Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Akumuliatorius CENTRA CB501
CB501EAN 3661024014526

Akumuliatorius CENTRA CB501

Akumuliatorius CENTRA CB501. Tinka 127 modeliams (ALFA ROMEO, ARO, AUSTIN +22). Pakeičia 7 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

143,99 € Sutaupykite 70,00 € (49%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 73 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
CENTRA
įtampa [V]
12 V
akumuliatoriaus talpa [Ah]
50 Ah
aukštis [mm]
190 mm
plotis [mm]
175 mm
ilgis [mm]
207 mm
šalto testo srovė, EN [A]
450 A
terminalo tipas
EN
apribojimo tipas
B13
Kategorija
Akumuliatorius
MPN
CB501
SKU
0376-CB501
GTIN / EAN
3661024014526
Komplektacija
1x Akumuliatorius

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 3 · 10 numerių Sandėlyje – nuo 73,99 € iki 84,99 €.

Visi: Akumuliatorius
10 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO11 modelių
ALFA ROMEO ARNA (920)1.2 (920.AA), 1.2 (920.AB, 920.AC), 1.2 (920AC, 920AA), 1.3 (920AC, 920A1B), 1.3 TI (920.A1B), 1.5 (920A2B)1983–1986
ALFA ROMEO GIULIA (105)1.6 T.I (105), 1.6 T.I. Super (105), 1300 (105), 1300 Super (115), 1300 TI (105,39), 1600 Super (105,14), 1600 Super (115)1962–1979
ALFA ROMEO GIULIA GT (105)1300 Super, 1600 Sprint, 1600 Sprint (101), 1600 Super1962–1980
ALFA ROMEO GIULIA SPIDER (101)1.6, 1.6 (101.23)1962–1969
ALFA ROMEO GIULIETTA (116)1.3 (116.44A), 1.6 (116.50B)1977–1985
ALFA ROMEO GIULIETTA Berlina (101)1.3, 1.3 ti1955–1962
ALFA ROMEOdar 5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO GIULIETTA Coupe (101)1.31958–1961
ALFA ROMEO GIULIETTA Estate (101)1.31957–1962
ALFA ROMEO GIULIETTA Spider (101)1.31955–1962
ALFA ROMEO GIULIETTA Sprint (101)1.31954–1962
ALFA ROMEO GIULIETTA Sprint Speciale (101)1.31958–1961
ARO2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
ARO 101,3, 1,4, 1.6, 1.6 16V1980–2006
ARO SPARTANA Pick Up1,2 AWD, 1.21997–2006
AUSTIN4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
AUSTIN MINI Estate1000, 1100 Special, 850 (A25)1960–1981
AUSTIN MINI I1.3, 850, Cooper S1958–1994
AUSTIN MINI I Estate Van1000, 8501960–1980
AUSTIN MINI II1.3, 1000, 1275 GT1967–1994
AUTOBIANCHI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
AUTOBIANCHI A 1111.41969–1972
BARKAS3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
BARKAS B 1000 Bus (KB)1.0, 1.31976–1991
BARKAS B 1000 Bus (KO)1.01967–1991
BARKAS B 1000 Van (KM)1.0, 1.31976–1991
CHEVROLET2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200)1.4, 1.4 16V2003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255)1.42005–
CITROËN2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
CITROËN AMI6 (AM, AMB)1963–1977
CITROËN AMI Break6 (AMB)1968–1977
DACIA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
DACIA DUSTER1.4 4WD1984–1993
DAEWOO2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO KALOS (KLAS)1.2, 1.4, 1.4 16V2002–
DAEWOO KALOS Saloon (KLAS)1.42002–2004
FIAT26 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
FIAT 124 (124)1200 (124A), 1200 (TA), 1400 Special, 1400 Special (124A), 1500 Special T, 1600 Special T (124A)1966–1975
FIAT 124 Coupe (124)1400 Sport, 1600, 1600 (BC 1), 1600 Sport, 1800 Sport, 1800 Sport (CC1)1967–1976
FIAT 124 Familiare (124)1.4, 12001967–1975
FIAT 124 Spider (124)1500 Sport (BS), 1600, 1600 Sport (BS), 1600 Sport (BS1), 1600 Sport (CS), 1800 Rally Abarth (CSA), 1800 Sport (CS1)1966–1985
FIAT 125 (125)1.3, 1.6 (TA)1967–1974
FIAT 126 (126)600, 650, 7001972–2000
FIAT 127 (127)0.9, 0.9 (127A), 1.0, 1.0 Sport, 1.3 Sport1971–1996
FIAT 127 Panorama (127)1.01977–1986
FIAT 128 (128)1.1, 1.1 (128A), 1.3 (128A), 1.3 Rally (128A)1969–1984
FIAT 128 Coupe (128)1.1 (AC 5), 1.3 (AC), 1.3 Berlinetta (AC)1972–1981
FIAT 128 Familiare (128)1.1 (AF), 1.3 (AF1)1969–1982
FIAT 131 (131)1.3 Mirafiori, 1.3 Mirafiori (131A), 1.3 Super Mirafiori, 1.4 Mirafiori, 1.4 Super Mirafiori, 1.6, 1.6 (131A1), 1.6 Super, 1.6 Super Mirafiori (A)1974–1987
FIAT 131 Familiare/Panorama (131)1.3 Mirafiori (131AF), 1.3 Mirafiori (AF), 1.4 Mirafiori, 1.6, 1.6 CL (AF1), 1.6 Super1975–1984
FIAT 132 (132)1.6, 1.7 GLS (A1), 1.7 Special (A1)1972–1982
FIAT 850 (100)0.8, 0.8 Special (GB)1964–1972
FIAT 850 Coupe (100)0.9 Sport1964–1972
FIAT 850 Spider (100)0.8, 0.9 Sport1965–1973
FIAT DUNA (146)60 1.1, 70 1.31987–1991
FIAT DUNA Saloon (146)1.11991–1996
FIAT DUNA Weekend (146)60 1.1, 70 1.31987–2001
FIAT FIORINO (127)1050, 9001977–1987
FIAT FIORINO (147)1.01980–1993
FIAT FIORINO Pick up (147)1.01977–1989
FIAT RITMO (138)1.0, 1.3, 1.5, 1.61978–1988
FIAT RITMO Convertible (138)1.31979–1989
FIAT X 1/9 (128)1.3, 1.5, 1.5 (128AS1)1972–1989
FSO10 modelių
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
FSO 125P1.3 1300, 1.5 15001967–1992
FSO 125P Estate1.3, 1.51967–1992
FSO 125P Pickup1.51975–1991
FSO 126P0.6, 6501972–2000
FSO 127P0.91969–1976
FSO 1300 Saloon1.31981–1991
FSO 1500 Estate1.51981–1991
FSO 1500 Saloon1.51981–1991
FSO POLONEZ I1.31977–1991
FSO POLONEZ III1.4 i 16V1992–2005
KIA5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
KIA CEED Combi Van (CD)GDI Hybrid2018–
KIA CEED Sportswagon (CD)1.6 GDI Hybrid2018–
KIA NIRO VAN (DE)GDI Hybrid2016–
KIA XCEED (CD)1.6 GDI Hybrid2019–
KIA XCEED Van (CD)1.6 GDI Hybrid2019–
LANCIA7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
LANCIA BETA Coupe (828)1300 (828BC), 1800 (828AC1, 828BF)1974–1984
LANCIA DELTA I (831)1.1 (831AB.015), 1.3 (831.AB)1979–1994
LANCIA FULVIA Berlina1.1 (818), 1.2 (818)1964–1969
LANCIA FULVIA Berlina (818)1.2 (818), 1.3 (818.612), 1.3 (818)1969–1975
LANCIA FULVIA Coupe (818)1.2 (818), 1.3 (818.630, 818.650), 1.3 (818), 1.6, 1.6 (818)1965–1976
LANCIA SCORPION (137)2.0 (137AS)1975–1983
LANCIA TREVI (828)1600 (828DB03), 2000 (828.DB1), 2000 i.e. (828DB13), 2000 Volumex (828DB17)1980–1987
MORRIS3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
MORRIS MINI1.3, 850, Cooper1961–1981
MORRIS MINI Estate1000, 8501960–1981
MORRIS MINI Estate Van1000, 8501960–1980
PEUGEOT7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
PEUGEOT 4041.6, 1.6 GT1962–1971
PEUGEOT 404 Convertible1.61963–1968
PEUGEOT 504 (A, M)1.8, 1.8 (A01, A03), 1.8 (M03), 1.8 Injection (A02), 2.0, 2.0 (A11, A13, MY1, MY3), 2.0 TI (A12, A14)1968–1986
PEUGEOT 504 Break (D, F)1.8 (F01, E01), 2.0 (D11, F11)1971–1986
PEUGEOT 504 Convertible2.01974–1984
PEUGEOT 504 Coupe2.0, 2.71968–1984
PEUGEOT 504 Pickup (E)1.6, 1.81980–1999
PININFARINA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
PININFARINA SPIDEREUROPA (P124DS)2000, 2000 Volumex1982–1985
RILEY1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
RILEY ELF1.01961–1968
SEAT16 modelių
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
SEAT 1241.6, 1.8, 1430, 1430 Especial, 2.0, D1200, LS12001968–1980
SEAT 124 Estate (124A)D1200, LS12001970–1976
SEAT 127 (127A)0.9, 1.01972–1982
SEAT 128 (128A)1.2, 1.41976–1980
SEAT 131 (131A)1.5, 1.6, 2.01975–1986
SEAT 132 (132A)1.6, 1.8, 1.9, 2.0 D, 2.2 D1973–1982
SEAT 133 (133A)0.81974–1979
SEAT 600 (110B)0.81963–1970
SEAT 850 (100GD)0.91966–1975
SEAT FURA (25A)0.9, 1.4 Crono1982–1986
SEAT IBIZA I (21A)1.2, 1.2 i, 1.5, 1.5 i, 1.5 i Cat, 1.71984–1993
SEAT MALAGA (23A)1.2, 1.2 i, 1.5, 1.5 i, 1.5 i Cat1984–1993
SEAT MARBELLA (28A)0.8, 0.9, 0.9 Cat1986–1999
SEAT MARBELLA Hatchback Van (028A)0.8, 0.9, 0.9 Cat1986–1999
SEAT RITMO (138)1.2, 1.41978–1983
SEAT RONDA (22A)1.2, 1.4, 1.5, 1.61982–1988
STEYR1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
STEYR 700700 C, 700 E1960–1968
TOFAS4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
TOFAS DOGAN1.6, 1.6 i.e, 1.6 IE1976–2002
TOFAS KARTAL1.6, 1.6 IE1985–2002
TOFAS SAHIN Saloon1.4 Mirafiori, 1.6, 1.6 IE, 1.6 S1980–2003
TOFAS SERCE1.31985–1994
TRIUMPH1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
TRIUMPH STAG (LD)3.01970–1977
WOLSELEY1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
WOLSELEY HORNET1.01961–1970
YUGO10 modelių
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
YUGO 3111.11983–1991
YUGO 3131.31983–1991
YUGO 4131.31983–1991
YUGO 45-650.9, 1.11983–1991
YUGO 45/65 Hatchback Van0.9, 1.11985–1991
YUGO 5111.11983–1991
YUGO 5131.31983–1991
YUGO FLORIDA (VX65)1.1, 1.3 (103 A), 1.4, 1.4 Cat, 1.61988–2008
YUGO SANA1.41989–1993
YUGO TEMPO0.9, 1.1, 1.31985–1993
ZASTAVA5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
ZASTAVA 1011.1, 1.1 Super, 1.31972–1993
ZASTAVA KORAL1.12002–2008
ZASTAVA SKALA1.1 (Z128A), 1.3 (Z128A)1980–2010
ZASTAVA YUGO0.9, 55, 60 EFI (145 A), 65 EFI (145 A)1980–1995
ZASTAVA YUGO TEMPO1.12000–2008
ZAZ1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CENTRA CB501
ModelisVarikliaiMetai
ZAZ ZAPOROZHETS (966, 968)0.9, 1.21967–1994

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos