Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Šarnyras RTS 93-02714
93-02714EAN 8435712100403

Šarnyras RTS 93-02714

Šarnyras RTS 93-02714. Tinka 11 modelių (OPEL, VAUXHALL), 1977–1987 m. Pakeičia 5 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Šiuo metu neprieinama

Nėra sandėlyje

Šios dalies šiuo metu nėra sandėlyje pas nė vieną mūsų tiekėją — užsukite vėliau arba peržiūrėkite alternatyvas žemiau.

Analogiškos detalės sandėlyje

4 analogiškos detalės tinka toje pačioje vietoje ir yra sandėlyje.

Visos analogiškos detalės (8)

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
RTS
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė ir dešinė
Svoris [kg]
0,432 kg
montavimo vieta
apatinis
Išorinis skersmuo 1 [mm]
41.3 mm
Išorinis sriegis 2 [mm]
M14x1.5
Kategorija
Šarnyras
MPN
93-02714
SKU
0430-93-02714
GTIN / EAN
8435712100403
Komplektacija
1x Šarnyras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 352822. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

BALL JOINT,ASSY.,LOWER ARM — Opel  MONTEREY ( 1998 -  2000) — K FRONT AXLE AND SUSPENSION › 16.FRONT SUSPENSION ARM
Opel MONTEREY ( 1998 - 2000) · K FRONT AXLE AND SUSPENSION › 16.FRONT SUSPENSION ARMPozicija 23

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 8 · 48 numeriai Sandėlyje – nuo 5,99 € iki 55,99 €.

Visi: Šarnyras
48 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • 555 SB-5312
  • A.B.S. 220210
  • A.Z. Meisterteile AZMT-42-010-7471
  • ALTE AUTOMOTIVE 77791AL
  • ASMETAL 10OP7821
  • BECK/ARNLEY 101-4717
  • COMLINE CBJ7085
  • CORTECO 49395683
  • CTR CB0154
  • CTR CB0154
  • CTR CBIS-19
  • CTR CBIS-19
  • DELPHI TC168
  • DENCKERMANN D110131
  • DITAS A2-1140
  • DYS 27-21950
  • FEBI BILSTEIN 43327
  • FEDERAL MOGUL K80371
  • FIRST LINE FBJ5528
  • FRAP F659
  • GSP S080450
  • HART 420 453
  • IR 57-06617
  • KAWE 8500 24082
  • LEMFÖRDER 12229
  • LEMFÖRDER 12229 01
  • LEMFÖRDER 01998170
  • MAPCO 19816
  • MASTER-SPORT GERMANY 12229-PCS-MS
  • MDR GSP-S080450
  • MEHA AUTOMOTIVE MH20073
  • MEYLE 6160105352
  • MONROE L24082
  • MOOG OP-BJ-5352
  • MOTAQUIP LVSJ1192
  • NK 5043620
  • OCAP 0400784
  • OPTIMAL G3-222
  • QUINTON HAZELL QSJ812S
  • Schaeffler FAG 825 0120 10
  • SIDEM 9580
  • SIDEM 85189
  • SWAG 13943327
  • TALOSA 47-06395
  • TRISCAN 8500 24082
  • TRW JBJ650
  • VEMA 2588
  • WILMINK GROUP WG2288268

Tinkami automobiliai. OPEL, VAUXHALL, 11 modelių.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis. Gamybos metai 1977–1987.

Modeliai, kuriems tinka RTS 93-02714
ModelisVarikliaiMetai
OPEL6 modeliai
OPEL COMMODORE C (14, 19)2.5 E, 2.5 S1978–1982
OPEL COMMODORE C Estate (61)2.5 E, 2.5 S1980–1982
OPEL MONZA A (22)2.0 E, 2.2 E, 2.5 E, 2.8, 3.0, 3.0 GSE1978–1986
OPEL REKORD E (17, 11, 14, 16, 18, 19)1.7, 1.8, 1.8 E, 1.8 S, 1.9, 2.0, 2.0 D, 2.0 E, 2.0 S, 2.1 D, 2.2 D, 2.2 E, 2.2 TD1977–1986
OPEL REKORD E Estate (61, 66, 67)1.7, 1.8, 1.8 E, 1.8 S, 1.9, 2.0, 2.0 D, 2.0 E, 2.0 S, 2.1 D, 2.2 D, 2.2 E, 2.2 TD, 2.3 D1977–1986
OPEL SENATOR A (29)2.0 E, 2.2 E, 2.2 TD, 2.5, 2.5 E, 2.8, 3.0, 3.0 E1978–1987
VAUXHALL5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka RTS 93-02714
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL CARLTON Mk II Estate1.8 S, 2.0, 2.0 S, 2.2 i, 2.3 D1977–1986
VAUXHALL CARLTON Mk II Saloon1.8, 1.8 S, 2.0 i, 2.0 S, 2.2 i, 2.3 D1978–1986
VAUXHALL ROYALE2.8, 2.9 E, 3.01978–1987
VAUXHALL ROYALE Coupe2.8, 2.9, 3.01978–1986
VAUXHALL SENATOR2.0 E, 2.2 E, 2.2 TD, 2.5, 2.5 i, 2.8, 3.0, 3.0 i1978–1987

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos