Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Kuro filtras JAPKO 30W07Kuro filtras JAPKO 30W07 (2)
30W07EAN 8052553188645

Kuro filtras JAPKO 30W07

Kuro filtras JAPKO 30W07. Tinka 34 modeliams (CADILLAC, CHEVROLET, DAEWOO +1). Pakeičia 39 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

7,99 € Sutaupykite 4,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 3 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
JAPKO
ilgis [mm]
79 mm
bendras ilgis [mm]
145 mm
Išorinis skersmuo [mm]
54.5 mm
filtro tipas
tiesioginis filtras
Kategorija
Kuro filtras
MPN
30W07
SKU
0481-30W07
GTIN / EAN
8052553188645
Komplektacija
1x Kuro filtras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 39 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 96335719. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

FILTER-FUEL  — Epica Epica V250 (2007–2011) — FUEL LINE  (2120)
Epica Epica V250 (2007–2011) · FUEL LINE (2120)Pozicija 8

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 28 · 143 numeriai Sandėlyje – nuo 3,99 € iki 22,99 €.

Visi: Kuro filtras
Rodyti daugiau: 16
143 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • ACDelco FS 9238 E
  • AKRON-MALÒ 1520116
  • ALCO FILTER SP2134
  • AMC Filter DF-7741
  • AMC Filter DF-7744
  • AP XENERGY X1599052
  • ASHIKA 30-W0-001
  • ASHIKA 30-W0-007
  • ASHIKA 30W07
  • ASHUKI by Palidium 146-328
  • ASHUKI by Palidium 0399-1090
  • ASHUKI by Palidium J006-01
  • ASHUKI by Palidium J006-01I
  • BLUE PRINT ADG02235
  • BLUE PRINT ADG02325
  • BLUE PRINT ADG02331
  • BLUE PRINT ADV182321
  • BOSCH 0 450 905 273
  • BOSCH 0 450 905 969
  • BOSCH 0 450 905 976
  • BOSCH 0 986 AF8 137
  • BOSCH 0450905316
  • BOSCH F5969
  • CHAMPION CFF100420
  • CHAMPION L 420
  • CHAMPION L 420/606
  • CHAMPION L225
  • CHAMPION L225/606
  • CLEAN FILTERS MB985
  • CLEAN FILTERS MBNA 985
  • CLEAN FILTERS MBNA 1560
  • COMLINE CDW13001
  • CoopersFiaam FT5258
  • DELPHI FF0070
  • DOYEN DF7741
  • FEBI BILSTEIN 17634
  • FEBI BILSTEIN 17635
  • FEBI BILSTEIN 33467
  • FI.BA FB-67
  • FIL FILTER ZP 8057 FM
  • FILTRON PP 905/2
  • FILTRON PP 905/3
  • FRAM G5540
  • HENGST FILTER H110WK
  • HENGST FILTER H394WK
  • HERTH+BUSS JAKOPARTS J1330901
  • HERTH+BUSS JAKOPARTS J1330902
  • HERTH+BUSS JAKOPARTS J1330904
  • HOFFER 7590288
  • IAP QUALITY PARTS 122-20030
  • IAP QUALITY PARTS 122-20030G
  • IAP QUALITY PARTS 122-20080
  • IPS Parts IFG-3W01
  • IPS Parts IFG-3W02
  • JAPANPARTS FC-W01S
  • JAPANPARTS FC-W07S
  • JAPKO 30W01
  • JAPKO 30W07
  • KAISHIN FC1015
  • KAMOKA F300201
  • KAMOKA F301501
  • KAMOKA F302601
  • KAVO PARTS DF-7741
  • KAVO PARTS DF-7744
  • KAVO PARTS DF-7745
  • KNECHT 06557821
  • KNECHT 08750242
  • KNECHT KL 470
  • KNECHT KL83
  • KNECHT KL84
  • KOLBENSCHMIDT 4506-FP
  • MAGNETI MARELLI 71760676
  • MAGNETI MARELLI 150020005600
  • MAGNETI MARELLI 150020005700
  • MAGNETI MARELLI 153071762432
  • MAGNETI MARELLI 154068325130
  • MAGNETI MARELLI 213908456400
  • MAGNETI MARELLI 213908456401
  • MAGNETI MARELLI FI41
  • MAHLE 06557839
  • MAHLE 08750259
  • MAHLE KL 83
  • MAHLE KL84
  • MANN-FILTER WK 55/2
  • MANN-FILTER WK 55/3
  • MANN-FILTER WK553
  • MDR MFF-3W01
  • MEAT & DORIA 4077
  • MEAT & DORIA 4288
  • MEYLE 29-14 323 0001
  • MEYLE 29-14 323 0002
  • MEYLE 100 201 0000
  • MOTAQUIP VFF 503
  • MULLER FILTER FB215
  • MULLER FILTER FB222
  • NIPPARTS J1330901
  • NIPPARTS J1330901E
  • NIPPARTS J1330904
  • NIPPARTS J1330908
  • NPS D133O02
  • PIERBURG 4.00030.35.0
  • PURFLUX EP155
  • PURFLUX EP163
  • PURFLUX EP164
  • PURFLUX EP221
  • PUROLATOR F 57318
  • PUROLATOR F65563
  • PZL Filters FPW092
  • QUINTON HAZELL WF8101
  • RED-LINE 37DW005
  • RYCO Z621
  • SAKURA FS2301
  • SAKURA FS8901
  • SCT - MANNOL ST 342
  • SOFIMA S 1515 B
  • SOFIMA S1843B
  • SogefiPro FT5258
  • SogefiPro FT5416
  • STARLINE SFPF7811
  • STELLOX 21-00083-SX
  • STELLOX 21-00470-SX
  • STELLOX 21-00480-SX
  • STELLOX 21-00718-SX
  • STELLOX 21-00773-SX
  • SWAG 13 93 3467
  • TECNECO FILTERS IN55/3
  • TECNECO FILTERS IN56
  • TECNECO FILTERS IN57
  • TECNECO FILTERS IN67
  • TECNOCAR B56
  • TECNOCAR B57
  • TECNOCAR B67
  • UFI 31.515.00
  • UFI 31.840.00
  • UFI 31.843.00
  • UFI 31.850.00
  • UFI 3172200
  • VAICO V51-0007
  • VALEO 587028
  • WIX FILTERS 33425
  • WIX FILTERS 33850
  • WIX FILTERS WF8333
  • WIX FILTERS WF8352

Tinkami automobiliai. CADILLAC, CHEVROLET, DAEWOO +1, 34 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka JAPKO 30W07
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC2 modeliai
CADILLAC BLS2.0 T, 2.8 T2006–
CADILLAC BLS Wagon2.0 T, 2.0 T AWD, 2.8 T2007–
CHEVROLET15 modelių
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200)1.2, 1.2 LPG, 1.4, 1.4 16V2003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255)1.2, 1.2 LPG, 1.4, 1.4 16V2006–
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255)1.2, 1.2 LPG, 1.42005–
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140)2.4, 2.4 4WD, 3.2 4WD2006–
CHEVROLETdar 11 modelių
Modeliai, kuriems tinka JAPKO 30W07
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET EPICA (KL1)2.0, 2.52004–2011
CHEVROLET EVANDA2.02005–
CHEVROLET LACETTI (J200)1.4 16V, 1.6, 1.82003–
CHEVROLET LACETTI Estate (J200)1.62003–
CHEVROLET LACETTI Saloon (J200)1.62003–2013
CHEVROLET MATIZ (M200, M250)0.8, 0.8 LPG, 1.0, 1.0 LPG2005–
CHEVROLET NUBIRA Estate1.6, 1.6 LPG, 1.8, 2.0 D2005–2011
CHEVROLET NUBIRA Saloon1.4, 1.6, 1.82005–2012
CHEVROLET REZZO MPV (U100)1.6, 2.02005–
CHEVROLET SPARK0.8, 1.0 SX2005–
CHEVROLET SPARK (M300)1.0, 1.0 LPG, 1.2, 1.2 LPG2009–
DAEWOO16 modelių
Modeliai, kuriems tinka JAPKO 30W07
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO EVANDA (KLAL)2.02002–
DAEWOO KALOS (KLAS)1.2, 1.4, 1.4 16V2002–
DAEWOO KALOS Saloon (KLAS)1.42002–2004
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN)1.4, 1.6, 1.82002–
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LEGANZA (KLAV)2.0 16V, 2.2 16V1997–2004
DAEWOO MATIZ (M100, M150)0.8, 1.01998–
DAEWOO NUBIRA (J100)1.6 16V, 2.0 16V, 2.0 CDX1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J150)1.6 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J200)1.6, 1.82003–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J200)1.6, 1.82003–
DAEWOO REZZO (U100)1.6, 1.6 SX, 1.8, 2.02000–
DAEWOO TICO (KLY3)0.81995–2000
OPEL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka JAPKO 30W07
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASTRA G Estate (T98)1.8 16V (F35)1998–2005

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos