Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Akumuliatorius YUASA YBX3077
YBX3077EAN 5050694029660

Akumuliatorius YUASA YBX3077

Akumuliatorius YUASA YBX3077. Tinka 116 modelių (ALFA ROMEO, ARO, AUSTIN +20). Pakeičia 8 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Pristatymas negalimas (pavojingos prekės)Kaina su PVM

141,99 € Sutaupykite 68,00 € (48%)

Ši prekė priskiriama pavojingoms prekėms, todėl jos nesiunčiame ir užsakyti šioje parduotuvėje negalima.

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
YUASA
įtampa [V]
12 V
akumuliatoriaus talpa [Ah]
45 Ah
apribojimo tipas
B03
šalto testo srovė, EN [A]
380 A
ilgis [mm]
207 mm
plotis [mm]
175 mm
aukštis [mm]
190 mm
užpildyto svoris [kg]
12.7 kg
Prijungimo mechanizmai
T1
Kategorija
Akumuliatorius
MPN
YBX3077
SKU
4451-YBX3077
GTIN / EAN
5050694029660
Komplektacija
1x Akumuliatorius

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 3 · 82 numeriai Sandėlyje – nuo 61,99 € iki 85,99 €.

Visi: Akumuliatorius
82 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • ACDelco M44H3R
  • ACDelco M50-H3R
  • BERGA 545413040
  • BERGA 5454130407642
  • BERGA SB-H4R
  • BOSCH 0 092 S30 030
  • BOSCH 0 092S30 030
  • BOSCH 4D
  • BOSCH 4DN
  • BOSCH 4DT
  • BOSCH 0092S30030
  • BOSCH 0093S5441S
  • BOSCH 0093T5442Y
  • BOSCH 545 413 040
  • BOSCH 018065441S
  • BOSCH 544064036
  • BOSCH 544106045
  • BOSCH 545413040
  • BOSCH S3003
  • CENTRA CA531
  • CENTRA CB501
  • CENTRA CC441
  • DETA DA531
  • DETA DB501
  • DETA DC441
  • DUCELLIER XL2G40
  • ENERGIZER E-L1X400
  • ENERGIZER EL1X400
  • EXIDE EB501
  • EXIDE EC441
  • EXIDE EX04
  • FIAMM Batterie 077FS
  • FIAMM Batterie 7905069
  • FIAMM Batterie 7905167
  • FIAMM Batterie L1X 44
  • FIAMM Batterie L1X44
  • FULMEN 050423A-A
  • FULMEN EQUIPAG
  • FULMEN FA531
  • FULMEN FB501
  • FULMEN FC441
  • LUCAS ELECTRICAL 53333
  • LUCAS ELECTRICAL 53516
  • LUCAS ELECTRICAL 53529
  • LUCAS ELECTRICAL 53531
  • LUCAS ELECTRICAL 53638
  • LUCAS ELECTRICAL 54322
  • LUCAS ELECTRICAL 54449
  • LUCAS ELECTRICAL 54718
  • LUCAS ELECTRICAL 55065
  • LUCAS ELECTRICAL LP077
  • MAGNETI MARELLI 437210ES
  • MAGNETI MARELLI 437250
  • MAGNETI MARELLI 437250ES
  • MAGNETI MARELLI 437255ES
  • MAGNETI MARELLI 069050450016
  • MAGNETI MARELLI ETS50L
  • MAGNETI MARELLI R55S
  • MOLL 544064036
  • QUINTON HAZELL QBT0773
  • SONNAK SB501
  • TUDOR 4240L1X
  • TUDOR 54449S47
  • TUDOR 54464
  • TUDOR A471
  • TUDOR TA531
  • TUDOR TB501
  • TUDOR TC441
  • TUDOR TST471
  • VARTA 54322
  • VARTA 54464
  • VARTA 55065
  • VARTA 154322310
  • VARTA 154464310
  • VARTA 254464300
  • VARTA 254464302
  • VARTA 544064036
  • VARTA 544106045
  • VARTA 545413040
  • VARTA 550065033
  • VARTA B20
  • VARTA HKBB20
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO11 modelių
ALFA ROMEO ARNA (920)1.2 (920.AA), 1.2 (920.AB, 920.AC), 1.2 (920AC, 920AA), 1.3 (920AC, 920A1B), 1.3 TI (920.A1B), 1.5 (920A2B)1983–1986
ALFA ROMEO GIULIA (105)1.6 T.I (105), 1.6 T.I. Super (105), 1300 (105), 1300 Super (115), 1300 TI (105,39), 1600 Super (105,14), 1600 Super (115)1962–1979
ALFA ROMEO GIULIA GT (105)1300 Super, 1600 Sprint, 1600 Sprint (101), 1600 Super1962–1980
ALFA ROMEO GIULIA SPIDER (101)1.6, 1.6 (101.23)1962–1969
ALFA ROMEO GIULIETTA (116)1.3 (116.44A), 1.6 (116.50B)1977–1985
ALFA ROMEO GIULIETTA Berlina (101)1.3, 1.3 ti1955–1962
ALFA ROMEOdar 5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO GIULIETTA Coupe (101)1.31958–1961
ALFA ROMEO GIULIETTA Estate (101)1.31957–1962
ALFA ROMEO GIULIETTA Spider (101)1.31955–1962
ALFA ROMEO GIULIETTA Sprint (101)1.31954–1962
ALFA ROMEO GIULIETTA Sprint Speciale (101)1.31958–1961
ARO3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
ARO 101,3, 1,4, 1.6, 1.6 16V1980–2006
ARO 10 Pick Up1.4 AWD1979–2006
ARO SPARTANA Pick Up1,2 AWD, 1.21997–2006
AUSTIN5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
AUSTIN MINI Estate1000, 850 (A25)1960–1981
AUSTIN MINI I1.3, 850, Cooper1958–1994
AUSTIN MINI I Estate Van1000, 8501960–1980
AUSTIN MINI II1.3, 1000, 8501967–1994
AUSTIN MINI Pickup0.8 (A25)1960–1983
AUTOBIANCHI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
AUTOBIANCHI A 1111.41969–1972
BARKAS3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
BARKAS B 1000 Bus (KB)1.0, 1.31976–1991
BARKAS B 1000 Bus (KO)1.01967–1991
BARKAS B 1000 Van (KM)1.0, 1.31976–1991
CITROËN2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
CITROËN AMI6 (AM, AMB)1963–1977
CITROËN AMI Break6 (AMB)1968–1977
DACIA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
DACIA DUSTER1.4 4WD1984–1993
FIAT22 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
FIAT 124 (124)1200 (124A), 1200 (TA), 1400 Special, 1400 Special (124A), 1500 Special T, 1600 Special T (124A)1966–1975
FIAT 124 Familiare (124)12001967–1975
FIAT 125 (125)1.3, 1.6 (TA)1967–1974
FIAT 126 (126)600, 650, 7001972–2000
FIAT 127 (127)0.9, 0.9 (127A), 1.0, 1.0 Sport, 1.3 Sport1971–1996
FIAT 127 Panorama (127)1.01977–1986
FIAT 128 (128)1.1, 1.1 (128A), 1.3 (128A), 1.3 Rally (128A)1969–1984
FIAT 128 Coupe (128)1.1 (AC 5), 1.3 (AC), 1.3 Berlinetta (AC)1972–1981
FIAT 128 Familiare (128)1.1 (AF), 1.3 (AF1)1969–1982
FIAT 128 Saloon (128)1.31983–1991
FIAT 131 (131)1.3 Mirafiori, 1.3 Mirafiori (131A), 1.3 Super Mirafiori, 1.4 Mirafiori, 1.4 Super Mirafiori, 1.6, 1.6 (131A1), 1.6 Super, 1.6 Super Mirafiori (A)1974–1987
FIAT 131 Familiare/Panorama (131)1.3 Mirafiori (131AF), 1.3 Mirafiori (AF), 1.4 Mirafiori, 1.6, 1.6 CL (AF1), 1.6 Super1975–1984
FIAT 241 Van (241)1.4, 1.9 D1966–1979
FIAT ARGENTA (132)1600, 1600 i.e, 2000, 2000 i.e., 2000 Volumex1977–1987
FIAT DUNA (146)60 1.1, 70 1.31987–1991
FIAT DUNA Weekend (146)60 1.1, 70 1.31987–2001
FIAT FIORINO (127)1050, 9001977–1987
FIAT FIORINO (147)1.01980–1993
FIAT FIORINO Pick up (147)1.01977–1989
FIAT RITMO (138)1.0, 1.3, 1.51978–1988
FIAT RITMO Convertible (138)1.31979–1989
FIAT X 1/9 (128)1.3, 1.5, 1.5 (128AS1)1972–1989
FSO11 modelių
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
FSO 125P1.3 1300, 1.5 15001967–1992
FSO 125P Estate1.3, 1.51967–1992
FSO 125P Pickup1.51975–1991
FSO 126P0.6, 6501972–2000
FSO 127P0.91969–1976
FSO 1300 Saloon1.31981–1991
FSO 1500 Estate1.51981–1991
FSO 1500 Saloon1.51981–1991
FSO POLONEZ I1.3, 1.5, 1.5 Turbo, 1.61977–1991
FSO POLONEZ II1.5, 1.5 i, 1.61988–1992
FSO POLONEZ III1.4 i 16V1992–2005
HYUNDAI2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI i20 I (PB, PBT)1.22008–2015
HYUNDAI IONIQ (AE)1.6 GDI Hybrid, 1.6 GDI Plug-in Hybrid2016–2023
KIA3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
KIA CEED Sportswagon (CD)1.6 GDI Hybrid2018–
KIA NIRO I (DE)1.6 GDI Hybrid, 1.6 GDI Plug-in Hybrid2016–2022
KIA NIRO VAN (DE)GDI Hybrid2016–
LANCIA5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
LANCIA FULVIA Berlina1.1 (818), 1.2 (818)1964–1969
LANCIA FULVIA Berlina (818)1.2 (818), 1.3 (818.612), 1.3 (818)1969–1975
LANCIA FULVIA Coupe (818)1.2 (818), 1.3 (818.630, 818.650), 1.3 (818), 1.6, 1.6 (818)1965–1976
LANCIA SCORPION (137)2.0 (137AS)1975–1983
LANCIA TREVI (828)1600 (828DB03), 2000 (828.DB1), 2000 i.e. (828DB13), 2000 Volumex (828DB17)1980–1987
MORRIS3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
MORRIS MINI1.0, 1.3, 850, Cooper1961–1981
MORRIS MINI Estate1000, 8501960–1981
MORRIS MINI Estate Van1000, 8501960–1980
PEUGEOT2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
PEUGEOT 404 Convertible1.61963–1968
PEUGEOT 504 (A, M)1.8 (A01, A03), 1.8 Injection (A02)1968–1986
RILEY1 modelis
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
RILEY ELF1.01961–1968
ROVER2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
ROVER 600 I (RH)618 i/Si, 620 i, 620 Si1993–2000
ROVER CITYROVER Hatchback1.4 Elegance2003–2005
SEAT17 modelių
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
SEAT 1241.6, 1.8, 1430, 1430 Especial, 2.0, D1200, LS12001968–1980
SEAT 124 Estate (124A)D1200, LS12001970–1976
SEAT 127 (127A)0.9, 1.01972–1982
SEAT 128 (128A)1.2, 1.41976–1980
SEAT 132 (132A)1.6, 1.8, 1.9, 2.0 D, 2.2 D1973–1982
SEAT 133 (133A)0.81974–1979
SEAT 600 (110B)0.81963–1970
SEAT 850 (100GD)0.91966–1975
SEAT FURA (25A)0.9, 1.4 Crono1982–1986
SEAT IBIZA I (21A)0.9, 1.2, 1.2 i, 1.5, 1.5 i, 1.5 i Cat, 1.71984–1993
SEAT MALAGA (23A)1.2, 1.2 i, 1.5, 1.5 i, 1.5 i Cat1984–1993
SEAT MARBELLA (28A)0.8, 0.9, 0.9 Cat1986–1999
SEAT MARBELLA Hatchback Van (028A)0.8, 0.91986–1999
SEAT RITMO (138)1.2, 1.41978–1983
SEAT RONDA (22A)1.2, 1.4, 1.5, 1.61982–1988
SEAT TERRA (24)0.9, 0.9 Cat, 1.4 D1987–1996
SEAT TERRA Estate Van (024A)0.9, 0.9 Cat, 1.4 D1987–1996
STEYR1 modelis
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
STEYR 700700 C, 700 E1960–1968
TOFAS4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
TOFAS DOGAN1.6, 1.6 i.e, 1.6 IE1976–2002
TOFAS KARTAL1.6, 1.6 IE1985–2002
TOFAS SAHIN Saloon1.4 Mirafiori, 1.6, 1.6 IE, 1.6 S1980–2003
TOFAS SERCE1.31985–1994
WOLSELEY1 modelis
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
WOLSELEY HORNET1.01961–1970
YUGO9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
YUGO 3131.31983–1991
YUGO 4111.11983–1991
YUGO 4131.31983–1991
YUGO 45-650.9, 1.11983–1991
YUGO 45/65 Hatchback Van0.9, 1.11985–1991
YUGO 5131.31983–1991
YUGO FLORIDA (VX65)1.1, 1.3 (103 A), 1.4, 1.4 Cat, 1.61988–2008
YUGO SANA1.41989–1993
YUGO TEMPO0.9, 1.1, 1.31985–1993
ZASTAVA6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
ZASTAVA 1011.1, 1.1 Super, 1.31972–1993
ZASTAVA 7500.8, 770, 8501964–1985
ZASTAVA KORAL1.12002–2008
ZASTAVA SKALA1.1 (Z128A), 1.3 (Z128A)1980–2010
ZASTAVA YUGO0.9, 55, 60 EFI (145 A), 65 EFI (145 A)1980–1995
ZASTAVA YUGO TEMPO1.12000–2008
ZAZ1 modelis
Modeliai, kuriems tinka YUASA YBX3077
ModelisVarikliaiMetai
ZAZ ZAPOROZHETS (966, 968)0.9, 1.21967–1994

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

Pristatymas negalimas (pavojingos prekės)

Ši prekė priskiriama pavojingoms prekėms, todėl jos nesiunčiame ir užsakyti šioje parduotuvėje negalima.

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos