iki 74,99 €.

Visi: Akumuliatorius
10 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • BANNER 53522
  • BANNER 54027
  • BANNER 013540270101
  • BANNER P4027
  • BANNER P4027ASIA
  • BOSCH 0092S40190
  • BOSCH S4019
  • ENERGIZER EP35JXTP
  • EXIDE EB357
  • YUASA YBX3055

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, DAEWOO, DAIHATSU +10, 83 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Visos markės (13) CHEVROLET, DAEWOO, DAIHATSU, GEO, HONDA, MAZDA, MITSUBISHI, NISSAN, RELIANT, SANTANA, SUZUKI, TOYOTA, UZ-DAEWOO

Modeliai, kuriems tinka VARTA 540127033K262
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET
CHEVROLET SPARK1.0 SX2005–
DAEWOO
DAEWOO MATIZ (M100, M150)0.8, 1.01998–
DAEWOO MATIZ (M200, M250)0.8, 1.02005–2018
DAEWOO MATIZ (M300)1.02010–2012
DAEWOO MATIZ Hatchback Van (KLA4)0.81998–2002
DAIHATSU
DAIHATSU FEROZA Hard Top (F300)1.6 16V 4x4, 1.6 i 16V 4x41988–1999
DAIHATSUdar 3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka VARTA 540127033K262
ModelisVarikliaiMetai
DAIHATSU FEROZA Soft Top (F300)1.6 16V, 1.6 i 16V1988–1999
DAIHATSU SPARCAR Bus (S7)0.8 (S70), 1.0 (S75)1982–1986
DAIHATSU SPARCAR Van (S7)0.8 (S70), 1.0 (S75)1982–1986
GEO
Modeliai, kuriems tinka VARTA 540127033K262
ModelisVarikliaiMetai
GEO METRO1.0, 1.3 GTI, 1.3 i1988–1998
GEO METRO Convertible1.0, 1.3 i1989–1998
GEO METRO Saloon1.3 i1989–1998
GEO TRACKER Cabrio1.6 i, 1.6 i 16V1988–1998
GEO TRACKER Station Wagon1.6 i, 1.6 i 16V1988–1998
HONDA
Modeliai, kuriems tinka VARTA 540127033K262
ModelisVarikliaiMetai
HONDA LIFE (JA)0.7 (JA4)1997–2001
HONDA LIFE (JB)0.7 (JB3), 0.7 4WD, 0.7 G 4x4 (JB2), 0.7 iDSI (JB5)2001–
MAZDA
Modeliai, kuriems tinka VARTA 540127033K262
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA 1000 (FA3)1.01975–1977
MAZDA 1300 (FA3)1.31971–1977
MITSUBISHI
Modeliai, kuriems tinka VARTA 540127033K262
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI COLT I (A15A)1.2 GL (A151A), 1.4 GLX, GT (A152A), 1.4 GLX,GT (A152, A156)1978–1984
MITSUBISHI COLT II (C1A)1.2 EL, GL (C15A), 1.3 EL,GL (C11A)1982–1988
MITSUBISHI COLT III (C5A)1.3 (C51A), 1.3 12V (C51A), 1.3 GL (C61A)1986–1992
MITSUBISHI COLT IV (CAA)1.3 GLi 12V (CA1A)1992–1996
MITSUBISHI LANCER I (A7)1.2 (A75A)1973–1979
NISSAN
Modeliai, kuriems tinka VARTA 540127033K262
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN PIXO (UA0)1.0, 1.0 LPG2009–
NISSAN SUNNY (140Y, 150Y)1.21970–1982
RELIANT
Modeliai, kuriems tinka VARTA 540127033K262
ModelisVarikliaiMetai
RELIANT FOX8501982–1990
RELIANT RIALTO Estate0.85 8501982–1995
RELIANT RIALTO Hatchback8501981–1998
RELIANT ROBIN8501973–2002
RELIANT ROBIN Estate8501973–1998
RELIANT ROBIN Pickup0.81999–2002
SANTANA
Modeliai, kuriems tinka VARTA 540127033K262
ModelisVarikliaiMetai
SANTANA SAMURAI1.0, 1.3, 1.3 4x4, 1.3 i 4x41986–1995
SUZUKI
Modeliai, kuriems tinka VARTA 540127033K262
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI ALTO III (EC)0.8 (SB308, MA800)1988–1994
SUZUKI ALTO IV (EF, SH410)0.8, 1.0 (SH410)1993–2002
SUZUKI ALTO V (HA12, HA23, HA22)1.01997–2014
SUZUKI APV Van (GD, GC)1.5 (GC415G, GC415V)2003–
SUZUKI BALENO (EG)1.3 (SY413), 1.3 i 16V (SY413), 1.6 i 16V (SY416), 1.6 i 16V 4x4 (SY416), 1.8 GTX (SY418)1995–2009
SUZUKI BALENO Estate (EG)1.3 16V (SY413), 1.6 i 16V (SY416), 1.6 i 16V 4x4 (SY416), 1.8 i 16V (SY418)1995–2005
SUZUKI BALENO Hatchback (EG)1.3 (SY413), 1.3 i 16V (SY413), 1.6 i 16V (SY416), 1.6 i 16V 4x4 (SY416), 1.8 GTX (SY418)1995–2002
SUZUKI CAPPUCCINO (EE)0.7 (SX306)1992–1998
SUZUKI CARRY Bus1.31999–
SUZUKI CARRY Bus (0S)0.81979–1985
SUZUKI CARRY Platform/Chassis1.0, 1.0 (DA21T)1985–
SUZUKI CARRY Platform/Chassis (0S)0.8 (ST90)1979–1985
SUZUKI CARRY Platform/Chassis (FD, DA5T, DA6T)1.3 (DA32T), 1.3 4x4 (DA32T), 1.6 16V (AQ416)1999–
SUZUKI CARRY Van1.01995–1999
SUZUKI CARRY Van (0S)0.8 (ST90)1979–1985
SUZUKI CARRY Van (FD)1.3 16 V (DA32V)1999–
SUZUKI LJ80 (OL)0.8 (LJ80)1977–1984
SUZUKI LJ80 Closed Off-Road Vehicle0.8 4x41977–1981
SUZUKI SAMURAI Closed Off-Road Vehicle (SJ)1.0 All-wheel Drive (SJ410), 1.3 (SJ 413), 1.3 All-wheel Drive, 1.3 All-wheel Drive (SJ413, SJ70, SJ80), 1.3 All-wheel Drive (SJ413)1984–2004
SUZUKI SAMURAI Open Off-Road Vehicle (SJ)1.0 All-wheel Drive (SJ410), 1.3 (SJ413), 1.3 All-wheel Drive (SJ413)1988–2004
SUZUKI SJ4101.0 (SJ410)1979–1991
SUZUKI SJ410 Cabrio (OS)1.0 (SJ410)1981–1991
SUZUKI SJ413 (OS)1.3 (SJ413)1984–1991
SUZUKI SJ413 Open Off-Road Vehicle (OS)1.3 (SJ413)1983–1988
SUZUKI SUPER CARRY Bus (ED)1.0 (SK410)1985–1999
SUZUKI SUPER CARRY Van (ED)1.0 (SK410)1985–
SUZUKI SWIFT Convertible (SF413)1.3 i (SF413, AK35, SY415, E35)1991–1996
SUZUKI SWIFT I (AA)1.0 (SA310, AA41/43), 1.0 Turbo (SA310), 1.3 (SA413, AA51), 1.3 (SA413, AA51/53), 1.3 (SA413, AA53), 1.3 GTi/GXi (SA413, AA33)1983–1989
SUZUKI SWIFT II Hatchback (EA, MA)1.0 (SF310, AA44), 1.0 i (SF310, AA44), 1.3 (SF 413), 1.3 (SF413, AB35), 1.3 (SF413), 1.3 4WD (SF413, AA35), 1.3 4WD (SF413, AF35), 1.3 GTi (SF413, AA34), 1.6, 1.6 4x4 (SF416)1989–2005
SUZUKI SWIFT II Saloon (AH, AJ)1.0, 1.3, 1.3 (SF413, AH35, MA), 1.6 (SF416, AH14), 1.6 4WD (SF416, AJ14), 1.6 i (SF416, AH14), 1.6 i 4WD (SF416, AJ14)1989–2001
SUZUKI VITARA (ET, TA, TD)1.6 All-wheel Drive (SE416, TA01), 1.6 All-wheel Drive (TA, TA01, SE416), 1.6 i 16V, 1.6 i 16V All-wheel Drive (ET, TA02, SE416), 2.0 16V All-wheel Drive (SV420), 2.0 V6 24V All-wheel Drive (SV620), 2.5 V6 24V All-wheel Drive (FT)1988–2002
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA)1.6 (SE416), 1.6 (TA01, SE416), 1.6 i 16V (TA02, SE416), 2.0 16V (TA51, SV420)1988–2002
TOYOTA
Modeliai, kuriems tinka VARTA 540127033K262
ModelisVarikliaiMetai
TOYOTA AURIS (E15)1.8 Hybrid (ZWE150, ZWE150R)2006–2013
TOYOTA AURIS (E18)1.8 Hybrid (ZWE186, ZWE186R)2012–2019
TOYOTA AURIS Estate (E18)1.8 Hybrid (ZWE186, ZWE186R, ZWE186H)2013–2018
TOYOTA AVANZA (F60)1.3 VVT-i (F601), 1.5 (F602)2002–2012
TOYOTA AVANZA II (F65)1.3 (F651), 1.5 (F652)2011–
TOYOTA LITEACE Bus (M3, M4)1.5 (KM30LG)1985–1992
TOYOTA LITEACE Bus (R2)1.5 (KR21LG)1992–1998
TOYOTA LITEACE Van (M3, M4)1.5 (KM31V, KM36V, KM31RV, KM36RV)1983–1998
TOYOTA LITEACE Van (R2V)1.5 (KR27V, KR27RV)1992–1995
TOYOTA MASTER ACE SURF Bus (R2)1.8 (YR28, YR28G), 2.0 (YG30, YR30G), 2.0 4WD (YG36, YR36G)1985–1999
TOYOTA OPA (ZCT1, ACT1)1.8 (ZTC10), 2.0 (ACT10)2000–2005
TOYOTA SERA Coupe (EXY1)1.5 (EXY10, EXY10)1990–1995
TOYOTA STARLET (P8)1.0 (EP80, EP80R)1989–1996
TOYOTA STARLET (P9)1.3 (EP91, EP91R)1996–1999
TOYOTA TOWN ACE Bus (R4, R5)2.0, 2.0 (SR40, SR40R), 2.0 4WD (SR50G, SR50G)1995–2007
TOYOTA YARIS (P13)1.5 Hybrid (NHP130)2010–2020
TOYOTA YARIS VERSO VAN (P2)1.3 VVTi (NCP22), 1.5 VVTi (NCP21)2000–2005
UZ-DAEWOO
Modeliai, kuriems tinka VARTA 540127033K262
ModelisVarikliaiMetai
UZ-DAEWOO MATIZ Hatchback0.8, 1.01998–

Lentelėje – 82 iš 83 modelių. Kitus patikrinkite pasirinkę savo automobilį viršuje.

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos